Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada______________
i narkomanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a tak swoją drogą to niedawno poznałam kogoś ;) zupełnie przypadkowo, następnego dnia dzwonił, poprosił o mój nr gg (to było wczoraj) i się nie odezwał ;) Myślałam sobie trochę o tym wszystkim co by było gdyby no i .... wolę mojego bo go kocham :) chociaż tamten całkiem całkiem :) ale też zapracowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D wyjeb się na plecy moja droga, mentalnie to ty masz ale 13 lat... okres buntu jest ciężki... łojoj :D tobie potrzebny pedagog nie przedszkolanka :D albo czarodziej który pomógł by ci w dorastaniu :D J.P. for you ---> http://www.youtube.com/watch?v=VtQWiMW9Biw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
jego pani poszukaj sobie troche po forach piszą dziewczyny co takie zachowanie oznacza i wyciągnij wnioski ja stąd bo mam dość na dzisiaj tego kryminogennego thc-owego bełkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
tzn zachowanie twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
tak ja juz dawno 13 lat skończyłam co sobie wyraźnie uświadamiam zwłaszcza jak czytam twój naćpany bełkocik, jesteś kompeltnie odrealniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
wiem że słuchasz hujowej muzyki więc pozwolisz że sobie bez wyrzutów sumienia podaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko nie jaraj, mózg ci się zlansuje ty kryminalistko :P Lepiej idź do solarium się jarać jak na analfabetkę przystało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź co nazywasz chujowym :D :D :D Ale wpierw zejdź na ziemię bo padniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
już masz tak mózg zjechany że nie stać Cie na odrobine kreatywności analfabetka to ty jestes, błaźnisz sie stale używając słów których znaczenia nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
na ziemie? do ciebie do lochów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
szkoda mi czasu na twój chujowy gust muzyczny, może mnie jeszcze do swojego więzienia na impreze zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski może skomentujcie mój super news! HALLO! POZNAŁAM KOGOŚ ! Starszy o rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko przecież z tego co Tak mówi to więzienie jest kompletnie bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja stąd bo mam dość na dzisiaj tego kryminogennego thc-owego bełkotu " perełka: "ja stąd bo...", "kryminogenny bełkot", "thc-owego" :D owego wego ego go O-o-O-o-O-o :) hasło dnia, oskar w twoje rączki :D plus twoja ignorancja zostanie uhonorowana... moim nie-thc-owym zadowoleniem :D dżizys... :) fank ju, tego mi brakowało... młota do wbijania gwoździ w stół :D w nagrodę pożyczę ci "świętoszka" :D pasuje??? na pewno tak :D Wpadaj częściej. Brakowało mi właśnie ciebie :) Chyba zmienię orientację i się z tobą ożenię :) Trululu... Będziemy oglądały razem bajeczki :D ---> http://www.youtube.com/watch?v=tuhRhFyu-Bs Ok. Czekolada poszła spać. To teraz poważnie. J.P. Opowiesz coś o tym chłopaku? Czytałam fora o Twoim problemie i to o dziwo dość powszechny problem. Ale Twój jest kochany do Ciebie :) Czasami jest na odwrót... seks ok ale bliskości duchowej brak. Albo to i to do bani. Głupi świat ale tak już jest :) Żeby się nam nie nudziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
mi to zwisa i powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
młot to ty jestes jak nie umiesz zdać matury w terminie i sprawdz sobie dziecko co znaczy słowo bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja :) Bardzo się mylisz a to dlatego że założyłaś na mózg obrączkę uciskową. Złośliwcu ty mały :P Idź kupę zrób. My lubimy takie klimaciki więc się nie krępuj. Sraj do woli :D J.P. No przeca proszę Cię byś opowiedziała coś o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopierdalasz się do wszystkiego a pojęcia nie masz jak co i dlaczego. Trącisz cipką rybią :D ty warchole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Ten chłopak jest niesamowicie zaradny. Urodził się na wsi blisko Białegostoku, studiuje w Warszawie, wynajmuje tam mieszkanie, pracuje żeby spłacić mieszkanie i samochód, jest bardzo zaradny, pomocny zarówno w kuchni jak i w pracach na wsi (dla mnie to inny świat bo jestem z miasta - mój chłopak też się urodzil na wsi tylko potem też na studia przeniósł się do Warszawy a potem trochę studiował za granicą). Ten nowy chłopak zrobił na mnie wielkie wrażenie i żona na pewno będize miała z nim dobrze - no ale nie ma między nami przynajmniej z mojej strony chemii - podoba mi się obiektywnie.. nei wiem czy to że poprosił o gg jest czymś niesamowitym hehe :P pytał się oprócz tego w żartach czy w weekend pojadę z nim na wieś :D ehh... chciałabym go poznać ale nie czuję przyciągania. Gadałam z nim mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
o kurde ale klimaty, widać że wywodzisz sie z nizin społecznych powodzenia za rok na maturze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
jego pani, jaja sobie robisz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
chcesz krowy doić i kury macać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale on chce mieszkać w Warszawie ;] mi się podoba jak ludzie mają takie korzenie :D wiesz on jest kulturalny, wykształcony, zadbany, to nie jest jakiś WIEŚNIAK prosto z pola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on robi bardzo dobre wrażenie, ale wiesz... ja mam już swojego superwieśniaka, wiekszość życia spędził w Wawie no ale czasami ma jakieś naleciałości :P jestem na to wyczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz go jeszcze za dobrze, ale pierwsze wrażenie dobre :) Mnie by pewnie kusiło by go poznać lepiej :P Wolny? No bo wiesz... chemia to rzecz która nie od razu się ujawnia. A może dobry znajomy by był? Eh... wiesz co... nam to się od braków w związkach przewraca w dupach :D Mnie też ale opanowane hehe :P Żeby nudno nie było :) Nie wiadomo co los przyniesie. Może się odezwie jutro? :) Czeko nie dziękuję ale wypada kopnąć w dupę "przed" czego ty nie umiesz biedzinko. Cieszę się że mam inny klimat od ciebie, bynajmniej jest górzysty i powietrze świeże :D A ty oceniasz dziecinko po sobie. Ot psa pogrzebałaś. Szlachcianka się znalazła :D zaściankowa na dodatek. O ironio! Ogól się, pokremuj się i spinkaj dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
bynajmniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada______________
jego pani a jak Cie zaciągnie po ślubie na gospodarke bo mu starzy każą zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×