Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tym razem mi się udaaa !

10 kg w dół do WAKACJI !!! Zapraszam !

Polecane posty

w sumie to z tej maslanki i jagod zrobilam lody.. mam te takie opakowania ikei do robienia lodow na patyku.. wiec zmiksowalam ta mieszanke i wyszlo 5 lodzików :) wstawilam do zamrazalnika wiec jak mi sie zachce cos slodkiego to to bedzie lekkie .. bo zrobilam ta mieszanke z 250ml maslanki= 113kcal i jagod i 2 lyzeczek cukru i szczypty cynamonu .. zobaczymy jak to wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis urwanie dupy w pracy robota sie wali na glowe a po pracy szkola:/ przez co cwieczen dzis niebedzie. Prezczytalam to co Ati ATi ma w planie zrobic i zmotywowalo mnie to do wiekszego dzialania;) Tez musze odrzucic moze sie waga ruszy bo narazie ze 3 tyg nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wczoraj sie zmotywowałam i wskoczyłam na stepperek, ale tylko pół godzinki dałam rade i zrobiłam 40 brzuszków i dziś mam zakwasy, dziś ide na tańce a jutro jak nie będzie padac to pobiegam dietka dziś się trzyma teraz popijam kawusię czarną bez dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej dziewczyny, dziś zjadłam 718 kcal. :) Wykonałam swoje ćwiczenia na nogi, ćwiczenia na boczki z tyłu i na mięśnie brzucha. Jutro zamierzam przejść na dietę 400 kcal. Muszę jakoś poradzić sobie do tego 12 czerwca, bo ciężko to widzę, organizm strajkuje i nie chce zrzucić więcej kilosów... Powyżej pasa naprawdę jest świetnie, ale te moje nogi mnie już irytują, chociaż wciąż je męczę i dręczę ćwiczeniami i kremami. Mam nadzieję, że będzie lepiej. :))) Pełną parą ruszam! Obiecałam sobie, że do lata będzie super, więc za dużo czasu nie mam... bo lato tuż za rogiem. Oj tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. no wczoraj nie poszlam na fitness nie mialam sily wyjsc.. tak lało , zimno okropnoe.. fuu dietka wczoraj spoko.. moglbyc troche wiekszy rezim ale nie bylo az tak zle.. zaraz sniadnko chlebek razowy z almette na obiad kurczaczek z piekranika.. a mianowicie kurczak piers i warzywka plus pieczarki wsadzam do worka do pieczenia.. przyprawiam i chops do piekarnika :) dobra danie lekkie bez tluszczu.. i facetom smakuje :) a dzis musze mojemu obiadek zrobic wiec bedzie to dobre danko :) smaczne i dietetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hello! Dziś na śniadanko 2xwasa z ogórkiem i jogurt. :) Rezygnuję z solenia ogórków i pomidorów, nawet mi tak bardziej smakują kanapki. ;) Popołudniu wybieram się na saunę. :) Eliss1 - fajnie, że jesteś. Zauważyłam, że forum opada na sile. Mam nadzieję, dziewczyny, że nie rezygnujecie z walki o piękno. ;-) Naprawdę warto trzymać się diety, bo jak pofolgujecie, to ciężko będzie wrócić. Motywacja przede wszystkim. :))) Buziam. :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje juz po sniadanku skromnym i teraz pije kawusie po wczorajszych tańcach boli mnie kark, wiec dzis pewnie nie pobiegam ale pocwicze na stepperku i porozciągam się dziś na obiad robię spagetti dla rodzinki, a sama planuję makaron z jogurtem i truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos ostatnio niemoge sie zebrac do ograniczania sie bardziej wydaje mi sie ze jem za duzo:/ Wczoraj np: Rano jogurt plus platki fitness Przekaska: batonik zbowzowy 70kcl lunch : grahamka z wedlina i jajkiem na twardo przekaska 2 wafle ryzowe z serkiem almette kolacja: serek wiejski i ziemniak gotowany w mundurku:) Od jutra tez chce zrobci bardzij drastycznie bo waga stoi a mnie powoli zaczyna to irytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Ewelka1988 - z tego, co napisałaś, to nie zjadłaś dużo. Ale u mnie podobnie jest. Waga stoi w miejscu, a nie jem zbyt dużo. Generalnie postanowiłam potraktować się drastyczniej, jak już pisałam wczoraj. Dlatego...dieta 400 kcal. Teraz wszamałam sobie grejpfruta. Później jakaś mała przekąska, ale nie wiem w jakiej postaci. Może zdecyduję się na kefir... nie wiem. :) Za godzinkę jadę sobie na saunę. A niestety dziś wieczorem przyjdzie do mnie niechciana @! ;-( Jak wrócę z sauny, to jeszcze się troszkę powyginam. :) Wtedy przyjemniej się śpi, jak człowiek taki wymęczony... A poza tym pogoda dziś jest okropna. Pada, zimno ... Jutro podobno ma być ładniej, cieplej, słoneczniej. OBY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M!
