Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tym razem mi się udaaa !

10 kg w dół do WAKACJI !!! Zapraszam !

Polecane posty

Gość blondiblue22
Jedyna dieta na której można schudnąć tyle to pewnie głodówka. ;] Nie sądzę, że można aż 15 w ciągu miesiąca... z resztą to chyba byłaby przesada. Zjadłam pół pomarańczy, o której wcześniej wspomniałam, jogurt naturalny mały z ziarnami zbóż i jednego sezamka. Ćwiczyłam półtora godzinki. Na tym kończę dziś. Tera myju, myju i do wyrka. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
*Teraz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLAN NA WCZORAJ BYŁ TAKI: 1. oscypek z żurawiną 2. jogurt pitny 3. kurczak + sałatka 4. jogurt + pestki dyni 5. jabłko A BYŁO TAK: 1. oscypek z żurawiną 2. jogurt pitny 3. kurczak + surówka z selera 4. jogurt + pestki dyni + PARÓWKA 5. jabłko 6. OSCYPEK Z ZURAWINĄ NATOMIAST DZIS: 1. bułka razowa z szynką 2. jogurt pitny 3. 2 skrzydełka + pieczarki + surówka 4. KILKA HERBATNIKÓW + połtora dewolaja + 2 plasterki żółtego sera 5. jabłko Herbatniki oczywiscie nieplanowane bo była nieplanowana impra :P Dziś kupiłam sobie czarne rurki w rozm. 40 więc moja samoocena wzrosla :p teraz walcze o moj "życiowy" rozmiar czyli 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Hot mama - dobry ten twój pomysł z zapisywaniem jedzonka Ja dziś planuję: 2 kromki razowca + serek danio waniliowy (juz było) kawa ()jest) herbata zielona pomarańcza z kiwi z jogurtem naturalnym potrawka z piersi kurczaka z piekarnika herbata czerwona warzywa z ryżem herbata owocowa Ja muszę planować tez napoje, bo mało piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Hot mama najwieksza radosc jest wlasnie jak sie kupic cos mniejszego i sie az buzia sama smieje:) Ja tez wkoncu zgonilam dodoatkowy kilogram wiec waga znow sie ruszyla:) Martwi mnie jednak ze wogole nie chodze do kibelka:(wypilam wczorja wieczorem herbatke po ktorej normalnie latam jak szalona , i nadal nic dlatego dzis na sniadanie zjadlam aktivie a na lunch planuje jablko, banana, mandarynke . Mam nadzieje ze cos to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie jeszce ze kupilam ta wode kokosowa wczoraj i wlasnie ja popijam, podobno poprawia metablizm itd same korzysci:) Widzialm ostatnio w gazecie ze wszytskie celebrytki ja popijaja Rihanna Demi Moore itd. W smaku calkiem przyjemna slodkawa i plywaja w niej male czastki kokosa:) Puszka ma 65 kalorii wiec nie duzo a czuje sie po niej syto:) Niewiem jak z jej dzialaniem ile jestw tym prawdy a ile sie zasugerowalam gazeta zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej dziewczyny, dziś zjadłam troszkę więcej niż zakłada moja dieta... znowu! Ale mój brzuch jest wciąż płaski, więc nawet nie mogę powiedzieć, że się objadłam. ;) Poćwiczyłam na te ,,oponki" na plecach nad tyłkiem. Tzn. nie mogę powiedzieć, że mam je duże, czy coś, ale są. Żeby ładnie wyglądać w obcisłych biodrówkach, po prostu nie może ich być. :) Ewelka - cieszę się, że wchodzisz w kolejny mniejszy rozmiar. :) Ja sobie poprawiłam dziś humor i też kupiłam troszkę ciuszków. ;-) Czuje się rewelacyjnie. Pozdrawiam Was ciepło. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
Hej laski ja kupilam sobie 2 pary spedenek jakies niecale 2 tyg temu i generalnie moglam troche poczekac bo juz mi z tylka zaczynaja zwisac. moze nie jakos tak znacznie ale jak dojde do 57 kg to pewnie tak bedzie. obiecalam sobie nie kupowac nowych ciuchow zanim nie osiagne swojej wagi no ale nie moglam sie powstrzymac :) ja dzis tylko kawke wypilam jak narazie, bo niedawno wstalam. jak tak piszecie o tych grillach to tez mam ochote, ale niemoglabym sobie pozwolic :( na szczescie mam tez ochote na lekkie jedzenie typu salatyki wiec nie jest zle :) 24.04.2010 - 57,7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
*sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegajaca_chudnaca
