Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

Gość anonimkaanonimka
malutka243 no właśnie ble ble ble ale piję bo niby bardzo zdrowa ;-) ja właśnie buszuję po Allegro za strojem na piątkowy fitnes, na razie nic nie znalazłam ;( ale może jutro w jakimś lumpeksiku coś wyszukam ;-) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
je czekam na rozmowy w toku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że byłam w domu, na drugie sniadanie zjadłam 2 kanapki z poledwica łososiową, po 3 godzinach na 3 śniadanie znów kanapke z poledwica łososiową :) uwielbiam ją:) Teraz na obiad mnostwo surówki z kurczakiem i otrębami. Moim grzeszkiem był dodatkowy plaster polędwicy przed obiadem :) Zjadłam troche więcej, bo od kiedy rano wstałam to było mi przerazliwie zimno, nie chce liczyc kalorii,ale moze było ich za malo... Po 17 wyruszam na siłownie poćwiczyc cardio,a potem na bollywood Malutka - ja też trzymam kciuki :) Anonimka - no lepiej w lumpie,ale np. u mnie w miescie ostatnio słabo,zadnych koszulek na fitness nie moge wygrzebac :( Strasznie duzo tych herbat pijecie, ja nie lubie ani herbaty,ani kawy, soków ani gazowanych napojow, tylko wode niegazowaną - jest to pomocne przy diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
...fabetka ja też kawy nie piję nie lubię strasznie, jedynie zapach świeżo mielonej ;-) no właśnie na lumpeksie chcę kupić coś bo za bardzo kasy nie chcę akurat tu inwestować bo ni wiem czy mi się tam spodoba ;-) hi hi chociaż mam nadzieję że będę tam stałym bywalcem ale jak będzie zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja juz od jakiegoś czasu prubuję się odchudzac ograniczam sie z jedzeniem i nawet kupilam sobie rowerek treningowy.I rzeczywiscie schudlam 4 kg w ciągu dwóch tygodni stosowania tkiegotrybu zycie lecz wystarczylo pare dni"rozpusty"bo myslalam ze ja tyle schudlam to moge sobie pozwolic na troche no i niestety efekt przerazający 3 kg spowrotem.Ja słodyczy mało jadam ale próbuje sie ograniczac z chlebem i mącznymi rzeczami.Wczoraj kupilam pas vibro therm i mam nadzieje ze mi bardziej pomoże niz ta głodówka...dużo opini czytalam na jego temat i jest podobno swietny...ale zobacze czy bedą efekty.Czy któraś z was go stosowala lub jego zastepczy???pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
poza tym widzę że lubisz łososia tak jak ja ale ostatnio kupiłam w markecie warkocz z łososia za jedyne 24kg (ogólnie mieszkam w małym mieście gdzie nie ma łososia takiego jak lubię najbardziej czyli właśnie w postaci warkocza lub szaszłyków lubię bardziej suche miejsca łososia nie takie brązowe i tłuste) no i w każdym bądź razie taka zadowolona w domu od razu sałatkę zrobiłam a tuuuuu masakra sam tłuszcz i brązowe mięso no cóż zjadłam ale powiedziałam sobie że już w życiu go nie kupię w ty markecie, ostatnio kupiłam łososia w markecie we wrocławiu ale nie pamiętam teraz co to była za sieć .... niebo w gębie.... ale już za 49,99kg - to chyba najrozsądniejsza cena za SMACZNEGO łososia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
