Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

hehehe, miałam kiedyś podobne odczucia, tylko, że była to szczera zazdrośc, teraz po pewnym czasie nauczyłam sie racjonalnie myslec na ten temat :D hehe i troszke mi przykro tylko, ze to nie ja spaceruje ze swoja pociecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
mnie też póki co męczę ból brzucha i jade na prchach przecwbólowych a myślałam że sie uda miałam ccha nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
nie.dlatego czekam jeszcze z łażeniem po lekarzach; z reszta mąż robil badania na te plemniki i ma wszystko ok ze mną niewiem boje sie bo bralam przez 4lata tabletki antyk.i przerwałam we wrzesniu 2009roku.moja kolezanka tez brała odstawiła i od razu była za pierwszym razem boje sie że ma to związek że łyknełam kiedys tą tabletke po stsunku i że ten syf jeszcze działa;;;;jest w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie sądze, zeby to miało jakis wielki wpływ... ...znam wiele szczesliwych mam, które też kiedys zanim jeszcze myslały o dzieciach łykneły, czy nawet łykały kilka razy ,,tabletke po'', a to, ze ktoś odstawił i udało się zaraz po odstawieniu to niezły fart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
ja ide prace mgr popisać odezwe sie póżniej leje deszcz u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade przykro mi ze to jednak @ się pojawiła tamagoci głowa do góry będzie dobrze U mnie dziś pogoda zwariowana deszcz na zmianę ze słonkiem więc czuję się fatalnie. Pije już drugą kawę a i tak nie mogę się na nogi postawić ;/ Za to niedawno wróciłam z zakupów - mówię Wam wszędzie takie kolejki jakby ludzie zapasy na tydzień robili a nie na dwa dni - normalnie szaleństwo straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to mnie teraz nieźle przestraszyłaś, bo ja dopiero wieczorem mam zamiar jechac, cholera.........chyba ich tam w tym sklepie pogryze, nienawidze takiego tłoku...wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
to już sobie wyobrażam te kolejki i walke o wózek w sklepie real jeżdżący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam na zakupy do niewielkiego osiedlowego marketu -taki typu alti i tyle ludzi to tam było przed świętami, a po mięsko na obiad sobotni i niedzielny to musiałam iść do innego sklepu bo w tym już praktycznie nic ładnego nie było - wszystko wykupione ;/ paranoja jakaś A jeszcze zaraz muszę jechać w okolice rynku pozałatwiać wszystkie sprawy przed weekendem i jak sobie pomyśle o tych korkach to od razu mi się odechciewa wszystkiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
z lublina.zawsze w pt lub sob robimy zakupy i w realu jest masakra dobrze żesamochodem to5minut stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde najlepiej na piechotke :), czytałam dzis w gazecie, że u was wszystko na rynku juz sie przygotowuje...naprawiaja nawierzchnie i takie tam...:( Anulka Kochana życze Ci cierpliwości do tych wszystkich ludzi :D szybciorkiem wracaj do domku :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Trezele:) Dziewczyny,znowu się rozpisałyście?hehe U mnie teraz jest super pogoda,świeci słońce:) Tamagoci 3maj się,a może test się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Witam również nową koleżankę :) Nareszcie piątek!:) strasznie mi się dłużył ten tydzień...U mnie też ładna pogoda! Dziś rano mierzyłam temp i jakis dziwny skok mam w porównaniu z pozostałymi :( nie mam pojęcia co ją mogło zakłócić...może jakieś choróbsko chce mnie przyatakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
już 26..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc euforiaaa, zanim choróbsko przyatakuje Ciebie ty je z nienacka weź....moze jakiś miodek albo wiecej cytrynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade dzięki!Właśnie przypomniałaś mi o miodzie, o którym zupełnie zapomniałam ;) Ja lecę robić obiadek a później trzeba się szykować na to wesele...Miłego wieczorku! Później jeszcze wpadę na chwilkę a może i dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
jade dziewczynki do sklepu bo w lodówce światło:)) napisze jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
ja właśnie wróciłam i szykuje sie na nocna zmiane do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
pracuje w rossmannie a dziś mamy towar i musmy go wyłożyć na pólki do 7 rano:((( spadam dziewczynki odezwe sie jutro jak wstane ledwo co żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki moje kochane:)dzisiaj mnie nie bedzie :(lecimy do znajomych na imprezke mala:)buziolki i milego wieczorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik Buziole :)Baw sie dobrze...dawa znac jak bedziesz dostepna 🌼 witam Cie Nadzieja 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×