Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada____
co Cię przy nim trzyma? tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to taak boolii
szczezre kasa.Jest mi winnien 1000zł.Ja przez niego zrobilam debet na koncie wlasnie na 1000zł i nie mam z czego go pokryc bo miesiecznie na konto mam tylko wplyw ok.500zł.Sam mi dzis powiedzial ze da mi jak dostanie wyplate 1000zł i wplace to na konto zeby mi nie zablokowali kasy na koncie.I mam zamiar zabrac mu te 1000zł i nie oddac.Zobaczymy czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada____
uda się uda:D ważne że wiesz czego chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego pani... juz sie poprawiam:P Napisalam, ze bardzo sie ciesze i wiem, ze Wam sie uda. On na pewno Cie kocha:) tylko jesli juz wszytsko wyjasnicie i wrocicie do siebie to musicie dbac o ten zwiazek, o ta milosc. Napisalas tu, ze jednym z powodow bylo to, ze robiliscie ciagle to samo, wiec warto tez zadbac o to, nie mozna w zwiazku sie nudzic, ani popasc w rutyne. Zreszta nie wiem po co ja to wszytsko pisze, sama to [ewnie doskonale wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego to tak boli---> Oj. Jeśli piszesz obiektywnie to spierdzielałabym gdzie pieprz rośnie od tego typa :-/ Wygląda na to, że to typ wampira. Jeszcze cię śledzi. On jest nienormalny! Ratuj się! Ale jest opcja że wyolbrzymiasz. Jeśli napisałaś list i nic nie podziała to znaczy, że nie umiecie się dogadać no... a to podstawa udanego związku! Więc powinniście dać sobie spokój. Ty potrzebujesz faceta z prawdziwego zdarzenia, takiego nad którym nie trzeba pracować bo jesteś na to za słaba! Takiego co popracowałby nad tobą w tym pozytywnym znaczeniu zamiast ciągnąć w dół i całe życie uprzykrzać i zadawać ból. Takiego co by wywoływał u ciebie uśmiech i prowokował twoje dobre samopoczucie, który zapewniałby ci poczucie bezpieczeństwa! Który by cię nie zatruwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, mam powiedzieć J. o propozycji kolegi? Czy podjąć decyzję i poinformować go o tym, co wymyśliłam...? Wczoraj dostałam od niego sms "I jak tam wieczorek?" Ja mu na to "A bardzo fajnie :)" On: "Mam nadzieję, że Twoje sumienie nie ucierpiało" No to pytam go, co to znaczy, a on "czy byłaś grzeczna" Nie odpowiedziałam, a zapytałam dlaczego nie mogę być niegrzeczna. On na to "no bo nie i już:P". ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetko ja uważam ze powinnas mu powiedziec o takiej propozycji ale jeżeli bedzie cos mial przeciwko to powiedz ze przeciez nie jesteście razem i nie moze ci zabronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetko czy ty masz okres?
teraz to TY sie boisz,że go stracisz?? No HELOŁ!! JUŻ go straciłaś, a teraz bawisz się w jakąś pseudo-przyjaźń :o Kobieto, ja nie chcę dla Ciebie źłe, weź ty myśl teraz o swojej dupie i swoich przyjemnościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ttoo tak bolii
Dzis przez niego nie spalam cala noc. Zauwazylam ze jak nie mam z nim kontaktu i go niewidze jest mi lepiej.A jak tylko sie zobaczymy jestem cala rozstrzesiona i zdenerwowana.Nie potrzebuje juz od niego nic.Od wczraj wieczora nie odzwal sie nic.A zawsze o 10 dzwonil jak mial przerwe w pracy.Niewiem ale ciagle o nim mysle,zajmuje sie corka mysle, sprzatam mysle,gotuje obiad mysle, jestem na sPAcerze mysle.Ciagle siedzi mi w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to tak boli - to przyzwyczajenie. Jakbyś była uzależniona od fajek, to co, wstajesz rano, myślisz : kurde chce mi się palić, a fajki nie masz, myślisz o tym bawiąc się z dzieckiem, gotując, spacerując. Fajki ciągle nie masz. Ale albo weźmiesz Niquitin, który pomoże Ci zapomnieć o fajkach (hobby, koleżanki, nowa miłość), albo przejdzie samo, po pewnym czasie, ale będziesz się bardziej męczyć. Moja babcia rzuciła fajki po 60ciu latach palenia. Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
no ja sie nie dziwię, że dlaczego to tak boli ciągle myśli o Panu Tysiączku, w końcu tysiąc złotych piechotą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ttoo tak bolii
To zapewne przyzwyczajenie.Ja powiedzialam sobie z mojej strony zero kontaktu.Niech dzwoni ,pisze oleje go tak jak on mnie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
Nasti nie chce gadać, już wczoraj pytałam co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
tylko niech CI kase może odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
Bru, jeszcze Ci nie oddał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×