Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

anetkaks my tez chcemy takiego meza !! ;) Witam wszytskie odchudzaczki i zapraszamy na forum :) jak sa jakies pytania, sluzymy rada i pomoca... ja wlasnie wrocilam z tesco.. kupilam super przepyszna makrele wedzona za ok 4,5! starczy mi na dwa posilki, ale przepyszna, czuc lekko octowy smak, wzięłam jeszcze śledzika wędzonego, zobaczymy jak będzie smakował zdam relację, także za 10 zł mam dwie rybki i to naprawdę duże... kupilam ser chudy i serek turek light na kanapki, wiem,że Kasia_J ma w lodówce takiego - ale nie zdradziła mi jak smakuje ?! ja upiekę dziś bułeczki, bo te co ostatnio sobie zrobilam smakuja tragicznie, moze za bardzo poszalalam ze skladnikami? nie wiem, okaze sie dzis.... dzis rowniez z kasia_j konczymy 7 dniową fazę uderzeniową! od jutra warzywka.. jak mi się marzy chicken cacciatora! tzn. kurczak w pomidorach puszkowych.. mam go dzisiaj zamiar zrobic, bo musze na zimno zabrać go jutro do pracy, tak jak wcześniej wspominałam, pracuję po 12h! także uzbroić się muszę, we wszystkie dozwolone produkty :) fazę 2 mam zamiar prowadzić przez 3 dni po czym znowu wrócić do białek, zobaczymy jak będzie mój organizm reagował. Ważyć się bedę jutro, wiec dowiem się, jak stoję wagowo. Dziś na śniadanie zjadlam tradycyjnie jogurt z otrębami, na drugie śniadanie kawaleczek serniczka i herbatkę, na lancz zjadłam makrelę taką średnią (płat - rewela i miła odmiana) mam jeszcze zupę więc przyrządzę ją sobie na obiadokolacje. Mam zamiar wyjść dziś na rower, a jeśli nie to pobiegam w domu. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolorcia opowiedz jak ci przebiegalo chudniecie !! to dla nas największa motywacja :):):) Witamy wszystkie chętne dziewczyny, Panów też zapraszamy a co ! Służymy radą i pomocą! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie Dukana od 7 m-cy
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie Dukana od 7 m-cy
Japonkii , mnie się wydaje, że twój jadłospis jest troszke ubogi . Sniadanie powinni składać się z czegoś więcej , a nie tylko Jogurt! 2 sniadanie , nie powinnaś jeść sernika i herbaty! a gdzie placuszki z otreb? obiad porzadny? kolacja? ech, daleko to Wy nie zajdziecie, jesli będziecie sie tak glodziły. Zaczniecie po diecie jeść normalnie i efekt jo-jo murowany:( Nie wolno żołądka, jelit przyzwyczajać do tak małej ilosci jedzenia i tak lekkiego jak np jogurt ! Jogurt to nie posiłek głowny! to tylko dodatek między posiłkami :) Herbata to tez nie posiłek!!!!!! ojejku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie dukana od 7 miesiecy co proponujesz w takim badz razie ?? to jak jem to mój styl zycia, nie poradze nic na to, zeby pochlaniac nie wiadomo jakie ilosci jedzenia, tak juz mam! Uwazam, iz to duzy sukces ze o 9tej jem jogurt, a potem drugie sniadanie! Bo zazwyczaj pilam kawe, ok. 12stej jadlam jakies sniadanie a potem dopiero obiadokolacje... Czekamy na wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie Dukana od 7 m-cy
śniadanie to najwaniejszy posiłek :) kanapki z placuszków (szyneczka,jajeczko na tardo ) jesli dni z warzywami to oczywiście można dodać pomidorka, sałate itp:) inna wersja : jajko na miękko jajecznica i wiele innych zestawów :) jogurt to raczej na 2 sniadanie. Otręby Dukan kazał jeść codziennie . Jeśli przyzwyczaisz swoj organizm do takiej małej ilosci jedzenia , to po diecie (bo przecież nie będziesz na diecie do konca zycia ) waga expresowo pójdzie w górę :) Przerabiałam już to i wiem co mówię :) od samego poczatku trzeba pokazać organizmowi , że ma przyjmowac nie tylko jogurt na sniadanie , czy kolację :) Tu nie chodzi i obżeranie się, ale o normalne posiłki :) Powinnaś na obiad zjeść zupkę i drugie danie , a na kolację np makrelę :) ale każdy robi jak uważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze forum ma zaledwie 4 strony, także wydaje mi sie, ze przeczytalas post z dnia dzisijeszego. Ja jestem z tych ktorzy nie cierpia śniadań i jest