Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada_________
i tak skromniej sobie liczy za swoje towarzystwo niż Pan Tysiączek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ttoo tak bolii
Te 1000zł pozyczyl odemnie juz dawno w listopadzie.To były pieniadze na samochod.Kupil samochod a po miesiacu go sprzedal a kasy minie oddal.I co ja mam zrobic jak on sobie z tego nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
nie masz brata ani wujka ani kogoś kto by mu ręcznie wytłumaczył że nie zabiera się chleba dziecku samotnej matki, której dla siebie i dziecka brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oddał. Tak jak mówiłam. Przechrzanił swoją ostatnią wypłatę, którą dostał 20go marca na jakieś ubezpieczenia samochodu,przeglądy, koła i inne pierdoły, które mnie nie interesują, jak chciał oddać to ja nie chciałam się z nim spotkać (bo to było wtedy, gdy poprosił o czas) a teraz mówi, że odda po świętach. Pf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
Brunia Ty sama jedna dostarczysz nam tematu na dalsze 1000:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
ja bym wolała same happy endy czytać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
Dziś wyniosłam w workach na śmieci wszystkie pamiątki które od niego dostałam do piwnicy DUMNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
a w ogóle to jest tak piękna pogoda aż chce się zakochać na nowo! pospacerować,wyjechać gdzieś do lasu ;D wracają wspomnienia , bo to w ten okres zawsze nam najlepiej się układało ale mam nadzieje na nowe , lepsze uczucie :) U was relacje zmieniają sie jak w kalejdoskopie , raz dobrze, zaraz ktos pisze ,że ma w dupie masakra jakaś oszaleć można z takimi huśtawkami emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
Brunetko ... a nie lepiej ci się odciąć od niego ? takie zimne uczucie pozostawić i poczekać na reakcje. Jak narazie oboje bawicie się w podchody. Poprostu zniknąć na jakiś czas, nie odpisuj, nie pojawiaj sie na gg , nie umawiaj sie na spotkania.Zrób coś dla siebie , idz na siłownie, pobiegaj w parku.Dopiero wtedy dowiesz się ile warte jest to uczucie i czy naprawde chcesz z nim być , czas nam wiele pokazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
a w ogóle wiecie co ? jak macie ze sobą być to będziecie i taka jest prawda! wkońcu nie byliście ze sobą aż tyle , wiec moze o nim zapomnisz jak o tych innych ? Ja sobie uświadomiłam wiele rzecz.Fakt jest ciężko ale to kobieta musi być górą to facet ma skomleć o powrót on musi być w 100% pewny ,że chce z tobą być a jak bedziecie sie spotykać to nie zdarzy zatęsknić nie zdarzy dotrzeć do niego ,że to z tobą chce ulozyc sobie życie! On ma przyjść powiedzieć "Kocham Cię najmocniej na świecie, te x czasu było dla mnie udręką , bałem się ,że już nigdy cię nie pocałuje i nie powiem jak bardzo Cię kocham, bądź moją zawsze " i to ma się już nie zmieniać!!!! a jak chcesz tego dokonać skoro zgadzasz się na każdy jego warunek. W jego postępowaniu ma być widać ,że chce odbudować ten związek !!!! Czasem mężczyzni wracają tylko dlatego ,żeby sprawdzić czy jeszcze furtka jest dla nich otwarta , wiec nie warto szarpać sobie nerwów ! znajdzmy takich którzy zasłużą na nasze uczucie! Co jeśli wszystko bedzie dobrze a mu odwali znowu i stwierdzi ze musi przemyslec? znowu bedziesz to samo przezywać! a chcesz mieć takiego faceta szargającego uczuciami ? niezdecydowanego ? eeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
to chyba najtrafniejsza uwaga na całym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
2 miesiące mi zajęło żeby do tego dojsc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta uparta
i powiem wam,że czytając wasze posty uczę się na waszych błędach i dziekuje wam za to ,jak byście tego nie odebrały . Po prostu widze jak faceci postępują i po każdym można się spodziewać podobnych reakcji wiec jesli moj zacznie szukac ze mna kontaktu bede wiedzieć jak robic zeby byl w 100 % pewny czego chce! Faceci to zdobywcy naprawde! wtedy ja bede dawać warunki i albo bede chciala zeby to naprawić albo nie bede chciala to się już okaże! Ja poprostu zniklam w planety ziemi! Nie jestem dostępna na gadu , nie komentuje żadnych postów na nk czy fb , poprostu mnie nie ma! on imprezuje a ja wykorzystuje ten czas na prace nad sobą, chodze na silownie , biegam , tancze, cwicze, zmieniłam fryzure chodze do kosmetyczki zabralam sie za prace ,nauke,zdałam prawo jazdy , kupuje samochod.Chociaż wiem,że ten czas nie bedzie stracony. Początkowo myślałam ...on imprezuje wyrywa dziewczyny to ja też tak chcem , na siłe wychodzilam na imprezy , szukalam chlopakow do towarzystwa ale stwierdziłam...chwila , chwila? czy ja tego chcem ? niee.... ! wiec zajełam się pracą nad sobą! i zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej , aczkolwiek zycze mu szczescia , jesli jest szczesliwy to bardzo sie z tego powodu ciesze.Życie zweryfikuje ,jeśli nie ten to inny , może czeka mnie wkońcu miłość na którą zasłuzylam bedac w tym zwiazku a jakiej nie otrzymałam.Bo mimo ze mnie kochał, szalał za mną , mówił to i tamto , nie szanował naszego zwiazku , zdradził , gdzieś tam ciagle mnie oszukiwał, a teraz zostawił pomimo ze mowil ze nadal kocha .Wolał mase innych dziewczyn ,które się za nim uganiają w tym momencie! Więc pytam. Gdzie do cholery jest ta miłość ,którą mi podarował ? Odwrócił się od niej! wiec po co za nim gonic ? Ja wiem jedno ,że prędzej czy później" bedzie szukał mnie wśród tych zykłych ludzi" , bedzie chciał powrotu i jesli jest nam dane to bedziemy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×