Ja tez jest na diecie 1000 kcal . EWELKA1988 - powiem Ci ze mam inny organizm bo mi po takim jadlospisie jak ty spada waga na dzien 0.4 / 0.8 nawet .. mimo ze mam 168 i waze 66 kg .. jezdze na rowerze codziennie po godzinie moze dlatego mi tak zlatuje .. ale kiedy dodasz bialka .. to schudniesz wiecej .. ja tak mialam ;d ze jak jadlam same bialka to na nastepny dzien mialam nawet 1 kg mniej ;> tylko ze mi szybko zlatuje a potem mega szybko wraca ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M! Ja tez na poczatku chudlam szybko a teraz nic:( Probowalam jesc duzo bialek mialam problem z toaleta ale moze wroce do tego znow:) Niewiem co ale cos zrobic musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej dziewczyny, Wytrzymałam 35 minut na saunie z podczerwienią i powiem Wam... świetne samopoczucie. :) Będę chodziła dwa razy w tygodniu po pół godzinki. :))) Zjadłam surówkę wiosenną (80% kapusty białej, reszta to marchewki i cebula). I na dziś kończę swój jadłospis. W 450 kcal chyba się zmieściłam, bo nie sądzę, żeby surówka miała więcej niż 200 kcal. ;-) Całkiem zadowolona zamierzam coś zrobić na uczelnię ... ;) i jeszcze troszkę się powyginać w ramach relaksu.;)))) Pozdrawiam ciepło laski! :) M! - tak to pewnie jest jak dodasz białko ... bo wiem jak piłam tylko kefir itp., to waga zaraz spadała, ale krótkotrwale... Ewelka1988 - będzie dobrze! :) Wierz mi ! ! ! :) Spadnie waga tylko potrzeba cierpliwości, bynajmniej ja w to wierzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja na jakiś szalony reżim pozwolić sobie nie mogę. W pracy ciągle muszę być na wysokich obrotach, a zatem kcal są mi potrzebne. Mam nadzieję, że do 5 wysmukleję jescze, jedząc po prostu z głową. Żadnych dosładzanych płatków, owocowych jogurtów i tego typu duperel fitness i light tylko z nazwy. Lepiej zamiast nich zjeść kawalek chudego twarogu z warzywami lub ziolami. I wieczorne ćwiczenia oczywiście. W nowym mieście wypatrzyłam body space, ale póki co jestem uziemiona nauką i pracą, reszta musi zejść na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hej Ati - niestety intensywna praca i nauka zmuszają do spożycia większej ilości kalorii, chociaż i więcej się ich spala, więc nie jest tak źle. :) Ja też już nie jem płatków Fitness, lubię owsiankę (wspomnienia z dzieciństwa - zawsze mama mi dawała, hihi) ... żeby rano były dobre, miękkie i żebym szybko mogła je ugotować, to zawsze zamaczam na noc w wodzie. Zalewam taką ilością, żeby były mokre, ale nie żeby pływały ... Rano ich przyrządzenie zajmuje jakieś 5 minut. :) Dziś podliczyłam wszystko, co zjadłam, a nie było tego zbyt wiele - 403 kcal. :))) Jestem z siebie dumna. :D PS Przyszła @. Do juterka, laseczki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od poniedzialku przechodze na diete turbo.. nie wiem czy slyszlayscie o niej.. dziewczyny bardzo na niej chudna.. kilka moich kolezanek tez.. i nie jest to bynajmniej zadna glowdowa ani ogranicznei sie do protein.. to jest poprostu jedzenie danych prdouktow z danymi produktami .. tzn sa 4 grupy jedzenia... wg tej diety i je sie dziennie 6 posilkow i np jest zjedz jeden produkt z grupy drugiej i jeden z grupy 4 najfajniejsze jest to ze nie trzeba koniecznie np jesc sniadania na sniadanie tzn trzeba zjesc tych 6 posilkow ale mozna je mieszac tzn sniadanie mozna zjesc na kolacje.. dieta trwa w oryginale 10 dni.. dziewczyny chudna po 2-3 kg spokojnie.. i robi sie 10 dni przerwy i znow .. jesli sie chce oczywiscie .. ja nie mam niestety takich mozliwosci wiec musze robic 5 dni 2 dniowa przerwa weekendowa i znow 5 dni.. to tez napewno mi cos da... no i dziewczyny maly sukces... strasznie sie balam ze nie wejde w kiecke ktora jest na