Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

faceci tak maja a nam trudno sie odzwyczaic od czestego pisania i widzenia a oni w ym problemu nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja dzis powiedzialam mojemu ze wkurza mnie to ze nie mial dla mnie czasu przez ostatnie dni i ze tesknie bo mi brakuje jego bliskosci i przeprosil mnie powiedział ze powinien mi dac wiecej tego wszystkiego i powiedział ze wszystkonapewno wróci do normy ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci ze cieżko jest odbudowac wszystko jak sie nie widujemy ale jest szansa ze jutro musze byc cierpliwa i nie pokazywac mu ze jestem wsciekła ze sei nie widzimy .... kochana nie wiem porozmawiaj z nim moze za któryms razem cos dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od srody sie nie widzielismy bo wiesz praca jego i potem remont u babci nagle bo stwierdzila ze musi sciany odswieżyc ech i dopiero jutro raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to jest juz chyba obojetne. To znaczy wiem, ze po ewentualnym rozstaniu bede cierpiec, ale wiem tez, ze to minie, tylko musialabym byc masakrycznie twarda. Mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie wsyztsko w porzadku. Dobranoc Asenatko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Pobudka! ANKIETA! UWAGA czy mój mało rozgarnięty facet który zaprosił mnie na spacer w momencie gdy pada zaprosi mnie do siebie do domu? Dodam że unika kontaktów intymnych jak na razie, co jest bardzo milutkie z jego strony :o 1.TAK, ZAPROSI 2.NIE, ZROBI WSZYSTKO ŻEBY NIE DOSZLO DO SYTUACJI SAM NA SAM 3.NAWET NA TO NIE WPADIE ŻEBY ZAPROSIĆ 4.PRĘDZEJ ODWOŁA SPOTKANIE 5.ZASUGERUJ ŻEBY ZAPROSIŁ DO DOMU (nie zaprasza mnie od 2ch miesięcy do siebie ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, nie wiem czy lepiej dać mu poczucie podejmowania decyzji.. ehh... najwyżej pogadamy w samochodzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycje
nr 6 - odwołaj spotkanie-przecież nie będziesz się poniewierac gdzies po deszczu z nadzieją na cokolwiek właściwie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlacczeggo to taak bolii
Odwoła spotkanie.Bo biedaczek zmoknie. A u mnie wczoraj wydzwanial wieczorem.Napsialam sms i co z jego strony cisza.I po co dzwonil,jak nawet na sms nie potrafi odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak 2 miesiace nie byłas u niego to wydaje mi sie ze nie wpadnie na to chociaż z drugiej strony np ja u mojego podczas całego naszego zwiazku bywałam bardzo czesto a potem przez miesiac cisza co prawda nie układało nam sie i po miesiacu przerwy wpadł na to i zaprosił mnie na miły wieczór kolacja ze sniadaniem wiec wiesz moze twój po 2 miesiacach tez wpadnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i smutno mi bo dzis tez sie nie zobaczymy bo musi jechac z tata do babci a potem ma nocke jak mi zle ciekawe co z jutrem :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczzego tto taak bolii
A M. zadzwonil niedawno domnie."Pyta sie co slychac?Czy wszsytko w porzadku.czy radze sobie ze wszystkim."Ja mowie ze wszystko ok.A M.ok nie przeszkadzam. Pochwili sms od niego " widze ze mnie juz nie potrzebujesz,ze swietnie sobie radzisz bez mnie ze do niczego juz nie jestem ci potrzebny".Nie odp. nic.O co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no wiesz faceci lubią się czuć potrzebni. Może on postrzegał Cię jak kobietę która nie poradzi sobie bez niego. Ja na Twoim miejscu nic bym nie odpisywała. To będzie najwymowniejsza odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×