mi trudno się do nich przyzwyczaić. Staram się jeść 5 razy w ciągu dnia. Naprawdę. Przerabialam już wszytskie diety, jak Ty. Nie bede zmuszać się do jedzenia, jem wtedy kiedy jestem głodna i kiedy mam na to ochotę, a przy okazji pilnuję, żeby posiłek był dostarczany minimum 4 razy dziennie. Jak Twoje efekty i wyniki ? Bądź naszą motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać Dzień Dobry a co to wskoczyło? Przeczytałam te posty i chce Wam cos napisać :) Też jestem od Listopada na diecie Dukana :) zrzuciłam 17 kilogramów , dziś zaczełam 3 fazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne spadki wagi! Jestem w sozku i gratuluję !!! W maju, dokladnie wtedy kiedy minie miesiac kuracji, lece na rodos/turcja (7 dni) pozniej tydzien bede w polsce i lece do portugali/hiszpani (7 dni kolejne) jak sobie poradzic z pokusami na szkoleniach ?? Bedzie tam mnostwo jedzenia, atrakcji, morze alkoholu itd...? Sprawdzalam info o wyżywieniu i wiem, że dopiero w hiszpani bedzie bufet dla dietetyków... a co z resztą ! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mogę nic znowu napisać , bo mi wyskakują jakieś dziwne kody 😭 Japonka , to masz przewalone . Najwyżej pogrzeszysz, a jak wrócisz do domu to wejdziesz na właściwy tor :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Od dzisiaj dukam i ja :) Od dawna przystawialam sie do tej diety i strasznie zaimponowalyscie mi Waszymi rezultatami!!!! Widze ze to tez sprawa dobrej organizacji - ja dzis rano zaspalam, wiec zero czasu na sniadanie, zlapalam co moglam i bylo tak: - trzy (ostatnie co byly w lodowce) plasterki wedzonego lososia - jogurt grecki light - krewetki w sosie wlasnym - chyba z trzy kawy z mlekiem ale bez cukru (fuj!) a na kolacje bedzie piers z kurczka na parze. Czy sa wsrod was kobiety ktore sie odchudzaja majac nieodchudzajaca sie rodzine? bo ja mam wlasnie taka sytuacje i trudno mi wszystko polaczyc, gotowanie dla chlopa z masa pyrow lub ryzu, i dla dzieci ... :( acha, moj start to 81kg, wzrost 170cm, cel 60kg (ale i 63kg bylyby fajne, tak ajk przed ciaza!) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zrzuciła 22 kilo na diecie Dukana i już ma prawie koniec. Ale tak jak juz zostało napisane , nie wolno omijac posiłków . Może teraz wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przechlapane! musze postawic sobie za cel... niegrzeszenia! wraaaa! Dea Erw! wiem, ze to ciezkie, gotowac innym... nawet sprobowac nie mozna, ja na szczescie mieszkam sama i nikt mi do lodowki nie zaglada, ale jak tylko ide do rodzicow to masakruja mnie tym co jedza ;) takze sie nie martw, bedziemy dla Ciebie wsparciem! a ost nawet zrbilam im andruta! nie pokusilo mnie, zeby sprobowac! nie dam sie! walcze! jestem dzielna, chce zrzucic nadwage i czuc sie swietnie we wlasnym ciele! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii, a może bądę mieć dania bez tłuszczu:) wędlinkę możesz jeść , ja bym sobie upiekła chlebek i zabrała ze soba :classic_cool: serki i inne produkty , kupisz na miejscu w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Japonkii, po to tez dolaczylam by wspierac i byc wspierana :) 😘 czekam na ksiazke z przepisami, zamowilam przez Merlina ale jeszcze nie doszla :( A jak sprawdzic zawartosc truszczu w kielbasie? Kupilam mysliwska i kabanosy, moge cos z tego zjesc, czy tylko wachac? Co do nie przeskakiwania posilkow to sie zgadzam! Metabolizm nie bedzie sie mogl polapac co i jak i zacznie odkladac wszystko co moze, wiec nawet przy skromnych posilkach mozna przytyc :( aaa, i slyszalam ze w pierwszej fazie lepiej nie cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka wie co mówi:) jest skarbnica wiedzy Dukanowskiej:)jest moim guru:))) Jesli chodzi o moje spadki to tak sobie. Na I fazie schudłam jakies 4 kg przez 7 dni a poteem to juz powolutku chudłam. Troszke grzeszę dlatego czasmi waga idzie do góry. Jesli chodzi o szkolenia to ja byłam na 4 dniowym i jakos sobie poradziłam:) nie było az tak