Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

No jak tu takie wiesci to musze skrobnac :P Tomaszkowa a gdzie to lecicie? tak konkretnie? dobra po kolei... najpierw o sobie:P Mialam dzis wizyte srodowiskowej i Adas ma jutro 8 tyg wazy 6,5kg i mierzy 62cm :) w srode pierwsze szczepienie :o boje sie ehhhh Z rana maz mnie rozwalil; normalnie wiecie co mi powiedzial ze jest ze mnie prawie dumny :P znaczy dumny w stosunku 2 do 6 hahah no to ja rozespana pytam o co kaman a on mi ze mamy 6 pomieszczen i w 4 jest burdel a 2 posprzatane na blysk :P Swinia normalnie powiedzialam mu ze powinien byc bardzo dumny bo przy tym jaki wczoraj mialam wieczor to wogole cud ze jest posprzatane :D ale nie powiedzialam mu ze sprzatalam miedzy 4 a 5 rano :P to juz moja tajemnica hahah nie moglam zasnac po nakarmieniu malego i po odniesieniu go na gore do lozeczka bo zasnelismy on we wozku na dole a ja na sofie na siedzaco :o zeszlam na dol i sprzatalam no bo dzis srodowiskowa a moje kochane corki na pytanie czemu nie posprzataja w salonie odparly ze przeciez jutro znow sie beda bawic :o a na 12 srodowiskowa i nie bylo gdzie nogi postawic bo na ziemi puzzle autka koce rybki i co tylko mozna ehhh Jak wstanie powie mi ze jest dumny 3 do 6 hahah bo kuchnia tez juz na blysk sprzatnieta :P Pia - no ja o niczym innym nie mysle od polowy ciazy jak o zabezpieczeniu maz mi mowi ze skoro my nigdy nic nie uzywalismy a mamy wszyskie dzieci planowane to po co? ja mu tlumacze ze zawsze przyjmowalismy ewentualnosc ze w razie wpadki sie cieszymy i tak bo chcemy a teraz ja juz nie chce on z reszta tez nie i boje sie ze los moze nam psikusa zrobic :o Rozmawialam ze srodowiskowa tez na ten temat i ona tez mowi ze ciezka decyzja mam w srode z lekarzem pogadac zobaczymy... myslalam o mirenie ale ja zawsze mialam stany zapalne czesto i mialam juz wypalanke po nadzerce i nie wiem czy to takie pewne wtedy i czy mi nic nie bedzie sie dzialo... czytalam sporo o implancie i juz bylam na tak ale jak poczytalam ilu dziewczynom wrusl w miesien albo przesunal sie to ja dziekuje no i zostaja mi tabsy ale boje sie ze bede tyla i ze nie bede miala checi :( serio to ja juz nawet mysle zeby malzona wyslac na zabieg on by sie chyba nawet zgodzil... nie wiem kiedys pytalam to zbyl mnie ale nie powiedzial nie... ciezka decyzja dobra nie smece juz a te kotlety ciekawie brzmia ja mysle teraz kupic sojowe bo daaaawno ich nie jadlam a moja babcia robila kotlety ze wszytskiego raz zrobila z chleba i cukini i nikt nie poznal z czego to :D Szadsi - mam nadzieje ze Amelka nie odczuje zmiany i oby katarek juz se poszedl moja kolezanka kiedys tez musiala podjac taka decyzje po tym jak jej ulozony kot porysowal szybe w xero (w domu miala biuro) CDN maly placze a za 15 minut ide z malymi na spacerek bo u nas wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi :D a ja jestem z Ciebie dumna w 100% ;) dajesz rade kobitko naprawde!!! Shadsi - wymysl Amelce jakąś bajeczke z kotem, ze wyjechał na wakacje a potem zapomni. chomika nie kupuj!!! no chyba ze chcesz zeby Amelka miała go na sumieniu... jestem pewna, ze nie przezyje tygodnia :P u nas by nie przeżył jednego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia, Meaaa, Tomaszkowa - no dzieki wam ze to napisalyscie u nie tez zbuntowana 2 latka ale dzieki wam wiem ze to nie jest moja wina i Adasia:) Meaaa - zdrowka dla Naduni no naczekasz sie ostatnio Barylko - to taka wichura? ja wczoraj juz nie popisalam bo kolezanka przyszla poszlysmy naa spacer z dziecmi i zamowila u mnie tort na prezent na dzien mamy - u nas jest zaa tydzien karmie mlodego i pisze 1 palcem lewym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaaa - 👄 Shadsi - interaktywne zwierzatko polecam my mamy Zhu zu poki co starcza no i po spacerku maly obrzygal mi