Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tym razem mi się udaaa !

10 kg w dół do WAKACJI !!! Zapraszam !

Polecane posty

Gość blondiblue22
Witam Was ciepło, u mnie pogoda słoneczna, aczkolwiek ciepło nie jest za bardzo... Widzę, że niektóre z Was po milczącej przerwie powracają. :) Dziś na śniadanie: musli+mleko+1wasa z szynką+troszkę sałatki z kurczakiem, w porze obiadowej: 2wasa (bez żadnych dodatków) + pomarańcza. Później wszamam jakieś jabłuszko. Wypiłam już litr wody i herbatkę ziołową (na śniadanie). Później zamierzam poćwiczyć. Mnie już nic nie martwi, bo nawet moje łydki robią się ładne, jeśli można tak to nazwać, ale strasznie irytują mnie moje kolana. Myślę, że jazda na rowerze pomoże mi, a raczej im ... tym okropnym kolaniskom! Tylko one są jakieś teraz niekształtne. Ale wciąż się doskonale trzymam i nie łamię, więc efekty będą. Byłam dziś w bibliotece po kilka książek. Jutro na zajęcia... Ale krótko, więc będę miała dość czasu dla siebie. Chciałabym Wam napisać o kremach, które stosuję... Pisałam Wam, że kupiłam sobie termoaktywne serum antycellulitowe z Eveline. Jestem zmaźluchem, więc odpowiada mi ono, jak się nasmaruję wieczorem i siedzę przy komputerze ... ale broń Boże położyć się pod kołdrę... !!! Wytrzymać się nie da. Rano jak się nasmaruję to ok, bo czuję przyjemne ciepło. :) Serum wystarczy mi jeszcze na jakieś dwa smarowania... Także ogólnie wystarczyło mi na 8 dni. Ale za cenę 12 zł... nie można narzekać. Może na razie cellulitu nie zredukowało do końca, ale skóra jest ładnie napięta... W każdym razie... Byłam dziś w SUPER PHARM, bo właśnie tam zakupiłam te spocyfiki ... i już nie było tego serum. Kupiłam inne... tu pewnie efekt będzie chłodzący... Jest to serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniające. Na kremik była promocja, więc zapłaciłam 9,79(+50 ml gratis) :P ... i do tego jest dołączone superskoncentrowane serum modelujące do biustu. Do tego pierwszego kremu tez było... a powiem, że jestem zadowolona, bo rzeczwywiśie ładnie unosi biust... :) W promocji(6zł) kupiłam także pelling wspomagający wyszczuplanie z tej samej firmy. :) Zobaczymy efekty za miesiąc. Czy rzeczywiście się opłacało. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Minex, wszystkiego naj z okazji Urodzin - zdrówka, by los zawsze Ci sprzyjał i wszystkie Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Radości i słońca bez końca. Wczoraj cały dzień zabiegana, od rana do 20 na uczelni. Zjadłam 3 wasy z serkiem wiejskim i warzywami, 2 jabłka, kefir, mały kubek jogurtu naturalnego z 3 suszonymi śliwkami i 3 morelami, no i niestety kilka gryzów zapiekanki. Żeby nie robić przykrości facetowi. Dziś jadę zrobić fotki na dyplom i paszport, później biblioteka - ostatnie szlify magisterki. Po powrocie poćwiczę, bo wczoraj zaniedbałam. Blondi, ja tego chłodzącego Eveline jakoś nie toleruję. Nawet latem trzęsie mnie po nim zimno. Za to termoaktywne - bajka i miodzio :). Ja rano zwykle używam mojego pierwszego w życiu ujędrniającego specyfiku - balsamu z bluszczem z 4 Pór Roku. Dzięki temu termoaktywne starcza mi na dłużej. Ale i tak trzeba będzie zakupić nową tubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny i jak tam u was? jA wczoraj mialam brak mocy totalny.. poszlam na fit z zamiarem ze zostane jak zwykle we wtorki 2 godziny i co i taki brak mocy ze po godzinie poszlam do domu..hehe zwaze sie w piatek ale wydaje mi sie ze cos tam mi spadlo.. bo mam na sobie sukienke ktora nosilam rok temu jak wazylam 62 kg i wygladam tak samo :) dzis jestem po 3 malych waflach ryzowych z almette potem, zjem kanapke z razowca z almette i salata .. dzis kurs mam troche krocej wiec juz w domku zjem lunch ktory jadlabym o 13 . pogoda taka se zimno troche .. juz by sie przydalo jakies ciepelko.. zeby wyjsc na rowerek czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha .. zapomialam Minex wszystkiego naj :) Przede wszystkim osiagniecia wlasnych celow bez poddawania sie bez momentow zwatpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minex wszystkiego najlepszego;) Widze dziewczyny ze chwalicie sobie bardziwej ten krem rozgrzewajacy niz ten chlodzacy, mi wlasnie ten drugi sie konczy i mysle ze teraz sprobuje rozgrzewajacego:) Weszlam dzis w spodnie w ktore nie wchodzilam od .. dawna :P a nawet sa lekko luzne motywacja rosnie z kazdym dniem:) Ogolnie osoattnio dobrze sie czuje mam duzo energii zaczelam pic soki naturalne 100 procent owocw bo mama mnie nastraszyla ze po tej glodowce malo witamin jest w organizmie i zle to wplywa na wlosy skore itd. Dzis po pracy polece na solarium wiem ze to nie najlepsze dla skory, ale ,moze kilka razy nie zaszkodzi a opalonym wyglada sie smuklej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:) wracam do walki po malej przerwie w odchudzaniu z prawie silna motywacja:) powracam do picia czerwonej herbaty i TLII no i oczywiscie do cwiczen! Wczoraj siostra powiedziala mi ze widac po mnie ze schudlam, co mnie troche dodatkowo zmotywowalo:) Ewelka, gratuluje postepow:* Jak zapewne latwo sie domyslec po stopce, zaczynam z moim Miskiem rowniez starania o malego bobka:) moze sie to wydac dosc dziwnym polaczeniem z odchudzaniem, ale paradoksalnie jedno motywuje mnie do drugiego i zaglusza niepotrzebne mysli:) wczoraj dostalam @, wiec moge bez strachu pic pu-erh i zazywac TL przez ok.3tyg, i oczywiscie ciezej cwiczyc, a po owu przestawic sie znowu na wersje light odchudzania:) Mam nadzieje ze to nie zmieni Waszego stosunku do mnie i mojego uczestnictwa w naszym wspolnym odchudzaniu - obiecuje ze nie bede Wam zawracac glowy swoimi staraniowymi sprawami, tylko moze ktoregos pieknego dnia napisze Wam ze przerwa w odchudzaniu bedzie tym razem dluzsza jak 2tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah fajnie mam nadzieje ze niedlugo bedziesz miala ta wypragniona przerwe w odchudzaniu dzieciaczek to najwiekszy skarb:) I oczywiscie dalej cieszymy sie ze narazie odchudzasz sie z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannka
hej, jest ktos jeszcze? jak ja wam napisze, to mnei pewnie wysmiejecie, ale ja mam 158 i mam 13 lat, i waze 48 kg, i strasznie chce schudnac...... uwazam ze jestem strasznie otyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxannka
jest ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, dziekuje:) Roxannka, Twoja waga jest jak najbardziej w porzadku! BMI masz 19,23 czyli jak dla mnie idealna - jak sobie pomysle ze zeby miec taki BMI jak Ty musialabym wazyc 53,5kg i wyobrazam sobie swoja sylwetke przy tej wadze, to dochodze do wniosku ze Ty laska jestes! Dla podkreslenia tego wszystkiego powiem Ci ze nadwaga zaczyna sie od BMI powyzej 25 a otylosc powyzej 30 albo 35 - tzn ze aby miec nadwage musialabys wazyc 63kg a co dopiero zeby stac sie OTYLA..! Dodam jeszcze ze masz dopiero 13 lat, Twoj organizm dojrzewa i ciagle sie rozwija, urosniesz troche wzwyz i staniesz sie chuda... I jeszcze jedno, w co jeszcze pare lat temu nie wierzylam, a teraz sama na sobie czuje - w chwili obecnej wydaje Ci sie ze Twoja sylwetka odbiega daleko od idealu, ale poczekaj 5-10lat, kiedy ogladniesz swoje obecne zdjecia, zatesknisz za ta figura ktora teraz Ci sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Witam Was, Minex - spełnienia marzeń, tych najskrytszych. :))) Loonah - Fajnie, że powracasz. :))) Gratuluję wszystkim leseczkom zrzuconych kilogramów, bo widzę, że u WAS postępy i odchudzanie pełną parą. :) Dziś na śniadanko płatki FITNESS+mleko+2 WASY z szynką i ogórkiem i troszkę sałatki z kurczakiem. :) Popołudniem zjadłam 4 wafle ryżowe. Wypiłam dotychczas litr wody, obecnie sączę drugą zieloną herbatkę. :) Wczoraj niestety nie ćwiczyłam, dziś wieczorem mam zamiar... Dziewczyny, widzę, że wszystkie zadowolone, oby tak dalej! :) Buziaki ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam 3 wasy z serkiem ziarnistym plus pół surowej papryki, a na obiad kilka marchewek i 2 małe pulpety - jako alternatywa dla