źle:) tak sobie wszystko ustaw zebys miała 7 dni P+W. Fakt ze było to szkolenie we Władysławowie wiec menu takie swojskie:) na sniadania jadłam sałatki jajka bez majonezu, szyneczki, pomidory, ogórki twarożki. moze nie było to wszytko light ale były to małe grzeszki. jesli chodzi o obiady dostawaliśmy porcjowane. Poprosiłam kuchnie żeby dawali mi same mięsko z surówką i z deserów tez rezygnowałam. Nie da się całkowicie nie grzeszyć ale chociaz można się starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szkolenie zabrałam ze soba ciasto jogurtowe, w razie jakbym miała ochotę na słodkie:) przydało się jak na deser była szarlotka z bitą smietaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe dziewczyny ! :) Wyobraźcie sobie, że zarazilam tą dietą dwie koleżanki z pracy :) Tak więc nie jestem sama ani w wirtualnym świecie ani w realnym :) Wróciłam dziś z zakupów obładowana jak wielbłąd. Znowu bezskutecznie szukałam serka homo naturalnego:/ W Leclercu nie ma:( Chyba będę musiała pojechać do Carrefoura, bo jedna z was pisała, że tam na pewno takowy można kupić. Oprócz składników na serniczek kupiłam również foremki w celu upieczenia protalowych bułeczek. Co prawda foremki są do tarty, ale to szczegół. Właśnie je wyjęłam z piekarnika i są smaczne, ale prawie wcale nie urosły :/ Zamiast serka homo dałam jogurt naturalny - czy to może być przyczyną? A może za małe jajko, bo kupiłam wytłaczankę takich mniejszych. Acha, jak się domyślam nie można jeść placuszka otrębowego i bułeczek protalowych jednego dnia? Co do serka Turek light to mialam na niego ochote, ale on ma 5g tłuszczu. Czy to nie za dużo? Kupiłam za to jogurt owocowy 0% z Mlekpola 350g i trochę mnie ponioslo, bo zjadłam całego, a chyba nie powinnam w tej fazie diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolorcia 😘 oj, nie zawstydzaj mnie ! Nivencja :) ja serki Homo naturalne kupuję w Kauflandzie firmy Vian 3% tł 0,99gr. , i są też wanilowe Vian 3,5 % tł. W błękitno-biąłym opakowaniu TSN-jakoś tak . Ostatnio tez kupiłam w Carrefour serki :) Był tez taki dobry Mexicana , ale do tego sklepu mam 35 km:o serek Turek ja jem light :) i Danio waniliowy , ale wiadomo niecodziennie ;) Otręby 3 łyzki dziennie, ale myslę, że jak zjadłaś więcej to tragedii nie będzie :P ja nie liczę łyżek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivencja nic sie nie przejmuj, nie rosna buleczki bo nie maja na czym, sa bardzo ciezkie dlatego tez sa malutkie, ja ost zrobilam ale byly jakies takie łeee mokre blade, nie dalo sie ich jesc, teraz zrobilam sobie nowe, brazowe chrupiace i z serkiem turek light smakuja wysmienicie, tym, ze ma 5% tłuszczu sie nie przejmuj, bo w sumie nie jesz calego serka na raz... ja zrobilam wlasnie kurczaka w pomidorach, z dwiema pieczarkami i dymka... kurczak jest chrupiacy i prezentuje sie wysmienicie.. mam go jutro na obiad do pracy... szkoda, ze bede jesc na zimno, ale coz, juz sie nie moge doczekac! serki homo sa wszedzie, ja widzialam w tesco, ale nie kupuje bo wole dodac jogurt naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczyny u mnie 9 kg. mniej śniadanie- Kawa z chudym mlekiem , sernik,jogurt naturalny 2 śniadanie -2 bułki ( jedna z chudą wędlina i korniszonem, druga z białym serem i szczypiorkiem) obiad-pierś kurczaka kolacja-jajecznica ,bułka Dzisiaj wypiłam 3 litry wody + 3 kawy z mlekiem Pije i pije i pije. Bez przerwy mam przy sobie butelkę z wodą . I zimno mi strasznie ale to dobrze bo to prawidłowy objaw w tej diecie Olej parafinowy można kupić w aptece. Kupiłam go kiedyś ale nie potrafię przekonać się do niego.Na pewno nie można na nim smażyć, strasznie się wtedy pieni, pewnie dochodzi do jakichś reakcji chemicznych.Ja Wam odradzam. Wg. mnie olej jest całkowicie zbędny w tej diecie Stasia1540 wg. mnie lepiej kupić tą pierwszą książkę w której opisane są zasady diety protal. Książki z przepisami nie musisz kupować bo praktycznie wszystkie przepisy znajdziesz już w internecie. W