Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

weź mu wiosenną. dzis mamy jakies 16 stopni a na weekend zapowiadają nawet 21 :) cały kwiecien ma byc ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- dzieki:) a Nadia jeszcze nosi rajstopy pod spodnie? jej nie lubie pakowania bo nie wiem ile czego nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jej takie cienkie materiałowe spodnie wkładam to jej zakłądam rajtki. jeszcze troche zresztą pokasłuje i smarka, wiec nie chce jej tak z grubej rury bez rajtek ;) ale w weekend bedzie latac bez napewno ;) buciki wiosenne nosi, czapke cieniuską, kurteczke cienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea- :) w takim razie wezme ciensze rzeczy:) wiecie co.... juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wyobrażam sobie :P pewnie teraz miche cieszysz do monitora ;) :P tez bym przebierała nogami na twoim miejscu :) zwłaszcza, ze macie taką zgraną i kochającą sie rodzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do domku ;) jeszcze na małe zakupy musze skoczyc paaaaaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kazecie pomachac to macham... Przepraszam ale nastroj od dluzzego czasu nie pozwala mi pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea no to super,ze buty fajne:))ja szukam takich za kostke,zobaczymy.Duska wygląda kapitalnie przy laptopie!!! Barylko Natalka jest..duuuża!!jeju!!jakie ma nogi dlugie!!! Widze,ze znaou handlujesz:))i dobrze,zawsze wpadnie kaska na nastepne zakupy:)) Nie dołuj sie ,bo my tez jeszcze z pielucha:((tyle,ze smoczka juz nie ma i spokoj z tym+butelka czasem do picia,wszystko Zosia je łyżeczką.Mam sie zabrac za te uczenie siusiu,ale kurde czarno to widze,mała nie sygnalizuje wcale,ze ma mokro:((tylko jak kupe zrobi to szarpie pampersa.Moze jak sie kilka razy zesika w majty to zakumie? Kurde,Zoska znowu smarka:-P Ja sie potnę😭 i nie wiem czy to od zębow czy znowu sie podziębiła....i kicha duzo:(( Fajnie by było pogadac sobie chocby przez skype,ale..ja nie mam:(( Izu kochana-mam nadzieje,ze nie jest bardzo zle... Gumiaga kupujesz cos w Pepco??tam chyba najfajniejsze ciuszki i ceny w miare jeszcze,bo ja tez jak widze bluzeczke z bawelny za..50zl to mnie szlag trafia:-P W Pepco zawsze cos fajnego upoluje i gatunkowo bardzo dobre rzeczy. Amorku ja zakładam zwykle rajtuzki Zosi pod spodnie,nie takie ocieplane.Kurtke ma taka cieplejsza jeszcze,ale wiosenna(przejsciowa).Wiem,ze kazdy wyjazd do pl to dla Ciebie radosc,bo Kubus pobedzie z dziadkami i Ty z rodzina,a w uk sama jestes i wierze,ze Ci tego brakuje.Jak idzie Wasza budowa?ile zostało jeszcze? Zoska nie wysiedziałaby u fryzjera 5 sekund:((nienawidzi nozyczek,a juz musze jej gzrywke podciąc,bo do oczu jej wchodzi,a kitki czesac tez nie daje,a jak juz da to ściaga po chwili. U nas dzis pieknie od rana,dopiero teraz słonce zniknęło,tak wiec byłysmy duzo na powietrzu. Ciekawe co u Holly? Asik?jak sie czujesz? Kessi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ho :) rety alez mi ten czas zlatuje, dzis byłysmy dwa razy na dworze, bitą godzine na hustawce na placu zabaw, dzieci szalały istny sajgon, jak Wiki musialam wziąć juz do domu płacz nie z tej ziemi az stare babki zagadywały moja małą co tak płacze.... i wyobraźcie sobie ze ja w tej wsi nie mialam placu zabaw, az nogi mnie dziś bolą.... wstawiłam zdjęcia tylko nie bijcie, mam problem ze zmniejszaniem więc jest to maluteńka namiastka co chciałam powklejać... poza