smażonych mielonych. Z ćwiczeń dziś nici, ale jak tylko na dobre się przeprowadzę, zaczynam treningi w siłowni-sieciówce. W jednej z ich siłowni dopomogli mi stracić 15 kg, więc wiążę z nimi spore nadzieje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ati Ati nie uwazasz ze za malo jesz/?? juz tak kilka dni sie przygladam .. i troche to za malo wafle ryzowe 2 pulpety i kilka marchewek to ile to kcal 400 ? na caly dziem?? no i powinnas jesc 4-5 posilkow co 3-4 godziny sniadanie przekaska lunch przekaska kolacja .. bo to co ty robisz to glodowa... Jesli sie myle to przepraszam ale mialam dietetyke w szkole i wiem ze to stanowco za malo.. zeby spalac kcal to twoj zoladek musi non stop pracowac wtedy zuzywa sie energia i leca kg- spalany jest tluszcz..a jesli je sie tak malo to organizm jak nie dostaje odpowiednio pokarmu przechodzi na tryb zbierania zapasow... nawet jesli chudniesz to jak wrocisz do normalnego jezdenia tzn obiad sniadanie kolacja w normalnych porcjach to jojo murowane.. bo organizm bedzie chcial sie "nachapać" na zapas bo wie ze ostatnio byly czasy tzw biedy.. :) mam nadzieje ze dobrze to wytlumaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliss, masz rację, oj masz. Tyle że ja mam teraz straszny meksyk w życiu. Nowa praca, koniec studiów, próby ułożenioa sobie wszystkiego. Aż się jeść odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Dziewczyny, dziś zostałam ,,zmuszona" do wypicia Desperados i podjadłam troszkę paluszków. :) Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie ,,szaleństwo". ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, Minex - najlepszego 🌻. Loonah - owocnych starań :) bierz juz kwas foliowy po 1 tabletce na dobę, spokojnie na 3 miesiące przed planowaną ciążą możesz brać, ja brałam tylko dwa bi szybko sie nam zaplanowało dziecię czego i Wam życzę :) jesli o mnie chodzi możesz zanudzac na temat starań ja w odpowiedzi napisze Ci ze dziś zaczęliśmy walkę z nocnikiem i całkiem dobre rezultaty :) ciebie tez to czeka :P Co do odchudzania to kurcze głodna zaczynam się robic i uciekam spać, jutro się zważę to napisze ci i jak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnnna biore juz w zasadzie 4miesiac Folik:) lykalam go jeszcze jak bralam anty, bo podobno one obnizaja poziom B9... Wszedzie pisza ze to wazne zeby nasycic nim organizm zanim zamieszka w nim dziecko wiec sie skrupulatnie faszeruje:) ale dziekuje bardzo ze pomyslalas zeby mi o tym napisac:* To Twoj synek juz pojetny facet:) Ja tez dzis nie cwiczylam dziewczyny, bo jakos nie moglam sie przemoc... Poza tym chyba pierwszy raz tak sie ze mnie leje - jak z kranu, poprzedniej nocy mialam takie skurcze ze wykonczenie bylo blisko, dzis juz jestem zabezpieczona potrojna dawka Vegantalginu i mam nadzieje ze przezyje ta noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Niewiem co myslicie o takiej diecie trwa 10 dni i wyglada nastpeujaco 1I2 Dzien Kefir do oporu 3/4 ser bialy do oporu 5/6 jaja znowy dowolne ilosci 7/8 mieso gotowane dowolny rodzaj 9/10warzywa gotowane lub surowe Duzo wody, herbata bez cukru i kawka ewentualnie tez bez cukru:) Dziewczyny chwala sobie chudna roznie 5 10 kilo przez ten czas w diecie pisze ze niby od 7 do 12 powinno spasc , ale biore to z przymruzeniem oka:) Zamierzam to zrobic od jutra bo musze podgonic jak najszybciej z waga bo coraz cieplej sie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
