Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

izydo-nie przejmuj sie ja mam tylko jednego chlopca a i tak wszyscy mowia ze maja nadzieje ze bedzie dziewczynka, a mi to szczerzemowiac obojetne zreszta co my mamy do gadania:D to nie od nas zalezy co tam siedzi w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka... Ty masz za niskie ciśnienie, a ja mam za wysokie :/ 150/87 :/ i na dodatek leci mi krew z nosa, albo wydmuchuję takie skrzepki :/ ginekolożka przepisała mi Dopegyt, do tego dochodzą te mdłości i wymioty bleeeee... no i dostałam 2 tygodniowe zwolnienie... mam odpoczywać i się nie stresować i muszę się zgłosić do mojego lekarza rodzinnego z tym ciśnieniem... też cały czas bym spała, nie wiem już co mam jeść. na nic nie mam ochoty, ale znowu jak poczuję głód to mi się robi tak niedobrze, że nawet suchą bułkę wcinam :D Brzuszek też mi się już powiększył bo spodnie mnie uciskają...też myślałam że to trochę za szybko, ale widzę po wpisach wyżej, że nie tylko ja jedyna tak mam :D pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ANULA1000 :-) , zanim zaszłam w ciąże to na samą mysl o trzecim chłopcu skóra mi cierpła...a teraz...zupełny luz...będzie dziewczynka super, będzie chłopiec tez super...ale to otoczenie pragnące dziewczynki bardziej niz ja mnie dobija :-) ludzik co siedzi w brzuszku juz ma płec, wygląd, zaplanowany kolor oczu, wzrost, temperament i charakter . Nam juz nic do tego :-) jeden plemniczek z miliona został wybrany ! teraz mozemy tylko podglądac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka!1no kurcze, to nie fajnie masz to ja przestaje narzekac na moje:/ Izydo :) U nas dwie laski, wszyscy tez oczekuja chlopca, nawet coreczki chce braciszka, a mi totalnie to obojetne..nawet chyba wolalabym dziewczynkę, wiem juz przynajmniej jak się z nimi obchodzic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneste
Cześć dziewczyny:) zaglądam do Was już jakieś 3 tygodnie:) codziennie sprawdzam co dopisałyście, jak się czujecie itd. Test ciążowy zrobiłam 21.04 wyszedł pozytywnie, ale czekałam na potwierdzenie u gina, mam już dwoje dzieci ( dorosłych) :) Dlatego kolejna ciąża jest pełna obaw...jak to będzie Jeśli pozwolicie to tez dopiszę się do listy:) NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1. MYSZKA123456......27...............1/12.............?....... w drodze 2.Zosia80........30......2-4/12..............?..... .............wkrótce 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ....33..........5/12...........?....w krótce 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. wkrótce 7. IZYDO...........34..............8/12.............?......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW....23..............5/12.............?....... ...... wkrótce 9.ANULA1000.....25..............10/12............?..... . ..... 1 synek(5) 10.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 11.MAMALOVESME...26...........10/12..........?......... . ...1córka(1,5) 12. lidka87..........23..............11/12........(?)........... .wkrótce 13. NIANIA30........30.............12/12............?........... ..1 synek(5) 14.Relissys.........32.........13/12......(?) .................... wkrótce 15.DZOANA.........28.............14/12..........?... ........... wkrótce 16.Kamyskaa................23..............15/12......... .. .....wkrótce 17.MAMMMA80.....30.............15/12............?........ .....1 córKa(2) 18.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 19.LIJONKA.........22..............15/12............?.... . ..... 1 córka 20.Excella............?................18/12..........?. ...........? 21.asiulka 1981.....28...............19/12.........?.............2 aniołki 22.tośka24.........27.........24.12......(?)............ .... .1 synek (2i3m) 23. łe rety..........25..............15.04..........?.............. .wkrótce 24. Malin_xxx......32..............27.12..........??............ . syn-3lata 25. Wiewióra80....30...............30.12(?)........?.......syn- 8 lat 26.Kinga30..........28...............02.12...........?... .........wkrótce 27.gosienka986....23...............04,12............?.... .........wkrótce 28. Agneste ........39...............24.12............?..........1córka,1 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, własnie wróciłam od gina, przesiedziałam tak 1,5 ... i nie wiem co mam myslęc.... plamienie ustało, ale ginowi cos sie nie zgadza, twierdzi, ze za mały przyrost pęcherzyka :( tydzien temu był 2,6 mm a teraz 3,8 mm pytał się czy mozliwe , ze pozniej zaszłam w ciążę.... no niby mozliwe skoro nie wiem kiedy zaszłam ;-) martwię się...kolejna wizyta 13 maja...a myslałam , ze juz serce usłyszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Ja dziś spędziłam kolejny poranek nad ... :o wczoraj o dziwo herbata rooibos chyba mi pomogła, bo czułam się znacznie lepiej, a dzisiaj niestety. W ogóle stosujecie coś na mdłości? A propos duphastonu to rzeczywiście zwiększa on mdłości tak samo luteina, ponoć nawet witaminy przyczyniają się też do gorszego samopoczucia - tak powiedziała mi lekarka.. ale to ta sama od nieszczęsnych tygodni ciąży - swoją drogą dzięki niej do soboty będę miała niezłą nerwówkę, bo nie wiem czy wszystko jest ok, szczególnie, że na poprzedniej wizycie nie było widać serduszka... Dzisiejszy dzień ogólnie mogę zaliczyć, jako dzień do d***, pokłóciłam się z moim O. a On znowu poleciał radzić się do Siostry która teraz jest uważana za "Guru" w sprawach ciązowych i ogólnie bardzo by chciał żebym z Nią rozmawiała na wszystkie tematy :o - szkoda, że widziałam ją hmm może ze trzy razy i jakiegos super kontaktu nie złapałyśmy, więc zupełnie nie czuję się w potrzebie korzystania z jej rad i wypłakiwania się w rękaw. Ehh wiem, że to pewnie w dużej części hormony i demonizuje ale wkurza mnie to strasznie, że On tego nie rozumie. A jak tam u Was zdążyłyście już odczuć zwiększony poziom hormonów? Bo ja chyba aż za bardzo :o P.S. Jest wśród Was ktoś, kto się zna na zasadach macierzyńskiego w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze znalazłam błąd w tabelce ;) Termin porodu mam na 17.12, przynajmniej to wszędzie wychodzi tak samo ;) NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1. MYSZKA123456......27...............1/12.............?....... w drodze 2.Zosia80........30......2-4/12..............?..... .............wkrótce 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ....33..........5/12...........?....w krótce 4.STAKATO29......29............. 5/12.............?.............1 córka (3) 5.BOTHA............23..............6/12.............?.... ......1 córka(3) 6.LAPORUSHI24...27..............7/12.............?....... .. wkrótce 7. IZYDO...........34..............8/12.............?......... ..2 synów(8i5) 8.AGNIESZKAW....23..............5/12.............?....... ...... wkrótce 9.ANULA1000.....25..............10/12............?..... . ..... 1 synek(5) 10.PADLINKA.......29.............10/12...........?....... .....2córki(3i6) 11.MAMALOVESME...26...........10/12..........?......... . ...1córka(1,5) 12. lidka87..........23..............11/12........(?)........... .wkrótce 13. NIANIA30........30.............12/12............?........... ..1 synek(5) 14.Relissys.........32.........13/12......(?) .................... wkrótce 15.DZOANA.........28.............14/12..........?... ........... wkrótce 16.Kamyskaa................23..............15/12......... .. .....wkrótce 17.MAMMMA80.....30.............15/12............?........ .....1 córKa(2) 18.WOLSKA........29..............15/12............?...... .....1 Aniołek 19.LIJONKA.........22..............15/12............?.... . ..... 1 córka 20.Excella............?................18/12..........?. ...........? 21.asiulka 1981.....28...............19/12.........?.............2 aniołki 22.tośka24.........27.........24.12......