Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kurde dziewczyny jak wam
juz emocje poopadaja to weźcie przeczytajcie to, co piszecie pod ich wpływem-NAPRAWDĘ-robi się słabo, słabiutko...przeciez świat nie kręci się wokól facetów, a nawet jeśli to nie wokól jakiegoś jednego czy drugiego dupka...aż żal, jak to się czyta... wyłaczył telefon??-to Ty tez wyłącz i idx gdzies do znajomych czy gdziekolwiek a nie czekasz jak idiotka aż łaskawie go właczy i Cię powiadomi,że spotkanie zakończone. Ja wiem, co to miłośc, no ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
eh szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada ma racje, szanujcie sie!!! Do mnie dzis znow napisal byly, ale ja nie odpisuje. Mam go gdzies skoro mnie zostawil niech spada. Jego pani- numeru ne znam na pamiec;_ A ja ku Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
Edita a co Ty jeszcze robisz na tym wątku looserek?:) ))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
już myślałam że jakąś cichą "przerwę" sobie od nas robisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac trzeba znac swoja wartosc dziewczyny, a nie na wszystko sie zgadzac, bo nie beda Was Wasi mezczyzni szanowac. A jak Was nie kochaja to dajcie im odejsc i zacznijcie nowy etap w zyciu. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
dokladnie, wszystko ma swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steskniłam sie za wami ostatnio nie miałam jak pisac no brunetka widze ze u ciebie tez poważne zmiany ale najwazniejsze ze ty sie z tym czujesz bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak szczęsliwa mimo ze przecież tyle pracy nad nami ale wiem ze damy rade bo oboje sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
jasne tak cię kochał że aż cię musiał z tej miłości rzucić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczzego toto tak booliii
A ja wczoraj napisalam do mojego list.Oisalam w nim wszystko.O dziwo przyszedl przed 18 ale tylko na chwile bylmze z 15 min.Dalam mu tylko list i poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w dupie za przeproszeniem co czekolada pisze ja wiem jak jest i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczzego toto tak booliii
Byl w poblizu i z teksem czy jakiegos faceta u mnie nie ma.Otwiera lodowke jak u siebie i patrzy czy mam co jesc.Czy mam opał.Poszedl do komorki przyniosl mi drzewo i mowi ze idzie.Doslownie byl 15 min.Mowi ze nie wie co ma ze soba zrobic,ze nawet w domu nie byl tylko tak caly czas chodzi po miescie.Ze w domu czuje sie obco.I jak zwykle to samo ze poniej przyjdzie wieczorem.A dzis jak spotkalismy sie w miescie rozeszlismy sie to szedl za mna,sledzil mnie.Patrzyl gdzie ide.On myslal ze ja niewidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
twój ukochany ma cie dużo bardziej w dupie niż ty kiedykolwiek zdołasz mnie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada to że tobie w życiu nie wyszło i nikt ci szczescia nie dał to nie znaczy że masz tu wszystkich krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
a ty jestes szczęśliwa jak tak cie rzuca co chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada ile w tobie jadu brak słów psujesz tylko topik to ostatnie moje słowa do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×