Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Z jednej strony proste z drugiej zbyt monotonne, aczkolwiek pewnie z tego powodu obeszloby sie bez wielu klotni. Brunetka a Ty jestes pewna uczuc do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana po uszyy w Nim
niespodzianka to pierscionek) ja dziś mirzyłam okrągły, ale haczy..bo wystaje;) wole inną geometrię niż okrągły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko! :D Ciesz się przecież wychodzi na to że jesteście razem! mój za to się w ogole nie odzywa i myślę że on mnie po prostu już nie chce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem. Wkurza mnie to, że wszystko muszę mu tłumaczyć :/ Że nie domyśla się, że pewnie chciałabym spędzić z nim trochę czasu. Głupek! Poza tym był dzisiaj fajny :) Jak mnie do siebie przyciągnął i (starał się) romanycznie pocałował :) Hehe jutro już będzie inny, bo to tylko taki słomiany zapał pewnie, ale miło, że się chociaż starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to porozmawiaj z nim szczerze ze przez ten czas tez duzo przemyslałam ze dla ciebie to był dobry czas przemysleń i powiedz czego od niego oczekujesz faceci sa prości i niestety trzeba im jasno wszystko powiedziec bo sami sie nie domysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko.. dlaczego ma Cię nie chcieć? Daj mu jeszcze czas. Niech się chłopak wytęskni. A ja w sumie to się cieszę. A najbardziej z tego, że nie było treningów na stadionie żużlowym :D Jaka byłam zgorszona, gdy smutnym głosem powiedział "Myślałem, że dziś będzie. Chciałem Cię zabrać na żużel". No jest mega po prostu gość :P Postanowiłam, że będziemy od razu wyjaśniać sobie, gdy któreś coś źle palnie (tak jak on dzisiaj). Za godzinę przyjedzie i wszystko mu powiem. Rozmowa jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej brunetka jesteś z Poznania
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asenatka no i tak zrobię. Czasami bym chciała, żeby do czegoś doszedł bez naprowadzania, ale to chyba nierealne. Jak mnie odwiózł, to popatrzył na mnie i mówi "Co się stało, że masz smutną minkę?". Ja na to "Nic się nie stało. To pa". A on tak paaatrzył i paaaatrzył i tak chyba nic czaczy nie kumał ;] Wyszłam z samochodu to się tak kręcił, że "gdzie buziak?" . Ale nie dostał. Pokazałam mu język i poszłam sobie ;) Czy wszystko trzeba zawsze od A do Z powiedzieć? ;> Faceci to takie paskudy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej brunetka jesteś z Poznania
to przez to jezioro i żużel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mysle fajna pani. fajna jestes ,mysląca ,czemu by Ciebie nie chcial?;-) moj M odpisal, ze jesli to mozliwe to mozemy pomalowac po swietach, dobre i to. Ciekawe co bedzie ze sroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hej dziewczyny :) widzę że sytuacja się rozwija :) brunetko, dziwny ten twój facet, najpierw chce się spotkać a później takie bez sensu spotkanie... :o Editha a czy twój(?) jest z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie jest z krakowa, jestesmy ze sląska. Dziewczyny co oty mmyslicie... Sam nie napisze, ale jakja pisze to odpisuje, zachowuje sie ok. Che pomoc w malowaniu pokoju, mozliwe ze przyjedzie nas odwiedzic hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
znam podobnego faceta z Krakowa właśnie, i też ma 40 lat :) sewgo czasu się z nim umawiałam ale bez zobowiązań... Editha - myślę że on cię nie traktuje poważnie - sorry... ale jeżeli nie ma potrzeby kontaktu z tobą tak "od siebie" to nie najlepiej świadczy o jego podejściu do ciebie... nie powinnaś się w to angażować a tym bardziej pisać!!! 40 letni facet a zachowuje się jak 15-latek... szukanie motylków :o masakra... to się nazywa uzależnienie od stanu zakochania i od takich facetów z daleka... szkoda na nich energii, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
a może i cię lubi :) czemu nie? ale chyba nie o to ci chodzi żeby cię lubił... a propos, ja też za niedługo przeprowadzam się na śląsk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
jego pani - a czy ty wiesz co on teraz robi? :) zgaduję - jesteś z okolic Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no moze masz racje 222. Teraz zobacze czy przyjedzie w srode czy nie. Jak nie i jak nie napisze to sobie dam z nim spokoj. Dzisiaj juz tez nic nie pisze, ani jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabys rozwinac mysl : uzaleznienie od stanu zakochania, bo mnie bardzo zaciekawila!!!! Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 - zgadłaś :] nie wiem co on teraz robi ale on ciągle jest zajęty... dlatego pewnie ma mało czasu na tęsknotę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×