Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witam, wizielam na dzisiaj wokne w pracy bo mi sie nie chce isc :/ I z jednej strony wieczor z mezem a z drugiej kurde szkoda mi urlopu ale co zrobic :p jak czlowiek leniwy i zmeczony po poprzedniej nocce ;P Co do Wawelu jak przeczytalam to najpierw byla zla a potem stwierdzilam, ze niech sobie robia co chca juz mi to wisi bo i tak nic nie zmienie. Szkoda tylko , ze bedzie o to spor. Szkoda mi tylko Pani Marii Kaczynskiej, bo ze wzgledu na to, ze byla bardzo skromna i prosta osoba napewno byla by niezadowolona z tej decyzji i wolalaby byc pochowana w Warszawie lub Trojmiesice. Dziekuje dziewczyny za mile slowa co do zdjec :) Piesek fakt grozny i do tej pory mialam kupe w gaciach jak sie na mnie patrzyl, ale kolezanka wziela sie za tresowanie go i jest teraz grzeczniejszy,bo zawsze jak nas wital to ze szczescia skakal na mnie i na wszystkich zreszta ale z radosci a ja sie balam a teraz jest grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly- sciagnij sobie program Picasa. Tak robisz takie kolaze. A kija nie, nie mam, wyszykuje odpowiednia szmate, chyba wiekszy efekt i zasieg :P Myszko- ehh zuzel, start Falubazu nieciekawy, ale warunki tez byly malo zuzlowe. Szkoda, ale sezon dopiero sie zaczal. Zazdroszcze Ci ze jestes na miejscu, mozesz posluchac tego warkotu, poczuc ten zapach no i atmosfere. tego sie nie da niczym zastapic. dobrze ze choc w tv mam transmisje. to ja lece do kolezanki na ploty. do jutra. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tam w oddali tez...ze niby ktos krzyknął ''Zyje'' i ciekawe z kad te strzaly!!! Holly Twojemu Przemusiowi chyba przypadkiem diabelek doczepił ogonka i masz chłopczyka...bo sliczny i delikatny na buzi niczym dziewczynka, a podobny do ciebie, no nie moge sie napatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo :) no ja jestem zdania Barylki :) szczerze to wali mnie gdzie zostaną pochoani Kaczynscy, nic juz ich nie wskrzesi ale ze wzgledu na gosci zagranicznych niech juz ten pochówek bedzie 'z pompą" jesli mozna tak powiedziec.... dla mnie mogliby zostac pochowani nawet na księżycu...królowie tez nie byli idealni a zwrocmy na historie ze grzebano ich na wawelu ze wzgledu tylko i wylacznie ze królami byli.... moze to nieskladnie napisane ale.... Barylko :) to kiedy widzimy sie na koncercie? masz blizej do Krakowa czy Wawy? :D moja Wiki ma narazie ząbków 4 ale dolna dwójka juz świta.... jejku jak trudno sie przestawic na tryb szarocodzienny po tygodniu imrezowania ehh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... doczytalam cos o gruczole Bartoliniego chyba Gonia to pisala... co to jest? bo mialam ostatnio taka wypustke niby wystający ogonek z pochwy i sie zastanawiam co to:o a tak na marginesie...miala ktoras z Was okres przez 2 tygodnie?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko:)-dzieki! No faktycznie,robilismy dziewczynke przeciez i przedobrzylismy z robota,bo i ogona dorobilismy:(,a byłaby dziewuszka jak sie patrzy:) No i teraz sie zaczeło....jaka ładna dziewczynka...to chłopczyk??? a myslalam,ze dziewczynka,bo taki ladny....to niby chłopaki sa brzydkie lub nie moga byc ładni??? U mnie to tylko smiech wywołuja te komentarze i głupie pytania,ale dziadek sie zbulwersowal,ze z Nionia robią laske:P:P Izu:) no i dobrze,ze sobie dzisiaj zrobilas wolne:) czasami trzeba odsapnac:P A co!? Kessi:) piekny gest z ta swieczka ze strony tego chłopaka sasiadów,az sie wzruszyłam:) I zagladaj do nas czesciej:) A ja juz myslałam,ze tak dogadzasz swojemu gosciowi,ze o nas zapominasz:P Baryłko! :) No słuszna wage ma Natalka,a taki z niej niejadek! Meaaa:) dobrze,ze dobrze ze skórka Nadusi:) i oby zabek szybko sie wyszedl,i zeby było po bólu:) Mówisz,babcia