ostatnie spodnie:o i co teraz robi? znowu szuka cyca obzartuch maly je az za duzo i potem rzygoli :O a wiecie co zrobilam wczoraj? na ebayu zaszalalam i bede robila branzoletki - nudzi mi sie :P ale tak mi sie podobaja ze postanowilam sprobowac no i mysle o kursie bizuterii robienia na lato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi - bardzo ładne te bransoletki :) fajny pomysł. kiedys robiłam kolczyki. naprodukowałam mnóstwo a potem porozdawalam kolezankom ;) sobie niestety nie mogłam zostawic ani jednej pary bo jestem uczulona na wszystko co nie jest złotem albo srebrem... a neisetty wszystkie bigle miałam albo zwykłe stalowe albo posrebrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pranie wyjac, powiesic, wlaczyc drugie (urlop kobiety :o ) Dusia sam sama oglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa Kessi jak juz cos stworzysz to ja chętnie bransoletkę kupię bo jestem maniakiem bransoletkowym :P generalnie piersionki, lańcuszki, wisiorki mogłbyby nie istniec, ale bransoletka to podstawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejooo Kubus spi, ja mam chwilke. obiad gotowy, dzis pyrki, brokuly i losos:) szukam butow dla siebie tym razem. kurcze przegladam tak na stronie clarksa i wychodzi mi ze potrzebowalabym 3 pary:P jedne do spodni, drugie do spodniczki i sandly no bo w maju lecimy;) nie no ale tak na serio to na teraz za cieplo mi w kozakakach. a w przyszlym tyg lecimy do Pl a ponoc tez cieplo ahhh Pia- u nas tez bywaja takie dni;) dzis np: moj ksieciu jak sie obudzil, maz go chial wziasc do pokoju zeby mu mleko zrobic( ja to lubie sobie po obudzeniu jeszcze polezec, poprzeciagac sie, nie umiem tak zaraz po otworzeniu oczu na rowne nogi;) ale Kubus "nie" bo mama tylko moze go wyjac z lozeczka no i mama musiala wstac... pije mleko pare lykow zrobil i ze " kako" ma byc.... maz musial wsypac mu te kako. ;) hehehe tez sie pcoieszylam, bo widze, ze nie jestem sama:P i tez "bywa", ze skapertki nie te, drugie tez nie...i tak sobie wyciagam.... dzieki za przepis, na pewno zrobie:) Mea- powiedz mi jak szlas na to wymrozenie nadzerki to msuailas miec w miare aktualny zrobiony wymaz? czy mozna tez isc tak z biegu a wymaz zrobic po? Mamotomka- zdrowka dla Tomusia🌼. przedszkola to fajna rzecz tylko zeby te dzieci tak nie chorowaly. moze faktycznie zmiana klimatu w jakims sanatorium by pomogla:) Shadsi- domyslam, sie jak ciezka byla to decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku miałam ze3 mies przed zabiegiem cytologie i po zabiegu jak sie wygoiło wszystko tez miałam kontrolną ide to pranie wieszac bo siedze i siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea - dzieki:) myslalam, ze pojde sobie z biegu jak bedziemy w Pl teraz, ale w takim razie teraz zrobie sobie cyt a latem do wymrozenia pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi-ja tez jestem z Ciebie dumna w 100%, naparwde podziwiam Cie jak Ty to wszytsko ogarniasz, trojka maluchow, dom wszytsko na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamotomka- gdzie dokladnie bedziecie? Kessi- ladniusie te branzoletki:) Ty masz smykalke do takich rzeczy takze mozesz smialo dzialac:D a moze z zabezpieczen plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku no bezpieczniej wiedziec, ze nic sie tam nie dzieje. jesliby cos było nie tak to najpierw ci wyleczą i dopiero zabieg zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- masz racje tak zrobie, bo faktycznie jak cos najpeirw jakies leczenie. tak ludze sie, ze moze juz nie mam tej nadzerki...no zobaczymy na kontroli a Tobie dawala ona jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku z tych sandałków drugie mi sie podobają ;) a te na teraz do dżinsow by bardzo pasowały (wg mnie ;) ) i nie wydają mi sie babcine heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jakis wyraznych objawów nie dawała. tzn miałam w pewnych dniach cyklu dosc "mokro" i w niektórych pozycjach czułam ból, ale nie było to jakos bardzo dokuczliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- dzieki:)no wlasnie nie bylam pewna, czy nie "babcine' heheh no izalezy mi na takich szybkobiegach, zeby nadazyc za Kubusiem no i zeby tak na teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi, Amorku - będziemy w Kilkenny:) popisze wieczorkiem, teraz terrorysta zażądał koparek na youtube;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- no wlasnie ja tez w sumie nie mam zadnych objawow ale wiem, ze jest:O a wolalbym jej nie miec przed nast ciaza;) Mamotomka- hmmm musze sprawdzic na mapie bo nie wiem gdzie ta miejscowsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie wisi, drugie sie pierze ;) sosik pieczarkowy do nalesników zrobiony ;) w kuchni błysk ;) (bosz alez jestem skromna hehehe) nalesniki bede smazyc jak Dżordż wróci. Dusia jadła o 12 stej sniadanie wiec napewno teraz nie ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co ja miałam.. aaa Mea te kupki to od leków-na bank.Ucaluj Duskę👄 Kobieto dałas dzis popis!!tyle prania,obiad!!superwoman normalnie!!!Dzordż powinien jakis wiecheć kupic po drodze:)) Amorku te drugie sa fajne,te trzecie wg mnie..babcine,ale kochana kazdy ma swoj styl i gust,ja kupuja buty mam w głowie obraz spodni ,do ktorych bym je najczesciej ubrala,pewnie Ty tez tak robisz:)) Miałam Cie spytac o Kubę:czy on miesza j.polski z ang?czy tylko po polsku mówi? Mojej przyjaciólki corka myyiła języki np:jeden,two,trzy:))I Kessi Martusia tez tak układa zdania:)) Barylko,co tak malutko Ciebie ??? Pia zdrowia dla Julki❤️,fajnie,ze macie taki wspanialy kontakt:)) Zoska tez sie robi uparta,a najbrdziej mnie kwurza takie mendzenie-stanie nadd glowa i mendz,eeee yyyy-juz bym wolala,zeby popłakała raz,a nie takie nie wiadomo co-symulantka za dychę:-P:)) Kessi bransoletki pierwsza klasa,choc ja w odróżnieniu od Mei nie nosze,mogłoby ich nie byc-natomiast kolczyki i wisiorki-to jest to!!!:))Kochana Ty nawet na macierzynskim handlujesz:))zawsze to jakis funt:)) No i super,ze Adas tak rosnie!!!! Shadsi mam nadzieje,ze uda sie zastapic Macka innym pupilkiem-mniej kłopotliwym. Gumiaga jak Andzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka:))szykuje sie Wam fajna wyprawa:)) Ja to bym sama chetnie skoczyla na weekend do UK na..zakupy:))ehhh..pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przepis na pyszna i szybką zupe: 1 pęczek marchewki 1 łyzka oliwy(najlepiej z oliwek) 1 posiekana cebula 1 l bulionu warzywnego(moze byc na drobiu) 4 łyżeczki śmietany słodkiej pieprz do smaku,koperek Olej rozgrzac w wysokim garnku i podsmazyc cebule az sie stanie przezroczysta.Dodac pokrojone marchewki(duzo),dodac koperek i dalej smazyc na duzym ogniu przez 2 min.,cały czas mieszając.Nastepnie dolac bulion i gotowac ok 15 min.,nastepnie zmiksowac bulion z marchewkami,smietane dodac przed spozyciem,mozna dodac gotowana rybe,kurczaka lub schab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi fajne te antylopy:))mam jedne na oku. Byłam dzis w miescie,kurde -jak sa fajne buty to rozm.nie ma albo jak jest rozm.to dla chłopca:-P Z Korneckiego takie fajne byly,ale 26 najmniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi wieczorową porą wita się:) Mamatomka >> dzięki za radę, wykorzystam;) Z tym moim gardła to porażka, rano wstaję z uczuciem jakby mi ktoś gardło zaszył, śniadaniu prawie w smaku nie czuję, przez pierwsze lekcje nie bardzo mogę wejść na wyższe tony bo normalnie blokada, a na ostatnich zajęciach mam głos jakbym mutacje przechodziła:o Mamunia >> my mieliśmy takie antylopy: http://allegro.pl/antylopa-trzewik-dzieciecybez-roz496-2-13-r20-i1512402713.html