Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

pytała któraś ile melisy wypiłam,ile litrów???:P no może ze 3 szklanki:P m śmieje się że powinnam kąpiel sobie fundnąc w melisie he he a tak poważnie to już lepiej się czuję:D daga a teśc spoko obiadki posłusznie je:Pdzis np miałam ogórkową,wykrzywił się na jej widok,ale jak posmakował to poprosiło dokładkę,stwierdził ze nigdy tak dobrej nie jadł i żonę musi na szkołę do mnie przysłać:P:P:P to mi posłodził,ale urosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ pietrucha28 tak na razie jedno. tożja jeszcze mloda |(26l)a ja tez sie nie przywitalamale to tak z tego pospiechu .muszęzaraz daćmalej mleczko na noc i sama sie chyba też położę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ładna pora co:) ja odebrałam samochód z myjni i padl akumulator:O ale przeboje miałam jak to ja zwykle:P ale chłopcy pomogli i jakoś ruszyłam, ale nie wiem czy jutro odpalę:O jest jeszcze kóraś czy wszystkie już poszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia to ładna lista ciast:) kiedy się wyrabiacie z tym pieczeniem?:) Pietrucha ważne, ze zaglądasz:) juz się stęskniłam 👄 normalnie. Ale dobrze, że teść grzeczny. Teraz musi. Może w końcu doceni synowa:) Czarna my tu mamy taki swój mail, na który wysyłamy foteczki nasze:) to takie nasze tajne dane. Moszesz sobie ans wszystkie obejrzeć od stóp do głów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem :) daga więcej to mama robi,ja tłukłam orzech,prawie 8 szklanek :/ i upiekłam trochę placków a moja 10 letnia siostra pilnowała Kubusia,ale on dziś strasznie marudny i taka to robota z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. tez wstałam już w sumie dawno. A wyspać się musiałam heheh nie było wyboru. Niezawodny budzik mnie obudził:) coś w nocy mi popłakiwał. Prawdopodobnie idą mu 5. Ehh we wtorek mamy bilans i szczepionkę. Aby tylko nic nie złapał. Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE my tez wstałyśmy o 7 00 ,Oliwka zjadla kaszkę i dalej poszła spac ale cos sie już kreci w łózeczku..a ja wypilam kawkę , sniadanko i zabieram się za porzadki.a potem do lekarza i na zakupy. do justysia wyslalam Ci zaproszenie na NK. SLICZNE MASZ DZIECI A JAKIE DUZE. moja jeszcze malutka;) to milego dnia dla wszystkich. odezwe sie pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie powstawali po 8, także ja się wyspałam:) Justysia- ciekawe te placki, a szczególnie ta kora orzechowa mnie zainteresowała, co to za placek, nie słyszałam o takim. My w tym roku nie mamy żadnych wesel, ale na przyszły rok się zapowiada i to mojego brata. Słoneczko świeci, ale tylko 17 stopni jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już w domku, Mati śpi. U nas też słonecznie, ale 19 st i wiaterek. Szalał maluch na placu zabaw i padł mi teraz. Wiecie co kobietki, ja jak wychodze z małym na spacer na plac zabaw to zazwyczaj jestem ubrana tak na luzaka, sportowo. Ogólnie staram się ubierać w granicach dobrego smaku. A dziś przyszła taka dziewczyna z synem ubrana dosłownie jak panna lekkich obyczajów (nie będę tu na tym forum uzywac słów niecenzuralnych:). Spódnica wygladała jak pasek, ze jak delikatnie stanęła w rozkroku to jej majty było widac...:O ale zeby to jeszcze jakaś szczułpa kobieta była a tu babka masywna , ze hej. No ale w sumie to amło istotne czy gruba czy chuda ale z dupą na wierzchu:( niektórzy to nie mają za wile taktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundkę. mały padł mi dziś o ....13.30!!! a mój brat coś sie rozchorował , tzn ma gorączkę ponad 39 stopni i nic poza tym, ale mama chciała żebym poszła z nim do lekarza bo ona dziś się nie wyrobi, umówiła nas na 13.20, bo mały miał spać!ale że nie spał, ja go ciągnąć taki kawał nie chciałam, a w domu tylko mój 15-letni brat i 17 letnia kuzynka zostają, a oni się zająć dzieckiem zbytnio nie potrafią, no i babcia