Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość oj mozna mozna
on z nią załatwia nie tylko to,że nie będą się więcej widywać, pertraktuje pewnie warunki, na których masz się nie dowiedzieć co miedzy nimi się wydarzyło. A tak poza tym-to dopiero mija 30 minut,wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 15:18 no k.... ileż można wiem gdzie sie spotykaja u niej w pracy w pub chyba zaraz sie ubiore i tam podjade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to taak bolii.
A moj znow tak samo postapil.Umawia sie sam ze przyjdzie.Ale zadzwonil o 17 ze dzis juz go niebedzie bo ma jakas sprawe do zalatwienia.Ale jak wczesniej o 15 rozmawialismy to nie mial nic do roboty.Niewiem w co on sie bawi.Ja sobie daje juz spokoj naprawde bo to dalej nie ma sensu. On tak robi, zachowuje sie jagby bal sie rozmowy,unika tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
a kopnijcie wy ich obie w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
jak was czytam to mi sie niedobrze robi co wy jeszcze z nmi robicie i na co czekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
a co on jakiś niedorozwój że mu trzeba tłumaczyć że jak sie wycina takie numery to może człowieka chuj strzelić jasne jak drut, kop w dupe na dowidzenia i sprawdzić czy daleko leci a ten drugi amant co na boku z drugą kręci też jakiś pojeb jak możesz coś takiego tolerować dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to taak bolii.
Zazdwonil przed chwila ze jednak przyjdzie o 18 ze sie wyrobi.Ale ja mam to gdzies.Wychodze z domu i mnie niebedzie.Mnie juz dla niego niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
tak mu powiedziałaś do słuchawki? czy teraz po czasie to wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to taak bolii.
Nic mu nie powiedzialam.Niech zobaczy jak to jest jak ktos sie umawia a go ktos olewa.Co z ztego ze zzadzwonil jak i tak go niebedzie,nie przyjdzie.Znam go na wylot w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to taak bolii.
Musze isc do sklepu.Bo przez to ze sie umowilsimy nie poszlam na zakupy tylko wrocilamdo domu.Wiec wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
nie jesteś lepsza od niego zachowaj sie jak babka z klasą, zadzwon, powiedz ze zmienilas zdanie i zeby nie przychodzil ani teraz ani nigdy ty chyba sama nie rozumiesz co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka załamana jeszcze próbowałam zadzwonic jeden sygnał i tel wyłączony hmm może się rozładował nie wiem co robic najchętniej bym poszła tam i jak by tam był jeszcze to bym zapytała czy juz skończył bo wychodzimy albo czekam na niego na zewnątrz ale pewnie by sie wkurzył prawda i pogorszyłabym sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
sama sie zastanów co ty chcesz gadać z tobą to jak grochem o ściane może bloga załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
angela a co Ty jego żoną jesteś i macie 10 dzieci że tak za nim latasz i czekasz co pan i hrabia teraz wymyśli? zawsze cie będzie w chuja robił, wspomnisz moje słowa, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada mam nadzieje ze to ciebie zawsze bedzie tak trudno zrozumien ze sie martwie k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
o co sie martwisz? o siebie sie martw jaka głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
ma telefon wyłączony bo wie że będziesz dzwonić z tej mąki chleba nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
nie no spoko lataj sobie za nim potem się dziwić że faceci nie szanuja kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×