Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

jestem i ja :D mały dziś po 6 oczęta otworzył wiec od 7 na dworku biegaliśmy :) i niedawno przyszliśmy. tylko danio zjadł, kupke zrobił i spać pobiegł a raczej powłóczył nóżkami bo juz sily na nic nie miał :P wykończyłam go! ale co się dziwić, najpierw plac zabaw - istne szaleństwo! biegał, skakał, na zjeżdżalnię się wspinał, eh...a potem poszliśmy na zakupy bez wózka. najpierw sklep, potem w parku pobiegał z koleżanką, potem do sklepu po książeczkę z naklejkami (jak co dzień!) i do domu. ładny kawał przeszedł! pietrucha nie no nie zamierzam się zrażać! zawzięłam się i koniec :P a co do tv i neta to przyznam się że tv ostatni raz oglądałam.....hmmmm nie wiem, może ze 3 tygodnie temu? stoi tylko pudło i nawet go nie włączam, tylko odkurzać trzeba :P a net, oj to błogosławieństwo normalnie :P a z tym hamakiem to fajnie wyszło :) hamak zamiast mleka :D :P dziś kupuję małemu hulajnogę trzykołową :) oczywiście przez allegro :P justysia a tantum rosa masz i próbowałaś? ładnie pomaga na wszelkie swędzenia. można kupić też irygator i wtedy to już bomba :D mummy - fakt córeczka by sie przydała :P my też mamy zamiar walki o dziewczynkę :P próbujemy do skutku :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję założyć dziewczyny nowy topik pt"starnka o dziewczynkę" trzeba wgłębic się w ten temat i znaleźć sposoby na dziewuszkę podobno dieta(jakaś tam) i seks w pierwszych czy ostatnich dniach płodnych(teraz nie pamiętam kiedy)gwarantują to ja narazie teorię mogę zdobywać :) a co do allegro dziunia to mam tak samo,zakupy wygodne,z dostawa do domu,czego to ja już tam nie kupowałam:Pod gumek po rolety,mebelki damiankowi,podpaski,m narzędzia różne,normalnie maniaczka ale tak wolę mummy to mężunio zaskoczony z tymi gumkami,to doipiero widzi jaką ma żonkę obrotną:)nawet w gumki może się zaopatrzyć i jak tanio:) podzielam zdania agatki z tym tantum rosa,to są saszetki do rozpuszczenia,poza tym spróbuj z jakimś płynem z początku,może sama sobie poradzisz ja nieraz miałam cosik i wyleczyłam a mummy nieźle Cie podbiera z ta ciążą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha ja w seks na początku dni płodnych (przed owulacją) nie wierzę. tym tokiem myślenia Franuś musiał być dziewczynką! bo on poczęty został w pierwszych dniach cyklu (2-4 dc) w czasie krwawienia, to jakby to po owulacji było to musiałabym ją mieć w 1 dc a to raczej nie możliwe :P ale wiem że to podobno się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża a kysz odemnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma mowy nawet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Załamałabym się już totalnie mam irygator ale jeszcze go nie stosowałam bo jakoś nigdy nie mam jak przemywałam już kiedyś tantum rosa ale teraz znowu muszę kupic,lekarz mój mi to polecił pietrucha mój brat tak w Szwajcarii ale na żniwa zjeżdza co roku na 2-3 tygodnie i właśnie teraz jest. Właśnie wszyscy przy żniwach a ktoś musi się dziecmi też opiekowac. Narazie u nas pogoda ale nadają deszcze i tak się śpieszą z tym wszystkim Brat odjeżdza w następny wtorek już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do allegro to ja też się nauczyłam i bardzo duuuużo rzeczy kupuję przez allegro,teraz zamówiłam urodzinowe akcesoria dla Kubusia,zaproszenia,czapeczki,gwizdaki,świeczkę,baloniki,serpentyny :) Po co biegac po 10 sklepach w taki upał z dziecmi i szukac jak mi przywiozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha z jabłuszek robię kompociki i sok mummy kuchnia będzie tylko nie wiadomo kiedy bo teściowa rupieci nie chce wynieść , chyba sama to muszę zrobić spakować do pudeł i wynieść na