Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cicha sasiadka

dziecko sasiadow zatruwa mi zycie...

Polecane posty

Gość kdsclicefr
Całe szczęście na świecie są jeszcze normalni ludzie którzy nie żyją według zasady "skoro ja nie śpie, to i wy huje nie będziecie" :D U mnie w bloku też ściany cienkie, blok stary, dzieci też są a jakoś płaczu nie słychać, ciekawe czemu? :D pewnie dlatego że za sąsiadów mam normalnych ludzi a nie wredne gnidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak autorce urodzi się dziecko i sąsiedzi przyjda z reklamacją to co zrobi, ciekawam jak je zatka? :D małych dzieci czasem nie można zatkać niestety ja przez 2 lata musiałam znosić wiecznie ryczące bliźniaki za ścianą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomyslalyscie ze ci rodzic
hela z wesela-super napisałąs -nic dodac-nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co maja zrobic rodzice
tego dziecka?? ale tak konkretnie.... przestawic dziecko do innego pokoju?? to przyleci nastepny sasiad bo mu przeszkadza placz... a moze w drugim koncu mieszkania maja kuchnie lub lazienke, to co?? maja wstawic tam dziecko bo komus przeszkadza?? piszesz ze dziecko w nocy placze ale po 10 minutach przestaje , to znaczy ze matka jednak stara sie je uspokajac ,wiec pewnie robi wszystko zeby dziecko ni plakalo i nie przeszkadzalo. niestety takie sa uroki mieszkania w bloku i zadne skargi ani policja w takim przypadku nie pomoga , dziecko to dziecko i nie wytlumaczysz ze mu nie wolno plakac poczekaj po ok 6 miesiacach powinno przestac plakac w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
nie potrafię, Autorka się zachowuje jakby spadła z księżyca, mieszkanie w bloku to jednak dzielenie powierzchni z obcymi ludźmi, a kążdy jest inny, ma inne problemy i tryb dnia problem wyjącego dziecka Autorka zrozumie za rok dwa, kiedy doczeka się własnego potomstwa, wtedy albo deprecha i leczenie psychiatryczne, albo się przyzwyczai do ciągłych wrzasków i oby miała tolerancyjnych sąsiadów, bo jak jeszcze dorzucą ze 3 grosze to tylko skoczyć z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomyslalyscie ze ci rodzic
pani prawnik bezdzietna radzi sie na forum c p m i w d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela bravo
"bo cisza to też hałas, pier... lone ptaszki śpiewają, dzięcioł się tłucze, wiatr gwiżdże, cholery można dostaćę dokladnie złej baletnicy to przeszkadza i rąbek u spódnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardziej niż wszelkie płaczące dzieci przeszkadzał pierdolony ratlerek, wyprowadzany na spacer o 4.30 rano :O taki mały pies a taki przerażliwy głos na szczęście zdechł, chyba całe osiedle odetchnęło z ulga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co maja zrobic rodzice
"Nie badź taka wyrozumiała i inni ludzie nie są i jak sie dasz to Cię zniszczą..." na pewno matka tego dziecka zrobla sobie dziecko po to zeby ZNISZCZYC sasiadke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat jest cudowny! :) :) Zmieniliscie moje spojrzenie na ludzi ...:) Jacy Wy wszyscy jestescie wyrozumiali - BRAWO! Z całego serca życzę noworodka za ścianą a na poczatek porzadnej imprezy u sasiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co maja zrobic rodzice
ale tak wlasnie jest w bloku!!! mozna marudzic ale nic na to nie poradzisz!! no chyba ze na impreze bo mozna wezwac policje ale na placzace dziecko raczej juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr...........
u mnie 3 dniowe niemowle mialo juz swoj pokoj... co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dziecko tez mozna wezwać
płkać nie przestanie ALE RODZICE MOZE ZAPŁACA GRZYWNĘ (tylko trzeba umiejętnie rozmawiac z policją i nie dac sie spławic):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grrrr...........
bo 3 -dniowe dziecko powinno być z mamą w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ty ludziom
zrobiła taka jazde ,że sami by zaczeli płakać a dziecko skarpetka zatkali :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna nakablowac
w "opiece", że niby bija dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff ja od roku