jest jeszcze ale on za zywy dla niej jest, to nie poszłam z nim do tego lekarza. na 16.40 się przemówiliśmy.ciekawe co jest młodemu??? teraz robię obiad- moje klopsiki jajeczne z ziemniakami i burakami :) i racuszki smażę :P trzeba troszkę podmaślić braciszkom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny agatka teraz pełno wirusów panuje,przykład mojego damiana i niestety od dziś Igorka,biedaka tez dopadło przeziębienie ma katar i kaszel,najgorzej jak śpi,bo wybudza się i kręci:( musze mu na noc inhalacje zrobić co by noc w miarę upłynęła rano byłam z damianem u lekarza,ma antybiotyk,krople do ucha,krople do nosa poza tym kupiłam mu apetizer,może po nim zacznie jeść po ludzku,bo tak jak ptaszek drobinkami je cały dzień oczywiście w pośpiechu,od lekarza jakieś zakupy,mięso itp potem uśpić igora,obiad,zmywanie,prasowanie.............ufff ile tego:P teraz igorek spi,więc mam chwilkę więc wpadłam wiecie co,uświadomiłam sobie że w ogóle nie mam czasu dla siebie wciąz ktoś coś chce,wciąż wszystkim trzeba "usługiwać",a moje potrzeby spadają na daleeeeki plan i niestety nie sposób tego zmienić na dodatek w poniedziłaek wraca teściowa ze szpitala,wię ckolejna osoba na obiad mam nadzieje że szybko się wyliże po operacji oczywiście nie chce by coś mi pomagała ale wokól swojej i teścia osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) długo mnie nie było bo wylądowalismy z Wojtusiem w szpitalu:( miał zapalenie węzłów chłonnych:( poza opuchlizną nie miał innych objawów ale wymagało to niestety antybiotyku dożylnie. na szczęście jest wszystko w porzadku a mały pulpet rośnie jak na drożdżach - dziś waga pokazała 4620 g!!! zajrze pózniej jak się ze wszystkim ogarnę i doczytam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mummy,biedny Wojtuś,taki malutki a już w szpitalu.Najważniejsze że już zdrów a igorkowi wyrzynają się czwórki dolne,marudziaty i płaczliwy jak nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja cały dzień na nogach już mam dosyc,tak mnie bolą mummy współczuję Wam,taki maluszek i już zastrzyki i ten nieszczęsny szpital anuśka to ciasto jest bardzo dobre,placki piecze się dwa z kokosami,rodzynkami i orzechami. przekłada się masą budyniową ugotowaną na syropie z brzoskwini. Układa się brzoskwinie,na wierchu polewa galaretką pietrucha wiem co czujesz ja też nie mam czasu dla siebie i bardzo mi z tym źle dzisiaj moja znajoma sklepowa powiedziała mi że jakoś zeszczuplałam :) he he agatko pewnie jakiś wirus ta pogoda jest taka dziwna,że wszystko możliwe daga ja tez spotykam takie baby,ale aż wymiotowac sie chce. Ja rozumiem założyc mini ale nie taka zeby było widac d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem:) ale jestem padnieta dziś..masakra normalnie Mati spi. Pietrucha czas dla siebie mam teraz:) dlatego czasami tak późno chodze spać, bo moge sobie w spokoju posiedziec coś poczytac czy wogóle. Ale to kosztem mego niewyspania. Z tym, ze ja mam jedno dziecko a Ty 2:) to masz troszkę wiećej obowiażków. No i ja teściów nia mam na głowie:P i dzieki Bogu. wczoraj bratowa meza co mieszka z nasza teściowa tak mi się naskarżyła na nią. Dziewczyna już nie wytrzymała normalnie. Nasza teściowa to hrabianka jakich mało. Ale mniejsza o to...A igora mogło złamac przeziebienie przez zęby. Mój mały tak ma. Zawsze jak idą zeby to i jakaś infekcja jest:( Mummy to miałaś kłopot z niuniem. Mój Mati jak miał 8 tyg to miał zapalnie oskrzeli z podejrzeniem zapalenia płuc. Też niemało szpital zaliczylismy, ale udało się wyleczyć w domu. Tymbardziej, ze ja miałam zapalenie płuc i nie pozwolili mi jechać do spzitala z mały,:( ale się wtedy spłakałam....ciezkie chwile były:( Justysia to najwidoczniej efekty są kochana, skoro inni widzą:) kurcze to co ja będe gorsza:P nie jem wiecej chipsów:P hehehe Czarna jak tam u lekarza? a ja wpierdzielam czereśnie:) moja słabosć. potrafię i kg