Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Molly zaraz zobaczę! Witaj Euforia:) HOORHE ja to wakacje mam cały czas:)A jeśli można spytać,czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj euforiaaa dokładnie moje wykresy są bardzo "zębate" skok jest niewielki... poza tym ma bardzo niski tempki rzędu 36,1 czy 36,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly to pokaż ten wykres swojemu gin.przy najbliższej wizycie,powinien Ci powiedzieć,co jest grane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo tak zamierzam zrobić... zwłaszcza, że ginka zleciła mi zrobienie TSH ...zrobie jutro i zaniosę z wykresami tempki... zobaczymy co powie? kurcze w sumie to mam inne objawy niedoczynności: jest mi wiecznie zimno i mogłabym spać bez przerwy.... 12h to mało i mam bardzo suchą skórę, na nogach to mi pęka i swędzi... myślałam że taka moja uroda, ale może to tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliwice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow No to jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja suchą skórę mam od bardzo dawna,jest aż biała!Spać tyle nie muszę,ale zimno mi jest często:)Daj znać,co Ci powiedziała gin.A to badanie TSH to o co chodzi?bo ja go nie miałam,to jest na tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracyje w firmie logistycznej. Jak do tej pory na dwie zmiany, a teraz od przyszłego tygodnia to i nocka będzie, grrrrr Na tarczyce podstawowym jest TSH, jeśli jest w normie to nie trzeba nic więcej tobić. Jesli jest podwyższone lub zaniżone to wtedy robi się badania na jakieś dokładniejsze hormony (a może rodzaje tego TSH), jak się nie myle to wtedy 5 wyników jest i w zaleznosci co wyjdzie ma się niedoczynność lub nadczynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja mam najniższą 36,20... I muszę Ci napisać, że też mi często zimno i ze snem mam podobnie... Podobno przy niedoczynności zwykle się tyje...ja całe życie miałam niedowagę...w ost czasie przytyłam 3 kg, ale myślę że to z powodu tabletek anty...ehh już sama nie wiem... od lekarza ogólnego dostanę skierowanie na badanie hormonów tarczycy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH to hormon sterujacy pracą tarczycy znajduje się w przysadce mózgowej, jego niedoczynność prowadzi do bezpłodności, a niedobór w czasie ciąży matołectwem u dziecka, wogóle nie zdawałam sobie sprawy, ze ma wpływ na zajście i utrzymanie ciąży zwłaszcza w I trymestrze niedobór TSH może powodować wady rozwojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tak czytam Wasze wcześniejsze wypowiedzi i widze, że z tym dzidziusiem to jednak nie tak łatwo:( Pełno badań, leków, pomairów, a ja w takiej błogiej nieświadomości żyję sobie..... Ale na początku to chyba lepiej nic nie kombinować tylko na los się zdać, nie? jak myslicie, po ilu cyklach można zacząć się niepokoić odrobinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforio ja nie miałam problemów z wagą tylko, że mi nigdy nie chce się jeść, a to też moze być objaw niedoczynności, a poza tym szybko się męczę zawsze myślałam, że to brak kondycji :( sprawdź TSH lekarz rodzinny powinien wypisać skierowanie, prywatnie to badanie kosztuje między 15 a 26 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORHE po pierwsze to nie powinnaś się niczym martwić, mozesz iść do gina i zrogić badania tak dla siebie, żebyś była pewna, że jesteś zdrowa i zarzywaj kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze! W nast tyg może wybiorę się do lekarza i poproszę o skierowanie... Dziewczynki ja uciekam oglądać jakiś film z moim miśkiem... Już się paskuda zaczyna denerwować :> Pyta czy ja jakieś wypracowanie piszę ;))) Będę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo slyszałam na temat kwasu foliowego ale nie zgłębialam się nigdy co to. Wiem że potrzebny jest w 1 trymestrze by uniknąć wad u maluszka. Ale powiedzcie mi, czy jest to jakaś mieszanka witamin czy rzeczywiście jakiś jeden składnik? Ja aktualnie biorę jakieś witaminki wspomagające, by tak ogólnie organizm wzmocnić i odrzywić oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORHE kwas foliowy bierze się żeby ograniczyć mozliwośc wad wrodzony w cewce nerwowej płodu, powinno się przyjmować dawkę 4 mg na dobę, najlepiej zacząć zazywać 3 miesiące przed staraniami, zeby trochę w organizmie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORhe sprawdź czy w Twoim zestawie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. To dopiero mój 2 cykl po odstawieniu hormonów, to może rzeczywiście muszę zacząć zażywać. Molly, powiedz mi jeszcze jeśli możesz jaka jest jego cena jesli znasz. W moim zestawie to raczej go nie ma, bo to jakaś super mieszanka wzmacnająca jest ale czytałam na ulotce żeby w ciąży zażywac po konsultacji z lekażem, także jak tylko pojawią się 2 kreseczki, to na pewno to odstawie. Kurcze, pewnie macie niezły ubaw z mojej niedowiedzy Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORHE każdy ma prawo nie wiedzieć, dobrze, że pytasz i na pewno nikt nie śmieje się z Twoich pytań... po to jest forum, żeby wymieniać się informacjami ja mam kwas foliowy 250 tabletek nie pamiętam ile dokładnie kosztował, ale wydaje mi się że ok. 24zł wejdź na apteke internetową jeśli chcesz wiedzieć dokładnie ... jest dużo preparatów i różne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, widzę, że na allegro nawet po 14 się kupi. A nie odnotowalaś po tym żadnego wzrosty wagi etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po tym się raczej nie tyje :) nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to git, bo u mnie z wagą to raczej nieciekawie jest Dziękowka :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORHE kwas foliowy to suplement diety... możesz kupić sam kwas foliowy albo w zestawie z witaminami lub pod inną nazwą z inną witaminką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja ja tez zawsze robilam test w 40 dc ale teraz wole zrobic wczesniej.Boje sie znowu o te plamienia.W Polsce kupilam sobie 5 opakowac duphastonu:) Hoorhe z tego co wiem to nie zawsze pojawiaja sie plamienia.Po zaplodnieniu jajeczko biega:)po jajowodach okolo tygodnia do 10 dni a nastepnie zagniezdza sie w maciy:) Anamade ciesze sie ze juz troszke lepiej sie czujesz:D:D Dziewczyny ja za tydzien zaczynam dzialac;)We wtorek lece na monitoring i juz sie zaczynam martwic jak tam moj pecherzyk:P Nadzieja moze akurat to jest Twoj miesiac!!:) Euforiaaa ja tez jade z gotowcami:Phehe!w niedzielke dopiero cos upichce:) Tamagoci Twoj mezus to ma dobrze;)az mi narobilas ochotki na to ciasto z kremem i truskaweczkami:) Molly nie denerwuj sie na zapas.Moze wszystko jest oki.A kiedy idziesz do gin? Ja kwas foliowy biore juz od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj krokieciku naprawdę martwic to ja będę się jutro po badaniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz mnie fakt,że mozna poziom hormonów tarczycy wyrównć syntetycznymi hormonami i wszystko jest wtedy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly moja ciotka miala zawsze problemy z tsh i bez problemu zaszla w 2 ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokieciku niski poziom tsh nie wyklucza ciąży tylko zagraza dziecku a wyrównanie poziomu eliminuje problem z zajściem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×