(?)............ .... .1 synek (2i3m) 23. łe rety..........25..............17.12..........?.............. .wkrótce 24. Malin_xxx......32..............27.12..........??............ . syn-3lata 25. Wiewióra80....30...............30.12(?)........?.......syn- 8 lat 26.Kinga30..........28...............02.12...........?... .........wkrótce 27.gosienka986....23...............04,12............?.... .........wkrótce 28. Agneste ........39...............24.12............?..........1córka ,1 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo - będzie dobrze - tej wersji się trzymamy! Ja teraz też będę jak na szpilkach czekać do soboty żeby usłyszeć serduszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............wiek.....termin porodu....płec/imię...posiadane dzieci 1. MYSZKA123456......27...............1/12.............?....... w drodze 2.Zosia80...............30................2-4/12......... .?........wkrótce 3.DZIEWCZYNA_Z_NADZ....33.........5/12............?...... ..wkrótce 4.STAKATO29...........29............... 5/12............?........1 córka (3) 5.BOTHA................23................6/12............ ?........1 córka(3) 6.LAPORUSHI24.......27.................7/12...........?.. .......wkrótce 7. IZYDO...............34.................8/12...........?..... ....2synó(8i5) 8.AGNIESZKAW........23.................5/12...........?.. ......wkrótce 9.ANULA1000..........25................10/12..........?.. .......1 synek(5) 10.PADLINKA...........29................10/12.........?.. .......2córki(3i6) 11.MAMALOVESME....26................10/12.........?...... ...1córka(1,5) 12. lidka87.............23................11/12.........?....... ...wkrótce 13. NIANIA30..........30................12/12.........?......... .1 synek(5) 14.Relissys.............32................13/12.........? ...........wkrótce 15.DZOANA............28................14/12..........?.. ........wkrótce 16.Kamyskaa..........23................15/12..........?.. ........wkrótce 17.MAMMMA80........30................15/12..........?.... ......1 córKa(2) 18.WOLSKA............29................15/12..........?.. ........1 Aniołek 19.LIJONKA............22................15/12..........?. .........1 córka 20.Excella..............?..................18/12......... .?..........? 21.asiulka 1981.......28................19/12..........?..........2 aniołki 22.tośka24............27................24/12..........? ....1synek(2i3m) 23. łe rety.............25................17/04..........?......... ..wkrótce 24. Malin_xxx.........32................27/12..........?........ ...syn-3lata 25. Wiewióra80......30................30/12(?).......?......... ...syn- 8 lat 26.Kinga30............28................02/12..........?. ...........wkrótce 27.gosienka986......23................04/12..........?... .........wkrótce 28.agus878...........23................10/12..........?.. ..........wkrótce 29. ewika26........26..................18/12..........?......... ...syn- 3lata 30. aness2.........36..............18/12............?..........2 synów15 i11 31. Agneste ........39...............24.12............?..........1córka,1syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIKUNIA23
DZiewczyny !jestem obecnie w 39tci 6dni mam dla was kilka rad-na mdlosci..najlepsza kromka chleba w szczegolnosci skorka naprawde pomaga na zgage..mleko a pozniej zostaje tylko reni poimaga i jest bezpieczne w ciazy!smarujcie sie oliwkami i kremami bo rozstepy zaatakuja-mnie niestety dopadly!i niestety nic nie pomoglo!jak macie pytanka dawajcie ,bede do was zagladac poki nie urodze !!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkusowaxx
witam Was kochane.... od dluzszego czasu tak was poczytuje.... ja dowiedzialam sie z testu o ciazy w piatek 30. dzis bylam u gin i stwierdziala pow. macice i ciaze a na badanie ide za ok 3-4 tyg. mam okropne mdlosci rano do ok 11.... gratuluje wszystkim mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relissys