dziennie zjesc. a powinnam się isc kapać i ogarnac pobojowisko, bo dziś praktycznie cały dzionek na palcu zabaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już dziala WITAM witam I O ZDROWIE PYTAM a tutaj widze same chorowite dzieciaczki ,moja tez ma lekki katarek ale to nic powaznego. do mala agatka prosze podaj mi ten przepis na pulpeciki jajeczne bo chyba to dobre ;) a co do mini to się podpisuje;) ok zmykam bo maz przyszedl i muszę mu coś jesć z robić. dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na sekundę. czarna - co do kotlecików jajecznych to już tu raz pisałam, ale dla Ciebie powtórzę jeszcze raz :P z tego co dziewczyny pisały to dzięki nim udało się im jajko przemycić do diety maluchów, więc spróbuj :) ja tam baaaaaardzo je lubię i Franio też :)więc tak jajka ugotowane na twardo jajko surowe bułka tarta sól, pieprz podsmażona cebulka może być natka pietruszki. jajka ugotowane mielisz przez maszynkę do mięsa (jak nie masz rozcierasz widelcem, mieszasz z pozostałymi składnikami (tak jak kotlety mielone robisz) i formujesz kotleciki. obtaczasz w bułce tartej i smażysz na patelni. ogólnie z jednego ugotowanego jajka wychodzi ok 1-1,5 kotlecika, zależy jakie duże zrobisz :) są one bardzo proste w przygotowaniu :) tak jak pisałam jak mielone tylko zamiast mięsa jajka dajesz :) mummy biedny malutki, chociaż już nie taki malutki1 rośnie ci pulpecik :) tylko tyle, na więcej nie mam siły :P uciekam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj dawno tak zarwanej nocki nie miałam,dwoje dzieci chorych to wiadomo igor kaszlał co go zrywało ze snu a damian dostał 38,7 temp i robiłam mu okłady zimne +nurofen nienawidzę tego jak dzieciakom coś dolega,wszystkiego się odechcewa a igor od rana miał humor wisielczy normalnie,krzywo się na niego spojrzałam i ten w ryk teraz zasypia,dałam mu paracetamol paskudne zęby dagaa ty co dajesz mateuszkowi na bolesne ząbkowanie?u nas idą 4 dolne,część już na wierzchu ale męczą bardzo widać,nawet zasnąć nie może:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Pietrucha u nas żabkowanie to porażka normalnie. Mojemu dziecku zawsze idzie kilka zębów na raz. W tej chwili od dłuższego czasu ma 16 ale teraz 5 coś meczą go. Zawsze jest infekcja. Dużo smaruję dentinoxem. Mam czopki vibrucol to sa takie homopatyczne, u nas sie sprawdzają. Mam paracetamol i ibum. Wszystko jest zalezne od płaczu. Gdzieś na początku marca jak mały ząbkował to miał 39 st z hakiem:( niebyo dobrze.. ja tam się nie czaję i lekarza zaraz wzywam do domu. Ale ona kazała dawac na przemiennie paracetamol i ibum. Pietrucha spróbuj z tym vibrucolem, ja mam w czopkach i pomagał Moje tez sie dziś wierciło w nocy i coś jeczało. Co dwie godz pobudka:( kiedy my się wyspimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;) Jakos nie moglam sie zebrac zeby cos napisac.zab mnie boli i chyba musze iśc do dentysty.BRRR jak ja tego nie lubie.. moj skarbus też strasznie w nocy marudzil, beda jej kolejne ząbki wychodzic.a wyspimy sie chyba wtedy jak nasze dzieci pójda z domów.. mam pytanko jakie wedlinki dawalyscie swoim maluchom,bo nie wiem co mojej Oliwce moge juz dawac. zapomniałma sie zapytac lekarza.. miesko wiadomo ,kurczak indyk ale czy parówki.albo jakąś szynke.kabanosy czy jeszcze jest za mala(10mies). pozniej zajrze.papatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czarna ja swojemu daję parówki i kanapkę z grubą wędlinką też,on wogle je razem ze mną Myślałam,ze to ja tylko taką noc miałam :/ Seba ze 4 razy krzyczał,zrywałam się do niego. Po za tym strasznie kręciło mnie kolano,to był ból niesamowity,z wieczora już się zaczeło,o godzinie 3 wstałam spryskałam kolano perfumami i natarłam i pod ciepłą kołderkę,ból naszczęście ustąpił. cista już skończone,dziś dwa jeszcze zrobiłyśmy i koniec Kubuś śpi a ja idę ugotowac zupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×