Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

J.P. Bosko bosko :D Pozytywne myślenie czy coś się wydarzyło ? :) My tu o pietruszce a gruszki są smaczniejsze pod warunkiem że nie zepsute a to taka delikatna materia, trzeba być tego świadomym :D Czekolada odnieś się do swoich słów... straszna z ciebie łopata. Długa i biała. Założysz się? :D Cokolwiek ci się wydaje wniosek jest jeden... każdy ma JAKIEŚ poglądy ale i niestety każdy MA swoje racje. No... może ty nie :P Ale ty jesteś czekoladowa... a my som panie tego wieśniaki co nie znają się na rzeczy krowiej i tylko gadamy o pietruszkach. A przecie gruszka nie jest taka sama :D Ale naprawimy to akurat bo porównywać bez końca to naprawdę cycki opadają. I jak potem o seks się dopominać :O Żeby coś uprzedzić... to powiem... Bez pierdolenia... właśnie wytatuowałam sobie łzę pod okiem bo na 23 lata mojego życia przesiedziałam 43. Amfetaminę połykam razem z woreczkiem a heroinę grzeję codziennie. Mało tego wysiałam poletko maku. Nie wspominając już o 2 beczkach jabola którego obaliłam dzisiaj na śniadanie. Dziś na lajcie. Jestem prawie trzeźwa. Bynajmniej jestem debilem bo policzyć to umiem tylko do 10. 1,6,4,2,8,10 :D I w ogóle to silę się na mózgowca bo używam trudne słowa których nie rozumiem... najwięcej trudności sprawia mi słowo SZKLANKA. Ni chuja nie kumam co to ale lubię to słowo. Do tego mam problem z odmienianiem przez osoby... on, ona, ono, oni, one??? Co za różnica. Ona siedział, on siedziała... tak to szło??? Najwyższy szczyt w Polsce to Karpatka a najdłuższy wąż to Ogrodowy. I całe moje świadectwo to jakaś jedna wielka ściema! Że jak? 6,6,4,4,4,4,4... Trululu... Życiowa porażka :) I do psychiatryka mnie z tymi ocenami nie przyjęli... stwierdzili że brakuje adnotacji o nożu i groźbach. Ah, no i przydała by się jeszcze jakieś zjawy ... jakiś dziad czy Mickiewicz. A ja im na to: czekolada! I wiesz co? Mówili, że była tu taka :D Kumplowała się z orzeszkiem i ciasteczkiem :D Ale zwiała przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwoka stara kwoka czym ty się przejmujesz? Projekt chłopak tworzy i żyje innym światem. No już nie bądź taka. Idź film obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwokastarakwoka
ja pisze prace mgr......ale idzie jak krew z nosa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
jego pani, stanęliście w końcu na wysokości zadania?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie no co Wy :D nastrój tylko mi się zmienił, a on dziś odzywał się wiele razy no i był b.czuły. na razie nie możemy się spotkać, bo ja jestem zajęta bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwoka nie martw się. Krzywda się mu nie dzieje. Niedługo się zobaczycie... Chcesz coś rozweselającego? http://www.youtube.com/watch?v=2ot_65CAXqI On tylko eski nie napisał :) Witaj Asenatko!!! Gdzie Cię wywiało? Co słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata mój był w szpitalu dopiero dzis wyszedł i moje życie kręcilo sie tylko szpital dom i tak w kółko ale juz jest w domu więc moje zycie codzienne wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj asenatko :* związek kwitnie? :) wiesz tak się cieszę że jestem z moim :D hehe czego nie mogłam powiedzieć wczoraj :P wszystko to kwestia nastawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. To dobrze, że już wrócił. Szpital brrr... straszne miejsce :( Miło, że nas nie zostawiłaś :) Zostałabym pogadać ale za dużo mnie tu więc znikam spinkać. Brat mnie męczy i ma rację... już dawno po dobranocce :) Zostawiam... http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ Jutro sobie pomelanżuję może na freestylu ekstremalnym :) Hehe :) Jakby były jakieś wąty to freestyle sportów ekstremalnych a nie żadne tam tego ten ;) Eh dziełchy dziełchy :) Co ja bym bez WAS zrobiła :) Buziam i dobrej nocki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglabym was moje kochane zostawic ... J.P. odpowiednie nastawienie jest bardzo wazne ciesze sie ze u ciebie wszystko dobrze ... z moim nieraz sie klócimy i mam ochote skończyc wszystko ale najgorsze sa mysli w chwilach emocji a tak naprawde oboje sie bardzo kochamy i nie możemy zyc bez siebie echh a tak naprawde te kłótnie w związkach to docieranie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wyżera mmmmm :D ej ten wieśniak przysłał mi smsa, że jest juz na wsi na weekend i przy obrządzie zwierząt (czy jak to się tam nazywa) doił krowę i leżał na plecach... no i .. stało się, popuściła mu na twarz. ale mówi że delikatnie się oblizał i powiedział że jest słodkawe.. hmm dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zarla slodka trawe. Zeby sie czasem nie przyzwyczajal, bo Ty bedziesz mu musiala zapewnic te swojskie klimaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej.... parę godzin temu zrobiłam kupę i szczęśliwa wyszłam z kibla... niechcący zapomniałam spuścić wody... :o mój brat wszedł i się śmiał, a potem się sfotografował z nią :o czy to normalne? http://paski.org/paski/kupa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_______
moze niech ci brat pomoze, zaproście nastke, zeby sie sama z kupą na talerzu nie nudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×