Hej dziewczyny. Dziś byłam u lekarza i niestety już straciłam nadzieję.Moja ciąża sie nie rozwija prawidłowo pęcherzyk jest za mały zarodka jeszcze nie widać poza tym pojawiły sie jakieś dwie torbiele po 3cm.Lekarz podaejrzewa ciążę pozamaciczną.Mam czekać i sie obserwować ale mam już tak dosyć... Tak się cieszyłam jak ta beta wzrosła no i już chyba nic z tego nie będzie.Już nie mam siły i 32 lata na karku.Szkoda gadać. Pozdrawiam Was cieplutko,dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relissys---kochanie :( przykro mi..trzymaj się dzielnie..❤️ Izydo--ty tez się trzymaj.Wierze ze będzie dobrze fikunia---dzieki :) Milego porodu :D Ja mam w koncu zalozona karte ciazy. badania dopiero za dwa tyg a kolejne usg kolo 25 maja..nie moge sie doczekac.. wczoraj do poznej nocy mylselismy nad imionami dla chlopcow. dla dziewczynki 95% będzie Zuzanna, ale na chłopca pomysłu nie mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny musi być dobrze ! mnie też coś dopadło. dostałam takich skurczy że masakra, brzuch jak kamień się zrobił, powietrza łapać nie mogłam, takiego bólu nie miałam. Pojechałam do mojego gina a ten że ciąża zagrożona, zwolnienie, leżenie w domu, dał leki na podtrzymanie ciąży. Z dzidzią jest ok tylko te skurcze dziwne. Serduszko biło, ma już 17mm, leżało sobie było widać główkę brzuszek, chyba rączki i nóżki ale nie mógł stwierdzi czy ma już wszystko wykształcone bo za małe. jestem jescze w pracy bo prowadzę działalność własną, mam zlecenia do września i nie wiem co mam teraz zrobić, do tego mąż wyjeżdza w tyg a ja zajmuje sie synkiem. I ta kasa, wczoraj na leki swoje i synka( bo ma zapalenie krtani i ma miec testy na astmę i inne alergeny) i lekarza wydałam 500zł, boże jestem załamana tym wszystkim, ale najważniejsze żeby z dzidzią było wszystko dobrze. Za was dziewczyny tez trzymam kciuki, mam nadzieję że będzie dobrze, i damy radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulki :( Ewika mama nadzieje ze bedzie ok i dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane!! Trzymajcie się dzielnie!! musi być dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relissys przykro mi bardzo ale moze jeszcze bedzie dobrze :) Padlinka my widze tak samo- miesiaczka 03.marca a zaplodnienie na bank 21.marca :)Poza tym ja tez mam niskie cisnienie-wczoraj 90\60 i to po kawie. Jak nie wypije rano kawy to jestem nieprzytomna Ja tez mam mdlosci ale najgorsze wieczorem po kolacji :( Czytam was sobie prawie codziennie ale pisac nie zawsze mam czas i checi :) Ale jestem z wami. Wczoraj bylam u gina i mialam nadzieje ze uslysze serduszko a ona mnie tylko zbadala, pobrala probke na cytologie i powiedziala ze usg dopiero za cztery tygodnie, bo teraz nie ma sensu, niewiele zobaczymy a wtedy to juz przeziernosc karkowa itd. Troche szkoda, bo teraz nie bede wiedziec czy wszystko ok. Badanie dopiero 01.06-dzien dziecka (moze bedzie szczesliwy).. Pozdrawiam i witam wszystkie nowe mamusie Brzuch mam wielki i juz 1kg na plusie :( mimo tego ze nie jem duzo...najwygodniej w ciazowych spodenkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka my mamy też już imiona wybrane. Dla dziewczynki będzie Antosia albo Michalinka, a dla synka prawdopodobnie Gabryś, a mamy już Wojtusia ale jak już będziemy znać płeć to wtedy pewnie ostatecznie zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie sie:) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze My jeszcze imion nie wybralismy, mamy jeszcze sporo czasu:) ale przyznaje ze juz odwiedzilam sklep z ubrankami:D...jakie to wszystko sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Ja z meżem już sie starałam dobre kilka mieisęcy i nareszcie się udalo! 