Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cicha sasiadka

dziecko sasiadow zatruwa mi zycie...

Polecane posty

Gość kingayyyyy
dziecka nie zaknebluje a to jest nie zalezne takie sa noworodki i niemowleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak się mieszka w bloku to
dziwne. o 17.29 piszesz " no wiesz może tym masz taki komfort że w dowolnej chwili możesz wyskoczyć z kilkuset tysiecy na nowe mieszkanko - ale większość ludzi nie kupuje mieszkań jak świeżych bułek - w tym ja - po prostu ograniczenia finansowe i tyle i tak mam ogromny komfort że kupiłam sobie nowe mieszkanie nie sprzedając starego..." a wczesniej pisalas ze dziecko zdazy dorosnac zanim rodzice formalnosci zalatwia z przeprowadzka. skumaj ze moj tekst o przeprowadzce przed narodzinami byl ironiczna odpowiedzia na twoje gadanie o formalnosciach. a ty dalej jedziesz ze nie wszystkich stac. no raczej nie stac wiec spusc powietrze i sie wiecej nie nadymaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga też chcę wiedzieć
co mi grozi za używanie słowa dzieciak. mów bo cię pozwę z tytułu gróźb (tych prokuratorskich jakbyś się nie domyśliła) - a one są karalne :D a, no i o zniesławienie też, bo twoja wypowiedź sugeruje, że mogę - używając słowa dzieciak - dopuszczać się czynów przestępczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie byloby ci glupio jakby
DO kingayyyyy;zestarzejesz sie rozchorujesz,to zobaczysz jak fajnie miec rozdartego BAHORA nad glowa!powodzenie kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy
no widzicie tak to jest pisac nie chodzi mi oslowo dzieciak tylko o to ze jestem pojebana no sory a le to pdlega juz ... bo to jest wyzwanie i tyczace do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
"wiec chocbys sie zesrala na zielono w niebieskie i zolte grochy..." hahahaha :D :D :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy
ludzie wy jestescie jacys znerwicowani nie umiecie nic wiecej tylko sie nad kims wytrzasac jak ktos sie z wami nie zgadza pisze tyllko swoja opinie nie obrazam nikogo aty na ,mnie o co chodzi co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy
tylko umiecie pisac komus teksty co inne to glupsze zwykle szczeniackie zachowanie szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie byloby ci glupio jakby
twoj swiatopoglad nie zgadza sie z moim,poprostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga też chcę wiedzieć
nie obrażasz nikogo? a straszenie prokuratorem - maksymalnie gówniarska zagrywka :P - to co wg ciebie jest? czysta przyjemność konwersacji z tobą? a ty wyżej nie nazywaj słodkiej kini kretynką bo jeszcze cię pozwie :D oczywiście jak już znajdzie jakikolwiek paragraf, bo na razie wstydliwie milczy w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy
ale ja ciebie nie obrazam i za wyzywanie jest pararaf znajdz sobie a jak nie umiesz twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy nie przejmuj sie
tymi prostakami ile lat ma twoja corcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga też chcę wiedzieć
czytaj ze zrozumieniem :O masz napisane co w twojej pisaninie obraża. a jak nie rozumiesz, to znajdź sobie kogoś, kto ci przetłumaczy z polskiego na twoje. żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingayyyyy nie przejmuj sie
ma 12 miesiaczkow dopiero :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejebane maja sasiedzi kini
jak bedzie miala 12 roczkow to przestanie wrzeszczec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie byloby ci glupio jakby
kinga też chcę wiedzieć czytaj ze zrozumieniem masz napisane co w twojej pisaninie obraża.a jak nie rozumiesz,to znajdź sobie kogoś,kto ci przetłumaczy z polskiego na twoje. żegnam SWIETNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE MOGE!!
JAK TY SIE TAK ODZYWASZ DO LUDZI TO SIE NIE DZIW ZE TAK REAGUJA!kinga też chcę wiedzieć czytaj ze zrozumieniem masz napisane co w twojej pisaninie obraża.a jak nie rozumiesz,to znajdź sobie kogoś,kto ci przetłumaczy z polskiego na twoje. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravvvvvvoooooo
Autorka ma racje kazdy z nas ma prawo do godnego wypoczynku w ciagu nocy narazie nie ma dziecka i nie zamierza miec wiec czemu musi znosic płacz dziecka sasiadów.Najlepsza bedzie rozmowa z sasiadka sama jestem ciekawa jak ta sytuacja sie zakonczy oby nie było jeszcze gorzej wiekszosc sasiadow jak im sie zwroci uwage to potrafia zrobic jeszcze wiekszego hałasu niz był. Pozdrawiam serdecznie A dla tych co tak pluja jadem proponuje poprostu ominięcie tego tematu bo im jeszcze zyłka w dupie pęknie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiwrhwuort
