Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

łehehehe :D Czego tu się bac? Psychopatów? No weźcie dziewczyny... przestańcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ała... trafiła mnie wiedźma... ojojoj... uff.. padam BUFF! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie normalnie nienormalne... ale sie usmialam.. ja moge sie wcielic w agenta 007 , ewentualnie jakis agent ubespieczeniowy :P ale juz po dobranocce i bawic sie tez nei zamierzam :( oj dziewuchy... nie ma jak sie oderwac od glupoty i na inna si epzeniesc :) werciu.... ja sie dziwie ze oni nas nie chca...my mamy taka wybujala wyobraznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma się takie sterczące sutki jak ja to normalne, że żaden koleś ze mną gadac nie będzie :O Spoko... na starośc jak oblecą to będzie czas na damsko-męskie konwersacje :P Powiem Wam coś mądrego: mam dziką ochotę na arbuza! A uśmiałam się dzisiaj... taka scenka. Dostałam od mego lubego rękodzieło jak był na przepustce... łabędzia takiego jak dzisiaj z wiadomości... z papieru... o takiego: http://www.garnek.pl/ijkk1/6081906/papierowe-labedzie Postawiłam go na stole... mój brachol zaczął się nim bawic. Moja mama mówi: ZOSTAW! ZEPSUJESZ! A ja na to: spoko, spoko, zrobi drugiego :D A mama: Ta, jak go wsadzisz gdzieś znowu na 4 miesiące :P I wyszła. Normalnie szydera w chooj! Wyobraziłam sobie jak się z tym dłubie tymi swoimi "zgrabnymi" paluchami... no i się popłakałam :D Rozczuliło mnie, moje twarde serce zmiękło :D A ten łabędź jest po prostu nie do zniesienia... jak na niego patrzę to koniec. Koniec... poproszę butlę z tlenem BO SIĘ DUSZĘ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przeczytalam o Twoich sterczacych sutkach :D i zrobilam sobie kawe:D czajnik byl, kuchenka byla, ale mi chwilowo wcielo te takie sztangi:D czy jak to sie zwie, co sa na kuchence:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe :D no teraz to już mi cyce opadły!! hmm... np u nas w domu sztangi leżą na podłodze w pokoju testosteronu :D a ty potrzebujesz ich do herbaty? do zamieszania jaaaaa :D co miesiąc nowy komplet szklanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :D:D:D I PIŁ I PYŁ I PYŁ I PYŁ wiadra pyrał :D:D ruskie kieliszki wychylał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhyhyhyyyyyy:D IO io wszystkie razem I-O-I-O Deprecha to moje drugie imię :D Depa dla przyjaciół :D:D:D Nasta kolację gotuje w tualecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztocza mhmm... pożywne białko :D:D:D Nastko nie pij tyle bo będziesz miała sraczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×