Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

no no no oby tak bylo :) trzymaj sie,reszta kobitek pewnie pracuje :( moze wieczorem jakos sie spikniemy,buziaki 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na tej diecie nie wolno chyba du偶o 膰wiczy膰 czy si臋 myl臋? bo przecie偶 na bia艂kach rozrosna mi臋艣nie ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ponownie :) Zjad艂am ostatniego hamburgera i zaczynam dietke ;p takze trzymajcie kciuki zebym nie zrezygnowala po dwoch dniach ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehhe...zobaczymy jak mi pojdzie :) ale jak widze swoje szmatki, w ktore sie nie mieszcze to az mi sie plakac chce wiec mam nadzieje, ze wytrwam :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczynki! a ja mia艂am si臋 pobyczy膰 bo mam rekolekcje to tyle naplanowa艂am sobie, ze si臋 nie wyrabiam nie kupi艂am spacer贸wki bo okaza艂o si臋 ,偶e ma艂a si臋 nie mie艣ci a bardzo mi zale偶y na lekkiej pom贸偶cie mi prosz臋, napiszcie na maila jakie艣 propozycje bo zaraz oszaleje :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej MaaLaa19 no ja Ci nie pomoge bo sie nie znam,ale moze popatrz sobie na allegro albo zaloz nowy watek na kafe :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej mala szuka艂am na allegro ale wol臋 w sklepie, wiesz gwarancja itd a co Tam u Ciebie ? jak dietka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
acha rozumiem,u mnie dietka jakos mija jeszcze dzis i jutro P+W a potem 3dni P,nie waze sie bo @ sie zaczela,grzesze chociaz owockiem dziennie wiec nie jestem dobrym przykladem :O ale boje sie ze zakwasze sobie organizm no i biore piguly anty wiec musze dostarczac organizmowi duzo witamin.Wiem ze bede wolno chudla ale przynajmniej zdrowo :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mala Ty to laska jeste艣 ,masz ma艂o do zrzucenia wi臋c jak zgrzeszysz troszk臋 to nic takiego uwa偶am , na owoce to i ja mam ci艣nienie :( ale na razie jestem twarda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiesz MaaLaa ja to tak naprawde nie uznaje zadnych diet ale ta ma sens bo pozwala szybko zrzucic pierwsze kg a to daje motywacje zeby sie przestawic na zdrowszy sposob zycia i chudnac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no i gdzies jakas dietetyczka napisala ze w tych wielu skutecznych dietach sukces polega na tym ze masz konkretne wytyczne co do jedzenia,produkty niskotluszczowe co minimalizuje dzienna dawke kalorii,jak cos masz rozpisane i sie stosujesz to efekt murowany!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ma艂a dok艂adnie tak jak m贸wisz ta dieta uczy dobrych nawyk贸w zdrowego 偶ywienia , ja te偶 ju偶 mia艂am nie robi膰 偶adnych diet ale ta mnie podkusi艂a i to bardzo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny!wlasnie wrocilam z pracy:( i juz pichce robie sobie pyszna rybke w galarecie na jutro. waga ciutke sie ruszyla jest76,5 :) czyli 7,5 mniej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak wy to robicie ze mozecie wybablowac 2litry wody ja sie zmuszam na maxa zeby z kawa, herbata,woda mi tyle wyszlo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja nawet nie wiem ile wody pije ale razem z kawa i herbata ok 2l jest :) musisz po prostu non stop pic :) najlepiej miej ze soba w pracy zawsze butelke wody 1.5 l i staraj sie ja wypic w pracy i bedzie lux ;) ja robie sobie kurczaczka z cebulka czosnkiem i frytkami z rzodkwi czy rzepy czy jak tam sie to zwie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale jak sie tak opije ta wada to mam wrazenie ze mi bable nosem leca:)a jak robisz te frytki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no niestety ciagle picie nie jest komfortowe-latanie do wc no ten wypelnony pecherz :O wiesz ja wczesniej normalnie kroilam na kawalki rzepe i pieklam razem z kurczakiem w przyprawach do miekkosci a dzisiaj sobie pokroilam jak frytki zeby szybciej sie upiekly :) ktos tez pisal ze piekl ala frytki z selera-jeszcze nie probowalam ale mysle ze pieczony seler moze byc pyszny jak ktos lubi w ogole to warzywo :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o raju ja te偶 nie daje rady z T膮 wod膮 :(, mo偶e bym i wypi艂a z 1,5 litra ale boje si臋 czasami bo sika膰 si臋 chce jak jasna chole.... a ja wychodz臋 z ma艂膮 na spacer itp i nie ma gdzie si臋 za艂atwi膰 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak juz upichcisz to daj znac jak smakowalo.mniam:) a ja poki co same P doponiedzialku wlacznie:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kaamii to ja Ci tu zapachy pod nos podsuwam a Ty dzis same proteinki :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
coz sie nie robi dla wizji chudziutkiego cialka.od jutra babluje wode:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kamii gratuluje 7,5 kilograma no no superr a to nagroda ode mnie 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 kwiatuszek za ka偶dy kg :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
poki co jestem strasznie pozytywnie nakrecona widzac efekty.moja rybka tez mysle ze bedzie pyszna bo ile mozna jesc serki jogurty i kurczaka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak macie aldi to tam s膮 serki homo.... 0% pychotka , ja te偶 na jutro dorsza szykuje z cytryn膮 , koperkiem i pieprzem , a juto do parowaru

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a na dodatek nawet dziewczyny w pracy zauwazyly ze mnie troszke ubylo .moje pulchne policzki troszke sie zapadly i fartuszki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
super mam aldi bo poki co nigdzie nie widzialam homo 0%

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×