we łzach? Babci pewnie nie do smiechu,a ja sie pochichralam:PMała przywódczyni rosnie:) Pia:) no uroczy Pascal gest uczynil z całowaniem mamusi,no i wie,ze to kobiety sie całuje,a faceci maja byc twardzi,to chyba tatusia nie załował:) Przemkowi własnie przebiły sie nowe ząbki nr.13 i 14 ,na dole trójki:) Tez bylo nieciekawie,na szczescie uwielbia dentinox (chyba go zjadł tyle tubek ile ma zebów:P) leci ze smoczkiem w raczce jak biora ta masc do reki:) A nie wiem ile wazy:)Na moje oko ok 12kg,a jest chudzitki strasznie same rebki mu widac.Mamy zaległe szczepienie,moze w przyszłym tyg pojde,to sie dowiem:) Jest tu kto?? Pewnie jestescie tylko tak cichutko siedzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej holly:) no nie wiem czemu sie mowi ..taki ładny jak dziewczynka...ze moze chłopiec to od najmlodszych miesiecy, niby powinien miec zarost i potezny głos hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka nam dzionek fajnie minal, Kubus szalal na balkonie. dorwal mi sie do doniczek z kwiatkami i przewalal mi ziemie w nich;) szkoda, ze nie wiemy gdzie bedizemy mieszkac i jakie warunki beda tam czy bedzie balkon czy cus podbnego bo kupilabym mu jakas tutaj zeby mial piaskownice widze jaka frajde ma ja pyprze sobie w piasku:D potem spacerek dzis dosc chlodno bylo i znow w plaszcz trzeba bylo wskoczyc:O buuuu potem obiad na jutro juz zrobilam i padam:) dziekuje Wam dziewczyny za bardzo mile slowa:) Mea- co do obciecia wloskow, chcielismy Kubusiowi podciac w Polsce i byl taki placz i potem te straszne noce co balam sie, ze mial traume po tym fryzjerze a raptem troszke z tylu podciela wloskow no nie da sobie lobuz moj. a jak ja mu scinam grzywke to szkoda gadac:P krzywo jak nie wiem ale tak sie wierci i chce lapac nozyczki moja wiercipupa ze nie ma sily:) co do morza to to bylam w szoku widzac jak dzieci kapaly sie w nim. ja odwazylam sie wejsc nogami i masakra jaka woda byla zimna doslownie lod, ale irolskie dzieci widac zahartowane:P Iizu- jakiej rasy jest ten pies? tak mu sie przypatrzylam i faktycznie wyglada na groznego:O no ja mialabym portki pelne strachu na pewno;) Babeczko- nie mam pojecia co znacza te krzyki na filmiku. wiecie czego sie boje.... tak czytam w necie kto bedzie na pogrzebie i szok jakie osobistosci beda, az strach myslec.... Gumiago- dziekuje za zaproszenie na nk:) Anulka slodziachna:) Misty- nigdy nie mialam tak dlugo okresu. Holly- naprawde Przemusiowi tylko spinke przypiac i jak dziewczyneczka no nie moge jakie ma czaderskie te wloski:) slodziak i wypisz wymaluj czysta mamusia:D a Bartus to juz prawdziwy kawaler i jaki dumnie stoi kolo swojej rodzinki:) Ciepla- slodki przytulasek z Amelki super ta fotka jak lozeczku sobie nyna. widac jak pogodna jest, jej to nawet oczka sie smieja :) Mamuniu-sliczna nasza Calineczka :) a i Zosia widze ma juz narzeczonego:D super na tym rowerku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju naczytalam sie o katastrofie ze byli swiadkowie ze najpierw byl wybuch a pozniej samolhac bo sie boje:( najpierw mowil jeden reporter ze sa 3 zywe osoby pozniej on zniknąl i nie udziel wywiadu, a teraz doszlam do tych 3 strzalow, mam nadzieje ze tak jak niektorzy pisza ze byly one wystrzelone w powietrze na wystraszenie gapiow:( ide spac, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu- pytalas o wage.ost jak Kubus byl wazony to bylo 12.200 teraz w piatek idziemy na ost szczepienie to bede widziala dokladnie bo juz od ost razu minelo troche czasu, takze napisze Ci aktualna wage w piatek:) a myslisz, ze Kubus ma za duzo?? a jesli chodzi o jedzenie Eryczka to wydaje mi sie, ze dobrze je tzn ze wcale nie za duzo. Kubus to je mnien wiecej tak: sniadanie- 210 ml kaszki do drugiego sniadania podjada chlebek nie