gorsecie z zeszlego roku.. chce w niej jechac na wesele w czerwcu.. i wczoraj stwierdzilam nie ma huja musze sprawdzic bo jak nie to musze szukac czefos innego... :) i co i spokojnie w nia wchodze .. lezy idealnie :)) bardzo sie ciesze :)) nie wiem ile teraz waze bo sie strasznie boje wejsc na wage.. i postanowilam ze wejde na nia po pierwzsych 5 dniach diety turbo.. i pozniej po drugiej piatce.. moze ktoras sie przylaczy od poniedzialku?w kupie zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie dietka jest platna w necie.. ja ja dostalam za darmo wiec i wam ja wklejam :) Grupa 1 czereśnie ,jeżyny ,limonka ,nektarynka ,cytryna ,morela ,jagody ,truskawki ,mango ,maliny ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,ananas ,kiwi ,melon ,gruszki ,jabłka ,winogrona papaja pomarańcza brzoskwinia grupa 2 sałatka z jajek ,jajka na twardo ,plasterki sera,, makrela,, łosoś ,sałatka z tuńczyka ,serek wiejski ,orzechy laskowe ,włoskie,pistacje,orzechy brazylijskie ,dorsz ,kurczak bez skóry ,miecznik ,fladra ,krewetki ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,indyka ,boczku ,orzechy ziemne ,fasola ,krab ,homar ,pstrąg grupa 3 pasternak ,kalafior ,rzepa ,cebula ,seler ,brokuły ,kapusta ,buraki cukrowe ,zielona fasola ,grzyby ,czosnek ,ogórek ,pomidor ,szparagi ,karczochy ,brukselka ,rzodkiewka , szpinak ,groszek ,pieprz ,cukinia ,bakłażan kabaczek ,sałata grupa 4 *rzodkiewka ,nektarynka ,cytryna ,mango ,sałatka z jajek ,soczewica ,jajka na twardo ,jajecznica ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,groszek buraki cukrowe ,maliny ,plasterki boczku ,serek wiejski ,czereśnie jeżyny ,winogrona ,pomarańcze ,fasola ,homar ,dorsz ,pstrąg ,sałata- *szparagi ,karczoch ,seler ,brokuły kapusta ,brukselka ,szpinak ,rzepa ,cytryna ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,śliwki suszone ,morele ,jagoda ,kumkwat ,ananas ,grzyby ,czosnek ,cukinia ,krab ,migdały ,orzechy brazylijskie,nerkowce *pietruszka ,cebula ,kalafior ,plasterki. Sera ,makrela ,łosoś ,flądra ,krewetka ,mandarynka ,kiwi ,melon ,papaja ,sałatka z tuńczyka ,kurczak bez skóry ,truskawki ,gruszki ,brzoskwinie ,jabłka ,bakłażan ,ogórek ,pistacje ,orzechy ziemne-włoskie-laskowe,pomidory wskazówki do przygotowania jedzenia wszystkie ryby nie mogą być w panierce,oraz nie dozwolone sosy polewy prócz soku z cytryny i soli wszystkie owoce muszą być świeże ,soki nie dozwolone sałatka z jajek :jajka+nisko tłuszczowy majonez+musztarda +seler sałatka z tuńczyka ;tuńczyk+majonez+musztarda+cebula+seler+pomidor bez chleba potrawy mięsne chude bez sosów dozwolone. Musztarda,sól picie można pić wszystko co ma maks kalori10 na 250 ml. Możesz pić ;napoje dietetyczne ,woda ,herbatę mrożoną ,niskokaloryczną kawa woda -duże ilości min 8 do 10 szklanek dziennie dzień1 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3 -zjedz 1 produkt z grupy 1 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 3 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 6 -zjedz 2 produkty z grupy 1 dzień 2 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4 -zjedz 1 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień3 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2 -zjedz 1 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 1 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 4 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień5 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 3 produkty z grupy 3 dzień 6 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 7 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 8 posiłek 1- zjedz 5 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 9 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 