Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Krokiecik udanej imprezy:) Anamade,to je wygoń haha.nie no,żartuję,a masz takie krople do inhalacji-Inhalol czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam , zadnych kropelek, nigdy nie stosowałam, zawsze biore ibuorim zatoki ale warto moze sprobowac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo kup sobie jakieś krople typowo do nosa!Jeśli jutro w aptece coś dostaniesz.Ja jutro zaraz z rana idę na zakupy,bo u nas też podobno mają być krócej sklepy czynne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rano jade i cos napewno kupie, wstapie do ateki...tam mi najlepiej doradza, chyba, ze przypomni ci sie nazwa :) u nas tez sklepy wczesniej zamykaja i do 18 godziny prohibicja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam nazwę,bo miałam stare opakowanie jeszcze,tak jak pisałam INHALOL do inhalacji parowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki miło, ze mamy nową koleżankę na forum, witam ja dzisiaj zdycham drugi dzień... może jutro będzie lepiej poszłam na zakupy i ledwo się przyczołgałam ... ludzie poszaleli... masakra... pół dnia nieczynne sklepy a zakupy jak na tydzień conajmniej i kolejki.... cos to się po robiło anamade na katar to polecam inhalacje z jakimś miłym olejkiem, katar przejdzie a miło się poczujesz i śluzówki nie wysuszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo my to myślimy podobnie, niezła synchronizacja .. aż sie usmiechnełam jak zobaczyłam co napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi się dzisiaj zrobiło w sklepie :( .... pełno kobiet z dziećmi albo w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc molly, długo cie trzyma...:( ja jeszcze zakupy nie zrobione, ale mam nadzieje, ze jutro bedzie troche luzniej...:) nadzieja dzieki, zaraz bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami to mnie trzyma 2 albo 3 dni :( przydałaby mi się przerwa tak z 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem, mnie, az zal dupsko sciska momentami, wszystkie babeczki w pracy albo z brzucholem, albo na macierzynskim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly takie sytuacje są przykre!Jak ja dalej bym była w ciąży,to rodziłabym miesiąc po koleżance i nasze dzieci byłyby w tym samym miejscu,bo koleżanka miała więcej szczęścia,choć mało brakowało.Jak przewijała swoją córcię roczną,1dziecko,to ona ją mocno kopnęła w brzuch i koleżanka się źle czuła,ale podobno jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy nie widuję brzuchatek, ale małe dzieci to kobitki maja i smutno jak opowiadają w rodzinie to maluchów pod dostatkiem, takich szkrabów do 3 lat to już 7 jest, z jednej strony się cieszę, bo to fajne i miłe dzieciaki, ale żal mi, że ja takiego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tak i nastepnym razem, chcialabym, zeby ta Twoja @ poszla w cholere na ten okres czasu, moze nawet na 10 ja przegonimy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jedno bedziesz miec :), a i pozwole sobie dodać...wszystkie bedziemy...i dopiero zacznie sie młyn...hehehe, pogaduszki o ulewaniu, kupkaniu i innych tego typu cudnych momentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było gdybyśmy razem zafasolkowały :) nadzieja nie martw się ... nie zrozum mnie źle, ale przynajmniej wiesz, że możesz zajść moja mama zanim za mną zaszła poroniła w 3 miesiącu odczekała i po 5 miesiącach była w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,a zaś druga znajoma poroniła ledwo przede mną,mogłyśmy się nawet w szpitalu spotkać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko ja mialam za wczesnie w tym miesiacu, spodziewalam sie w z niedzieli na poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Molly,też tak sobie tłumaczymy.Mój zostawił ten test z 2kreskami,jakbyśmy stracili nadzieję,to żeby sobie przypomnieć,że możemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×