przepusci jak widzi ze ja jem;) II sniadanie- owsianka/musli/jajecznica/czasem parowka obiad i do kolacji: jakis owoc, lubisia, biszkopt, albo podje kanapke z czyms:) kolacja- 210 ml kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na ile mi starczy baterii, ale poogladalam wlasnie zdjecia i chce na goraco napisac.... meaaa - Nadia ma lepsza fryzurke jak ja ! :-P Te wloski robia z niej juz przedszkolanke , bedzie miala zawsze piekne wlosy po Tobie. Amorku - Ty tez masz super fryzurke, widac jak fajnie masz wycieniowane wlosy na zdjeciu w ogrodku. Jesli ogrodek nalezy do mieszkania to jeszcze trudniej z niego sie wyprowadzac :-( Jestescie sliczna rodzina i tylko jednego Wam brakuje do kompletu - coreczki :-P Holly - zawsze myslalam, ze Przemko jest do Ciebie podobny ale od momentu jak zobaczylam Twojego przyszlego-meza to dla mnie jest jego miniaturka. No moze wlosy ma po Tobie ale reszte po tatusiu :-) Chudzinka sie robisz i Bartus juz Cie prawie przerosl ! Kasia - masz przepieknie maly brzuszek ! Mamuniu - slicznie Zosia wyszla na tym zdjeciu w bieli i jaka z niej dumna rowerzystka :-) Izu - zobaczylam Kubusia z psem i zamarlam. Narobilabym w gacie ze strachu :-P Kessi - nie w sprawie zdjec a w sprawie komputera - nie mam bladego pojecia co to moze byc ale mam nadzieje, ze szybko sie naprawi i bedziesz z nami czesciej. Nie ogladaj za duzo TV , juz sie nic nie odwroci :-( Holly - jutro napisze na eMail, teraz powoli bede konczyc bo o 6.00 regularnie wstaje. Szarotko - srodek nocy to tez twoja pora :-) Jestes tu czasami ? Napisz slowko jak sie czujesz , jak Kiniaczek i jak brzuszek rosnie. Asik - chyba jeden dzien w tygodniu masz wolny ? A moze w zwiazku z sytuacja macie teraz urwanie gwizdka ... Zmierzylam i zwazylam dzisiaj Pascala : 87 cm i 12 kg Szczescia ! :-) Do rana( bateria siada a ja padam ) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ale seeeeeennie u mnie, zzZZZzzz :P Pia- ale super urosl Pascal! Amorku- nie, nie za duzo, wydaje mi ze chlopaki maja podobna budowe. strasznie podobaja mi sie wloski Kubusia, nie obcinam wloskow Erykowi, zobaczymy jak bedzie wygladal :P lece sniadania zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, u nas pogoda idealnie dopasowała się do nastroju społeczeństwa, jest zimno, buro i ponuro:( Mieliśmy kryzysową sytuację z Lenką, miała przez 1,5 dnia biegunkę w ilości 11 kup, pupcia odparzona strasznie, aż płakała przy przewijaniu. Poza srańskiem nic jej nie było bo bawiła się jak zawsze, apetyt też dopisywał. Ale już chyba kryzys zażegnany, bo dzisiaj w nocy nie było nic i nad ranem też:D Podobno szaleje u nas w okolicy jelitówka. Z moim gardłem katastrofa, od wczoraj prawie nie mam głosu. Bruno ukradł mi serce:) Szaleje z radości jak mnie widzi. Chodzę z nim codziennie na spacer do lasu, bo mieszkamy przy lesie, więc mam towarzysza do spacerów. Mały mądrasek trzyma się mnie, nie muszę mu nawet smyczy zakładać bo nie spuszcza mnie z oka:) Nawet nie wiedziałam, że tak szybko można się przywiązać do psa, zwłaszcza nie podejrzewałam o to siebie:D Co do pochówku prezydenta, ja podzielam zdanie Kwaśniewskiego - grzechem wydaje mi się nie pochować go w Warszawie, z którą był tak bardzo zżyty, tam sie urodził, tam studiował, tam założył muzeum, zresztą sam mówił o tym, że sercem jest ze stolicą. Wybaczcie, że nie komentuję galerii, ale nie mam czasu do niej zajrzeć. Od świąt jakoś tak na nic nie mam czasu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Babeczko - nie czytaj tych teorii spiskowych. co to da? tylko sie nakręcisz. pamietaj, że nasi specjaliści sprawdzają te nagrania i jak cos bedzie nie tak to napewno powiedzą. a komentarze pod filmikami są żałosne... szukanie dziury w całym.... niepotrzebnie sie denerwujesz :) Amorku - pożyczę Ci moją Anię ;) Kubuś ją pokocha i da sobie obciąć włoski ;) Pia - noo to rośnie mi kawaler do Nadii :P bo Pascal jest pierwszym chłopczykiem, którego znam wzrostu Nadii ;) tych których zna przerosła o głowę... Kimizi - :D aż chce sie powiedzieć "ja wiedziałam, że tak będzie!" :P bardzo się cieszę, że Bruno daje ci tyle radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas już dzisiaj nocka spokojna, bez bolących ząbków :) bylismy wczoraj u teścia i na szczescie było bez rozmów o polityce ;) Nadia zato szalała, wyciągneła wszystkie resoraki tatusia (sprzed dwudziestukilku lat) :D i brum i brum :) a jak dorwała mój telefon to myslałam ze sie posikam, bierze go i mówi: "NANA, DUNIA, NANA, DUNIA" hhehehe chciała, zeby jej pokazać jej zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz UWAGA!!! w sprawie spotkania będzie :) kochane! jeśli nadarzyła się okazja dzięki Samejdamie.... żal byłoby nie skorzystać! BA! grzechem byłoby nie skorzystać! skoro nie musimy szukać miejsca, rezerwować apartamentów. ustalmy w końcu jakiś konkretny termin i się SPOTKAJMY!! bo będziemy żałowały, że takie dupy jestesmy i nie potrafimy sie dogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że bardzo cieszę się na to miejsce bo moja i Myszki podróż będzie trwała 3 godzinki a nie 5! :D tylko kurcze Kimizi nam nie po drodze... i pytanie. czy łatwiej ci będzie dojechac samej na miejsce? czy może pociągiem do Katowic i z nami autem? możesz przyjechac wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka słonce, ty masz bliżej do tego miejsca niż ja tylko z drugiej strony Polski ;) ale sprawdziłam, że zarówno PKP jak i PKS-em jedzie sie z twojego miasta do tego miejsca (Samadama ;) ) ok 2 godziny. PKS kosztuje 25 zł, wiec nie majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ewcia prawdziwy survival! :D eh takie słoneczko na zdjęciach a u nas tak ponuro :( ale pamietam, ze w zeszłym roku tez tak było. 12 kwietnia (byly swieta) i bylismy na weselu - było strasznie zimno, no okropnie! a 19 kwietnia chrzcilismy Nadię i było gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladal jak zolnierz na poligonie :) strasznie lubi takie przeszkody. na upaly bym nie liczyla, gora 20-22st, ale w koncu mamy wiosne a nie lato. a u nas pogoda dziwn rano pochmurno i 1,5 st a po poludniu bezchmurnie i 14-15 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powoli wychodzą jasne plamy na niebie... Ewcia ja nie licze na wiecej niz 18 - juz byłoby super! bo teraz ok 10 i wieje i pada... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciuliku! dostałam własnie zdjęcia z imprezy firmowej... masakra jakaś! :P zrobie cenzure i cos wrzuce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny... ehh Babeczko ja też się nakręcam...to znaczy nie w teorie spiskowe - strzały zawsze są oddawane w takich przypadkach - gapie lecą, mogą sobie zrobić krzywdę, zniszczyć dowody, ukraść coś - niektórzy ludzie to hieny żerujące na ludzkiej tragedii (herbata po 20 zł dla osób czekających w kolejce do trumien. ) i te strzały miały odpędzić gapiów. poza tym Rosjanie gdyby chcieli wybić polską elitę to na pewno nie zrobiliby tego u siebie...ja się bardziej boję przepowiedni Nostradamusa - zawsze mnie te bzdury strachały.....jescze ta tragedia w Tybecie...... mystyy ten ogonek z pochwy to może być endometrioza czy coś takiego... objawia się długimi okresami - to przerost jakiejś tam tkanki - musiałabyś poczytać. Gruczoł bartolina czasem się zatyka i tworzy się bolący ropień - wielka gula. ja tego nie mam, tylko jakieś niewiadomo co - mam przyjść po okresie jak nie zniknie i będzie biopsja (brrrrr) ja sobie już wmówiłam mięsaka....boże ja nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×