Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

🖐️ witam w doskonalym humorze wczoraj znow neta mi wywalilo na troche a jak byl nie moglam zasiasc Marta taka beksa wczoraj ze sie chcialam wyprowadzic :o to mam nadzieje ze 2 godziy starcza mi na nadrobienie zaleglosci bo potem znikam :) Ide dzis zgłosić sie do wolontariatu ale... pracy w biurze Stwierdziłam ze jak chodziłam na szkolenia po 3 godziny jedno to moge isc na wolontariat raz lub dwa razy w tyg po 4 godzinki :) a maz zamiast nadgodzin posiedzi z Martusia :) Ja bede miala same korzysci bo bede miec kontakt z ludzmi i angielskim a tego mi trzeba no i mimo ze jest za darmo "praca" to oferuja darmowe szkolenia wiec same korzysci to ide nadgrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humorek wspanialy mam dzieki mezykowi :P nic ze spalismy tylko 4,5 godziny oj ktos mi podmienil meza :D:P to moze najpierw albumik: Pia - prosze nowe foteczki Meaaa- no super taka imprezka i teraz jakos inaczej z ta grzyweczka wygladasz ja z kolei nie umiem sobie Ciebie zobaczyc z ta podpiętą grzywką tera :D a Nadia jest sliczny przedszkolaczek bo ona taaaka dorosla i taaaka modelka heheh Misia - ale Amelka urocza no i jak trzyma fachowo tą kredkę jestem zaskoczona :) a z nogami na stole to jak moja Marta heheh ciekawe czy one to po tatusiach maja :P Amorku - Kubus w tej czapeczce przed domem to taki slodki urwisek :) od razu mi sie przypomniala ta kreskówka hmmm zapomnialam tytulu ale o tym chlopcu co tak lubi sasiadow i zawsze chce pomoc a wychodzi mu odwrotnie i sasiad ma go dosyc :D no ale nie o tym mialam.. zdjecia jak zawsze sliczne i te z nad morza no cuuudo a Kubus nie bral do buzi tego piasku i kamieni? bo Marta od razu :o no i maja ten sam kubeczek wiesz :D Babeczko - Zuzu z ta cytryną mnie rozbroiła :D a pomocnicy tatusia rzeczywiscie kochani są Twoje dzieci zawsze maja wesoło :) Barylko - ale ślicznie Natalka w tym kucysiu wygląda :)śliczne wspólne fotki z tatusiem Natalka ma takie oczka ze ach ach no i te krecone włoski cudo!! Ewciu - heheh Eryczek mały żołnierz bo fotki z placu zabaw jak z poligonu ale musial miec frajde no i w szoku jestem ze dal rade sie utzrymac natych linach na czas zrobienia fotki :) sliczne są a Eryczek tez sie zmienia i dorosleje Goniu - fiu fiu niebieska sukienka czad normalnie no i Wojtus ma taakie oczka jak dziewczynka śliczne rzesy a Macius widac taki urwisek mały a ty tez sie zmieniłaś nie myslałaś na jakis casting do reklamy pojsc w sumie chlopaki tez by złapał ludzi za serce swoimi usmiechami... macio w szufladzie wymiata :D Holly - jak Przemcio sie zmienia no i Ty tez kochana Tobie zamiast przybywac to ubywa lat piekne zdjęcia a Przemko to cała mamusia no te jego wloski buuu kiedy Marta takie bedzie miec? pewnie nigdy :P sliczne macie foteczki i bartus juz taki dorosly.. niedlugo Cie przerosnie :) Kasiu - ale Krystianek sie zmienił no nei poznałabym go jakby nie był w Twojej galrii przystojny kawaler a Ty nie mów ze Ty teraz masz dopiero taki brzuszek heheh śliczny ja taki mialam ale chyba w 6 m-cu :P Kefirku, Kimizi - foteczki dodac prosze Kinia - :( szkoda ze znow Cie nie ma Mamuniu - Zosienka tez dorosleje i zmienia sie z dnia na dzien no i fajna wymiana z tym rowerkiem - podobało sie jej? pewnie tk :) a w swiatecznej kreacji modelka po prostu :) no i kluczyki to tez zabawka nr 1 Marty :) Myszko - nowe foteczki prosze W.Kasiu - foteczki i hop hop where are you?? Misty jak juz sie pojawiasz to i foteczki dodaj pewno Wiki juz panna Mamatomka - foteczki... Samadama - w koncu moglam zobaczyc jak mieszkacie no i super a dawidek jaki ma sliczny pokoik baardzo mi sie mieszkanko podoba i pomysl z zamykana kuchnia :) GumiAga - foteczki... Cari - hop hop Asik - Krzysiu ma rozbrajajacy usmiech i widac ze ma niezłą frajde w domu a powiedz mi czy te puzle piankowe to takie z misiami z kilku czesci? Anetka takie miala a teraz nigdzie ich nie widze - patrze na allegro i nic :( no i artystyczna fota z czajnikeim hahaah i z piwem tez Szarotka - hop hop Izu - Kubus tez juz jak przedszkolak heheh i co to za piesek ktorego ciagnie na spacer? a na karuzelce z kolezanka chyba przejety :) no i fotki z wielkanocy i jak wola ptaszki sliczne jak zawsze Piekna z Was rodzinka Mamoolka - Olek taki wysmarowany to tym Almette? heheh niezle niezle ale pewnie mu smakowalo no i nie boisz sie ze zakopie gdzies w piasku te kluczyki ? :P a rogaliki i buleczki robilas dokladnie wg tego przepisu? jakich drozdzy uzywalas? pytam bo ja od dwoch tyg co jakis czas roie pizze i tak mi sie spodobalo robienie drozdzowego ciasta na nowo ze mam chec wziasc sie za rogaliki ale mam tylko sypkie drozdze :( i nie zawsze mi ladnie wyrosnie :( No to na tyle i zeszla mi prawie godzina ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka - dziekuje bardzo miło mi sie zrobiło po twoich komentarzach no i super te Olka wszytskie nowe umiejetnosci :) a co do podobienstwa dzieci do nas to Anetka od urodzenia cały tatus odkad nosi okularki porownuja ja do mnie ale jak jest bez to cała moja szwagierka czyli Anetka jest do mamy meza podobna i jakogladam zdjecia z dziecinstwa to tez caly tatus i ciocia :) oni sa podobni do siebieheheh jak sie marta urodzila to pierwsze co pomyslalam jak ja zobaczylam ze wyglada jak moj tata :D serio! maz jak przyszedl to powiedzial cos Ty mi tescia urodzila? :P noi wszytskie fotki z pierwszego okresu czyli 2m-cy to caly dziadek a na tych z Bozego narodzenia to juz jak ja wyglada ale ja do taty zawsze bylam podobna wiec to dlatego :) no i teraz dopiero od paru dni widze ze sie zmienia i mimo ze ksztalt twarzy i kolor oczu ma moj no i bladosc skory to brwi i nosek i usta ma tatusia :) a nawet zaczynaja jej sie wloski podkrecac jak jesmu gdzy byl maly :) hehehe ale sie rozpisalam izu - ja sie zawsze smialam z tych smyczy dla dzieci ale teraz uwazam ze to super pomysl bo nie zawsze mamy oczy dookola glowy jak Marta wychodzi tez leci na ulice wiec chyba jej takie cosik sprawie moze Ty tez? Samadamo - takie podejscie jest chyba najlepsze przynajmniej ja robe tak samo i glupia wstaje o 5ej zeby wypic z mezem kawe i zjesc mini sniadanie zamknac za nim drzwi a moglabym se pospac do 8ej no ale wtedy nie nadrobilabym kafe :P CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GumiAga - 🖐️ heheh jabluszko dobra rzecz :P Samadama - raj masz z ta Igusia a wiesz chyba ze brudne dziecko to szczesliwe dziecko? heheh wrzucilabys fotke takie umorusanego bombla po przesadzaniu "kwiatkow" mamaolka - fajne te drewniane zabawki - tu tez robia furrore Marcie chyba kupie ten mlotek z kolkami do wbijania w deseczke bo wszystkim mi trzaska jakby gwozdzie wbijala :D jestem na str 79 i nie wiem kiedy to nadrobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko - gratki dla Zuzi za deptanko no fala meksykanska jak nic !! a wczoraj na miescie nic nie znalazlam takiego fajnego wiec ebay jak nic ;) mamunia - gratki za wage Zosi jak pieknie przybiera Ci krolewna samadamo - a co to takiego dobrego zroblas na te danie glowne ze goscie taaak sie