Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tym razem mi się udaaa !

10 kg w dół do WAKACJI !!! Zapraszam !

Polecane posty

Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo swieta a potem odpoczynek po swietach;) marze o tym zeby sie zwazyc i zobaczyc jak moje starania wypadaja na wadze, ale mam miesiaczke wiec niechce sobie psuc nastroju:) Bylam grzeczna przez swieta i jestem z siebie dumna;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo swieta a potem odpoczynek po swietach;) marze o tym zeby sie zwazyc i zobaczyc jak moje starania wypadaja na wadze, ale mam miesiaczke wiec niechce sobie psuc nastroju:) Bylam grzeczna przez swieta i jestem z siebie dumna;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo swieta a potem odpoczynek po swietach;) marze o tym zeby sie zwazyc i zobaczyc jak moje starania wypadaja na wadze, ale mam miesiaczke wiec niechce sobie psuc nastroju:) Bylam grzeczna przez swieta i jestem z siebie dumna;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue
Hello, Ati Ati ... to masz podobnie jak ja. Góra sukienki leży idealnie, a na biodrach niemiłosiernie opięta. Chociaż się mieszczę, no ale... niestetycznie to wygląda, a rozmiar więkrzy znowu jest troszkę za duży, nie mówiąc, że powyżej pasa, to się dosłownie topię, mogłabym pobiegać w tej górnej części. :D Ale wierzę, że już niedługo będzie pasowała idealnie - i Tobie i mnie. :) Dziś na śniadanie zjadłam garść musli Fitness+ mleko oraz jeden kawałek WASY z szynką. Mineralną pochłaniam w ciągu całego dnia 1,5 litra, czasami troszkę więcej. Zakupiłam sobie termoaktywne serum wyszczuplające z Eveline, dołączyli do tego małą tubkę superskoncentrowanego serum modelującego biust. Wypróbuję. :) Za ten komplet zapłaciłam 12 zł. Był w promocji. :) Zakupiłam sobie także aktywne serum przeciw rozstępom, bo mam w miejscach zgięć kolan i nad tyłkiem. :( Mam nadzieje, że uda mi się chociaż minimalnie te paskunde rozstępy zniwelować. Serum to także kupiłam w promocji za 9 zł. Tabletki TL II kolejną paczkę... Tu niestety promocji nie było. Za 60tabletek - 39,90. ;) Ale tabletki są warte swojej ceny. W sensie, że są rewelacyjne. :) Bynajmniej dla mnie. :) Dziewczyny, no mam nadzieję ... tę cichą (i tę głośną), że uda się Nam zrzucić tylko niepotrzebnego tłuszczu, ile tylko chcemy. PS Moja mama bierze się za siebie i od dzis też zaczyna się intensywnie odchudzać. Namówiłam ją do tego. Kilkakrotnie już się odchudzała, niestety zawsze towarzyszył temu efekt jojo. Ale nie dziwię się, bo brała MERIDIĘ, a ona jest dobra na krótką metę... Bynajmniej ja tak twierdzę z przykładu moich przyjaciółek... Pozdrawiam ciepło. ;) PS Niedługo wskakuję na rowerek. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hello, Ati Ati ... to masz podobnie jak ja. Góra sukienki leży idealnie, a na biodrach niemiłosiernie opięta. Chociaż się mieszczę, no ale... niestetycznie to wygląda, a rozmiar więkrzy znowu jest troszkę za duży, nie mówiąc, że powyżej pasa, to się dosłownie topię, mogłabym pobiegać w tej górnej części. :D Ale wierzę, że już niedługo będzie pasowała idealnie - i Tobie i mnie. :) Dziś na śniadanie zjadłam garść musli Fitness+ mleko oraz jeden kawałek WASY z szynką. Mineralną pochłaniam w ciągu całego dnia 1,5 litra, czasami troszkę więcej. Zakupiłam sobie termoaktywne serum wyszczuplające z Eveline, dołączyli do tego małą tubkę superskoncentrowanego serum modelującego