Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

to pij, na zdrowie :D a cóż za herbatkę pijasz? ziółka bonifratrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaj ten spam? Teraz Nastka wychodzi na jełopkę co se wróżbitkę wyimaginowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słodki się zrobił Wero i to fest. Kiedyś też taki był a co :D Kwiatuszki, prezenty, masaże, zawsze na czas i zawsze czas miał i przychodził zadowolony... Liściki pisał, wierszyki, opowiadania, śpiewał na freestyle'u, misie rysował... no potem się zjebało ;) Potem piwo-konsola-piwo-konsola-piwo-konsola... żesz jasna jego mac! Zrób se dzidzie! Ja nie chce, bo to geny popieprzone bym przekazała, jednego wariata mniej :D ale Ty wal śmiało :D:D:D Nasta, Nastka, Nastazja... hmm... Też macie wrażenie, że Ona to Wasz wytwór wyobraźni??? Bo mam taki sen na kaffe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie było 2 dni :D ale przeczytałam wszystko ;p nie boje sie spokojnie :D widziałam większych wariatów xDD hahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W imieniu Zakonu Samotnych Mam
Kocich Dziękujemy Huston za wsparcie. To miłe upewnic się, że bywa gorzej. Podniosłaś Nas na duchu i ulżyłaś w cierpieniu. Niech Bóg Ci w Dzieciach wynagrodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilitka21
moj tez ciagle sie obraza? rozmowy nie pomagaja, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W imieniu Zakonu Samotnych Mam
jak rozmowy niet to tylko egzorcysta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Jak na marnego wyrostka kryształu- dośc poważnie zdziwiony (...) (...) Sto pociech, bądź co bądź Nieboże. Istny człowiek. W.SZ. ******* Mój ulubiony wierszyk :D Ah, jak to się kuło łojej. I po to tylko, żeby wyjśc przed klasę, zaciąc się, potem zaciąc się... no i w końcu poprosic o jedynkę i zamilknąc na cały dzień :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
yhm.. no... to wiele wyjaśnia :D a kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
A mi się podoba fryzura Sinead O'Conor. Nieskomplikowana, odważna, higieniczna. Jak masz ładną czaszkę i uszy to pięknie je podkreśli... Polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko laseczki :*:*:*:*:*: <muahhh>!!!!🌻 tak si enatknelam n ato dzis....ajjj madre nawet takie :) Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu - miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować ? Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie. - Odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość. Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość, Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam. - Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze soba ! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ? - To był Czas. - Odpowiedziała Wiedza. - Czas ? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł ? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość. - Odrzekła Wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
ehehehe :D fiolet... Teraz pytanie czy to: a) jagodowy, b) fiołkowy, c) fuksja, d) oberżyna, e) wrzos, f) lawenda, g) something else ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
No Panoramko.... przyznam, że czytam początek-myślę ALE GŁUPIE :P Ale czytam dalej, przeczytałam i wiesz co? Fajne nawet :) Tylko ten czas... ja myślałam, że smutek ją zabierze... a to czas... eh :O Do dupy :P W związku z moim snem... (no dobra, naiwna jestem wierząc w nie ale to tak z dystansem ;) ) ... to była tam taka scenka... że chłopak zakładał mi na rękę pierścionek... nie mógł go założyc... bo palec miałam gruby... zacisnęłam go w dłoni... a on powiedział: Załóż jak będziesz gotowa... czy cóś takiego... Tak mi się wryło w pamięc... a teraz mi sie to przypomniało po tej historyjce... DO DUPY!!! Ale fajnie ;) Mam czas... poczekam ;) Pomedytuje, uspokoję downa no i nauczę się cierpliwości :D Oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
mmm... czyli smacznie i przepysznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
Nie na mojej dzielni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wyszły?
Ludzie jak muchy... lecą do gówna bo to LLLLUBIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×