Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość Kawska

ZAPRASZAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓRE MAJĄ TERMIN PORODU NA GRUDZIEŃ 2010 DO MIŁEJ DYSKUSJI, WYMIANY DOŚWIADCZEŃ I OBSERWACJI. SERDECZNIE POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu dałas kakalca
? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawska
Hej, sama się nie dawno zorientowałam o błogosławionym stanie :) Zorientowałam się bo to moja kolejna ciąża, mam już 2,5 letnią córeczkę Maję :) Oczywiście pierwszym objawem był a raczej nie był mój okres, to już jakieś 10 dni. Poza tym zauważyłam zmiany w piersiach i zmienił się tez zapach moczu. Myślę, że instynkt mnie nie myli, ale ze zrobieniem testu poczekam na męża, jest za granicą w pracy, na week. ma przyjechać :) W ogóle jestem przemęczona popołudniami, najchętniej bym przespała cały wieczór, co jest niestety nie możliwe mając małe dziecko :) Myślałam że to może przesilenie wiosenne, ale u mnie trwa już ok. 2 tygodni :) Jestem szczęśliwa i całkiem zmieniło się moje nastawienie do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawska
Wg kalkulatora porodu, moje poczęcie nastąpiło 2 marca 2010r., szacowana data urodzenia to 24 listopad 2010r., i obecny tydzień to 3 :) Czekam z testem na męża, będzie dziś ok. 19-stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka z ciebie grudniówka
jak masz termin na listopad:O grudniówką będziesz, gdy będziesz mieć termin porodu na grudzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawska
:) biorę poprawkę, u mnie w rodzinie zawsze się przenosi ciążę :) pierwszą też przenosiłam całe 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka z ciebie grudniówka
rozumiem, że chciałąś być pierwsza w tym temacie:P pozostaje mi życzyć przenoszenia ciąży i wymarzonego grudniowego dziecka:) ale może jednak zró test. ja też od paru tygodni mam złe samopoczucie związane z przesileniem i nie wbijam sobie od razu ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawska
Chyba na prawdę Cię dopadlo to przesilenie i nie chce puścić, życzę żeby Cię puściło i to szybko... A ja się przeniosę do listopadówek, jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą, gdy zrobię test i gdy zobaczę USG i gdy lekarz potwierdzi termin. Nie martw się o mnie :) Tymczasem polecam Ci melisę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, z chęcią do ciebie dołączę :) starałam się z mężem o dzidzie i na szczęście przy pierwszym podejściu się udało :) Zrobiłam test - pozytywny :D Wg wyliczeń termin 1.12. 2010r :) Wizytę u ginekologa mam na 13.04.2010r Ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Witam! Coś mi się wydaje, że do was dołączę ale na potwierdzenie muszę jeszcze poczekać parę dni. Jak już będę 100% pewna to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje! :D ja test robiłam 2 lata temu 31 marca ;) termin miałam na 2 grudnia pozdrawiam wszystkie młode grudniówki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszłe mamusie :) co prawda miałam termin na grudzień, ale córeczka przyszła na swiat końcem listopada :) moja rada - nie stresujcie się a wszystko będzie dobrze :) gratulacje i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja do gratulacji się dołączę :D 2 lata temu 26 marca dowiedziałam się ze zostanę mamusią i w grudniu 2008 pojawił się na świecie mój cudowny synek :) szczęśliwych, spokojnych 9 miesięcy życzę, szybkich porodów i kochanych maluszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że na tym forum na razie króluje obecność grudniówek 2008 i 2009 :) W każdym razie GRATULUJĘ nowym przyszłym mamusiom. W razie problemów zapraszam na forum grudzień 2009 chętnie podzielimy się naszymi przeżyciami i jako już doświadczone mamusie pomożemy rozwiać niektóe