biust. Wypróbuję. :) Za ten komplet zapłaciłam 12 zł. Był w promocji. :) Zakupiłam sobie także aktywne serum przeciw rozstępom, bo mam w miejscach zgięć kolan i nad tyłkiem. :( Mam nadzieje, że uda mi się chociaż minimalnie te paskunde rozstępy zniwelować. Serum to także kupiłam w promocji za 9 zł. Tabletki TL II kolejną paczkę... Tu niestety promocji nie było. Za 60tabletek - 39,90. ;) Ale tabletki są warte swojej ceny. W sensie, że są rewelacyjne. :) Bynajmniej dla mnie. :) Dziewczyny, no mam nadzieję ... tę cichą (i tę głośną), że uda się Nam zrzucić tylko niepotrzebnego tłuszczu, ile tylko chcemy. PS Moja mama bierze się za siebie i od dzis też zaczyna się intensywnie odchudzać. Namówiłam ją do tego. Kilkakrotnie już się odchudzała, niestety zawsze towarzyszył temu efekt jojo. Ale nie dziwię się, bo brała MERIDIĘ, a ona jest dobra na krótką metę... Bynajmniej ja tak twierdzę z przykładu moich przyjaciółek... Pozdrawiam ciepło. ;) PS Niedługo wskakuję na rowerek. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi za ta cene mialabys 120kaps TLII razem z przesylka - z Allegro, tam sie naprawde oplaca kupic, jak znajde to wrzuce Ci link do tej aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi za ta cene mialabys 120kaps TLII razem z przesylka - z Allegro, tam sie naprawde oplaca kupic, jak znajde to wrzuce Ci link do tej aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde sobie tak chwalicie te kapsulki? A co dokladnie maja powodowac zmniejszenie apetytu? Czy szybsze spalanie tluszczu czy jeszcze inne zalety maja opowiedzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Dzięki. :) Następne opakowanie zamówię z Internetu. :) Generalnie zawsze miałam obawy, że mogą to być podróbki... Oby nie. :) Właśnie mój chłopak naprawia mi hamulce od roweru, okazało się, że są popsute... A mam tak ogromną ochotę zrzucać już te kalorie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
ACH.. nie wiem, co jest z tym dodawaniem wypowiedzi dziś... Nie wiem, czy dodało, czy nie... Piszę tym samym jeszcze raz. Dzięki za podanie linka. :) Natępnym razem zamówię z Internetu. Chociaż obawy miałam zawsze przed zamawianiem z sieci, boję się, że mogą to być podróbki. Co sądzicie? Ewelka - po tych tabletkach niby nie powinno się chcieć jeść, chociaż mnie ssie po nich. Ale to świetne reduktory tłuszczyku. Poza tym świetnie rzeźbią ciało, jeśli się ćwiczy. (Ja ćwiczę, więc mogę tak sądzić.) Nie wspominam nawet o tym, że cellulit redukują w sposób BOSKI. :) Mam tylko śladowe ilości. :P A sądzę, że uda mi się, że w krótkim czasie pozbyć reszty. Ćwiczę, jestem na diecie, poza tym dokupiłam te kremy, więc liczę na efekty ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondie, ja chyba sobie kupię na próbę listek TL. Bierzesz II czy Forte? A Ty Loonah? Generalnie trochę się obawiałam tego specyfiku, bo niektórym diewczynom źołądek podrażniły, ale chyba zaryzykuję. Biorę żelazo, bo w czasie odchudznia często mam problem z opóźniającą się miesiączką. No i jeszcze magnez. Ja dziś mam na liczniku 2 kefiry, 2 plastry surowego ananasa i pomarańczę. Do końca dnia już tylko herbatki-od paru dni nie mam apetytu popołudniową porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