Może trochę późno się włączam w akcję ale jeszcze nic straconego. Ja stosuję chitinin extra, bo koleżanka schudła 5 kg bez większego wysiłku. Skoro sprawdzony preparat to i ja spróbuję. Mam zamiar chodzić na siłownię 2-3 razy w tygodniu, i jeść co najmniej 2-3 razy w tygodniu sałatki, dietetyk mówił że może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej dziewczyny, ostatnio byłam troszkę zabiegana, ale wracam dziś do Was konkretnie. :) Na śniadanie zjadłam płatki fitness, wypiłam czerwoną herbatę, zjadłam jogurt naturalny z ziarnami zbóż i banana. :) Później zjem tylko coś lightowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, na wstepie gratuluję wagowego spadku i luźnych spodni - oby tak dalej :) A teraz o mnie - od piątku coś mnie bierze - wczoraj miałam temperaturę (38,5) i generalnie cały dzień przeleżałam w łóżku, chociaz rano było jeszcze OK - byłam na połgodzinnym spacerku z mała a potem jeszcze 30minut nordic walking, a gdy wrocilam do domu to bylo juz coraz gorzej :/ Efekt jest taki ze mam zakaz wychodzenia z sypialni by nie zainfekowac reszty rodzinki, w salonie jest teraz bawialnia a mąż wysłany na zakupy oczywiscie kupił biały chleb (wrrr...). Brzusio płaski i pol kilograma na minusie - to jedyny pozytyw tej sytuacji. Teraz na szczescie nie mam juz goraczki wiec moge sie jako tako ogarnac, ech...tak mi żal tej pieknej pogody :/ PIĄTEK: 1. oscypek + żurawina 2. kefir 3. 2 skrzydełka + kapusta kiszona 4. lody SOBOTA: 1. oscypek + żurawina 2. czekolada (CAŁA) + kasza manna z jagodami 3. lody 4. 2 kaw. chleba z maslem RUCH: 30min spaceru + 30 min. NW KOMENTARZ: Lody akurat byly zaplanowane, jeszcze na dzis nam zostaly - gardło nie boli więc mogę sobie na nie pozwolic. Juz jakis czas "chodzily" za mna te lody a zalezy mi na dobrym stanie psychicznym ;P natomiast wczorajsza czekolada (Milka z karmelem) to totalny spontan, oczywiscie wpieprzylam cała - mąz dostał tylko jedną kostkę, hehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Zjadłam jeszcze 1 kawałek pizzy (około 250 kcal)2 wafle ryżowe(70 kcal) i jednego cukierka - kukułkę (20 kcal). :) Śniadanie około 250-300 kcal. :) I już tak zamknęłam się w 550 kcal. JUPI! :) Dziś już nic nie jem. :) Troszkę poćwiczyłam. Teraz leniucha mam... i siedzę i siedzę i siedzę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Was moje dorgie:) Przez weekend troszke pofolgowalam:( Minaowicie w sobote wypilam 2 piwka i zjadlam troche kebaba od chlopaka, a wczoraj kieliszek winka i kawalek pizzy:( Nie wchodizlam na wage bo sie balam ale czuje ze brzuch jest palski wiec mama nadzieje ze nie przytylam przez to jutro to sprawdze:P Wlasnie popijam sobie wode kokosowa i usypiam nad komputerem pracy bo wczoraj do 2 w nocy ogladalismy filmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry xD Tak sobie czytam...i mam chęć się do Was dołączyć xD Termin tez odpowiada..bo do końca czerwca chciałabym te 10 kg zrzucić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Widzę, że ostatnio kilka osoób Nas opuściło... :((( Dziś zjadłam płatki fitness, wasa z szynką i pomidorkiem oraz ogórkiem, wafel ryżowy, jogurt naturalny z ziarnami zbóż. Wypiłam czerwoną herbatkę, a teraz spijam odchudzającą z herbapolu. :) Nasmarowana kremami, sprzątam ... :) Pozdrawiam Was ciepło. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy poranek trochę zdezorganizował nasze poranne życie bo wybralam sie na pobranie krwi - chce widziec co we mnie siedzi i czy nie jest to powazne. WCZORAJSZY JADLOSPIS: 1. jajecznica 2. grahamka z szynką 3. talerz rosołu 4. banan + parowka 5. parówka MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja oststnio jakos stracilam silna wolne i motywacje:( Chociaz dalej trzymam sie diety to mam nadzieje ze moja determinacja powroci za kilka dni bo bez niej ciezko sie odchudza;) Poza tym razno ucieszyla mnie sasiadka bo powiedziala ze bardzo schudlam:)Wiec moze powoli odzyskam zapal. Dzis za mna jogurt naturalny light z platkami i suszonymi malinami I zupka kurczakowa ala goracy kubek A co do reszty dnia zero pomyslow zjadlam bym cos dobrego sama niewiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia18
hej :) tez mam za soba eksperymenty z przeroznymi dietami :( moze to forum i wy pomoze mi w motywacji... przydalo bo sie do wakacji 10kg mniej :( nie chce glodowek itd bo w tamtym roku mialam powarzne problemy przez odchudzanie... :( chce schudnac ale ine moge przesadzic... oczywiscie zaczelam biegac i jjem zdrowo ale zdaza mi sie nieraz cos skubnac zakazanego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia18
