Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam nowa kolezanke:D i trzymam kciukasy za Ciebie:D Nadzieja najwazniejsze ze w 2 fazie cyklu temp.rosnie:)Jesli jest skok o 2 kreseczki to jest gitarka:D Kurcze nooo...kiedy bedzie pierwsza brzuchatka????juz sie niecierpliwie:P Dobranoc:)do juterka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!witam nową koleżanke ja troche musiałam popracowac masakra jakas chyba musze zmienic prace!bo ju znie daje rady;; ide spac bo padam i czekam koło 14 miałabym dostac okresu kiedy mozna zrobic test?bo go kupilam a tam ze w pierwszy dzien opoznienia miesiaczki a moje miesiaczki sa jka w zegarku co 29 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trezele:)Test możesz zrobic ok15-16maja,skoro @masz dostać ok14!najlepiej rano,z pierwszego moczu.Ja czekam na@,dziś mam30dc i nic,ale napewno dostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:)U mnie pogoda się poprawiła.@dalej brak,a temp.37!Zamiast spaść,to mi wzrosła hehe.Ale pewnie nie długp dostanę@!Mój mąz stwierdził,że mam większe piersi(też same brodawki) i że coś mu to przypomina,ale ja i tak myślę,że to nie to.haha.To by było zbyt piękne i ciekawe co mój gin.by na to powiedział,bo kazał się wstrzymać:)Olaliśmy go troche i zobaczymy haha.Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo nie 3-maj nas w niepewnosci i zrob test :) srki ze tak dlugo sie nie ozywalam ale maz szedl na operacje i bylo do zalatwienia troche spraw puzniej operacja i wyjscie do domu ale juz jest w domu od 2 dni i teraz mam opieke ned niem wiec wsumie na 2 dzieci (maz i corka) moja coreczka weszla na etam papugowania wszystko co slyszy i widzi to owtarza wiec trzeba uwazac co sie mowi i robi przy niej. umnie starania wstrzymana puki co z powodu operacji mezulka. nic nie pozostaje mi nic innego ja zyczyc milego dnia i brzuchatki niech wkoncu sie pojawiaja jak grzbki po deszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tamagoci:)Test zrobię dopiero w40dc,a dziś jest31,ale pewnie go nawet nie będę robić,bo mówię Wam,że dostanę@!:) Mam nadzieję,że twój mąż szybko wróci do zdrowia,tego życzę!A co do córeczki,oj...to teraz pewnie musisz uważać na to co mówisz:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, u mnie dzis 2 dzien plamien i bol brzucha:(((( @ rozkreci sie zapewne dopiero jutro. Dzieki za mile slowa, no coz, macie racje, dzialamy dalej:-) wyjscia nie ma;). W tym cyklu ide na monitoring, zreszta musze skonsultowac wszystkie badania ktore zrobilismy wiec cos wiecej bede wiedziala. BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja trzymam kciuki:-) za wszystkie trzymam i tez nie moge sie doczekac kiedy ktoras napisze ze sa 2 upragnione krechy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki:) Pytanie do doswiadczonych - czy jak zarodek zagnieżdża się ma macicy to zawsze wtedy jest jakieś plamienie, czy może ono nie wystąpić? I powiedzcie mi, kiedy tak na oko to ma miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, Nadzieja trzymam kciukasy, ale kurde ja bym nie wytrzymała, jeszcze ponad tydzień :):):) Tamagoci trzymaj sie, opieka sie opłaci zobaczysz ;D, ucałuj od forumowej cioci tą Przecudna blondyneczkę 🌼 mała mądrala, powtarza wszystko, fajny pewnie jest taki okres....echhhhh Ja juz dziś duzo lepiej, jakby sie cofało choróbsko... Trezele nie przemeczaj się tak, kurde wykończysz sie kobieto :( ja tak nie dawałam rady w poprzedneij pracy i zdecydowałam sie w końcy zaryzykowac i zmienić ( dla mnie to byla ciezka decyzja ) i nie ma tego złego co by na dobre-lepsze nie wyszło :) Krokieciku też jestem ciekawa, mam nadzieje, ze Nadzieja nam w przyszłym tygodniu oznajmi ta cudowna nowinę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien 🌼 bardzo mi sie podoba to co napisałaś :) ,,dzialamy dalej wyjscia nie ma'' hehehe i tego sie trzymamy :):):) Hoorhe ja nie stety nie wiem na pewno...tylko tyle co sie czyta na portalach czy w ksiażkach. Poczekaj dziewczyny, ktore to przeszły na własnej skórze odpiszą :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny...myślę,że