zajadali? wrzuc no przepis bo albo przegapilam albo nie podalas no albo dopiero przeczytam ze podalas bo mam tyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheheheh ale fajnie sie czyta jak sie wkurzacie ze postow nie ma a teraz wszystkie widac dzieki czemu mialam malo czytania i nic nie musze odpisac bo same bzdury pisalyscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Melduje sie i ja, my po sniadankach- u nas byl przymrozek w nocy, slonce za chmurkami, wiec na spacer po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - widzialam ze mnie widzialas :P no i spoznione zyczonka dla Bartusia na te 12 urodzinki i oby Paluchy pomogli... oj jak mi Cie szkoda z tymi pleckami :( oki lece lasencje do szkoly z Anetka jak dam rade za dnia to siade jak nie to nie wiem kiedy nadrobie bo musze jeszcze koszty i wydatki na przyszly rok skorygowac a to troche mi zajmie :( to do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kurcze i koniec dobrego :( Dzis mezyk do pracy i zobaczymy sie, tzn. kolejna nasza wolna nocka za 3 tyg. :( Jest mi tak zle bo brakuje mi czasu z nim... Uwielbiam wolne jak mozemy byc tylko w 3... Kurcze chyba, ze przez te samoloty nie polece we wtorek. W ogole mam takiego stracha przed tym lotem o ile zaczna latac samoloty do tego czasu ze kupa w gaciach :/ No i zastanawiamy sie bardzo czy nie kupic mieszkania w PL tak pod wynajem. Gadalam wczoraj z kolezanka, ze ciezko tu teraz odlozyc kase, i czlowiek zyje od 1 do 1 ale jak kupimy to i na to sie kasa znajdzie bo bedzie musiala :( Ale sie strasznie boje. Nie wiem czy ryzykowac czy nie., bo ajak sie nie wynajmie :( Amorku nie daj sie i nie pozwol zeby Cie krzywdzili :) 🌼 Ja jestem za slaba i mnie zawsze wszystko bardzo rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kEssi dzieki:) nie wiem co napisac, bo to co mialam napisac to chyba juz pisałam i nie chce zrobic z siebie kretynki. Czarus bawil sie 2 dni temu na dworku i krzyczy: mama siku,......ja mowie to rob na dwroku, scignij majteczki i rob:), patrze przez okno minute pozniej a on z golym tyłkiem...bo spodnie sciagnał do kostek, leje na kiloetr do kojca psa:) a dupke wystawil do drogi:) Własnie Cezery wozi Zuzanne w spacerowce( parasolce) po domku a ta piszy z radosci i mowi: tatata i bawa bawa cos w tym rodzaju bo nie znam takich liter zeby dokladnie napisac:) Pytam sie wczoraj Zuzu jak robi piesek: ona chry chry( cos kolo tegego) :) Zuzu a jak robi kotek : ona chry chry:) Najwieksza radosc sprawia jej karmienie zwierzatek: najczesciej bananke:) dzis jak kot zebral o jedzenie Zuzu poszla do zgrzewki z mlekiem i siłuje sie z kartonikiem i pokazuje ze dla ''chry chry'':) i no nalałam zebrakowi:) pozniej jak robilam kanapki i okraiwałam szynke to dzieciaki dawały kotu te skrawki do miseczki i MUSIAŁ je jeść:) \Zuzu woła kota: cmokaniem, chrzakaniem albo takim klikaniem jezykiem jakby konika nasladowała:) My tez mamy czochrodywan, :) fajny i wogole ale ja go nie odkurzam tylko sie ko trzepie bo odkurzacz by tylko polizał go no chyba ze ktos ma super hiper silnego zasysacza:) no i juz mu włosy nie stoja tylko leza ale jak sie wytrzepie to przez pare dni jest puchaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i własnie: jak sie zrobi pewniejsza pogoda to musze ten nasz czochrodywan uprac!! POwiedzialam tak dzordzowi ze sie go napieni a pozniej carsherem go splucze pod cisnieniem...on na to ze zapomniał sparzatnąć carshera na zime a byly jakies tam plyny i go rozsadzily ..myslałam ze mu wleje!!! Bedzie go prał