sumie... Nivencja ma rację , wcale nie musisz kupować żadnej książki chociaż bardzo fajnie czyta się ta pt. ,,nie potrafię schudnąć,, Dukan pisze w niej o naprawdę ciekawych rzeczach . Jesli będziesz chciała to wyślę ci skany części książki . japonkii nie ma za co słońce. Do usług Możesz robić beziki, ciasto biszkoptowe,sernik na zimno, zwykły sernik,muffinki i różne inne desery Tutaj macie przepisy na te słodkości: http://www.wielkiezarcie.com/recipeslist.php?group=81&offset=350 Co do wędzonej mareli .Nie kupuj w Tesco. Przejdź się na plac pod Biedronke ( kiedyś nazywaliśmy ten plac ,,pod niebieskim,,) . Tam 2 Panów ma sklep z rybami. Mają pyszne,zawsze świeże ryby . Fakt, maja drozej niz w Tesco bo 1 makrela kosztuje średnio 6 zł ale wierz mi, warto Dziewczyny gratuluje końca fazy uderzeniowej. Jutro zaczynacie warzywa. Przygotujcie się na to,że częściej będziecie głodne. W fazie z warzywami będziecie jeść więcej niż teraz na diecie Dukana od 7 m-cy ja też nie jadam ogromnych śniadań. Najczęściej piję kawę a później jogurt z otrębami lub ( ostatnio) sernik. Ja zaczynam jeść po południu . Każdy z nas jest inny ,każdy ma inny tryb życia a co za tym idzie inne potrzeby. japonkii będzie ci ciężko chociaż może się okazać na miejscu, że jednak mają protalowe posiłki. Możesz sobie sama dobierać potrawy. Albo będziesz kupować produkty tam na miejscu. Jeśli odpuścisz i wrócisz do starych nawyków to po powrocie będzie ci ciężko ponownie rozpocząć dietę no i musisz liczyć się z tym,że te kilogramy,które teraz zgubiłaś wrócą. Dea Erw ja gotuje dla nieodchudzającej się rodziny. Gotuje dla 2 dzieci , męża i mamy . Piekę również dużo tortów i ciast . Wierz mi da się wszystko pogodzić. Protalowe posiłki mają to do siebie,że szybko można je przygotować. Dasz radę. Beata30 moja znajoma schudła 50 kg. Startowała z wagi : 140 . teraz waga pokazuje 90 i walczy dalej. Dea Erw niestety mozesz tylko powąchać. Te kiełbasy są za tłuste Kupuj chude wędliny Nivencja to kup homogenizowany waniliowy Jeśli masz małe jajka to weź o jedno więcej. Wbij jajka do miski i miksuj je mikserem aż powstanie puch. A dodałaś proszek do pieczenia?? Jesli zjesz jeden placuszek i 1-2 bułki to jak najbardziej można jeśli serka Turek light ma więcej białka niż tłuszczu to możesz go kupić. Bardzo ważne jest ,żeby białek było więcej niż węglowodanów i tłuszczy . Nie pisz ,że Cię poniosło!Właśnie powinnaś jeść jak najwięcej białka! Wtedy będziesz chudnąć szybko szczególnie jeśli do białek dodasz dużą ilość płynów ( najlepiej wody) . Się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) 50 kilo? szok! a ile czasu jej to zajeło? powiedz mi jak wygląda jej ciało? tzn skóra ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam też jestem na Dukanie przeczytałam topic i mam pytanie czy moge od czasu do czasu u was sie udzielić ?? pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Dzisiaj ma 456 dzień diety Tutaj dowiesz się więcej http://sliweczka.blox.pl/2010/04/465-dzien-diety.html Jej skóra wygląda jak najbardziej normalnie. Dukan pisał w swojej książce ,że przy diecie białkowej skóra nie wiotczeje i faktycznie miał racje. Znajomi jej na ulicy nie poznają. Część myśli,ze jest chora i dlatego tak schudła! Dziewczyna zawzięła się i walczy dalej. Jest niesamowita,naprawde ją podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Olensja Witaj Wpadaj kiedy chcesz japonkii sorki,że się rządzę w Twoim wątku ale wiem ,ze teraz jesteś na rowerze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coke , faktycznie jest niesamowita :) Pogratulować! :) Tak się własnie zastanawiam , bo u mnie skóra się wchłoneła, koleżance tez . 50 kilo to bardzo dużo , ale jak mówiśz, że wygląda extra to super :) Oglądałam ostatnio program u Drzygi :( Były kobiety na dietach...ich cialo wyglądalo nieapetycznie i wrecz wstretnie . Ale one były na glodówkach i w bardzo szybkim czasie zrzucily te swoje kilogramy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×