ATI ATI - biorę Therm Line II :) Generalnie na początku jak zaczęłam brać Therm Line to głowa mnie bolała, ale to jakies 3 - 4 dni i organizm się przyzwyczaił. Teraz czuję się po nich normalnie. :) W pierwszy dzień jak je wzięłam nie wiedziałam, co mam z sobą zrobić, miałam tyle energii, aż mnie rozwalało od środka. :) Potem też miałam po nich energię (i mam), ale nie, że szaleję. ;) Nie miałam problemów ze spaniem itp., chociaż niektóre osoby się skarżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę się przyłączyć? bo nie potrafię znaleźć żadnego tematu dla siebie :( potrzebuję schudnąć do połowy czerwca 5 kg. Widzę że temat w miarę świeży wiec postaram się wieczorkiem wdrożyć i coś więcej napisać. przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Ja zostałam przyjęta wczoraj. :) Dołączaj do NAS. W kupie siła - mówią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej annnnnnna! witaj wśród nas! Blondie, z tą energią po TL coś jest na rzeczy. Kiedyś z ciekawości spróbowałam tego napoju w puszkach... ależ miałam powera całe popołudnie :D. A miewasz bóle głowy często? czy raczej nie masz takiej skłonności,a to był ewdientnie efekt uboczny? Ja od dziecka mało sypiam, trudno mi zasnąć, wcześnie sie budzę. Więc bezsenność może dać mi w kość. Kosmetyki Eveline wymiatają. Używam tego termoaktywnego serum, lipostopa, serum na biust. Spróbuję jeszcze peelingu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej annnnnnna! witaj wśród nas! Blondie, z tą energią po TL coś jest na rzeczy. Kiedyś z ciekawości spróbowałam tego napoju w puszkach... ależ miałam powera całe popołudnie :D. A miewasz bóle głowy często? czy raczej nie masz takiej skłonności,a to był ewdientnie efekt uboczny? Ja od dziecka mało sypiam, trudno mi zasnąć, wcześnie sie budzę. Więc bezsenność może dać mi w kość. Kosmetyki Eveline wymiatają. Używam tego termoaktywnego serum, lipostopa, serum na biust. Spróbuję jeszcze peelingu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Hej Annnna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Bóle głowy, jak już wspomniałam, miałam tylko przez jakieś 4 dni, jak zaczęłam stosować. Nigdy głowa mnie nie boli, także to mógł być tylko efekt uboczny tabletek. . . Ja tez wypiłam kilka puszek tego napoju, kupiłam w pobliskim spożywczaku, akurat mieli. :) Tak dodatkowo. I pamiętam, że to było późnym wieczorem, ale bez problemu zasypiałam, nawet zaraz po spożyciu .:) Namówiono mnie na kawałek cista - filadelfii. :P Jakieś 250 kcal, ale co tam... ;))) Pozostałość po świętach. Idę wykonać ćwiczonka na nogi. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Poza tym nie zamierzam stawać na wagę do 25 kwietnia. :) Moje małe postanowienie. Zamierzam się zaskoczyć owego 25, oby pozytywnie. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Mój bilans wczoraj był ok...1035 kcal. Znów zleciało mi 80 dag, jestem szczęśliwa. Oby tak dalej. Myślę, że chudnę tak szybko dzięki dużej dawce ruchu i małej a wartościowej kolacji (jabłko+ serek wiejski lekki= błonnik + białko :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brne, brne i przebrnąć nie mogę ;), nic moze kiedyś doczytam zaległe posty, jestem aktualnie na 6 stronie, ale co zasiądę do kompa to dziecię wzywa i już poczytane :) Wypada się przedstawić i napisać z czym przybywam- mam 29 lat od tygodnia ;), 160 cm, 55.3kg, jestem mamą niespełna 10-cio miesięcznego raczkującego 3 zębnego Michałka. Nie pracuję zawodowo, choć przy młodym czasem to są i 3 etaty na dobę. Dawno, dawno temu byłam pedagogiem. Przed ciążą ważyłam 48kg, ale postanowiłam przytyć i jadłam na