mieszkam w bloku gdzie dzien w dzien sasiadka wstaje o piatej przez pol godziny jak sie kapie wyje jej budzik w komorce, potem 46 razy otwiera szafe specjalnie liczylam, 4 razy jebnie skladnym lozkiem, potem pohalasuje w kuchni a na koniec , zbiega po schodach galopem w szpilkach tak kolo siodmej , a po remoncie przeniesli sobie pokoj dzienny nad moja sypialnie i trzy dni w tygfodniu robia imprezy z muzyka discopolo na koncu ktorych panowei dra mordy na caly blok a apanie na to hihocza pol godziny to sa ekstremalne atrakcje :O ... nie mowiac ze nawte okien nie mozna otworzyc bo naprzeciwko jest klub nocny z muzyka, ktora slychac non stop, niby troche tam w nocy wyciszaja ale bardzo sie nie przejmuja bo to osiedle mieszane blok naprzecwiko domki , a oni to robia wprywatnym domku , co tam jeden maly dzieciak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ekspedientka
Każdy ma coś, co strawi, i cos, czego nie strawi. Jak dla mnie, to psy moga szczekać i mnie to nie wkurza. Za to ryk dziecka mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co maja zrobic rodzice
" płkać nie przestanie ALE RODZICE MOZE ZAPŁACA GRZYWNĘ (tylko trzeba umiejętnie rozmawiac z policją i nie dac sie spławic)" no rodzice zaplaca i co?? zaczniesz sie wysypiac z tego powodu?? "zrobiła taka jazde ,że sami by zaczeli płakać a dziecko skarpetka zatkali " jw "mozna nakablowac w "opiece", że niby bija dziecko" no dobra przyjedzie opieka, zabacza ze dziecko cale i zdrowe i sobie pojada, zaczniesz sie wtedy wysypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ekspedientka
Każdy ma coś, co strawi, i cos, czego nie strawi. Jak dla mnie, to psy moga szczekać i mnie to nie wkurza. Za to ryk dziecka mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba jest różnica między płaczącym noworodkiem, a imprezą? Imprezę można zakończyć, uciszyć płaczące dziecko nie jest tak łatwo, gdy płacze z bólu. Ręce mi opadają po prostu, o takim właśnie podejściu pisałam ostatnio na innym temacie, teraz ludzie patrzą tylko na czubek własnego nosa - młodzi ludzie. Uważają, że wszystko im się należy, ja, ja i tylko ja, a reszta nich spada, zero empatii. Co to za zachowanie, żeby walczyć z sąsiadami którym płacze dziecko głośną muzyką? Co z was za prymitywy i bezmózgi! Powinno się takich wysiedlić na pustynię najlepiej i ogrodzić murem, żyjcie tam sobie w ciszy. A nie, przecież lubicie słuchać głośno muzykę i robić imprezy.. A policja, to może sąsiadkę w nos pocałować, ona nie ma obowiązku ich wpuścić, wiem coś o tym, bo sama próbowałam walczyć z szalonym sąsiadem, który nie potrafi cicho słuchać muzyki. A poza tym, te dziecko jest w domu dopiero dwa tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co maja zrobic rodzice
i niby za co rodzice maja grzywne zaplacic?? jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff ja od roku
wlasnie imprezy nie mozna sciszyc to jest ten problem jak ja wlaczam muzyke w dzien przychodzi sasiadka za sciany i wyzywa mnie od najgorszych bo ona ma wlasnosciwoe mieszkanie ja wynajmuje wiec ja jestem odn iej gorsza i nie wolno mi sluchac muzyki bo ja noga boli , ale jak sasiedzi nad nami robia impreze to ona nawet nie zareaguje chocby dom sie walil i jak ja mam sie odezwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff ja od roku
z dwojga złego dzieci mi nie przeszkadzają, mogloby sobie wyć do upojenia , zreszta bez przesady dziecko nei wyje az tak , gorsi sa dorosli i ch imprezy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba łatwiej jest wyłączyć sprzęt niż dziecko? A poza tym jak jest możliwość, to wyłączyć korki, my tak robimy, jak już nie ma wyjścia, bo gamoń wpadł w trans o pierwszej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff ja od roku
no ja nie moge wylaczyc bo mam tak cudownych sasiadow cvo mowia ze jestem gorsza od nich wlascicieli mieszkania i jak cos mowia to mowia ze zaraz zadzwonia do wlasciciela meiszkania zeby mnnie wyrzucil bo jestem do nich gorsza :O i co mam niby zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukin kottttttttttttt
co za zjebane baby na tym forum siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, ja się już o tym przekonałam, że trzeba być chamem, żeby coś osiągnąć, jak człowiek jest spokojny i kulturalny, to dostaje po czterech literach. Prawo mamy takie, że ech szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukin kottttttttttttt
szkoda ze wasi rodzice wam ryjow skarpeta nie zatykalie Moze byscie teraz tak nie ujadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×