bardzo fajna mięciutka skórka, dobrze się je wkładało, no i mają fajne modele:) Amorku >> obie pary sandałów świetne! Ty jesteś szczuplutka i drobniutka, więc w obu byłoby Ci dobrze, ale że ja jestem fanką koturn (ale tylko tych w klasycznym prostym wydaniu) to doradzam drugie - są rewelacyjne!!! Pia >> Lenka tez ma fazę na "księżniczkę na ziarnku grochu". Co chwile ktoś inny dostępuje zaszczytu służenia księżniczce. Nie dość, że wymyśla co chwile coś innego, decyduje kto ma jej podać, to jeszcze spróbuj zrobić zirytowaną minę, to zaraz zaczyna jej sie trząść broda i pada tekst z wyrzutem "mamusiu, nie mów tak do mnie, ja tak nie lubię" - ale ten tekst mnie powala:) W środę załatwianie przedszkola mi nie wyszło, bo dyrektorki nie było, więc zwolniłam się dzisiaj z pracy i załatwiłam:D Nawet nie wiecie jaki kamień spadł mi z serca. Cieszę się bardzo, dyrektorka była taka miła, a przedszkole to taka starodawna kamienica z dużym placem zabaw, w środku wszystko mikrusie, normalnie jak w domku krasnoludków. Cieszę sie bardzo, ale nie wiem jak ja to przeżyję, że mój dzieć idzie od maja do przedszkola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi wieczorową porą wita się:) Mamatomka >> dzięki za radę, wykorzystam;) Z tym moim gardła to porażka, rano wstaję z uczuciem jakby mi ktoś gardło zaszył, śniadaniu prawie w smaku nie czuję, przez pierwsze lekcje nie bardzo mogę wejść na wyższe tony bo normalnie blokada, a na ostatnich zajęciach mam głos jakbym mutacje przechodziła:o Mamunia >> my mieliśmy takie antylopy: http://allegro.pl/antylopa-trzewik-dzieciecybez-roz496-2-13-r20-i1512402713.html bardzo fajna mięciutka skórka, dobrze się je wkładało, no i mają fajne modele:) Amorku >> obie pary sandałów świetne! Ty jesteś szczuplutka i drobniutka, więc w obu byłoby Ci dobrze, ale że ja jestem fanką koturn (ale tylko tych w klasycznym prostym wydaniu) to doradzam drugie - są rewelacyjne!!! Pia >> Lenka tez ma fazę na "księżniczkę na ziarnku grochu". Co chwile ktoś inny dostępuje zaszczytu służenia księżniczce. Nie dość, że wymyśla co chwile coś innego, decyduje kto ma jej podać, to jeszcze spróbuj zrobić zirytowaną minę, to zaraz zaczyna jej sie trząść broda i pada tekst z wyrzutem "mamusiu, nie mów tak do mnie, ja tak nie lubię" - ale ten tekst mnie powala:) W środę załatwianie przedszkola mi nie wyszło, bo dyrektorki nie było, więc zwolniłam się dzisiaj z pracy i załatwiłam:D Nawet nie wiecie jaki kamień spadł mi z serca. Cieszę się bardzo, dyrektorka była taka miła, a przedszkole to taka starodawna kamienica z dużym placem zabaw, w środku wszystko mikrusie, normalnie jak w domku krasnoludków. Cieszę sie bardzo, ale nie wiem jak ja to przeżyję, że mój dzieć idzie od maja do przedszkola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo sobotnio :) Amelka jakos przyjeła opowiesc o tym jak to kota mamusia zadzwoniła ze jest chora i musi wracac do niej ;) a z drugiej strony ja chodze rozbita bo mi tego dupencjusza brakuje czasem ale to mnie ;) Jutro zadzwonie i zapytam czy juz ktos go przygarnął....oby trafił dobrze . Dziś nad ranem godzina po 5tej wstając cos mi białego mignęło w oknie ale ze chciało mi sie bardzo siku to poleciałam siku wrcajac podeszłam do okna i 5 razy przecierałam oczy ......nosz kurde śniegu nam napadało i to ile :( masakra jkakas a wybieramy sie dzis na cmenatarz i ogolnie na spacer oby było cepło. no nic lece ogarnac w domku Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kimizi ,a ja sie wahałam caly czas jak widzialam złote buty:-O Myslałam,ze beda zbyt..."księżniczkowe":)) Shadsi ,fajnie wymysliłas z mama kotka,jakos to bedzie. U nas tez sniegu napadało,ale tak srednio.Ale za to mamy piekne słonce i na pewno nie bedziemy w domu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×