za kare:) A i wczoraj przyszedł frak dla czarka, no idealny jaby szysty na niego i jestem taka dumna bo kupilam go o jakies 50 zl mniej na licytacji niz za kup teraz:) i tez nowy z metkami z tej samej firmy:) Ubralam go wczoraj zaraz jak przyszedl i mowie stoj prosto to zrobie ci zdjecie i pokazemyu tacie bo 100 razy go ubierac nie bede...to tak mi napozowal w roznych chinskich pozycjach z powykrecanym oczami ze wstyd pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas dzien sie zacząl o..5:30:-P Masakra:(( Pogoda do bani,ale mąz zabrała Zoske na specrek,bo juz spiąca była,ja zrobiłam zakupy i robię łazanki. Misty powiedzialam mężaowi o smierci lidera TYPe o Negative-zszokowany strasznie,po czym wyjął ich kasete i od rana w domu brzmial glos Petera Steel'a. Amorku nie wiem o co chodzi,ale nie daj się🌼 Kessi dziekuję za miłe slowa o Zosce:)) Dzis posiedzimy w domu,bo coraz bardziej wieje.Czytam o tej chmurze pyłu,ktora sunie do nas,świat sie konczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wiem co robic z Zoska-w nocy budziła sie 145789 razy,nie wiem dlaczego:((i wstała tak wczesnie-położe ją pozniej spac i sama tez sie zdrzemnę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu ales wyliczyla Zosi :P zapisz to i jak bedzie starsza to jej pokazuj :P Kubal zasnol, ja sie zbieram do sprzatania lazienki ale mi sie nie chce, jeszcze kawe zrobilam zeby to przedluzyc... a maz pojechal i pewnie 2 ghodziny mu w pracy zejdzie. Zaczynam miec dosc tej pracy jego bo ciagle musi po godzinach zostawac a mu nie placa bo taki kontrakt. Ale dobrze ze ma ta prace i zarabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My po spacerku do lasu i zpowrotem na około:) Ale ze co , ze na nas tez spadnie ten popiół wulkaniczny??? ...Zuzu spi na tarasie, wtachałam ja razem z wozkiem po schodach, zeby maleńsrwo sobie pospało, zaraz przerobie na rosół koguta jaszczury bo piłuje dzioba!!! za siatka!! Pia , no własnie , ale zrzadzenie losu dziwne zbiegi okolicznosci jedno po drugim, az strach wyjc z pytanie...''co nastepne''???? Zrobilam pare fotek ze spacerku ale to wieczorkiem pozrzucam i moze cos wkleje!!! Czarek chciał zdjecie na karpie drzewa ale szybciej schodzil niz wchodził mo mega zmutowane wielkie dzikie mrówy sie tam szwędały!!!! Przyszedł mi dzs zamowiony peicz/bicz - kolejny dodtaek do weselnego tortu dla sis:) Przyniósł go ''maz'' szwagierki , jejku wsadzili go do koperty i tyle i pod swiatło i wymacac mozna było co to:) ale wstyd, pozniej czarek sie nim chłostał i udawał ze to myjnia do samochodów, wkoncu zabrałam:) siedzi i czeka obok wałka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czemu ludzie mieszkaja w pobizu wulkanów, ze trzeba ich pozniej ewakuowac pamietam z lekcji histori ze u podnoza wulkanow jest ciepla gleba wiec sprzyja bujnej roslinnosci i jest zyciodajna, ale własnie co z tego kiedy przyjdzie jeden bybuch i wszystko niszczy a najgorzej ze jest zagrozeniem dla ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jakoś coraz trudniej mi się wkręcić ... robiłam już 4r podchody i za każdym razem nie wysłałam posta ... Barylkooo >> jaki podkład kupiłaś? mi chyba najbardziej przypadł L'oreal, obecnie mam Vichy, ale wcale mi się nie sprawdza, praktycznie nic nie tuszuje:( Mamoolka >> i jak z tą krówką w lodówce? kurcze jak my z mężem kupujemy ciacho to jest ono w lodówce tylko na kąpiel Leny, zaraz potem znika w naszych żołądkach, a jeszcze sowa ... Izu >> gdyby nie nasz kredyt na dom - kupilibyśmy mieszkanie pod wynajem. Dlatego