Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

mam wrażenie, że lekarze - przynajmniej większość z którymi miałam doczynienia- patrzą na pacjent jak na źródło dochodu a nie człowieka , który przychodzi z problemem zdrowotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie trochę pocieszyłaś a faminatal kupię na pewno skoro taki dobry, dzięki anamade to pocieszające warto sprawdzić czy w środku wszystko jest w porządku chociać pół roku to podobno niedługo na próbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade jakbym czekała do przychodni to bym osiwiała 2 panie zatrudnione, ... a jak w marcu chcecz się zarejestrować to termin wizyty najwcześniej na początku sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak slyszałam, ze nie długo...jak ostatnio czytałam jakis artykuł, nie pamietam tylko na jakiej stronie, w polsce przeprowadzano ankiety...w miastach powyżej 100.000 mieszkancow, jak dlugo trwaly starania, srednia wyliczyli i taka srednia to prawie 2 lata:( zastanawiam sie czy to jest mozliwe, slyszac z jednej strony o tych parach co rach ciach i bawia male bobski, a z drugiej o tych co juz 5 rok przekopuja sie do sasiadow i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jak sie zarejestrowałam to tak długo czekałam, że wizyta wypadła w pierwszy dzień @, niby jak mogłam ogliczyć, że będzę po @ na pół roku przed :) absurd w Polsce rzecz normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade mam wrażenie, ze kobiety na wsiach szybciej i łatwiej zachodzą, zastanawiałam się czy to nie wina zanieczyszczenia w miastach, smog, dym, spaliny, jedzenie itp itd ale 2 lata kurcze to jeszcze długo... i to średnia więc może być dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha, no ja nigdy nie bylam panstwowo...u gina, zreszta u innych tez nie...mam wykupiony medicover hehe przypomnialo mi sie jak mi kiedys panstwowo ortopeda powiedzial, ze wozek mi grozi normalnie z dnia na dzien i jakos juz chodze na wlasnych nogach juz tyle lat... raz tez lekarz pierwszego kontaktu zareagowal na powiekszony wezel chlonny i powiedzial ze to pewnie bialaczka, a jak sie strulam owocami kiedys to zapalenie opon mozgowych...tak powazam nasza panstwowa sluzbe zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę czasami do lekarz po L4 jak nie moge dojść do pracy i chodzę do niepublicznej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to przede wszystkim mysle, ze stres ma negatywny wplyw, ciagle zycie w biegu, w pewnym czasie odkladanie wszystkiego na pozniej...a czynniki o ktorych piszesz dodatkowo...ogolnie cos jest nie tak... teraz zimna zima byla pewnie sie kupa bobaskow urodzi :):):), jakby katastrofa z pradem była, to tez by było wielko baby boom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mniejszych miastach i na wsiach czasami wyłaczają prąd :) w sumie patrząc na nasza tabelkę to wszystkie jesteśmy z miast więc chyba coś wtym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auforiaaa
Rety kobietki ale macie speeda!!! :P chwile mnie nie było...a tu już 2 strony przybyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade wykreć korki na miesiac :) ja też i po miesiącu napiszemy czy działa a i otwieraj okna i lodówkę i pod kołderkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki aktualizuje tabelke... sprawdzcie, czy kogos nie pominelam znalazlam na wczesniejszych stronach: Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................6..............27................ Gdansk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakaś prawidłowość, że jak spadnie śnieg i zima mroźna i długa to wiecej dzieci się rodzi??? myślę, że panowie przemęczeni odśnieżaniem nie zdziałają za dużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly nie desperuj mi sie tu...to rozkaz...myslimy pozytywnie, pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,ppozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie,pozytywnie, zrozumiano mi tam hej przy morzu.......................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie nasmialam z tego konia i gwizdania w nocy:Dhehehe!!;) a ja w nastepnym cyklu ide na monitoring cyklu i poprosze o zastrzyk na pekniecie pecherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf...w końcu przeczytałam tą "lekturę"która tu naskrobałyście:) Molly ja też biorę wiesiołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×