wątpliwości:) POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluję wszystkim mamusiom grudniowym! Ja dowiedziałam się o moim skarbie 15 kwietnia 2009, Karolinka urodziła się 24 grudnia. Pozdrawiam i życzę spokojnych 9 miesięcy-są cudowne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Ja wprawdzie sie dopiero staram:)dzis jest 13dc i jesli sie uda to bede miala termin na 24grudnia.Bardzo bym chciala aby sie udalo.Sama jestem z grudnia:)i to bardzo fajny miesiac:)trzymajcie kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Ja wprawdzie sie dopiero staram:)dzis jest 13dc i jesli sie uda to bede miala termin na 24grudnia.Bardzo bym chciala aby sie udalo.Sama jestem z grudnia:)i to bardzo fajny miesiac:)trzymajcie kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja test robiłam 9 kwietnia a malenstwo przyszło na swiatek 7 grudnia 2009 .:)Zycze wam duzo zdrówka cierpliwosci a przedewszystkim spokoju oto ze wszystko musi byc dobrze i tak jak pisała conovara zapraszamy tez do nas na grudzien 2009.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownierz mam termin na 7 grudnia, nie moge sie doczekac:) a to dopiero poczatek..ciaza wyczekana i wymodlona po 2 latach staran,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym do Was dołączyć, ale jeszcze nic nie wiadomo... na razie jest 8 dni po terminie @ zobaczymy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy macie juz jakies objawy??? ja o swoja niunie strasznie sie boje, poprzednia ciaza poronilam, zamiast sie cieszyc to ja sie zamartwiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,zrobiłam 4 testy i w każdy pokazał dwie kreseczki:) Termin wychodzi mi na 15 grudnia! Laporushi24 -tez sie troche boje bo w zeszłym miesiącu też byłam przez chwilke w ciąży-po tygodniu po pozytywnym odczytaniu testu i radości pojawiło sie krwawienie i było już po...Także teraz staram się jakoś tak spokojnie ,bez euforii zbytniej do tej ciąży póki co podchodzić,chociaż mi to za bardzo nie wychodzi:) Już kilku osobom wyklepałam tą wiadomość bo jakoś tak mam ,że jak sie z czegoś ciesze to nie potrafie trzymać języka za zębami...Dziś umówiłam się do ginka na 22.04. Mam nadzieje ,że tym razem wszystko będzie ok i moja niespełna dwuletnia córcia doczeka się jeszcze w tym roku rodzeństwa:).Trzymam kciuki za wszystkie juz zaciążone i starające się Grudniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laporushi kochana te twoje objawy sa naturalne tez mam przyjaciólke co jest teraz w ciazy i tez w czesniej poroniła ale zabroniłam jej myslec negatywnie i czyatc jaks bzdur na internecie.I ty tez musisz wierzyc z wszystko sie uda i niemyslec negatwnie :) głowa do góry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy mogę dołączyć do Was?:) Dziś odebrałam wyniki: Beta Hcg 1750.2 U/l Progesteron 81,6 nmol/l To jest moja druga ciąża, mam 3 letnią córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
JASNE ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim,ja też chętnie dołącze jeśli można.Zrobiłam 4 testy i na każdym wyszły 2 kreseczki!:) Termin wychodzi mi na 15.12 .Laporushi- ja tez poroniłam w zeszłym miesiącu-tydzień po pozytywnym odczytaniu testu zaczęłam krwawić i już było po... :( Dlatego mam nadzieje ,że tym razem będe w ciąży jeszcze conajmniej 8 miesięcy i że wszystko będzie dobrze z dzieckiem. Mam już niespełna dwuletnią córcie,która czeka na rodzeństwo! :) Z objawów to troche mnie brzuch pobolewa-przy pierwszej ciązy też mnie pobolewał więc to chyba nic złego,w tej drugiej też mnie bolał i zaczęłam krwawić :(...No ale chcę myśleć pozytywnie,nie nakręcać się,że coś może być nie tak,chce się cieszyć tą ciążą.Pozdrawiam wszystkie starające sie i już zaciążone grudniowe przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×