nie będzie dorej nowiny,ale jak chcecie to czekajcie:)Ja myślę,ze @ przyjdzie! Będę wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, trzeba byc dobrej mysli! Ja trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Ja też już nie mogę się doczekać pierwszej brzuchatki!!!Za wszystkie, bez wyjątku trzymam mocno kciuki!!! HOORHE niestety nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie... Nareszcie piatek!!! Weekendu początek! :) Ahhh dziś nie muszę gotować obiadu! mam gotowca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mezusiowy dogadzam smietana 30% kremowka z truskaweczkami z ogrodu jajka faszerowane wczoraj ciasto biszkop z kremem waniliowym i truskawkami musze dbac to mojego kochanego meza zeby jak wyzdowieje mial sily do przekopywanek :D:D nadziejo wierze ze sie uda i 3-mam kciuki no musze wam powiedziec ze trzeba uwazac na to co sie mowi bo wszystko jak wsadze corka uzywa przeciwko mamusi :D buziaczki przekazane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci, to mężulek ma niezły wypas:) zazdroszczę Ci tych truskawek z ogródka (tak wcześnie?) :) Ja dzis gnije do 22 w pracy, jutro i niedziele szkola mnie czeka, także weekend po bandzie :) Pozdrawiam i bobasków zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.Ja poprostu wole się nie nastawiać,bo już nie raz sie zawiodłam.Robiłam testy,a potem dostawałam @!Jakoś niezbyt wierzę,żeby się udało.Kilka razy się zabezpieczalismy,a czasem już to olaliśmy świadomie!:)Zobaczymy,co będzie! Tamagoci,jak ja bym już sobie zjadła truskawek1Mniam:)i dżemy bym sobie zrobiła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) witam wszystkie nowe kafeterianki, miło, że grono się poszerza :) tylko dlaczego brzuchatek jak na lekarstwo :( kurczę przeanalizowałam moje dotychzasowe zapisy tempki i dziwne były... nie takie jak wszystkie przykładowe jakie znalazłam na internecie :( dzisiaj znalazłam inne przykładowe wykresy, takie autentyczne i troche się zmartwiłam, bo przypominały moje ale w komentarzu napisane było, że pacjentka cierpi na niedoczynność tarczycy :( :( :( wygląda na to, że mogę też mieć niedoczynność, zwłasza że mam inne objawy niedoczyności muszę sprawdzić hormony tarczycy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Molly,wiesz co?Nie nakręcaj się,spokojnie.poprostu na wizycie u gin.pokaż mu te wykresy i powinien ci powiedzieć,czy on jest dobry itp.Spokojnie,moze to nie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Molly, Bardzo często tak jest, że wmawiamy sobie jakieś choróbska paskudne, bo jakistam sympton niby u nas występyje. Ale najczęściej to tylko nasza wyobraźnia, także spokojniutko! Na pewno po wizycie u lekarza dowiesz się ze wszystko jest ok i nie musisz się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo mam złe pzeczucia zwlaszcza, że od kiedy mierzę tempke to mój wykres jest inny... myślałam, że mam beznadziejny termometr, ale gdy zobaczyłam przykładowe wykresy to w pierwszej chwili ucieszyłam się, że ktoś takie ma a później przestraszyłam jak okazało się, że taki zębaty wykresz bardzo niskimi tempkami świadczy o niedoczynności, co w konsekwencji utrudnia lub nawet uniemożliwiz ciążę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy do gin.idziesz?podaj mi link do tej stronki,zajże tam i swoje porównam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly dokładnie stwierdziłam to samo u siebie!...wykresy mam bardzo zębate i nieznaczny skok temp... Ale muszę Ci napisać, że w tym cyklu od owu temp. utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie...i skok jest nawet o 0.3...Nie ma co się martwić na zapas...ja też bym chciała sobie zrobić te badania...zwłaszcza, że piszą aby je zrobić przed planowaną ciążą... Porównywałaś je może z wykresami na 28dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nadziejo :) Nudy w pracy (a raczej lenia mam i nie chce mi się nic robić) Ja chcę juz waaaaakacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow HOORHE wpisz się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×