siłę żeby dobić do tej 50 tki . Dobrze zrobiłam bo początek ciąży to była lekka masakra, ciągle wymioty - niezły fitness ;) Później ciąża, karmienie bąbla i tak zostało mi 55+, dałam sobie czas 9 miesiecy na samoistny powrót do formy i wagi, teraz musze już powalczyć z pozostałymi 5-cioma kg. Wdzie że to nie głodzicie się i nie stosujecie jakiś magicznych diet - więc dla mnie bomba. Ja stosuję dietę mniej żreć ;), nie jem po 18-tej, zawracam uwagę na to co jem w ciagu dnia, zmieniając proporcję z smaczne zapychacze na smaczne a zdrowe. Ćwiczę brzuszki bo został mi flak, więc 20 rano i 20 wieczorem, ćwicze z Wii fitness bo na siłownie czy aerobik nie wyjdę przy bąblu, wiec mąż mi zrobił fitness w domku ;) poza tym spacery 1,5h dziennie niezależnie od pogody (hartujemy się) i hula hop zwykłe, obciążone ryżem. Tego z wypustkami się bałam że będę miaął siniaki, bo ja najpierw mam siniaka a potem dopiero robię sobie krzywdę ;) Mieszkamy w UK. Piję za mało wody, tzn w sumie nieraz przez cały dzień tylko jedna kawa i tyle MUSZE TO ZMIENIC. To na razie tyle, damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, wzięłam się za siebie dopiero po świętach więc nie za bardzo się spociłam do tej pory ;) Nie wiem czy pisałyście tu coś o kremach wyszczuplających a nie chcę powielać tematu, ja kupiłam wczoraj Dax Cosmetics - Perfecta ExtraSlim Termoaktywne Serum - Laser do szybkiego wyszczuplenia brzucha, bioder, poladków i ud Dax Cosmetics - Perfecta ExtraSlim Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów Dax Cosmetics - Perfecta ExtraSlim Serum - koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu stosowała któraś z Was? tak szczerze to raczej dla własnej przyjemności niż wierząć w cudowną moc sprawcza tych mazideł, dodatkowo właśnie doczytałam że mają inwentaryzację wiec wyślą dopiero po 13 kwietnia buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Chyba też muszę przystopwać z ważeniem. Środa była koktajlowa, wczoraj jakieś 800 kcla tylko, a na wadze znów 56,5 kg. Widzę, że ciało robi się smuklejsze, a waga odmawia współpracy :D. Blondi, ten bó głowy trochę mnie martwi. Niby tylko 4 dni, ale dla mnie to aż. Mam teraz dużo nauki, w pracy też będzie urwanie głowy, może to nie pora na eksperymenty, sama nie wiem. Jak chodzi o takie tematy jestem bardzo zachowawcza. Jednak spektakularne efekty, o których piszesz bardzo kuszą :D. Annnnnnna, trochę się już napisałyśmy, to fakt :D. za 5-6 dni mamy miesiąc od powstania tematu :). Kosmetyków z Daxa nigdy nie stosowałam. Jedynie Eveline, AA, Soraya, Loreal. Masz rację - specyfiki same z siebie cudów nie zdziałają. Ważna jest dieta, ruch. A poza tym trzeba je solidnie wmasowywyać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moge sie przyłaczyc?? odchudzam sie od zeszlego roku od stycznia ale z wieloma przewami.. ogolnie to odchudzam sie od okolo 7 lat oczywscie z przerwami . najmniej wazylam 52kg i bylam troche za chuda przy wzroscie 170cm .teraz waze 66kg i cche zrzucic 10kg ale do lata chociaz to 6 lub 6,5kg zeby pojawila sie 5 z przodu.Historia mojego odchudzania jest w stopce :) Mam 26 lat , obecnie nie pracuje , chodze na kursu z prowadzenia wlasnego biznesu bo taki wlasnie zamierzam otworzyc.. moj jadlospis? jesli pieczywo to tylko do poludnia i razowe , duzo nabialu np serki twarogowe almette do tego chlebka warzywa owoce , malo miesa jak juz to kurczak , za to kasza grycza jak