tym musze zrobic pod innym kątem bo za bardzo nie widac co na zdjęciu jest :P Baryłko fajnie ze zajrzałaś :) wybierasz sie 3 czerwca do mega?:) co do pieluchy to moja nadal nosi :( juz jej kupiłam taką nakladke na sedes z serii Disneya z Minnie i tylko wode chce spłukiwac a siadac na to nie:( oj daleko w lesie jestem z pieluchą. smoczka nie ma tylko Abusia (owieczkę do spania :)) odkąd sie tu przeprowadzilismy wstaje wczesniej ale i musi iść na drzemkę w ciągu dnia, i fajnie, kładzie się w naszym łóżku bo tylko nakrywam narzutą a ja mogę wtedy gotowac obiad,chyba ten plac zabaw i ciągłe wyprawy a to do sklepu a to na spacer ją tak wymęczają :D Mamuniu :) czytam cos takiego : http://allegro.pl/lista-robert-whitlow-nowa-i1527835738.html i nie mog,ę skończyć :) ano i odżyłam :) w piątek dziewczyny wpadają (te od dyskoteki:)), w sobote szwagierka z teściową, w niedziele my do rodziców i po rowery no i nastepny weekend koncert, tez znajomi zjadą, next weekend kuzynka i tak dalej:) normalnie kalendarzyk wizyt prowadzę:P tez musze poszukac bucików, co to za firma która obserwujesz? chyba przeoczyłam wpis... Izu zaglądaj. wszystkie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg mi paruje ... Od rana szkoła, ledwo wjechałam na podjazd, a tu już uczennica się pojawiła na korki, a zaraz po niej szwagier przyjechał, bo ni w ząb nie kuma matmy na studiach. Dopiero przed chwilą Lenę położyliśmy bo się tak rozbawiła z teściami, a przede mną jak zwykle przygotowania do zajęć na jutro, ehhh nie chce mi się:( Barylkooo >> ten fotel Natalki jest świetny, mała wygląda na nim jak miniaturkowa kobietka:) Meaaa >> boskie jest to zdjęcie na którym Nadia wcina płatki z mlekiem z tą rączką podpierającą policzek:) Mamunia >> my też mieliśmy problem z fryzjerem do momentu, kiedy Lenka nie zaprzyjaźniła się z fryzjerką mojej mamy. Teraz jak widzi u kogoś "bałagan" na głowie (bo tak to sama nazywa) to mówi "masz bałagan, idź do Sylwii to Ci zrobi bombkę", a to dlatego, że jak pierwszy raz szła na obcinanie to ja powiedziałam przy niej, że to ma być fryzurka na bombkę:) Amorku >> ja podobnie jak Ty nie lubię kupować bucików dziecięcych bo zawsze mam obawy czy aby dobrze wybrałam:o Co do skypa to u mnie odpada - mam Blueconnecta, który działa tylko na słowo honoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena chodzi już tylko w majteczkach, pieluchy zakładamy do spania. Ale na basenie tez jest bez pieluchy bo woła. Smoczka nigdy nie ssała, za to nadal ssie do spania palucha. Butli nie pije, mleko pije zawsze jako pierwszy posiłek z bidonu ze słomką, a do tego co kilka dni je płatki kukurydziane z mlekiem. Do zasypiania w domu ma cały zwierzyniec: kota, pingwinka, misia "ciarnego", kotka Hello Kitty i misia z kocykiem, zawsze sprawdza czy wszyscy są obecni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty >> świetne kolorki w łazience:) Super tak być na swoim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Głupio mi:(:(... Jakos nie moge zebrac sie na pisanie..:( Musze Was doczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly kopasa w dupasa? wbijaj i nie wygłupiaj sie ;) Misty - kolorki rzeczywiscie w łazience super! a jakie klimatyczne żaróweczki ;) resztę cięzko ocenić bo... tak naprawde nic nie widac :( Kimizi ;) dzieki. kobitko podziwiam cię naprawde. ja to jestem przy tobie leń patentowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po pracy nie pojechałam jednak na zakupy ;) Dżordż zadzwonił, ze zamawia pizze i ze mam jechac prosto do domu ;) zjedlismy pizze i Dżordż poszedł na motor a my poszłysmy na rowerek ;) byłysmy ponad godzinę. było przepięknie :) juz taki prawdziwy powiew wiosny ;) dodałam fotki. przepraszam za jakość. robiłam komórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi - hahaha, Lenka ma chyba lozeczko 2x2m bo jak ona te wszystkie pluszaki pomiesci.....:-P Misty - a nie tesknisz ani troche za domem rodzinnym ? Masz racje, ze ciezko zrobic zdjecia wnetrz i oddac atmosfere. Masz w sypialni wszystkie sciany w czerwieni ? W naszej polskiej sypialni mam wlasnie dwie sciany w kolorze makowki i nigdy nie moge utrafic ze zdjeciem. Dwie pozostale sciany sa biale i albo mam na zdjeciu biel albo czerwien i nigdy nie widac calosci. Ciesze sie, ze dobrze sie czujesz na swoim. Barylko -skoro Natalka ma wlosy po tacie to dlugie nogi ma pewnie po Tobie ?! :-P Holly - pisz Kochana, pisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - - mialam napisac do poludnia ale mi ucieklo. Pisalas, ze maz musial wziasc dzisiaj urlop. Nie przysluguje mu tez opieka na Nadie ? Tu jest chyba 5 dni w roku na rodzica ( razem 10 dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - u nas jest 2 dni na dziecko... do wykorzystania przez obydwoje rodziców. w sensie, ze mozemy sobie podzielic po jednym dniu hehe ale ja juz obydwa dni wykorzystalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa - jestes pewna ? Ja nie bylam pewna i poszlam doczytac. Nie mialam racji ! Przy dzieciach ponizej 12 roku na rodzica przypada 10 dni , na dwojke dzieci po 20 dni i rodzice moga sie dogadac kto te dni wybiera. Dwa dni na rok to kpina, zapewne pomysl jakiegos bezdzietnego posla/osla ....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak twierdzi moja kadrowa. no chyba, ze robi nas wszystkich w ciulika ;) musze doczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was wiosna,a u nas nadal zimnica...najwyzej 6 st i wiatrzysko,ja nadal chodze w zimowej kurtce i dzieci tez:( tez chce odczuc powiew wiosny:( Znów mnie boli :( ,chyba przestał działać zastrzyk ze sterydem..:( jeszcze ponad dwa tygodnie i 19 .04 jeszcze staram sie nie bac (zdązę jeszcze).Bedzie co ma byc!!!! A mam nadzieję,ze lepiej w koncu!!! Współczuję zasmarkanych dzieciaczków...Gumi-ago,dobrze ,ze juz u Was lepiej z Anulka:) Mam nadzieje,ze i Zosia tylko "tak" kicha...Zagoiło sie?? Mały niedobitek,ostatnio coś jej czesto sie zdarza...Buzka dla niej:) Meaa:) Pia:) pociagajace Laski mam nadzieje ,ze Wam lepiej:) Przemko tez i ze smokiem do spania,czasami w dzien biegnie do łózeczka sobie pociumkac:P, w pampersa leje i nawet jak kupe wycisnie to mu nic nie przeszkadza,taki łazi ,az sie skapnę,ze cos capi:P . I jest miłosnikiem MLECZKA.....na sniadanie ,obiad ,po drzemce,na kolacje...:( Na siłe mu wcisne jakas zupke ,to i tak woła MLECZKO!! Mam nadzieje,ze mu przejdzie w koncu kiedys to MLECZKO I MLECZKO!!! W nocy jakims cudem udało sie tatusiowi go oduczyc do mleczkowania,bo wołał nawet co 2 godz, a tatusiowi sie nie chciało:P Dostaje spowrotem SMOCZUSIA i spi do rana.Ale tylko z ojcem taki numer przechodzi....Ja nie mam serca i czasami DAJE ,ale SZA!!:P:P No i tez jest zbuntowany....ale najczesciej przy mnie:( przy ojcu ,jakos buntów nie przechodzi:( Pia:) z kupami ,najlepiej nie jest:(....,ale dostaje leki i robi...jak nie podam,to zatyka sie na pare dni...Ampulki mam jeszcze.Dzieki:) Jutro zadzwonie umówie ,go na badanie jelitek w uspieniu i pobranie wycinka:(:(:( Miałam wielka nadzieje,ze jednak nie bedzie robic tego:( Asik:) Bartus dziekuje:) Brzusio masz piekny:) Ehhhhhhhhhh...a zawartosc,brzusia ehhhhhhhhhhh....powzdycham sobie,co mi zostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Ale mi internet muli! Nie chca mi sie strony ladowac! Natalka dzis od rana z dziadkiem byla na polku kolo domu a potem poszlina spacerek do parku i na plac zabaw.Potem sie przespala i od nowa na polko.Chcialam ja zabrac gdzies to mi cyrkowala maruszila ze chce tu,tam i w koncu musialam sie z nia wrocic do domu niosac na rekach!Z dziadkiem sobie chodzi pieknie a ze mna wymsyla ze na raczki albo chce to czy tamto.Robi ze mna co chce.Potem uslyszala po sasiedzku kolege wiec pobiegla sie z nim bawic.I tak do 16-00 dzis spedzila na powietrzu.ALe wrocila taka brudna ze szok! wala sie po ziemi,chodzi na czworakach,wchodzi na ogrodzenia i co tylko moze psotnik wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Holly.Pisz czesciej.Wspolczuje problemow z pleckami. Amorku w PL cieplo.W weekend ma byc jeszcze cieplej.Wiec ja bym wziala lzejsze ubranka.Na jakie te buciki sie zdecydowalas? Ja do Uk mam nadzieje ze w kwietniu polece. Mamotomka.Ja nie maja Polskiego sklepu to bym cos na smaczka zabrala np. Mieszanke wedlowska,krowki.Jakies wedlinki i kielbaske no i chlebek:) Dla dziecka tez bym czapeczki kupila (sama kupowalam bratowej do Usa bo tam tez ciezko dostac).Albo rozek bedzie super prezetem.Tam chyba nie ma rozkow.A z ubranek to nic bo na wyspach maja tanie i sliczne.Mozna tez kupic dziecku zabawke z polskim akcentem np. Kubusia Puchatka z polska wersje albo jakiegos innego misia z polska wersja ( ja kupowalam na prezet takiego z plyta).A fishery i inne te firmy tam sa tansze wiec nawet nie mysl o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia ale to jest o zwolnieniu lekarskim ;) i tu sie zgadza. lekarz moze wypisac L4 na opieke nad dzieckiem. z tego korzystalam dwa razy. w sumie z 10 dni juz wykorzystałam. i tak, mozna wziac 60 dni L4 na dziecko. ale dodatkowo moge wziac 2 dni w roku wolnego, zwykłego wolnego na opieke nad dzieckiem. pisze wtedy do prezesa wniosek o dzien wolny na opieke nad dzieckiem. tak jak pisze normalny wniosek o urlop wypoczynkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko🖐️ Pia🖐️ z ta opieką na dziecko ,to u nas jest niestety 2 dni,mozna je sobie wziąc,nie tylko gdy dziecko jest chore... A w tych 60 to chodzi o to raczej,ze jak Ci dziecko zachoruje,jakis pobyt w szpitalu itd.to wtedy jest opieka na dziecko płatna...( a potem to juz chyba raczej nie płatna nawet) polityka prorodzinna w naszej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche to pocieszajace ze nie tylko moja gwiazda jest w tyle z pieluchami i smokami.ALe juz sie musze za to zabrac bo jak czytam ze wiekszosc dzieci juz dawno zapomniala o smokach i flasi to az mi wstyd. Misty kolorki energetyczne.Tato sie napracowal.Bardzo szybko i fajnie Wam poszedl ten remont.Super tak juz na swoim co?:) Ja tez tak chce! A co do koncerciku to trudno powiedziec.ALe moze gdzies Dzordza poniesie a ja sie wtedy zabiore z nim.Moze nawet beda gdzies cos grac z kims.To wtedy sie zgadamy:).A wstaw jeszcze zdjecie kuchni.Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi Lenka juz pannica w majtkach:) moja to majtki ubiera lalka hihi a sama w pieluchac koza chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×