strych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kompot z jabłek robię :D ale nie dużo bo słoików nie mam, ale w czwartek dokupię i ruszy pełną parą :D do tego chciałam mus z jabłek zrobić, zimą do ciasta będzie :P u nas niestety co chwilę popaduje, w sensie padało w niedzielę. mokro wszędzie, kombajnem wjechać nie można, żniwa się przeciągają :( a my 13 jedziemy! i MUSZĄ się do tego czasu skończyć bo nie pojedziemy :( najpierw lało i gniło, potem grzało i wszystko paliło, teraz znów jak ma byc kilka dni sucho to popaduje, ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania tak będzie najlepiej i najszybciej. powiedz teściowej ze skoro się źle czuje to ty wyniesiesz te rzeczy i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczki z nas pełną para znaczy się:) ja mało że kupuję to wysprzedaję się:)czego nie noszę od paru mięsięcy łuuup wystawiam na allegro i dużo sprzedaję,np przez nie cały tydzień sprzedałam strój kąpielowy,płaszcz,tunikę,szmizjerkę i spódniczkę.Po co mają ciuchy mi walić się w szfach jak choć parę złotych może mi się zwrócić.Teraz obserwuję dla damiana buty do garnituru i kurtkę na jesień.A bajery na urodziny tez już justysia kupowałam na allegro:) u nas pada od rana i mąż za bardzo pałęta mo się między nogami my tak serio to nie możemy za długo razem przebywać:P dostałam dziś koło dla igorka na baen z siedziskiem dla maluszkówi chyba wyskoczymy się pomoczyć sie trochę tylko pieluszkę bym musiała specjalna dla niego kupić na wode gdzie się je kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały zasnął godzinkę temu,ale mam ciszę i spokój,siedzę i się byczę:) a co do allegro jeszcze dziewczyny to ja do tego stopnia jestem uzależniona ,że suknie ślubną też na allegro kupiłam.Kurcze a jak się bałam co mi przyjdzie...i okazała się super,idealnie dopasowana jakby na mnie szyta.Chyba szczęście miałam:) daga kobieto a gdzie ty się dzisiaj podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P oj do tego stopnia to ja bym się nie odważyła dziunia z tą suknią ślubną ale Tobie się udało! my wróciliśmy ze spacerku,przestało padać ale chłodnawo a na basen jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) położyłam małego, R się kąpie a ja dogorywam! pisałam Wam że chciałam wziąć 2 opakowania tabsów, zeby okresu na wyjeździe nie mieć. i co i musiałam je odstawić! czułam się fatalnie! i dziś okres dostałam. eh już wiem że nigdy do tabsów nie wrócę! to jakiś koszmar był!!! teraz mam tylko jeszcze bardziej zrąbane hormony, ehhh a ja głupia myślałam że będzie ok. ale nie przez ostatnie 2 tyg rzygałam dzień w dzień jak kot, chodziłam śpiąca, poddenerwowana, obolała, jak w ciąży dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) mój mały spał popołudniu dwie godzinki więc teraz pewnie do 23 będzie śmigał agatka wiem o czym mówisz i jak się czułaś ,bo ja po tabsach miałam tak samo.brałam po urodzeniu synka przez 4 miesiące i tragedia była:( a jakiś rok temu stwierdziłam że spróbuje jeszcze raz i zdecydowałam się na plastry,było co prawda lepiej ,nawet dużo lepiej ale to i tak nie dla mnie...gumki zostają a gabiś dzisiaj przyszedł do mnie i zapytał czy jak pójdziemy jutro do sklepu to kupimy mu siostrzyczkę...bo on chciałbym ją wozić w wózeczku i się nią opiekować,ale się uśmiałam...ale temat córeczki powraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak płacicie za zakupy na alegro za pobraniem czy przez płacę z allegro? o co chodzi z tym płacę z allegro jak ustawić żeby to działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mały odkurzał,ale zaczął się bawić wtyczką i kontaktem i pierwszy raz w życiu dostał karę! siedział w kącie! nawet ładnie mu poszło :P Ania ja płacę "płacę przez