Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

życie po życiu

Do Pań które nie sypiają ze swymi mężami

Polecane posty

Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
a wie Pan że z moim hobby to taki miałam plan na początku:-) ale będąc w ekstremalnej sytuacji przekonujemy się czy chcemy życ:-)ja chcę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
no tak teraz doczytałam wszystkie posty :) gdyby mój mąż ze mna nie sypiał, to jest wielu chetnych którzy zrobia to za niego wieć luzzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro jej... Wg mnie związek to sztuka kompromisu potrzeb obojga partnerów, a nie narzucenie swoich i stwierdzenia, że jest mi przykro. Jesli wszystko już zostało powiedziane, to teraz wspólnie zastanówcie się nad rozwiązaniem sytuacji. Czego ona oczekuje od Ciebie. Poza tym mogłeś się spodziewać, że będą takie problemy. Duża różnica wieku niesie ryzyko kłopotów z sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
oj Prosze Pani to nie takie proste jak Pani myśli a Pani pewność siebie oby sie nie skonczyła. autor ma inny problem i nie po to otworzył topik by wysłuchiwać Pani Przechwałek:-) a w łóżku jestem lepsza od Pani na pewno to tak a propos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------> AaliyahHaughton. Przeczytała Pani ale troszkę jakby bez zrozumienia. Pytanie jest co zrobił by Pani mąż gdyby Pani przeszła już ochota? Jest wiele chętnych lasek więc luzzz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam takie teksty "... mogłeś się spodziewać " . (Uwaga będzie teraz ostro i z góry przepraszam" K...wa mać co 28 letni facet może wiedzieć o problemach związanych z menopauzą kobiet i zwiazanym z tym spadkiem libido. No litości do jasnej cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 28 letni facet to mieszkał w jaskini, nie chadzał na lekcje biologii, gazet nie czytuje, o książkach nie wpominając, światem i zyciem się nie interesuje??? Litości, do jasnej cholery... Naprawdę nie słyszałeś o piramidzie Maslowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuuu...naprawdę w wieku 28 lat nie wiedziałeś co to jest menopauza i jakie może mieć konsekwencje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
iftar- Pan/i chyba nie wie co to miłośc młodego faceta i nieco starszej kobiety. To jest luksus na który nie każdy może sobie pozwolić. Pan życie po Zyciu podejrzewam że miał wcześniej seks taki o którym wielu się nawet nie śniło. A teraz jest po prostu problem wieku . Ale z tego co czytam nadal jest Miłość i to chyba duża choć autor się zarzeka że w nią nie wierzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
bzdura dla osób o wyższej swiadomości ale dla przeciętnych posób nieświadomych siebie to nie taka bzdura...sam Pan pisze , że denerwuje się faktem ze za rzadko jest seks. Ale w sumie, może nie jest on taki potrzebny? może wkręcamy to sobie?...chciałabym się nauczyć panowania nad ciałem za pomocą rozumu...nie wpadać w depresję bo nie robię Tego...chciałabym..i tak będzie bo chcieć to móc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody facet to 18sto latek. Facet 28 letni jest dojrzałym mężczyzną. A raczej powienien nim być. Skoro to jest MIŁOŚĆ to akceptujesz ją taką, jaką jest. Zapewniam Cię, że w moim środowisku 30sto latki wiedzą co to jest menopauza i andropauza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bzdura dla osób o wyższej swiadomości ale dla przeciętnych posób nieświadomych siebie to nie taka bzdura... WOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
wiedzieć a wiedzieć będąc zakochanym to KOLOSALNA różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzieć co to menopauza to jedno a jakie są objawy w życiu codziennym to drugie. Pani też wszystko wspaniale o menopauzie wie. Prawda? Chciałbym zobaczyć Pani minę jak już Pani w nią wejdzie i zaczną się pojawiać objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głebia tego stwierdzenia, obalajacego podwaliny współczesnej psychologii rzuca na kolana. Rozumiem autorko postu, że w przeciwieństwie do Maslowa jesteś istotą z wyższą świadomością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
:-)ototo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mina nie będzie spowodowana brakiem wiedzy tylko ewentualnymi zmianami w funkcjonowaniu mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądź zycie innych po sobie. To, że Ty nie byłeś/nie jesteś przygotowany do zycia i otwierasz szeroko oczy ze zdumienia na widok zjawisk w pełni fizjologicznych nie oznacza, że inni tak mają. Pozdrawiam i zyczę byś jednak porozumiał się z małzonką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sądzić innych po sobie bo ja nie mam wglądu w Pani jaźń żeby sądzić po "Paniemu". Wszyscy tak mają. Patrzą na świat swoimi oczami, myślą swoim mózgiem, korzystają ze swoich doświadczeń. Pani też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
autorze- niektórzy nie rozumieją różnicy między teorią a praktyką:-) ale nic to... damy radę co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę? No nie mamy specjalnie wyjścia. Chociaż znałem w swoim życiu cztery osoby które nie dały rady i sobie odebrały życie. Ale na razie nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
życie po życiu tak własnie myslę, że gdybym ja nie miałą ochoty na sex to sa inne kobiety, nie kochajac sie z mężem spodziewałabym sie że w końcu znajdzie chętna na sex i bym to rozumiałą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×