Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

No to chyba wszystkie dziś nagrzeszyłyśmy ... ja zjadłam 6 kostek czekolady ... Ale tłumaczę sobie że w długofalowej kuracji jeden grzeszek nic nie znaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zgrzeszyłam, zjadłam banana, a miałam nie jeść :( 40g węglowodanów, yhh Taki dziś chyba dzień grzeszków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Hej dziewczyny....troszkę Was zaniedbałam ale dzisiaj to miałam taki dzień zalatany --jak nigdy:) przeszłam na piecho chyba ze 30km heh:) no to opowiem mój dzionek a raczej się pochwalę .. dostałam sie do pracy-na staż jako referentka:)) hura hura:) ):) Była u mnie mamcia z siostra i tak dzionek zleciał ..troszkę zgrzeszyłam bo zjadłam ciasto-ale takie malutkie ...:) rano 2 kanapki sojowe z szynka drugie śniadanko z bakomy twista (pitny jogurt) na obiadek wczorajszą powtórkę ziemniak z jajkiem i mizeria:) a na kolacje czyli przed chwila przed 18:) dwie rybki w occie..dużo:)??? zaraz wsiąde na rowerek stacjonarnyi przejade calą Polskę:)):)):):) hi... noi dziś mężulek będzie w domku:P a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś się pochwalę że nie zgrzeszyłam :) chociaż naleśniki za mną chodzą już drugi dzień :D ale raz w tygodniu, w sobotę mam robić sobie jedną przyjemność :D napewno będą to naleśniki :D dziś zjadłam: jogurt kromkę pełnoziarnistego z kawałkiem łososia miskę kapuścianej mix sałat- czystych + ćwiartka pomidorka + kawałek filetu z kurczaka no i oczywiście woda + herbata zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka__Anja ogromne gratulacje z powodu zdobycia pracki :) :D wcale nie zjadłaś dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
dziewczyny jak a się dzisiaj potwornie czuję!! byłam bliska również zgrzeszyć ale mam ogromną motywację - w kwietniu lub w maju chcę szukać już sukienki ślubnej więc muszę schudnąć do tego czasu i zrzucić większość balastu, u mnie dzisiaj menu wyglądało następująco: śniadanie - serek wiejski obiad - jogurt kolacja - kefir zmiksowany z bananem, płatkami owsianymi, otrębami jak na razie zmieniam sobie tą dietę bo na jogurty patrzeć nie mogę w dalszym ciągu będę jeść 3posiłki dziennie i dużo picia i ruch, dzisiaj nie dam rady ćwiczyć bo naprawdę koszmarnie się czuję.... niech ten dzień się kończy szybciej mam nadzieję że jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimkaanonimka źle się czujesz bo jak dla mnie za mało jesz... po prostu jesteś osłabiona... nie można tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
aha tu przepis na kapitalny peeling z fusów od kawy (tak jak robię to ja) - fusy z kawy jak najwięcej (u nie w domu mama pije kawę z ekspresu i zawsze jest dużo fusów ale jak brakuje to dorzucam sobie świeżej kawy lekko ją zalewam wtedy wrzątkiem żeby napęczniała ale nie za dużo ) - śmietana/jogurt/kefir ale najlepiej o jak najgęstszej konsystencji -sól gruboziarnista wszystko mieszam ogólnie czym gęstsza mazia tym lepiej się ją wciera, taką papkę nakładam w kabinie pod prysznicem na suchą skórę, kabina zamknięta bo strasznie się przy tym paćka wszystko ;-) ja wcieram to w całe ciało nie tylko w uda (oprócz twarzy oczywiście) później normalny prysznic i dużo balsamu nawilżającego ----> dla mnie rewelacja ciało jest niesamowicie miękkie i jedwabiste w dotyku, niestety dzisiaj nie będzie tego zabiegu ponieważ czuję że wczoraj się spiekłam na solarium więc nie będę podrażniać jeszcze bardziej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimka faktycznie malutko jesz :/ A bananek to grzech, bo ograniczam węgle do 80-100g a głupi banan miał 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
malutka243 jutro już wejdę na zdrowszą i bogatszą dietkę zaraz skoczę do sklepiku kupić coś na śniadanko ;-) na razie 3majcie się dziewczynki ;-) buziaki do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie komponowałam sobie posiłki i jeśli jesteście w domu, a akurat bardzo chce się jeść, proponuję koktajl truskawkowy. Ale nie z mleczkiem, śmietanką, tylko z jogurtem naturalnym. 