Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

zwyczajnaniezwyczajna gratulacje z calego serduszka na nas tez przyjdzie czas a Ty ciesz sie bo ciaza to najcudowniejsza sprawa na swiecie i calkiem nasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha to jest
juz nie będe przeszkadzać;) zegnam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
a jeśli chodzi o moje objawy bo widze że też tutaj poruszacie ten temat to u mnie od dwóch tyg był straszny ból piersi i brzucha...dokładnie taki jak przed okresem, czulam sie w sumie normalnie ale jestem bardziej wrażliwa na ból...nawet czesanie włosów i boli mnie nawet to jak mam na nogach kozaki....kolejna sprawa to straszny ból brzuch przy kaszlu,kichaniu i gwałtownych ruchach...ale najgorsze to pryszcze,pryszcze i jeszcze raz pryszcze...nigdy tyle nie miałam i są takie inne...mam nadzieję ze lada dzień znikną. Podejrzewam ze jestem gdzieś w 4-5 tyg ale do lekarza ide dopiero w przyszłym tyg. Robiłam test 20tego i nic a był to 20 dzień cyku, zrobiłam wczoraj i dwie krechy jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnaniezwyczajna
dzieki...wam też sie uda ale w najmniej oczekiwanym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to ty silna babka jesteś :D jak sama węgiel rozładowałaś, no ale trzeba sobie jakoś radzić jak m tak daleko :) Pani.Kara ty chyba miałaś testować 14 tak??? To faktycznie może za szybko :) poczekaj może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Eterno, ale Ty pewnie też znasz to z doświadczenia, że to czego nie można mieć chce się mieć najbardziej. To dopiero mój pierwszy cykl, ale wydawało mi się to takie łatwe.. przestać się zabezpieczać i już! Hah. Dookoła jest masa znajomych, którzy zaciążyli po jednym takim razie i była to wpadka... :o niesprawiedliwe 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara-na nikogo nie napisalam nic zlego zawsze staram sie pomuc i jakos doradzic jak tylko umiem najlepiej i bardzo przykre ze ktos kto nawet nie ma odwagi pokazac swojego nicku wypisuje takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajnaniezwyczajna u mnie było identycznie bardzo chciałam dziecka i nic a jak dałam sobie spokój to sie udało no ale u mnie wykryto zespół policystycznych jajników i teraz znowu mam problem z zajściem w ciążę , tylko teraz jest taka różnica że nic na siłę i najlepiej spontanicznie :D Pani.Kara ja też należę do tych niecierpliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację, ale chciałam się dowiedzieć co takiego zrobiłaś. Zawsze jak ktoś mi coś na kogoś mówi to potrzebuję jakiegoś "dowodu". bo takie gadanie, że kiedyś gdzieś to można posłuchać, ale raczej nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara bralas pigulki bo ja bralam i musialam odstawic przez migreny to moze doprowadzic do udaru. tez myslalam ze zachce i juz a tu trzy miesiace i nic ale damy rade jestesmy twarde:) a co do wegla to byl moj pierwszy raz teraz to robie wszystko pierwszy raz pale w piecu w kominku itd i nie jest wesolo ale co tam raz sie zyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- zazdroszczę Ci tego, że już raz zobaczyłaś te dwie kreski :) to musi być cudowne uczucie... i potem jeszcze podzielić się tym ze swoim mężczyzną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko to jest bardzo przykre..:( nie bardzo mnie interesuje co kto o mnie mowi lub mysli tylko to tak jakby boli niby nic a jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno- brałam, brałam z tym, że odstawiłam bo w piersi zrobiło mi się jakieś paskudztwo :o nie dość, że są takie małe to jeszcze co chwilę coś z nimi mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha- jeżeli jesteś szczera wobec siebie i nie masz sobie nic do zarzucenia to nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testowania to nigdy mi sie nie zdarzylo zeby test mi wyszedl wczesniej niz w pierwszym dniu spodziewanej@ a bylo to dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wole powiedziec wprost niz cos ukrywac bo nie mam do takich rzeczy powodow i nigdy w zyciu nie zmienila bym nicku zeby komus cos powiedziec jak mowic cos szczerze to wprost a nie udawac kogos innego i nie miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Kochane ja spadam- jutro znowu mam zjazd i 2 kolokwia więc muszę się przygotować... Do jutra :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja też mam migreny i nie mogę brać pigułek. Pani.Kara wiesz dowiedziałam sie w dziwnych okolicznościach o ciąży, bo zaczelismy chodzić do kliniki aby nam pomogli i ledwo co zdążyłam porobic badania i nawet powiedzili jakie są przyczyny niezachodzenia w ciążę, Pani doktor już zapisała mi tabl. na wywołanie okresu , mojemu dała skierowanie na zbadanie nasienia ale pomyślała że jednak zrobimy jeszcze test i poszłam do toalety za aprę minut wróciłam a za jakieś 3 min. pielegniarka wróciła z testem i doktorka moja mówi , i co negatywny??? a pielęgniarka na to , nie są 2 piekne krechy :D uwierzcie mi że nie wierzyłam:P mój m był w siódmym niebie:D szedł przez miasto i mówił że ojcem zostanie a w aptece to myślałam że go pogonię :P i w domu ponownie zrobiłam test bo nie dowierzałam,ale jak sama zobaczyłam to dopiero doszło do mnie że zostanę mamą:) staraliśmy sie około 2 lata. Dlatego do tej pory nie dowierzam :) Sorrki że się tk rozpisałam i że może nie dokładnie opisałam ale w tym nie jestem najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha nie wiesz jak to jest KAZDY SADZI PO SOBIE ktos ma problem i to tylko ze soba ja tylko tu zagrzalam miejsca wszedzie indziej jakis taki zlew maja tylko same ze soba i czulam sie jak intruz tu jes inaczej i za to wam dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz eterno tak samo bylo na TAMTYM topiku totalna olewka wiec po co sie pchac tam gdzie cie nie chca? nie ma sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo zaczęliśmy się starać o dziecko. Po topikach widzę, że faktycznie im bardziej się chce tym mniejsze szanse :( Życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mam z wami czym zajac mysli bo moja kolezanka odebrala sobie zycie i jutro jest pogrzeb strasznie mi z tym zle i robie wszystko zeby tylko nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaGosia29 witaj :) Będzie mocno trzymać kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×