asieek21 - pewnie, dołączaj do NAS! :) Dziś na śniadanie: 2xWASA z szynką i ogórkiem, płatki fitness+mleko, herbata zielona, obecnie jestem po spożyciu półtora litra wody mineralnej. ;) Na obiad mam zamiar zjeść jajko na twardo i 2 WASY. :) Generalnie z nóg nic mi cm chyba nie ubyło, tak bynajmniej mnie się wydaje... Ale do 25 kwietnia mam czas, także do tej pory nie staję na licznik kilosów. :D Życzę powodzenia, Koleżanko ... z zajściem w ciążę. :) Ja jeszcze nie planuję, tak za 5, 6 lat ... Chyba, że wcześniej obudzi się we mnie matczyny instynkt. :))) Pozdrawiam ciepło. :) PS Po obiadku chwilka odpoczynku i wsiadam na rowerek. :))) Dziś ładna pogoda, można poszaleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam dzis jednak te diete 10dniowke o ktorej wczesneij pisalam jestem po 250g kefiru i czuje sie syta:) tyle narazie po pracy zjem drugie 250 i moze kolo siodmej powtorze jeszce raz:) jutro to samo;) a od soboty ser bialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Przejechałam się na rowerze jakieś 6 km... Nie mogłam więcej, za bardzo wieje... Strasznie zmarzłam. Ale wieczorkiem poćwiczę troszkę w domu. :) Ewelka1988 - zobaczymy, czy ta dieta zadziała na Tobie, może też ją zastosuję. Bo widzę po sobie, nie wchodząc na wagę, że nie chudnę. :( Widzę po swoich nogach i tyłku ... że coś nie hallo. . . Może to przez ten okres... Nie wiem. W każdym razie dziewczyny ... Myślicie, że wytrwacie? Tzn. ja jestem dobrej myśli, a Wy jak czujecie??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Blondi, musimy wytrwać. Na 10 dniowej albo i na jakiejś swojej zmodyfikowanej. Będzie dobrze. Tak zielono dookoła, przyroda się odradza. A my z nią, niczym feniksy z popiołów. Ewelka, taka dietka ma poważną zaletę, ale i zarazem mankament - mimo zmian jadłospisu, to tak naprawdę dietka mono. Ale jeśli tylko konsekwentnie się ją zastosuje, a po nie będzie się szaleć - powinna dać efekty co najmniej zadowalające. Ja dziś wypiłam kefir (400g), kromka chrupkiego z serkiem ziarnistym, pół jabłka i 2 marchewki, mały jogurt naturalny. I herbatki :). Wreszcie poćwiczyłam. Od poniedziałkowego wieczoru nie było czasu i dogodnych warunków. Sukienka, którą chcę założyć na to czerwcowe wesele już się tak wściekle na pupie nie opina. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Ati Ati - niedługo zdecydujesz się na inną kieckę, bo ta może być Ci za duża. ;))) Ja już liczę tylko, że kilosy mi z nóg spadną, bo tylko one fatalnie mnie dobijają. Bardzo się cieszę, że udzielam się na forum. Pomaga mi to, bo wiem, że nie tylko ja się z sobą ,,męczę". ;-) Nasmarowana wyszczuplaczami uciekam spać! Oby do lepszego jutra! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)! Po powrocie z Wrocka waga wreszcie pokazała spadek. I to o pół kilo mniej niż mój cel 2 - 54,5 kg. Blondi, chciałabym, żeby w tej sukience zrobiły się luzy :D. Ale ewentualnie do tego daleka droga, bo ona jest w rozmiarze 38, a z moja budową ciała na 36 trzeba by dłużej poczekać. Forum to świetna sprawa - wymiana opinii, doświadczeń. W grupie zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny i ja mam swoj maly sukces bo od swiat schudlam 1kg :) a byl grill w miedzy czasie no i swieta gdzie bylo szczezrze 3 dni wpieprzania.. :) za miesiac lece do Irlandii w odwiedziny wiec moim zamiarem przez ten miesiac jest schudnac conajmniej 3kg mam nadzieje ze sie uda..:)) teraz nie ma niczego co mogloby mi przeszkodzic... jesli jakis grill to nie pochlona jak szlaeniec 3 kielbasek tylko jedna a moze wogole zamienei ja na rybke z folii :)) no i teraz bede miala troszke wiece czasu dla siebie wiec i rower wejdzie w ruch no i codzienny fitnes :)) ale powiem wam ze teraz jak cwicze to majac to 65kg przy 170cm wygladam spoko nawet tzn nigdy tak dobrze nie wygladalam majac 65kg te cwiczenia dzialaja cuda .. brzuszek jest jedrniejszy , pupa pieknie sie podnosi do gory itd.. :D zaraz ide zrobic sobie sniadanko a pozniej do fryzjera trzeba tez odswiezyc swoje wloski na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
Ellis a jakie cwiczenia wykonujesz na pupe? ps. Moja waga z wczoraj : 59,1 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
Eliss1 oczywiscie, sorki za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Dziewczyny, dziś na śniadanie pochłonęłam 4 łyżki owsianki z niewielką ilością mleka i 2 kawałki WASY z wędzoną makrelą. :) Później planuję zjeść jaki owoc. :) Za chwilkę zaczynam ćwiczyć, dziś mam wolne, także mogę wcześniej i więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×