10 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 4 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4078963&start=0 na tym topiku dziewczyny sie wypowiadaja co do tej diety .. przeczytalm moze ze 3 strny ztego tematu i jestem pewna ze od poniedzialku startuje.. wiecie o jojo nie moze byc mowy bo tak naprawde non stop sie cos tam je.. nie ma glodowki tylko produkty sa tak ulozone by przyspieszyc metabolizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Eliss1 - zastanowię się, co do tej diety, może Cię wspomogę, jeśli na mojej nie dam rady wytrzymać. :) Dziś na śniadanie - płatki owsiane + 1 wasa z pomidorem i ogórkiem + herbata na spalanie. :) Teraz zabieram się za pisanie pracy. Od piętnastej jakiś mały trening. :) Ciepło pozdr. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnnaa
Ja już zaczęłam zrzucać wagę od świąt wielkanocnych. Zakupiłam sobie preparat chitinin extra. i przyjęłam dietę białkowa. Już za mną jest 8,5 kilo. I mam zamiar pociągnąć do 15. I co najważniesze to żeby bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonbiblue22
Karolajnaaa - 8,5 kg w ciągu miesiąca. Jestem pod wrażeniem... A ile masz wzrostu i od jakiej wagi zaczęłaś zrzucać? Właśnie rzuciłam w kąt pisanie pracy. Za chwilkę poćwiczę sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny U mnie dzis dobry humor, byłam na zakupach - 3 godzinki biegałam po sklepach i kupiłam sobie żakiet, spódniczkę oraz spudnicę do tańca - a wszystko to w rozmiarze 38 !!!!! czyli jest efekt diety widoczny Teraz praca przy kompie a potem stepperek ładna u mnie pogoda, chciałam iśc na rowertek powietrze zeszło i dopiero we wtorek mi napomują piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wczoraj dietka za bardzo nie wyszla.. :/ dzis jeszcze dietkuje normalnie .. a jutro juz dieta turbo :)) ostro.. zobaczymy jak bedzie :)no i jutro fit :) caly tydzien teraz fit i turbo itd teraz pije kawusie i bede jadla razowce z almette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Mi też wczoraj dołożyło się kilka kcal nocą, ale nie można dramatyzować, hihi. :) Zgubi się te tłuszczowce kilowce... ;) Dziś może jakiś marszobieg ... sauna ... ćwiczenia, nie wiem jeszcze.:) Niedawno wstałam, za dwadzieścia minut lekkie śniadanko i dziś dieta 200 kcal za wczorajsze folgowanie. No niestety, coś za coś. ;) Pozdrawiam! Gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Nie udało się tych 200 kcal, bo samo śniadanie miało 279 kcal. :) Teraz grejpfrut i koniec jedzenia na dziś. :) Potem idę się powyginać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko blondi ty sie strasnie glodzisz nie mozna tak.. a co jak zgubisz te wymarzone kg i wrocisz do normalnego jedzenia.. zwariusjesz bo ci kg zacza wraca z takim impetem ze szok.. to juz podchodzi takim anorektycznym jadlospisem .. dieta 400 kcal albo 200 kcal.. dziewczyno zrujnujesz sobie organizm... wlosy zaczna ci wypadac, paznokcie beda kruche cera ziemista,,itd itd.. dziewczyny co wy na to jak sie odzywia blondi.. moim zdaniem to jest jakis hard core.. zeby chudnac wazne jest jesc czesto a malo .. 1000-1500 kcal na diecie to jest opcja optymalna.. a tu glodzeniem nic nie zdzialasz ok schudniesz ale twoj organizm ma zakodowane ze jest glodny ... i jak tylko dostanie jakas porcje pozywienia odrazu odlozy ja w postaci tluszczu... zeby chudnac to zoladek musi caly czas byc na najwyzszych obrotach musi trawic...wtedy wykorzystywana jest energia i spalane sa kcal. ja np wlasnie ok musze miec wlasnie teraz jakis rezim dlatego robie ta diete turbo.. bo ostatnio bez rezimu zaczelam sobie folgowac .. a tu je sie 6 posilkow.. calosc dziennej dawki kcal zorganizuje tak by miala 1000-1200kcal podziele to