Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

🌼 witam witam🌼 ja dzis jade na zakupy kupuje test ciazowy jesli nie zapomne oczywiscie :) bo nadal nie mam @ dzis mnie czeka sprzatanie bo wczoraj grilowalismy pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam.Anamade ja już dziś rowerek zaliczyłam:15min,106kcal spaliłam,ale o tym może na gg lub mailem będziemy pisać,żeby naszego topiku nie zaśmiecać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam z zimnego i pochmurnego Krakowa. U mnie pogoda fatalna i nic mi się przez to nie chce normalnie jakaś taka niezorganizowana jestem. Tamagoci trzymam kciuki i myślę że Ci się udało tym razem ;) A u mnie wczoraj test owu w końcu pozytywny więc przekopywanie się do sąsiadów rozpoczęte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja brawoooo🌼 hehehe, ja z rana sie zmotywowac nie moge, wieczorem spróbuje...:) Aniu...przekopuj sie kochana, przekopuj do tej kuchni :):):):)...ja czekam do poniedziałku jak nic sie nie wydarzy, tez kupuje test.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cudnie i słonecznie....:) Aniu to czeka Cię ciekawy weeknd...Krakow bedzie oblegany przez tłumy ludzi - niemiłosiernie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade rano przed jedzeniem najlepiej jest ćwiczyć,ale wieczorem też można.Ja sobie tv włączam i na rower wskakuję,wtedy mi czas szybciej leci hehe Ania a Ty mieszkasz w krakowie,czy jesteś tam z racji tych wydarzeń z ostatnich dni?u mnie od kilku dni pogoda do bani,pada cały czas i aż się z domu nie chce wychodzić!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja gratuluje samozaparcia ja jak się już uda mi poćwiczyć to raczej popołudniu. Ja straszny śpioch jestem i każde poranne wstanie z łóżka to dla mnie wyzwanie a co dopiero poranne ćwiczenia..... Tak nadzieja jestem z Krakowa i powiem Wam że nawet nie chce myśleć co się tu będzie działo. Dostaliśmy już informator z ulicami które będą zamknięte i właściwie to od soboty najlepiej w ogóle z domu nie wychodzić..... noi zapasy spożywcze muszę zrobić jutro na cały weekend bo potem będzie kłopot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( kurde albo sie zamknac w domu, albo gdzies wyjechac :)... co do zakupów, to u nas tez musze zrobic najpóźniej w sobote z samego rana, bo niedziela pozamykane, a w sobote jakos wczesniej wszystko zamykają... :) kochana popatrz na to z innej strony...tyle czasu na przekopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja dziś w sumie temp.zmierzyłam o 6.30,ale potem do9spałam hehe Masz rację zrób sobie wcześniej zakupy.Też bym tak zrobiła,a potem bym się z domu nie ruszała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam,ale bedę wieczorkiem,bo potem nie oczy bolą od tego koma,tyle się w to pudło gapić nie można hehe Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie mamy taki plan jutro po południu robimy zakupowe zapasy a potem już nigdzie się nie ruszamy. Jedyny pożytek że cały weekend będziemy mieli tylko dla siebie gdyż w związku z pogrzebem wszystkie Krakowskie uczelnie odwołały zajęcia na studiach zaocznych (zresztą na dziennych też już słyszałam że od wczoraj od 16 dali wolne- nie wiem chyba po to żeby zdążyli wyjechać z Krakowa i zrobić miejsce dla przyjezdnych) więc na weekend siostra M nie przyjeżdża na studia i mieszkanie całe dla Nas - normalnie powtórka z miesiąca miodowego (no w tym przypadku to weekend będzie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnę , nie zapomnę tylko żeby mój net nie zapomniał o mnie, bo ostatnio coś słabo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie ;) Wczoraj tylko trochę bo już późno było ale dziś się przyłożyłam i prawie wszystko już przeczytane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się że przerzuciłaś się na Feminatal. Co Cię przekonało Madzia ? Bo mnie się wydawało że to co brałaś wcześniej miało lepszy skład i nawet się zastanawiałam czy by się nie przerzucić na niego jak mi się już skończy ten Feminatal który mam wykupiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu...rozmawiałam na ten temat z moja pania gin. dowiedziałam się , ze skład jest prawie identyczny jak ten moj elevit to brałam prawie rok, w elevicie jest moze troszke więcej, ale pokazala mi takie zestawienie witaminek dla kobiet planujacych i juz bedacych w ciazy i podobno tylko te dwa i jeszcze jeden tylko nie pamietam który sa tak naprawde naukowo przebadanei potwierdzone dla kobitek, reszt ato zwykle suplementy... ja zmieniłam bo tamten dlugo przyjmowalam i powiedziala, ze moze warto cos zmienic, sklad prawie taki sam, a wiec dobrez i 2 razy tanszy to jeszcze lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze smialo mozesz sprobowac elevit jest naprawde bardzo dobry...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przyszła ta ... @ i mi strasznie smutno, pomimo, że już wczoraj coś przeczuwałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję :( Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............9..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobietki!! :) anamade dzięki! Spróbuję z tym wałkiem ... Nadziejko to ja też dzisiaj wieczorkiem wskakuję na steperek. U mnie raczej poranna gimnastyka nie wchodzi w grę ;) molly8 główka do góry!jak nie tym to następnym razem się uda!!! Nie ma co się dołować bo to niestety przynosi odwrotny skutek...🌼 Mój brat mieszka w Krakowie. Akurat dzisiaj z nim rozmawiałam i właśnie coś wspominał ,że od soboty siedzi w domu i nigdzie się nie rusza... U mnie tak jak u anamade pogoda cudna!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc euforiaaaa, pogoda cudna, cudna...własnie byłam na spacerku, az chce sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie słuchy doszły, że po weekendzie ma się niestety pogorszyć :( Lecę smażyć naleśniki! :) do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelke, nie wiem co sie stalo, ale przyszla @ kilka dni za wczesnie....:(:(:( Starające się... Nick....................cykl...........wiek............miasto......... anamade...............10.............27.............W-wa taka sobie jaaaa.....5...............27...............CK tamagoci..............3...............23...............Wicklow nadzieja86............................24..............Ślask ania_d...................3.............26...............Krk krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7...............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17.............25................W-ek< br /> euforiaaa..............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle mi sie wkleiło, takaa sobie jaaaaa :) sie przesuneła... aktualizuję Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Warsz awa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade nie smutaj 🌼 Będzie dobrze! Główka do góry! Ja zaraz wskakuję na steper...trzeba spalić obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×