Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

czasem nielatwo jest bzc dobra kumpela, dobrym kumplem dobra kumpela... dobrym w ogole nie jest sie latwo ciezkie to rozumiem teraz co nas tu trzyma ł= pozdro kumpele, wierzcie mi klawiatura sie popsula ale to bardzo serio serio same klodz pod nogi... its mz life ... wszystko do opanowania ... jesli tzlko masz silz dosc a nie masz no nie masz fest no ne mom mominko ne mom maminko ne mom ho i ino ko ko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podazaj moim sladem oz yeah yo Nastko_ czy ja cie przypadkiem nie widziala _ ł= boze moja klawiaturo! uzdrow sie nebo ja ne mogu7 bo 13 fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylo mnie to ze dzis ktos usnal moje naturalne wlosz za farbowane jasniejsze no jakbz nie wiedzieli ze na bank brunetka nie jestem raczej blondynka na dodatek z tych ciemnych co co nie da sie sklaszfikowac do blondynek zupelnie taka brunetko blondynka leeee bleh tzymajcie mi glowie :P poglowie wiecie glowe. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko ja nie jestem wybrana_ ja jestem wybrana fest ale w inna strone ja reprezentuje patologie :P jestem z diablem blizej ale i z bogiem niedaleko ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasta skoncz ksiezniczkowac prosze ja ciebie maja sie dziolkchy gorzej od ciebie co ty stara a sie uzala nad soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nie oszukujcie same oni niech was bajeruja to ich rola ale wy same nie barujejcie sie kurna nie bajerujcie sie same o ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby tryzmajmy sie w koncu same i tak zdajecie sobie sprawe jakie popularne jest to forum ze stronz widza sluchacza obserwatora zdajecie spoko to piszcie o sobie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam strone YES czyli TAK. YES:PL czyli tak kropka peel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobrego weekendu wam zycze i tygodnia srodka zycze dobrze przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno CO TY ĆPASZ?
Ja tez chce TAKi odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czyli dobrego weekendu wam zycze i tygodnia srodka zycze dobrze przykro mi" trzymjacie mnie bo rycze :D Tak, Ty to ejstes zwykla narkomanka :classic_cool: co Ty cpasz :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno CO TY ĆPASZ?
klawiatura sie popsula ale to bardzo serio serio boze moja klawiaturo! uzdrow sie nebo ja ne mogu7 bo 13 fuck Tu Ci podpowiem, że następnym razem, przy takich klawiaturowych dolegliwościach kliknij prawy CTRL+SHIFT - po prostu klawiature se przestawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno CO TY ĆPASZ?
ale na takiim haju to ja się nawet nie dziwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka ty też dajesz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Straszne rzeczy.Skoro zaczęłam od farbowania to nieuniknionym było to iż skończę ciekawie ;) Zrzucam z siebie ciężar bycia człowiekiem. Wybaczcie ale święta Grizelda nie jestem. Ani narkomanka, do jasnej cholery. Ja po prostu miałam dobrą noc :D Spoko... możecie nie wierzyc :P Wiem wiem... shut up! Ja se zatem shut up i to bardzo. Już nic Wam nie powiem :x A komputer w takie noce nie jest moim sprzymierzeńcem, oj nie :D A Wy się tylko wyzywac! Ktoś chce miec taką fazę jak ja... ale czy na pewno? Radzę nie, bo to się wiąże z innymi wykoleinami :O A przecież wszystkie chcemy miec piękny dom, gromadke dzieci... hm... może kochającego męża, psa, kota i rybki w akwarium, Tauorega w garażu dwudrzwiowym i ogromną plazmę, szafe pełną ciuchów, wakacje na Kanarach dwa razy do roku :D Nie... ja nic z tych rzeczy miec nie będę bo mam drogę prostą, tzw równą i pochyłą... jak idę to siłą praw fizyki rozpędzam się no i żeby się zatrzymac muszę przyjebac w jakiś element stały krajobrazu... drzewo np czemu nie. Zbieram guzy i jeszcze nigdy nie leczyłam się na głowę... bo tak naprawdę... to niech mnie wszyscy w dupę pocałują. Puszczę Wam coś ;) http://www.youtube.com/watch?v=axFLg8keolI Give me a call ;) P.S. Z tą przestawioną klawiaturą to przegięcie!!! Ciągle mi się to dzieje i nigdy nie wiem jak przeciwdziałac :P Zawsze się musi samo naprawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko ja nie wiem czy Harnaś to takie czeskie piwo ;) ale muszę przyznac, że daje ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=sGl6_Uai-bM Boże ale ja jestem pojebana :O Somebody help me please :O Wróżby za piątaka? Sorry ale nie mam, nie mam piątaka a kurna dowiedziałabym się czy już ze sobą kończyc czy trochę poczekac. Ale kij to, nie ! Nie chce nic wiedziec. Niech mnie życie zaskakuje i kopie po dupsku. Hell yeah! Sadistic monster!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×