Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

dobry wieczór, jak tam?? pijecie coś z prądem??

Polecane posty

Gość jhkds
drugie piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
desperados z cytrynką się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z lutkiem sie napij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja się dołączam
Właśnie wróciłam ze sklepu. Kupiłam sobie dwa piwa - tatry mocne i papierosy - Camele. Ponieważ jestem niemiłosiernie zmęczona, to po tych dwóch piwach padnę na nochala :D po piwkach lepiej mi się myśli o "cięższych sprawach", a ostatnio ich trochę przybyło, więc... zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam żywca
piwsko, loję drugie, jest dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się dołączam: Właśnie wróciłam ze sklepu. Kupiłam sobie dwa piwa - tatry mocne i papierosy - Camele. Ponieważ jestem niemiłosiernie zmęczona, to po tych dwóch piwach padnę na nochala :D po piwkach lepiej mi się myśli o "cięższych sprawach", a ostatnio ich trochę przybyło, więc... zdrówko jakby co to ja to pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam żywca
a ja rzuciałam fajki:) ponad rok temu:) i przynajmniej nie mam kapcia w gębie kiedy budze się rano po przepiciu. Nie palcie tych smierdzieli.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka8884
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big girl
r1 bo rzucam, ale w choooj skoro palę paczkę dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro czas na morały to pragnę tu i teraz ostrzec przyszłych rodziców, aby nigdy nie paliły przy swoich dzieciach. Żeby nigdy przenigdy nie musiały tego wdychać.. Wiecie kiedy ja zaczęłam palić? W wieku 19 lat. Wcześniej mega przeciwniczka papierosów. Obrzydzało mnie to, śmierdziało.. Rano, gdy rodzice wstawali i palili w dużym pokoju przy zamkniętych drzwiach, to i tak ten smród budził mnie (też miałam zamknięte drzwi). Całe życie wdychałam dym.. byłam biernym palaczem. Do 19. roku życia nigdy nie miałam papierosa w ustach. Prawiłam morały innym, że to niezdrowe bla bla bla. W klubach mi źle było, bo wszędzie nadymione. Aż do czasu... gdy wyjechałam na wycieczkę z osobami niepalącymi. Słuchajcie... co się ze mną działo :O czułam normalnie głód nikotynowy. Chciało mi się palić. Byłam w ciężkim szoku. I wtedy kupiłam swoje pierwsze w życiu papierosy - LM. Zapaliłam, poczułam ulgę.. Wtedy sobie zdałam sprawę, że przez całe życie paliłam biernie :O dlatego mówię: nie palcie przy osobach niepalących, zwłaszcza przy dzieciach. Bo ja bym nie paliła, gdyby nie rodzice... :O a teraz to ciężko to rzucić, sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×