Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość i jakie wyszły?
ja cię lubię NASze Ty KochAne gówienko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo czy dzieci bedą zadowolone z takiej matki xD hmm fajna ta historyjka Panoramko :):) ale też myślałam że smutek uratuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffff
To miało byc nic nieznaczące podlizywanie się :P Tak. Kaffe się blokuje kiedy ma mnie dosyc :O Poproszę bana jak stąd do Gdańska a nie koleżanki mi blokowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastazja Flilipowna
nic nie znaczace podlizywanie :D dzien dobry kafe! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka-Jak Ty to zrobiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka-Jak Ty to zrobiłaś???
aaa... już widzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE.
O ja pierdule nad pierdulakami.. co wy to robicice z tym topicziem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci to bez mózgi. mógł najpierw mysłec co robi. aaa poza tym ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji żeby majac dwoje dzieci mój facet siedział w domu i nic nie robił. nie szedł do pracy albo coś. noo paranoja... a dziewczynki bo ja mam niedługo urodziny i jak ten mój czub sie odezwie z życzeniami to powinnam odpisac?? chyba nieee...a dzisiaj siostra wyjeżdżając za granice powiedziała mi żebym już go wiecej do domu nie przyprowadzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś opozycja się znalazła :D NIE. -jesteś moją drugą połówką ?? Zrzędzeniom mówię NIE! Wolę już się ponabijac z baranów. A to o czym Werka napisała skłania mnie tym bardziej do nie bycia matką. Niestety ale to powszechne jak ja pierdole!! Moja psióła ma to samo... facet zrobił jej kochanego dzieciaczka ale zero wdzięczności od idioty. Nawet kwiatka nie przyniósł!! Chociaż zarabia, ale taki zmęczony po pracy... ojoj... koleś młody, żaden emeryt. Sprawny itd. I co? Dupa. Banda gamoni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huston... nie wiem. Najlepiej żeby nie pisał to problem z głowy automatic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm u mnie wszystkie znajome to jak wpadły to ich faceci wzieli sie do roboty. ale czy np jakiegos kwiatka z wdzięczności przyniósł to nie słyszałam. no ale ślub biorą i do pracy chodzą. w sumie zalezy co za jajko niespodzianka sie trafi :D:D chociaż faceci to raczej utarte schematy :D noo jak by nie napisał to by było z głowy :D tylko że wiecie dziewczyny wakacje sie już kończą i może pomyśleć że czas sie przymilać od nowa :D głupi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... obok naszego szpitala jest kwiaciarnia. Widziałam tam kolesi stojących w kolejkach. Nie rozumiem jak można zapominac o tak miłym geście w tak szczególnej chwili :O Nie martw się Huston. Przytulam. Zobaczymy jak się zachowa. Jak widzisz faceci nie myślą by czymś miłym nam poprawiac samopoczucie. Więc może nie napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie masz racje. ale wiekszość pewnie o tym nie pomyśli tylko jednostki. albo np jak jeden zobaczy że drugi stoi w kwiaciarni to pójdzie i kupi te kwiatki. ale też pewnie zalezy w jakiej sytuacji sie to dzidzi urodzi no bo wiadomo że jak wpadli po miesiącu znajomości to to dziecko takie na siłe. a jak np długo sie jest razem albo już w małżeństwie noo to inaczej. noo nie wiadomo czy bedzie miał odwage sie odezwać po 1,5 miesiacu sie nie odzywania. bo w sumie no to po co ? od niego to miłych gestów nie ma sie co doszukiwać ;] wczęsniej na początku to owszem a potem to już mu sie nie chciało.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie najlepszy prezent od Panoramicznej xD a nie od niego. od niego to nawet tir kwiatków by nie pomógł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o j apierdole...a coz to??tak??? hmmm ale jazda hehehe jelopki faceci nc nie poradzimy....na glupote nie ma lekarstwa:P huston..a prosze bardzo jeszcze jednego jak ci ma to humor poprawic 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 w koncu lato si ekonczy i jesien nastapi...a tu lisci azadnych... ja kocham jesien,,,pod warunkiem ze to taka piekna zlota jesien jest:) bardziej niz wiosne...a nie wiem nawet czemu. ale kocham. hehe :D:D:D milutkiego dnia zycze, slonko tez milusio swieci.. nie siedzimy w domu tylk oidziemy na spacerek.. ja si ewybiera.. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sądny dzień :D Wybaczcie, jestem rozstrojona. Emocje mną targają. W Anglii jest namiastka pór roku a w Polsce każda jest przepiękna. Bardzo mi brakowało gorącego lata, mroźnej zimy, świeżej wiosny i złotej jesieni. A najbardziej lubię chyba wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) sadny?oj to nie dobrze ale my kobiety mamy tak na tydzien 8 dni sadnych :P:P hehe tak jak w miesiacu okres to tydzien z glowy zlego humoru, tydzien pzred okresem rozdraznienie a tydzien po wracanie do normy i ciagl ahustaka... czyli na caly miesiac wytlumaczenie jest :D:D haha wiosna jest piekna, ale ja nie lubie. ladnie pachnie, a tez ladnei pachnie jesienia. a moze to dlatego ze ja zimorodek jestem...hmmmmm xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zimorodek :) Sądny, bo długo czekałam na ten dzień i nie wiem co będzie. Tak długo z nim nie byłam, w głowie mi się poprzewracało... wiesz... odgrzewanie kotleta... mam nadzieję, że będzie pyszny :D Cieszę się ale i martwię z drugiej strony. A z PMS-em to u mnie jest luz. Dwa dni przed chodzę nabuzowana. A że mam dłuuugi cykl to aż tak często to się nie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgrzewane kotlety są dobre :D ale tylko czasami zależy jaki kotlet :D:D haha bedziemy trzymać kciuki za ciebie tak :**:) noo Panoramka od Ciebie kwiatki zawsze humor poprawiaja :D dziękuje:*:* kobietki miłego dnia życze. ale u mnie ten dzien bedzie nudny raczej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) To już jutro... nie mogę uwierzyc jak ten czas szybko leci :) Buziaki dla Was złote panienki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panorammiczna
tak.trzymam kciuki i mam nadzieje ze kotlecika calego skonsumujesz :P korzystaj, ciesz sie...pozniej zobaczysz :) hehe zaszalej sobie...raz sie zyje, nei ma czasu na zmartwienia:D:D:D <<i kto to mowi>>> :P :classic_cool: huston..ni marudzita, u mnie tez nudno, ale zaraz sie wybieram na rowerek nad staw posiedziec... odetchnac po upalnym dniu...ufff goraco... a jade z kumpela ta malancia, bo ne chce sama. a ma mi cos do powiedznei...ciekawe<hmmm> buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×