na 6 posilkow.. dzis ostatni dzien laby.. jutro dieta turbo i fitness :)) przepraszam ze tak sie wtracam Blondi ale dla mnie troche za wielki hard core robisz ktory jest bledem.. bo sie glodzisz choc moze nawet juz ci nie burczy w brzuchu... a to jest blad bo organizm trzyuma zapasy i nic dziwnego ze kg nie chca ci leciec.... mam nadzieje ze nie urazilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Eliss1 - Wiem, że to hardcore, ale nie zamierzam być na tej diecie miesiąc. :) Jakieś 4 dni jeszcze, wtedy dorzucę więcej kalorii i siłownia+sauna (3 razy w tygodniu). Wierz mi, że nie należę do osób, które chciałyby wyniszczyć swój organizm. Jestem rozsądną osobą i na pewno nie zamienię się w dietowego potworka. :) Zależy mi na zrzuceniu kilogramów, ale nie za wszelką cenę. Po prostu muszę popróbować na sobie to i owo. Ty także próbujesz diety, każdy tam ma jakieś swoje preferencje. :) Pisałam, że wieczorem sobie pofolgowałam, bo wszamałam hamburgera i frytki i wypiłam litr soku bananowego. (Byłam kierowcą, więc tylko sok wchodził w grę.;)) Odnośnie wyniszczenia organizmu - łykam tabletki z witaminami, Skrzypowitę i Hydro Complex od kiedy zaczęłam się odchudzać. Poza tym odchudzam się od grudnia i gdybym byłam wciąż na diecie 400 kcal, to już dawno nie byłoby mnie widać, a jednak schudłam 10 kg bez efektu jojo i jadłam około 1000-1200 kcal. :) Teraz po prostu zależy mi na osiągnięciu wymarzonej wagi, ale już pisałam w ubiegłym tygodniu, że jak mi się nie uda w ciągu miesiąca, to robię sobie przerwę i zacznę później, jak organizm odpocznie. :) Wyznaję zasadę:NIC NA SIŁĘ. Ale jestem konsekwentna. To moja pierwsza dieta i po prostu chcę ją dokończyć, tak jak sobie wymarzyłam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim ukladzie chyle czoła :) i trzymam kciuki :) ja ulozylam sobie wlasnie menu na jutro wg zasad diety turbo: i wyglada to mniej wiecej tak: posiłek1: grejfrut i kiwi , posiłek2: grillowany kurczak z plasterkiem sera, posilek 3: serek wiejski z truskawkami , posilek 4: szpinak z czosnkiem , boczkiem i pistacjami , posilek 5 : gruszka posilek6: pomarancza i truskawki no i duzooo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny zaczynam turbo diete .. miejmy nadziedzieje ze to dieta cud :) hehe nie nie wierze w takie ale milo byloby zeby przyspieszyc metabolizm i schudnac troszku :) no wiec teraz kawa.. bez mleka .. :/ i gruszka.. i czekam na dowoz zakupów z almy .. zaraz powinni być... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja zaczynam od dzis bardziej rygorystycznie bo czuje silna motywacje:) Przedewszystkim musze zaczac pic wiecej wody, bo ostatnio jakos malo pije. Po drugie weiecej sie ruszac, po trzecie brac jakies witaminki. Kolejnym postanowieniem jest smarowanie sie 2 razy dzienie kremem wyszczuplajacym w tym raz z owinieciem folia:) Mniej sztucznych chemicznych dodatkow wiecej warzyw. Wykluczenie serow ktore sa moja zmora:( i byle do przodu noi oczywiscie moc kolejne kilogramy pozegnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiblue22
Hello, dziś postanowiłam zwiększyć kcal w diecie. Eliss1 - dla Twojej spokojności. ;) Od dziś już zaczynam siłownię i saunę, więc mogłam szybciej rzucić w cholerę tą rygorystyczną dietę. Dziś rano: 2 WASA --> 1. z szynka, plastrem sera i pomidorem, 2. z nutellą. ;) kawałek brokuła jogurt naturalny z ziarnami zbóż 2 śniadanie: grejpfrut i sok marchwiowy świeży obiad: świeża surówka porowa 350 gram - i tez podobna liczba kalorii później jakieś owoce, ćwiczenia i sauna :) Pozdrawiam Ciepło w tej zimny i deszczowy dzień. :) Ewelka1988 - fajnie, że motywacja u Ciebie się utrzymuje. :) I ja trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×