najbardziej, kotlety sojowe itd...no i zupy jarzynowe mniam.. moim problemem jest ze pije za malo wody to musze zmienic... chodze na fitnes lutego .. teraz troszke ostrzej .. gdzies 5-6 godzin tygodniowo no i zaraz dojdzie rower itd :) najbardziej boje sie okresu grillowego ktory zaraz sie zacznie.. a mam takich znajomych ktorzy jak tylko ładnie jest na dworzu to od razu grill .. wiem ze moge robic sobie np piersi z kurczka ale inni kusza jakimis stekami czy kielbaskami. dzis jestem po kromce razowca z almette teraz jestem na kursie wiec mam ze soba razowa ciabatte z salata i almette i zielone jablko .. kurs koncze o 14 moze wypije jeszcze jogurt pitny activia.. na obiad zjem 4 paluszki rybne i kalafiorka.. a pozniej Fat burner Jesli chodzi o spalacze na mnie therm line tak super nie dzialal polecam Cytolen tez mozna kupic na allegro. Jesli chodzi o kosmetyki ja uzywam serie AA Espresso Slim .. uwielbiam ten zapach jak cukierków kopiko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi dzieki za opis ich dzialania:0 musze przyznac ze brzmi kuszaco tylko teraz mysle jak je dostac bo w UK bedzie ciezko. Moze na allegro wysla paczke do UK. Jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje drogie widze ze nasze forum kwitnie:) i odchudzanie idzie dobrze ja czekam na sobotnie wazenie po miesiaczce. Czuje ze zoladek mam chyba polowe mniejszy niz przed dieta bo jak zjem ilosci ktore na pierwszy rzut oka wydaja mi sie smiesznie male(odrazu mysle nie ma szans zebym sie najadla0 czuje sie syta, kiedys potrzebowalam dwa razy tyle:) Pogoda dzis dopisuje mam w planie pobiegac . Moj luby pojechal na weekend do kolegow wiec mam calyyyy czas wolny dla siebie i mam zamair zrobic sobie kilka zabiegow dla urody maseczki kapiele itd ;) zeby poprawic sobie humor znacie jakies fajne metody na zrobienie prywatnego SPA w zaciszu domowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... czy to forum nawala i posty w tajemniczy sposób znikają, czy to może mnie pisanie pracy magisterskiej zaszkodziło na oczy i głowę :D? Witam nową Koleżankę, wybacz, ale Twój post mi właśnie umknął i nie widzę Twojego pseudo, a nie chcę przekręcać. Widzę, że jesteś wielką fanką almette. :). Ja z tych przetworoznych serków czasem pałaszuję homogenizowany, ale staram się wybierać częście chudy twaróg, jogurt maślnkę. Mniej kcal i zdrowiej. Ciekawy taki kurs? jaki biznes planujesz rozkręcić? Ewelka, to fajne uczucie z tą mniejszą pojemnością żołądka. Ja właśnie nasyciłam się koktalem owocowo-warzywnym domowej roboty - marchewka+jabłko, by uzyskać "płynną" konsystencję dodałam mineralnej. A do smaku - cynamon :). Pychotki. Mój pomysł na SPA? Najfajniej wypięknić się od stóp do głów. I oczywiście... foliowanie :). W planie mam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ati ati nie myslisz sie posty na kafeterii szfankuja od wczoraj:( Czekam na jutro odpoczne fizycznie i psychicznie(od chlopa he :P) Chciala bym cos zrobic dla siebie przez ten weekend zeby sie poczuc piekna, i szczupla:) A co do diety ostatnio bardzo rygorystycznie podchodze wczoraj zjadlam rano: 2 wasy z sekiem topionym i pomidorem Obiad: kapusta kiszona z odrobinka kurczaka i warzywami( ala lecho) Kolacja: Jogurt naturalny A dzis mam w planie ostatbnecznie zaczac ta glodowke i nie robie zakupow lodowka pusta prawie:P narazie wypilam 3 herbatki i litr wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×