hej :) tez mam za soba eksperymenty z przeroznymi dietami :( moze to forum i wy pomoze mi w motywacji... przydalo bo sie do wakacji 10kg mniej :( nie chce glodowek itd bo w tamtym roku mialam powarzne problemy przez odchudzanie... :( chce schudnac ale ine moge przesadzic... oczywiscie zaczelam biegac i jjem zdrowo ale zdaza mi sie nieraz cos skubnac zakazanego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej dziewczyny, wczoraj wypiłam wieczorem dwa piwka i podjałam paluszki... No więc średnio mi dietka wyszła ... Dziś zjadłam na śniadanie garść musli z mlekiem, kawałek WASA z szynką i ogórkiem oraz czerwoną herbatkę. Później wypiłam kefir naturalny. Teraz szamam kefir truskawkowy i zjadłam bułkę razową oraz sączę czerwoną herbatkę. :))) Dziś może jak mnie przydusi to wszamam grejfruta, a jeśli nie, to na tym kończę dziś jedzenie. :))) Teraz idę troszkę poćwiczyć. :) Powiem Wam, że ostatnio też moja motywacja spadła, ale postanowiłam jeszcze się trzymać. Obiecałam sobie to osiągnę swój cel. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do domu kobietki dzis godzine wczesniej wychodze z pracy:) Wiec do jutra bo w domu pewnie nie zdaze dzis wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia18
hej dziewczynki :) ja wlasnie wrocilam do domku z praktyk :) rano bylo musli z mlekiem 0% potem na praktykach zdazylam trącić 2 kanapki a wieczoram zupka ogorkowa :/ szkoda ze taka kiepska pogoda bo nie moge biegac :(:(:( trzymam za was kciuki!!! :) wzrost 171cm waga 70kg cel 60kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do wakacji :) czyli do konca czerwca :) DAMY RADE!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia18
a i jeszcze jedno... :) co myślicie o tym zeby sobie ulozyc jadłospis na kilka dni??? moze to by bardziej pomogło w przestrzeganiu naszej diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Sylwia - wiem z reguły, że rozpisywanie na kilka dni, to raczej nie, ale dzień przed... to całkiem rozsądne. Ewentualnie będziesz wiedziała co kupić, na co masz ochotę itp. :) Dziś zjadłam jeszcze grejpfruta i jabłuszko. Wypiłam dwie herbatki na odchudzanie. :) I tak teraz idę sobie spać. :) Ale skurczyło się Nasze grono. Gdzie Ati? Eliss? Hello!!!! Dziewczyny, nie pękajcie.! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję na dietetycznym posterunku. Dopiero od dziś mam na stałe internet w nowym mieszkaniu. Praca przypadła mi do gustu, nowe miasto też. Dietę trzymam, ale już nie tak rygorystycznie. I tak jem mniej niż wcześniej, bo ciągle biegam i coś załatwiam. Myślę, że w ten w-end na chwilę usiądę i przemyślę, jaka strategia teraz będzie optymalna. Ach, dziewczyny, tak cudnie, zielono,słonecznie. I te motylki w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Prawda Ati - pogoda piękna. :) I zielono. I kolorowo w ogóle. :))) Dziś na śniadanie zjadłam grahamkę z twarożkiem orzechowym, ogórkiem i pomidorem oraz 2 wasy z tym samym, co grahamkę. :) Później zamierzam wcisnąć w siebie grejpfrutka. Właśnie sączę czerwoną herbatę. :) Pozdrawiam Was ciepło. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husky84
Hej dziewczyny Gdzie u Was jest tak ladnie?? u mnie pochmurno :( Moja dieta idzie do przodu, choc kilogramy coraz wolniej spadaja, a nawet podskakuja ale nie duzo :) dzis wypilam tylko kawke i pije wode, zaraz bedzie sniadanko, za jakas godzine. Blondiblue a co to za twarozek orzechowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem dzis cala w skowronkach poniewaz dostalismy z moim chlopem kredyt i jedziemy dzis kupic nowe auto:)))) A dieta idzie mi znow nieco lepiej zjadlam wczoraj wieczorem salatke i piers z kurczaka pieczona. A dzis jak narazie rano jogurt naturalny light z platkami fitness i swiezymi trusawkami. Wypilam przed chwila aktimel kokosowy. Na llunch mam jakies chrupki z serii straznikow wagi maja tylko 70kalorii serowow pomidorowe ryzowe sa bardzo smaczne:) A mam ochote dzis na cos lekkiego. I obiado kolacja jeszce nie postanowione:)Ale mam smaka na jajka wiec ugotuje sobie chyba 2 na twardo plus jakies warzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×