Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pata

Nasze dodatkowe kilogramy w danym tygodniu ciąży :)

Polecane posty

kobieto, weź mi tu nie przysyłaj jakichś bzdurnych linków. Poczytaj w kilku wiarygodnych źródłach i skoncz te jałową dyskusję. W tym momencie, o którym ty piszesz narządy płciowe, (których tak na marginesie nie jest w stanie zobaczyć lekarz), sa jeszcze niezróżnicowane na męskie i żeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby było tak, jak Ty piszesz, to w 9 tc określaliby na usg płec dziecka, a jest to niemożliwe. Nie bez przyczyny dopiero mniej więcej w 16 tc (i to nie zawsze na 100%) można dopiero coś stwierdzić z jako taką pewnością, bo dopiero wówczas zróżnicowanie jest widoczne i u chcłopca (rzeczywiście to następuje wcześniej, około 12 tc) i u dziewczynki (nieco później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej tak jak pisałam - tylko układ kostny może coś powiedziec bardzo dobremu lekarzowi z naprawdę dobrym sprzętem (i to nie jest żaden pewniak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caterinka aa
14 Tc +6kg. Ale ważyłam przed ciążą 41kg. I lekarz mówi że prawdopodobnie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1705__
19tc +2,5 kg ( choc brzuszek bardzo widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasz
36 tc + 5 kg do 16 tc cały czas leciałam w dół ok. 7 kg - to było straszne cały czas mdłości i wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było + 18 kg na całą ciążę. Najwięcej przybyło od 8 miesiąca. A po roku czasu jestem na minus 7 kg sprzed ciąży. Bez karmienia piersią i drastycznych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczyny:)
27 tydzień= 7 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×