Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

ja tez za wcześnie bo gdyby była po 30 dniach to dzisiaj a tak jak ostatnio po 32 to w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz pewnie podobnie bedziemy owulować :D heheh, to jak sie bede przekopywac z moim do sasiadow, żebysmy sie do was nie prezkopali, bo jak i wy bedziecie kopac....hehehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku lat 30 dni jak w zegarku, a ostatnie 4 miechy to 29,30, 31,32 niby wszystko w normie, ale to jednak trochę utrudnia trafienie owulke bez testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak kiedys mialam, jak dostalam @ jako mloda dziewczynka i po jakims czasie jak poszla pierwszy raz do ginekologa to przepisal mi hormony, zeby mi sie uregulowala i po odstawieniu ( a i w trakcie tez zmieniala kilka razy i robilam przerwy ) tak juz zostalo, na poczatku regularnie co do godziny, ale jak widac cos sie pozmiennialo znów....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę w tym miesiacu kupić testy i naprwdę się przyłożyć do kopania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Molly.Mi do tego wykres taki wychodzi,że połapać się nie idzie i trzeba sobie testami pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja heheheh... testy sa przydatne :), pomagaja...bo ja np nie czuje owulacji tak jak na internecie czytalam, ze dziewczyny to czuja, jak mi test nie pokaże to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze @ miałam bardzo regularne tyle, że co 23 dni a że trwa 7 dni to praktycznie często i gęsto to wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam testy :) ostatanio zakupilam wiecej, w sumie bzdura jakas tak jakbym zakladała, ze sie przydadza, moze zapeszylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade mnie czassami jajnik lewy boli,czasem prawy,a czasem żaden.A jak boli,to siadam na fotel jak kobieta w zaawansowanej ciąży,najpierw ręce opieram,a potem siadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade ja tez nic nie czuję podczas owulki i nic nie zauważam dlatego z wiesiolkiem próbuje.... moze w tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak ktoś regularnie mierzy tempkę to wie kiedy owulka bo wtedy tempka skacze do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie jestem przekonana do tego mierzenia temperatury :( jakos mnie to zupelnie nie przekonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie sobie ten wiesiolek jutro...normalnie bez recepty on jest mam nadzieje, czy to trzeba konsultowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade bez recepty jest ja dałam za 6oszt.niecałe18zł,ale znając życie u Ciebie mogą być droższe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie do regularnego mierzenia nie nadaję bo wstaję i chodzę spać o bardzo róznych porach, a to trzeba regularnie o tej samej godzinie i codziennie mierzyć, nie stresować się i prowadzić unormowany tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek z wiesiolk nie jest drogi i wg ulotki to 2kapsułki 3 razy dzienni podczas posiłków ja biorę od wczoraj i czekam na efekty ;) zobaczymy czy podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja dzieki, jutro zakupie :), nie mysle, że nie bedzie jakiejs znaczacej roznicy w cenie :) molly ja tez tak mam jak Ty, moje mierzenie by sie nadawalo do d....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Molly?Ja się zastanawiam,czy mi on nie pomógł,bo już nas lekarz chciał do kliniki wysłać.Ale kupiłam sobie wiesiołek i testy owul.i może to pomogło!?Czasem zadaję sobie to pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja kochana bo Ty to jestes super babka, ja jak mialabym wstawac i mierzyc, a pozniej dosypiac to napewno by to potrwało gora dwa dni...wlasnie dla takich roztrzepanców jak ja sa testy i dziekuje za nie, bo inaczej chyba musiałabym do wrozki chodzic co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×