tak, każdy dzieciak to na bank wyje bo ma kolke :D moja jebnieta bratowa siedzi cale dnie w internecie, z zatyczkami w uszach a dziecko sie drze i serdecznie w dupie to ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla przeciwnikow autorki!dobre
bravvvvvvoooooo Autorka ma racje kazdy z nas ma prawo do godnego wypoczynku w ciagu nocy narazie nie ma dziecka i nie zamierza miec wiec czemu musi znosic płacz dziecka sasiadów.Najlepsza bedzie rozmowa z sasiadka sama jestem ciekawa jak ta sytuacja sie zakonczy oby nie było jeszcze gorzej wiekszosc sasiadow jak im sie zwroci uwage to potrafia zrobic jeszcze wiekszego hałasu niz był.Pozdrawiam serdecznie A dla tych co tak pluja jadem proponuje poprostu ominięcie tego tematu bo im jeszcze zyłka w dupie pęknie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boze co za matka!!!
haiwrhwuort tak, każdy dzieciak to na bank wyje bo ma kolke moja j**nieta bratowa siedzi cale dnie w internecie, z zatyczkami w uszach a dziecko sie drze i serdecznie w dupie to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwwwwwwtrol
Matka jak matka... Wiele matek postępuję w ten sposób. Ja też znam takie co sbie z dziećmi poradzić nie mogą, więc gdy nakarmią i przewiną, odkładają dziecko do łóżeczka, sobie wsadzają do uszu stopery i zajmują się swoimi sprawami a dziecko leży sobie i wyję w najlepsze. Taka prawda a z góry zakładać że dziecko jest obskakiwane przez rodziców to błąd bo matki i ojcowie też mają dość i wolą zagłuszyć płacz dziecka niż dziecko uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewwwwwwwtrol
Poza tym nawet tutaj na kafeterii wielokrotnie pojawia się taka rada: jak dziecko płacze i sobie nie radzisz to zatkaj uszy i problemu nie ma. Więc co się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Entreja
Po pierwsze, zgodzmy sie, ze jesli dziecko wyje kilkanascie minut w nocy i pare razy w ciagu dnia przez 3 miesiace, mozna to przetrzymac. Jesli placze cicho, mozna kupic zatyczki. Ale jesli wyje glosno godzinami przez cale miesiace i (grzeczne) rozmowy z rodzicami nic nie daja? To normalne? No to zycze Wam za kolejna sciana takiego dziecka jak Wasze. Zaczynajcego wyc kiedy Wasze przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfvuysf
raczej żadna z was nie była by wyrozumiała dla sąsiada który by zakłócał spokój w dzień czy też w nocy i z pewnością byście go nie tłumaczyły że to normalne i ma prawo hałasować bo żyje i należy mu się walić młotkiem, piłować czy CODZIENNIE urządzć imprezy ;) tylko w internecie fajnie jest porobic z siebie aniolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
cicha sąsiadko - a tak mi przyszło do głowy, czemu Cię tak to niemowlę wkurza - może Ty po prostu starasz się o dziecko od 3 lat i nie możesz zajść i co się z facetem do pracy zabieracie to dziecko się drze za ścianą, wtedy stres jest ogromny, nici z orgazmu, stania na głowie, tylko chłop leci po piwo, a Ty zasładzasz smutki lodami .... jest to jakaś możliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
o nic nie rozumie!przestancie bronic niewychowanych sasiadow!ja jestem osoba niepelnosprawna.wiele nocy nie przespalam z powodu boli jakie miewam.ale jak juz zasne to chce spac NIEWYCHOWANYCH! - bo im dziecko kilkutygodniowe płacze! Czytam te posty i po prostu oczom nie wierzę, jacy ludzie są tępi! Ciekawa jestem, jakbyś poczuła się, niepełnosprawna, jakby sąsiad przyszedł ci nabluzgać że za głośno jęczysz z bólu i masz się uciszyć! Chyba to wszystko gimanzjaliści i bezdzietni piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha sasiadka
witam wszystkich, jak widze ze temat sie rozwija i glosy sa podzielone... Oczywiscie nie ma mowy o tym zeby zmienic mieszkanie w tej chwili. Kupilismy je z mezem po to zeby nie wyrzucac pieniedzy na wynajem. Nie mamy zamiaru zostac tu dluzej niz 5 - 8 lat, w momencie kiedy zdecydujemy sie na dziecko bedziemy szukac czegos wiekszego poza miastem. Natomiast mieszkanie jest naprawde super, bez vis vis, z widokiem na park, okna na wschod i na poludnie, wiec bardzo sloneczny, a problemy ze scianka dzialowa mialy byc rozwiazane przez regulamin wspolnoty. Nie jestem "dzika" osoba, ktorej wszystko przeszkadza, ale szanuje innych i spodziewam sie takiego samego szacunku z ich strony. Moge zniesc placz dziecka, jezeli wiem ze jest to tymczasowa sytuacja (kilka miesiecy czy rok nie jest "tymczasowa sytuacja"). Nie wyobrazam sobie tez spedzic nastepnych 6 miesiecy z zatyczkami w uszach. Dodatkowo zastanawiam sie jak zareagowalyby mamy niemowlakow na codzienny chalas dochodzacy z mieszkania sasiada, budzacy nagminnie ich dzieci... czy zwrocilybyscie mu uwage, czy pomyslalybyscie ze to wasz problem, bo wam to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha sasiadka
* halas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×