1 opakowanie jogurtu 175g plus szklanka truskawek (mrożone, świeże) zmiksować i pycha. Najlepiej bez cukru, wtedy zjadamy 140 kalorii, 8g białka, 4g tłuszczu i 20g węglowodanów, a jeśli z łyżką cukru to zjadamy 200 kalorii, 8g białka, 44 tłuszczu i 33g węglowodanów. Dobre też na śniadanko lub 2 śniadanko. Można też z malinami, ale wtedy węglowodanów jest troszkę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny noooooooooooooooooooooooo, miałysmy sie motywowac,a Wy mi tu o pizzach, frytkach,czekoladach itp??? ;(;( :( Idę dalej sprzatac lazienke, byle dalej od pokus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może zacznę codzienną spowiedź :P Dziś zjadłam: -jajecznicę z 3 jaj na łyżce masła i 2 małe kromki chleba -4 kawałki pizzy I nic wiecej :) Ta pizza troche meczy moje sumienie..ale dzisiaj tylko 2 posiłki, więc sobie wybaczam.. ale obiecuję poprawę. Teraz piję miete i tak dojadę juz do konca dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...fabetka ja ostro trzymam dietę :D nie wychodzę poza 1000 kcl i sama się dziwie ze tak łatwo mi to wychodzi :D Dziś zjadałam 1 średnie jabłko 67 kcl i 2 małe - 50 kcl 60 gram kukurydzianych płatków - 300 kcl ! traktuje je jako przekąskę ale chyba przestanę je jest bo maja za dużo kcl 1 kisiel truskawkowy - 53 kcl + zjem jeszcze jeden na kolacje czyli 106kcl Resztkę tuńczyka z puszki około 80kcl Lipton Ice tee 70kcl i ZERO słodyczy dla mnie to szok bo kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez słodyczy. I kompletny brak motywacji do ćwiczeń. taaak mi się nie chce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chyba szczęściara bo ja w ogóle nie odczuwam ,ze mam okres raz na rok mnie możne brzuch boli . Nienawidzę ćwiczyć brakuje mi motywacji chyba poczekam na wiosnę i zacznę jeździć na rowerze zawsze to przyjemniejsze od nudnych ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój ukochany zapowiedział, że od wiosny biegamy i jeździmy na rowerze. Yyyyeee :P Teraz moja spowiedź :D śniadanie: musli 330 kalorii + mandarynka obiad: żurek i 1 ziemniaczek 85 kalorii i rybka z warzywami i jogurtem naturalnym 250 kalorii kolacja: 2 kanapki z chleba z ziarnami z serkiem z hochlanda i ogórkiem kiszonym 160 kalorii i do tego banan, ten okropny banan :P Przez tego ziemniaka i banana aż 150g węglowodanów, ale obiecuję poprawę do 80g ;) Dzisiaj mi się tak tylko podjadło, tak ograniczam węgle ładnie. I co najlepsze 950 kcal, a nie jestem wcale głodna. Mogę jeść tak cały czas. Wybieram niskokaloryczne rzeczy i tylko śniadanko większe, ażeby siłę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania - ja po prostu jadę na 2 fronty ;) Czyli ograniczam kalorie i jednocześnie węglowodany, choć do kalorii nie przykładam aż tak wielkiej wagi, jestem najedzona i mogę tak żyć :) Kalorie 1000-1200 i węgle 80-100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeeeee, pojawił mi sie kolejny rozstęp na brzuchu,aż sie boje co bedzie dalej, zawsze mi rozstępy wylaza, jak sie odchudzam :( :( :( Co za cholerstwo obrzydliwe, jak ja ich nienawidze, az sie odchudzac odechciewa, cała w paskach i co z tego, że bede troche szczuplejsza? :( :( :( Musiałam się wyżalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabetka - wspolczuje.. ja sie wlasnie wypilingowałam i wysmarowałam balsamem wyszczuplającym, zimno mi teraz w nogi :P smarujesz te paskudztwa czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabetka - może jakieś kremy na rozstępy, coś może na internecie z dobrymi opiniami się znajdzie ja już się kładę kochane, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wszystkim, ja dzis bardzo zapracowana cały dzień dopiero teraz usiadłam i odpoczywam a własciwie to zaraz ide spac :-) djetka jak najbardzie utrzymana :D zadnego nawet najmniejszego grzeszka ale to w duzym stopniu poprostu przez brak czasu :-) oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wróciłam z teatru, sztuka była fantastyczna:) Teraz głodna jestem, ale stygnie mi zielona herbatka, więc raz, dwa i spać. Widzę, że zaczynają się pierwsze kryzysy. Ja jak narazie się trzymam jakoś, ale to dlatego, że ciągle jestem zalatana. Banany mają trochę kalorii, ale raz na jakiś czas to chyba nie taka tragedia. Melaniaaa - ja też szaleje za słodyczami, mogłabym wcinać i wcinać:) Dlatego nie mogę zaczynać, u mnie to nie działa jedna kosteczka i koniec. ...fabetka - brzmi to nieciekawie, moze zainwestuj w jakiś nawet droższy krem na rozstępy, zwłaszcza teraz kiedy powstają. Do tego masaże chociażby szorstką gąbką co wieczór, żeby skróra była jędrniejsza i lepiej reagowała na zmiany. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Wstawać dziewczyny...:):):) Dzisiaj kolejny dzień odchudzania mam nadzieje, że mniej grzeszny:P a tak wogóle wkurza mnie ta zima rrrrrrrrrrr..... Miłego Dnia Dietetycznego.. wpadnę tu później...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh mam taką skóre,ze nie moge mocno masowac,bo od razu pekaja mi naczynka, w kremy nie wierze,no ale zobaczymy,w ogole w nic nie wierze jesli chodzi o to gów..., tylko w operacje :( Poza tym to dziś na sniadanko 2 kanapki z jednym jajkiem, no i sie okazalo ze brat chory,wiec nie ide na silownie tylko z nim zostaje, mam nadzieje ze powstrzymam sie od podjadania, zawsze jak nie mam co robic to mysli wędrują w stronę lodówki :P Najwyżej pojade poćwiczyc po obiedzie :) Trzymam kciuki za Nasz Kolejny Dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×