6tc!dziś na usg potwierdziło się wszystko piękni,tętno bije:)) Ale jeszcze okropnie sie boję,bo w wakacje poroniłam.Staram sie o tym nie myśleć,ale nie zawsze się udaje.termin porodu z om 19 grudzień ,z usg 30 grudzień:) Idealny prezent pod choinkę! gratuluję wszystkim mamom i spokojnych 9 miesięcy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamalovesme------Nooo tak samo mamy :) u mnie mdlosci najwieksze tez wieczorem :O Na kiedy masz wyliczony termin porodu? ja zglupialam i w koncu nie wiem, na karcie ciazy mam 10 12 :P ale mam nadzieje ze nieee, tego dnia urodzila sie moja siostra, kolega z pracy i TEŚCIOWA :D Ewika--ładne imionka:) my jak dla chlopca nie wymyslimy to pewnie stanie na Jasiu heh Mąz chce Filipa a mi sie nei podoba..będą boje haha ale mamy tyle czasu ze moze sie 10 razy odmienic :) Anula :) hehe oby nie 1 stycznia :) wszyscy lekarze na kacu hahaha Wiecie co mnie przeraza? chodzienie w ciąży zimą...10 warstw ciuchow, jak ja sie zmieszcze w kurtkę:( ah i Gabi i Emi rodziłam we wrzesniu, to nawet nie musialam kupowac ciazowych ciuchow :P w sukienkach zwiewnych latalam i japonkach wiec stopy mogly se puchnąć ile chciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorci Anula do Ciebie miało być, ze ja w zadnej ciazy nie bylam w żadnym sklepie w ciuszkami eheh wyrodna jestem zaś ten tekst o 1 stycznia do madi6613 Przepraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pierwsza ciaze przechodzilam zima:) bo Kubus urodzil sie 5 stycznia(termin mialam na 30 grudzien ale tak mu dobrze bylo w brzuszku ze jeszcze porod musieli wywolywac bo mu sie nie spieszylo:) )i faktycznie kiepsko bylo z ciuchami, kurtke musialam miec 2 rozmiary wieksza zeby sie dopiela, a w barkach oczywiscie wisiala jak na wieszaku, a i z butkami nie bylo lepiej bo tylko krotkie kozaczki sie zasuwaly na moich spuchnietych nogach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamuluuuu a wyobrazacie sobie..zaczyna się porod, pora do szpitala, odchodza wody, trzeba pieluche miedzy nogi wsadzic bo ciekną i jakie spodnie sie na tylek zmieszcza?????...a dajmy na to mroz 10 stopniowy brrrr oh za te wizje powinno się mnie zamknąć :P hahah az się rozbawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneste
Ja córkę rodziłam w lato, ale temperatura w lipcu dochodziła do 30stopni, nogi jak belki miałam:) masakra, a syna na wiosnę, ale śnieg leżał po pachy :) Jem bez opamiętania, strach na wagę stawać:) współczuję Wam tych mdłości:( mnie tylko wydaje się, że żołądek mam pod mostkiem tak mi się brzuch rozrasta, a to dopiero 6 tydzień, w poprzednich ciążach chudłam do 3 miesiąca a teraz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste:_ Na wiosne chyba fajnie..mozna na spacerki wychodzic:) U nas w okolicy zimą chodniki nie przejezdne :( nikt nie odsnieza..juz widze siebie zamknieta az do wiosny w domu buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. Ja jakos na razie zupełnie sobie tego nie wyobrażam - no i szczerze mówiąc trochę będę się bała czy zdążymy do szpitala.. :D Bo we wrześniu wracamy w Bieszczady, czasami w grudniu nie ma tam w ogóle śniegu, a czasami jest duuużo, do szpitala będziemy mieć jakieś 40km.. A ze spacerami na pewno nie będzie łatwo od razu, szczególnie, jeśli będzie duży mróz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAGi
Witam wszystkich. Jestem obecnie w 9 tygodniu ciąży i wczoraj lekarz wyznaczył mi Mikołajkowy termin- 06.12.2010. Wczoraj miałam usg i jak to lekarz powiedział mieliśmy duuuużo szczęścia: Juniorek powiercił się i "pomachał" rączką do nas (łezka mi poleciała, małżonek zaniemówił). Gin powiedział, że takie maluszki rzadko się poruszają a Juniorek tylko jak została włożona aparaturka (usg dopochwowe) zaczął szaleć. I ja również mam mdłości, ogólna senność i osłabienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł....no to ja tu wpadnę na chwile z moimi schizami :-) Padlinka - pisz mi szybko jakie wymiary ma Twoj zarodek ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×