Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

życie po życiu

Do Pań które nie sypiają ze swymi mężami

Polecane posty

Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
i jeszcze słowo do iftara jeśli czyta:-) Psychologia jest stosunkowo(sic!) młodą nauką , wspomniałam o piramidzie potrzeb to prawda ale psychologia naprawdę nie odnosi się do prawdziwej głębi człowieczenstwa a tylko do sfery bodziec-reakcja. Tak naprawdę staram się, by psychologia- nauka o manipulacji- jak najmniej mnie dotyczyła choć znam ją bo lubię wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
Autorze po 14 latach małżeństwa jestem w stanie duzo zaakceptowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
a co do śmierci chyba nie planuje Pan życ wiecznie? ja osobiście nie znam nikogo takiego:-) ważne , żeby żyć dobrze:-) Panie życie po zyciu....tak naprawdę...planuje Pan odejśc od niej prawda?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodziec-reakcja to behawioryzm, czyli tylko pewna część psychologii. Skoro ją znasz to powinnaś wiedzieć. iftar się nie odmienia przez przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię wiedzieć. Dlatego lubię lekturę takiej "psychologii praktycznej" a nie jakieś mętne głęboko abstrakcyjne wywody psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
czepia się Pan/i szczegółów i co do pisowni i co do psychologi:-) to znaczy że brak argumentów jest:-) no , nieważne jak mówią psychologowie ma Pan/i prawo mieć inne zdanie pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam i czytam.....
Pytanie do autora topiku: Napisz, ile masz lat, bo żona 56 prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
tez jestem ciekawa ile autor ma lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
nie odpowiedział Pan na moje pytanie- nie musi Pan oczywiście... czy myśli Pan o odejściu od żony w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są szczegóły tylko fakty. Fakt z przypadkami był lekko złośliwy, a fakt behawiorystyczny pokazywał, że nie znasz zagadnienia tak, jak się tym przechwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie planuję odejść. Czasami w chwilach rozpaczy wydaje się że to jedyne wyjście. Ale mówiąc wprost odejście nie zmieni mojego życia na lepsze. A przecież ludzkie zachowania mają na celu poprawienie a nie pogorszenie sytuacji. Mam już swoje lata. Do kobiet mam stosunek wielce ostrożny. Nie wierzę że znalazł bym partnerkę która uczyniła by moje życie szczęśliwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam i czytam.....
Acha - "Mam już swoje lata" :-) Czy to odp. na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
znam zagadnienie i się nie przechwalam mam w sobie wiele pokory:-) a to nie portal psychologiczny więc nie odbiegajmy od tematu - ostatnio zdawałam kolejny egzamin z maslowa, skinnera, pawłowa czyli podstwa teorii psychologicznych mimo że studiuję całkiem niezwiązane z psychologią zagadnienia- a jednak znów po raz nie wiem który musiałam do psychologii sięgnąc:-) dlatego z tym maslowem wyjechałam może. Lepiej pogadajmy po prostu o życiu- jeśli uraziłam przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
autorze opisz swoje "chwile rozpaczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
9 lat różnicy to nie dramat... szczęśliwszym nie uczyni Pana żadna kobieta..Tak jak mnie żaden mężczyzna..Szczęśliwi możemy być tylko zdając sobie sprawę z całkowitej samotności i akceptując ten stan. To oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
a ja nie uważam że trzeba zaakceptowac samotnośc, to najgorsze co może w zyciu być, życie w nieudanym związku to tez koszmar, lata leca a człowiek nieszczesliwy, ciagle sie zadręcza, ma doły, depresje, co to za zycie :o Myśle że trzeba samemu szukac szczescia, bo jak sami o siebie nie zadbamy to nikt tego nie zrobi :) Autorze myślę że jesteś dobrym facetem i zasługujesz na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
depresja spowodowana brakiem seksu? A Pani Ali może by tak spytała czy Zycie po życiu czasem potomstwa nie ma? tak lekką rączką by Pani szczęscia szukała?.... a co będzie PAni ali jak(czego nie życzę) Pani mąż umrze? skąd Pani wtedy zaczerpnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam i czytam.....
No dobrze, ale kiedyś ta różnica wieku wam nie przeszkadzała... Podejrzewam, że to była wielka miłość... :-) Wiem, że sporo kobiet po 50-tce ma obniżone libido :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest szczęście? Świat to wojna egoizmów. Mój egoizm przeciwko egoizmowi innego człowieka. To nie wyklucza dobrego związku. Trzeba tylko trafić na osobę której egoizm nie zagraża naszemu. Im lepiej się te egoizmy mijają tym lepszy związek. Nie wierzę że trafię jeszcze na kobietę z którą da się takie coś osiągnąć. I ta niewiara wynika z poznania motywacji kobiecych zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
chwila, szukanie szczescia nie oznacza rozwodu. Sama mam dzieci i nigdy bym ich nie skrzywdziła, a zapewne rozwod z ich ojcem byłby dla nich krzywdzący. Szczescia mozna szukać na inne sposoby :) Autorze napisałam Ci maila na adres który masz w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
alia- coś o tych sposobach wiem....swoją drogą autorze- pasowalibyśmy do siebie:-) no dobra dobra to był żart chciałam tylko by się Pan uśmiechnął...Powiem jak w seksmisji- zdrowy organizm działa- dopiero chory zastanawia się nad sobą... Ma Pan 47 lat- Pan wie co to oznacza prawda? kryzys wieku średniego i poczucie zmarnowanego życia i ostatni dzwonek żeby coś robić. Proszę nie popełnić teraz błędu to niebezpieczny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ
widzę , że autor został już odciągnięty:-) to i ja pójdę. Miłego dnia:-) i jak mawiał guru telewizyjnych psychologów Garry Springer DBAJCIE O SIEBIE I INNYCH:-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki temat mam dzis
ja z moim partnerem nie sypiam bo nie mam ochoty, po prostu mi się nie chce choć kiedyś sama go zaczepiałam i to codziennie. może być też taka przyczyna że pojawił się na nowo ktoś inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
autorze gdzie jestes???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam i czytam...
Ja nie miałam ochoty na sex, bo bałam się ciąży. Mam już 2 dzieci. Od kiedy jestem dobrze zabezpieczona jest lepiej. W przypadku kobiety 56-letniej to chyba już nie ma takich obaw. Musi być inna przyczyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam i czytam...
Do: cieżki temat.... A u Ciebie się pojawił? Dlatego nie masz ochoty na męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadchodzi wiosna
No i temat się skończył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×