nie zastanawiaj się, tylko kupujcie, ale najlepiej w mieście, gdzie jest dużo uczelni, wiem, że do Wrocławia Ci blisko:) Ja zainwestowałabym w mieszkanie niedaleko jakiejś państwowej uczelni, miesięczną ratę mielibyście wtedy z głowy. Studenci pewnie z czasem mieszkanie zniszczą, dlatego nie ma co bawić się w jakieś wielkie remonty na początek, a kiedyś kiedy Wam się mieszkanie przyda, to sobie wyremontujecie. Sama studiowałam we Wroc. i wiem jakim popytem cieszą się takie mieszkania, najszybciej udaje sie wynająć 2-pokojowe, bo tam zazwyczaj dobierają sie w 4. To właściwie tyle, bo jak mam problem z wkręceniem to nie wiem co lepsze, nic nie pisać, czy pisać byle co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi :) WElasnie o Wro mysle :) Ale z mezem nie mamy jaj jak to Pia mowi i sie boimy. Ale juz ogladam oferty. Myslalam o 3 pok. bo cenowo sie duzo od 2 nie roznia. O ile pozwola na t warunki pogodowe i wylece we wtorek do pl to sie umowie do baku w sprawie kredytu i na ogladanie mieszkan jakis moze :) Zimno i smutno. Maz jedzie na pogrzeb kolegi z pracy, chorowal na raka chyba wszystkiego co mozliwe od roku a ma - mial 3 dzieci :( Ostatnie mlodsze od Kubunia :( Smutno bo tez go znalam i dobry czlowiek byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a juz sie bałam ze opada ten pył wulkaniczny bo jak spojzałam przez okno to tak siwo na dworzu.....a to..........!!!! ''Mąż szwagierki'' trzepie dywan, jeku chyba od nowosci nie trzepany, co walnie w niego 3 razy to zpiernicza bo taki kurz!!!!!jakby ktos piaskiem czy własnie pylem sypał az go nie widac!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 2 pokoje, jeden maly i tam spia dzieci i duzy/salonik:) i tam spimy z dzordzem: czarek odpowiednio je nazwał ; mały- sklep z zabawkami, duzy----Uwaga!! pokój STARYCH KONI:) tego akurat okreslenia nauczyl sie odemnie czesto mowie tak jak chce załozyc albo usiasc na cos co jest dla niego za małe...Stary Konik jestes, albo wielki kon i sie nie miescisz! \No to przemyslał ze jak my( ja i dzordz) jestesmy wieksi od dzieci to juz Stare Konie \:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu u nas duzo osob wynajmuje mieszkania firmom,bo to najpewniejszy i najspokojniejszy sposob na wynajem i pieniadze.W moim miescie jest jedna ogromna firma sprowadzająca pracownikow z innych rejonow kraju i dla nich wynajmuje mieszkania.Jest uczciwie,bo: 1)firma zapłaci na czas 2)wystawia Ci fv,bo muszą to sobie odliczyc 3)niby dasz do skarbowki chyba 6%od kwoty wynajmu,ale masz legalnie i wiesz,ze bedzie ok I ja tez bym kupiła 3pokoje,jesli nawet kiedys wrocicie do Pl to juz wieksze mieszkanie bedziecie mieli,a co jak sie urodzi 2 dziecko?w 2 pokojach raczej ciasno... Babeczko usmiałam sie z tego kurzu i dywanu:) Zosia po obiadku pospała ładnie-ja zresztą tez.Za oknem gwiżdże strasznie ,wiec siedzimy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas slonko.Pylu narazie niet:) Kimizi kupilam Astor (skusila mnie promocja) i Maxfactor w kamieniu.Zwykle uzywalam loreal ale chcialam cos innego teraz kupic.Mam tez Maxfactora ale taki wieczorowy z jakims polyskiem i nie nadaje sie bo wesele o 17-00 i bym sie swiecila jak psu jaja:) I kupilam szampon casting kasztan miodowy i jutro lece z nim do fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu trudna decyzja z tym mieszkankiem teraz jak takie zawirowania na rynku.Ale mysle ze wizyta w banku i agencjach mieszkaniowych rozswietla Ci temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×