allegro" nie wiem nic nie ustawiałam. kiedyś kliknęłam i od razu ładnie zadziałało :P dziś wieczorem spacerówkę licytuję :P jutro się pochwale czy się udało :D stwierdziłam że jednak parasolkę muszę mieć! na wakacje, na wyjazd do Poznania...itp. nie moge wielkiego wózka pociągiem targać a bez wózka w Poznaniu koszmar! do sklepu ponad 1,5 km i mały nie daje rady iść w dwie strony :( i muszę nieść go i zakupy a tak zawsze wygodniej :) i jeszcze z 5 miesięcy będzie służyć a potem wymyję, schowam i dla Juniorka/Juniorki będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki daga wzywam Ciebie!!!! Gdzie się podziewasz?? U nas wczoraj wieczorem była burza,pochłodniało. Po południu znowu miałam dzieci na podchowaniu więc już nawet nie chciało mi się komputera włączyc. moze pózniej napisze wiecej bo Kuba mocno płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no i u nas zaczęła sie brzydka pogoda:( mój m prawie skończył żniwa. ja sobie na dzisiaj planów narobiłam i przez tą pogodę nici z mycia okien. wiecie, jakos troche się nudzę tak sama z Wojtkiem w domu. chętnie bym gdzies wyskoczyła ale za bardzo nie ma gdzie. jeszcze muszę się Was poradzić. chyba nie skończył mi się połóg! już 10 tygodni po porodzie a tu raczej na koniec się nie zapowiada. wtedy co Wam pisałam to rzeczywiście po 6 tygodniach przeszło ale po niecałych dwóch tygodniach znów się zaczęło i trwa do teraz. nie wiem czy zaczekać jeszcze z wizytą u gina czy się jednak wybrać. bo to że mam @ to bardzo mało prawdopodobne. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy ja miałam bardzo długi pológ bo ponad 2 miesiące ale to po cesarce tak bywa. Moja bratowa pierwszy połóg miała 3 tyg a drugi 5 tyg po sn. Ja bym na Twoim miejscu wybrała się do gina,to na pewno nie może byc @ u mnie burza nadchodzi,czarne chmury i grzmi :( Kubuś usnął a Sebuś pojechał z moim bratem po bele. U nas już wszystko pokoszone tylko jeszcze słoma na polu do zabierania Wczoraj zgadałam się z sąsiadką na temat tych moich swędzeń,zapytałam czy ma tantum rose w saszetkach i okazało się że jej też to samo dokucz,była wczoraj u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też burza zaraz będzie. justysia - no właśnie u mnie po wcześniejszych porodach połóg trwał bardzo krótko, a miałam za pierwszym razem nacięcie, a za drugim otarcia i byłam szyta. a teraz żadnego szwu nie mam więc powinno się szybciutko wszystko zagoić. czuję się świetnie jednak martwi mnie to krwawienie, może macica się źle obkurcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki . dzis wracam do Warszawy. pare dni posiedzielismy z dziecmi u ich chrzestnych i czuje ze sie zregenerowałam, teraz naprawde poczulam ze zyje. poznałam nową koleżankę, wymieniłysmy się tel. ona ma 3 letnia córkę, fajnie by było jak by sie nasze dzieci spotykały jak czasami będziemy tu przyjeżdzac no i my sobie pogadamy, Emilka ma 24 lata i podobny sposób wychowywania dziecka takze jakoś tak fajnie się złozyło. tutaj na wsi u chrzestnych są ciocie i mama cioci i tata cioci i dziadkowie takze moje chłopaki tutaj świetnie się czują, a słysze ze i oni sa lubiani, babcia powtarza jacy oni są mądrzy. wszystko rozumieją co się do nich mowi, no troszkę sie juz rozbrykali i psocą co raz bardziej ale i tak WSZYSCY są zadowoleni. dzis ustalam z męzem nowe warunki naszego wspolnego zycia. zobaczymy jak to się wszystko ułozy. czas pokarze.. Pozdrawiam Was serdecznie, napisze jeszcze za jakis czas. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mummy nie wiem co Ci doradzic. Napewno musi byc to jakiś powód,może faktycznie macica się obkurcza bardzo wolno,nie wiem 10 tygodni to bradzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×