k89 tak ja miałam chyba w tamtym roku kupiliśmy go z moim facetem bo chyba wtedy był taki szał na niego, no niestety muszę przyznać że nic nie pomógł, ale gratulację co do rowerku 4kg w 2tygodnie BRAWO, tylko szkoda że nie utrzymałam wyniku, przyłącz się do naszego klubu wsparcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szkoda że nie pomaga:( a ja miałam nadzieję ze bez wyrzeczeń osiągnę wymarzoną figurę -ale wiadomo nic łatwo nie przychodzi.Trzeba bedzie nadal się ograniczać.No cóz nie mogłam się pogodzić z tym ze niektóre jedzą wszystko a mają talie jak osa:/ ale nie tracę nadzieji...muszę zrzucić te kilogramy do lutego..bo mam wtedy ślub..więc trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odchudzam się do ślubu:) też miałam termin na czerwiec na ten rok ale niestety z powodu śmierci w rodzinie musieliśmy przełożyć na przyszły rok.Więc trzymam kciuki żeby nam się wszystkim udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo odchudzania ja stosowalam tez siemie lniane mielone do płatków fitness razem z mlekiem i tak mi się wydaje ze również dzieki temu schudłam wtedy.Teraz nie jem tego ale zaczne od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoras z was twister?? to taki okragly dysk co sie kreci na boki...jestem ciekawa czy daje rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz w gruncie rzeczy wyjdzie na to że wszystko miałam i się przemądrzam ;-) hi hi miałam to fakt skuteczne ale trzeba systematycznie ćwiczyć, ma to dużo plusów małe wszędzie można schować i w każdym miejscu można ćwiczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna Kasia :) (ja też Kasia) Witamy na naszym topiku, też kiedyś myślałam,żeby kupic sobie taki pas, ale doszlam do wniosku ze takie działanie to tylko miejscowe:P Agnieszko, ja też uwielbiam zapach zmielonej kawy:D A co do łososia, to chyba ta polędwica ma z nim wspólną tylko nazwę, pewnie jest ze świnki, nie wiem, ale jest pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Kasia :) A zapach kawy uwielbiam :) Fajne rozmowy w toku o panienkach w dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Oglądam rozmowy w toku..kolejny ciekawy temat i ciekawe aktorki:p jak minął dzionek..oprócz narzekania na ten puszysty śniezyk?? Dziewczyny gratuluje schudnięcia 2 kg!! jak ja Wam zazdroszczę ...ja muszę sprawić sobie wagę bo mam jedną w domu rodzinnym ale nie będę jeździła specjalnie 50km :) ja niestety wiem ze nie chudne tak szybko .. bo mam tarczyce wiec mi trochę cieżej będzie... Malutka gratulacje stażu:* Sopelka ten Twój facet jest the best hehe ano niech będzie troszkę niepewny związkowi nie zaszkodzi wręcz sie bardziej umocni:P na śniacdanko zjadlam 2 kromki chleba sojowego smasłem roślinnym (tylko takie jadam) i na to serek twarogowy, na 2 śniadanko zjadłam ciasteczko go! , (ale to już z przymusu gdyz byłam na mieście i wolałam to niż pączka) a na obiadek warzywa z ryżem z herbatką .. na kolacje ..niewiem co ...obiadłam sie warzyw he co do rowerka jezdze nim cały czas od 2 miesiecy i modeluja mi sie nóżki i zmniejsza cellulit.. coś czuje że święta wielkanocne będą białe heh może tak zaczać polowac na choinkę heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ogladam rozmowy w toku:) Pierwsza gówniare to bym kopnela na rozped,zeby jej troche mózgu wykiełkowalo w głowie:D Tą blondynkę z długimi włosami to zakrzyczała psycholg i Drzyzga, przekręciły sobie jej odpowiedz i zaczęły gadać nie na temat, nie podobało mi się to... Zobaczymy teraz puszczalską Jarosławę, jakim trzeba być tłumokiem żeby o tym mówić w telewizji....:) JA też lubię chodzić na dyskoteki,ale ta dzisiejsza młodzież mnie przeraża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry odcinek :D Najlepsze, jak to przekonują co poniektóre, że wcale nie są łatwe, bo nie idą z KAŻDYM do łóżka. A że z jednym na 10 to mniejsza z tym. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Fabetka...ja tez lubie chodzić na disco i rzeczywiście ta dzisiejsza młodziez jest nieobliczalna pod względem strojów jak i zachowania. Ja poznałam mojego męza ubrana w bojówki w bluzce 9beznadziejnej) i w warkoczykach- zaznaczam dziewczyny bylam wtedy tak wkiepskim humorze i moje kumpelki -studentki wyciagaly mnie na impreze a mi sie tak nie chcialo ..dlatego nie ubralam sie super seksi:P zeby nie wzbudzac zainteresowan u mężczyzn ..a tu co mój przyszły mąż się mną zainteresował he i tak sie zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA 82
witam:) przyjechałam wczoraj do mamy i sie zaczeło kuszenie wytrzymałam do dziś a własciwe do teraz zgrzeszyłam....:( zjadłam gofra z bitą smietaną jestem na siebie wsciekła!!!! Do dziś trzymałam sie dzielnie tzn nie podajadałam między posiłkami piłam 1;5l moze więcej wody jem wase i staram się jeść co 3g. Mam do was pyt. ile dziennie pijecie herbat zielonych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA 82
uuuuu widze że nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka__Anja ciekawa historia przeznaczenie nic innego ;-) dobrze że koleżanki Cię wyciągnęły na imprezę ;-) TALA 82 ja jestem ;-) i sobię chwilkę z Wami posiedzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam rozmowy i też uważam że przekręciły słowa tej blondyneczki, faktycznie pierwsza dziewucha i ta co tańczyła przy rurze kompletne przegięcia.... no ale cóż i takie anomalie sa na tym świecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! :) Wy tu o warzeniu gadacie ,a ja nawet wagi nie posiadam ale czuje ,ze schudłam i będę myśleć pozytywnie :o Do tej pory zjadłam -3 małe jabłuszka jakieś 100kcl -surówka z kwaszonej kapusty nie mam pojecie ile to kalorii ale pewnie nie dużo :) -Panga pieczona w piekarniku i folii jakieś 300kcl -pół bułki z makiem i serkiem wiejskim max 80kcl -2 kisiele truskawkowe 106kcl Kolacyjka -pewnie kisiel i jabłuszko :P Nadal nie ćwiczę jestem leniem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilans mojego dnia: śniadanie - szklanka płatków + szklanka mleka sojowego obiadek - serek wiejski + banan + kilka orzechów kolacja - piętka chlebka wieloziarnistego + pasztet sojowy pomidorowy, pół garści ziaren (pestki dyni, migdały i orzechy laskowe) nie wiem ile kalorii ale na moje oko ok ;-) ja już chyba muszę lecieć ;( więc wytrwałości Dziewczyny WYTRWAŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po maratonie od 9 do 19 zajęcia. Póki jestem na uczelni albo mam korki, to jestem pełna energii, ale wchodzę do domu i totalny zjazd siłowy. Teraz regeneruje się zieloną herbatką z cytryną. Dzisiaj zjałam kanapkę, potem jabłko i puszkę fasoli czerwonej. Do tego 3 kawy z mlekiem. Tak się kończy takie życie w pędzie. Na szczęscie zrobiłam sobie zkaupy i mam pytanie. Jak dziewcyzny robicie filet z ryby? Tzn. ja wiem w folii i te sprawy, ale co dodajecie żeby był ciekawszy w smaku. Może macie jakieś fajne przepisy, podzielcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Właśnie wróciłam z uczelni.. okrutne są dla odchudzania takie dni.. a jutro od 8 do 20.20 :( musze sobie zrobic jakis prowiant dietetyczny. A dziś zjadłam: -1 kawałek pizzy, -4 jaja na twardo -1 aktivia do picia -obiad - paluszki rybne, ziemniaki i surówka w ilosci normalnej,czyli niedietetycznej - 1 jogurt pitny 400g. Ech.. jutro bedzie lepiej :) za duzo troche tego jedzenia dzis było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×