Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

no mogło im spaść 4kg! ;) 1 kg masy ciała i reszta wody ;) nie przejmuj sie jak robisz sobie oryginalny test ducana na jego stronie to wychdozi tam ze w faze uderzeniowej (zaleznie od tego ile wazysz itd) traci się śrdenio 1,5-2kg! także bez nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie od poniedziałku jestem na diecie Ducana. Więc już trwa 2 dzień :). Nigdy nie próbowałam żadnych diet. Mój największy problem to słodycze szczególnie przed okresem :), często też jem coś mimo że nie jestem głodna. Frytki kolejny grzech, pieczone w piekarniku ale to raczej nie ma znaczenia :(. Na dietę namówiła mnie koleżanka, po której widziałam efekty. Teraz ona jest po ciaży i zaczęła razem ze mną odchudzanie :). Kolejnym powodem diety są moje przypadłości żołąkowe i podejrzenie wrzodów jeszcze nie potwierdzone, ale już mam przykaz jedzenia nie obtłuszczonych potraw. Mam 172 cm wzrostu, po ciąży ważyłam 54 kg, gdy dziecko zaczęło rosnąć ja przestałam się ruszać, tak więc dorobiłam się kilka zbędnych kg. Obecna waga to 66 kg. Wczorajsza waga 66,6 kg, dzisiejsza 66, 600 g gdzieś ubyło po 1 dniu, oczywiście nie wierzę w żadne szybkie chudnięcie, raczej myślę, że to woda z organizmu schodzi. Zauważyłam też, że od wczoraj lepiej się czuję, nie mam żadnych wzdęć ani uczucia przejedzenia nawet po małym posiłku, wcześniej wystarczyła kanapka z szynką i pomidorem i już mój brzuch od żołąka w dół powiększał się do ogromnych rozmiarów, dziś i wczoraj nic. Fizycznie czuję się dobrze. Żadnego osłabienia. Póki co przechodzę 1 fazę diety. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki japonkii za te ostatnie zdania:) bo ja 1,5 kg w dół i zastanawiam się czy to nie za mało i co w związku z tym robię nie tak... Przy czym dodam, że mój M spadł o 4 kg! ale jemu akurat spaść z wagi to nie problem... Dziś na fitness i zastanawiam się czy dam radę, bo wczoraj czułam się strasznie osłabiona, dziś jest lepiej, ale my tam zapierdzielamy jak dzikie osiołki;) (dzięki fitnessowi straciłam od września 12kg:) ) Niedługo będę robić tego kurczaka w pomidorach, bo M wróci. Choć ja jeszcze dziś warzyw jeść nie będę. I mam pytanie- czy jeśli ważycie się wieczorem to jak to wyglądą? Bo koleżanka mówiła mi, że wieczorem ważyła nawet 0,5 mniej niż rano na tej diecie, a ja potrafię ważyć nawet 1,5kg więcej. Dodam , że ważę się zawsze rano i tę wagę biorę za prawidłową, bo później w ciągu dnia się waha i nie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisy już znalazłam :) Ja waże się zawsze rano, wieczorem czasami ale tylko tak dla kontroli :) nie waże się codziennie...jak warzywa to sie nie waże dopiero po.. a ja dziś mam bakłażana z mieskiem mielonym i sałątke z sałąty, pomidorkow i różności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój ósmy dzień - warzywka... jak już pisałam: śniadanko : jogurt plus otręby dr. śnidanie 2 kawałki sernika z kawką obiad: kurczak w pomidorach kolacja: 2 bułeczki dukanowskie z kabanosem z łososia (pychota!) i serkiem president z rzodkiewką, kęs na spróbowanie wędzonego tuńczyka. jakie to było dobreee! jami jami jamiiii! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam jeszcze platem makreli i podgryzlam troszke rzodkieweczki, ogorka i pomidora, a teraz boli mnie brzuch jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stokrotka_26:) moja też pierwsza dieta za namową koleżanki, która schudła na niej 10kg w 8 tyg. Ech... ja też chciałabym przynajmniej z 8kg... Roztyłam się w ciąży- 22kg włożyłam na siebie+ 8 kg dziecko, wody etc=30kg hehe. 12kg już zrzuciłam,ale jeszcze ta reszta... Jakoś straciłam motywację:( na fitnessie spociłąm się jak dzika i tak sobie pomyślałam, ze to wszystko o kant d..y potłuc. Postanowiłam jednak poczekać przynajmniej 2 tyg, zobaczymy jak będzie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o grzeszki to słodycze! Jestem w stanie pochłaniać tonami! japonkii- a po czym boli brzuch, bo chyba nie zprzejedzenia;) nie wiem jak Wy, ale ja mam poczucie niedosytu na krótko po posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mój najwiekszy problem to też slodycze!! Nie moglam przezyc bez nich ani jednego dnia, a przed okresem jadlam tonami. Za to na diecie od 4 dni nie jadłam słodyczy. A moje dzisiejsze menu wyglądało tak: Śniadanie: omlet z 4 małych jaj z 3 plastrami chudej polędwicy łososiowej II śniadanie: jogur naturalny z otrębami Obiad: grillowana ryba z 2 bułeczkami protalowymi Kolacja: wędzony tuńczyk i salaterka galaretki z granatu Może nie powinnam jesc tej galaretki, bo nie była bez cukru, ale jak juz zrobiłam, to musze zjeść. Drugą mam na jutro. Jutro ostatni dzień fazy uderzeniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu, ale miałam takie skurcze żołądka, że jeszcze do tej pory czuje.. czy któraś z Was tak miała ?? nie chce tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie nie miałam, ale wczoraj miałam zaparcie. Za to dziś aż 3 razy chodziłam, z tym, że trzeci to było już przegięcie w drugą strone. Przepraszam, że takie rzeczy piszę, ale nic co ludzkie nie jest nam obce prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , to mój 3 dzień :) - nawet się trzymam . Mam pytanie : czy w tej 1 fazie - można jeść zieloną pietruszkę i szczypiorek - jako przyprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! myniaxxl (sorki jeśli przekręciłam nick). Natkę pietruszki można, a szczypior też, bo skoro cebulę można to i szczypior. Przynajmniej ja tak dumam:) Waga mi się zepsuła:( W zalezności gdzie ją postawię ważę od 65,6 (czyli w miejscu)przez 65,3 do 65,1. NIe mam pojęcia o co chodzi:( Dziś w końcu warzywka:) Już opędzlowałam twarożek z rzodkiewką, ogórkiem i natką pietruszki:) mniam:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki, nivencja wszytskie tematy dozwolone ;) dlatego też napisałam do Was... okropnie wczoraj wszystko przeze mnie przeleciało.. nie lubie tak i dziś boję się cokolwiek zjeść z tego względu, ze siedzę w pracy 12h a do wc mam bardzo daleko.... bububu :( anyway wage mam zepsutą, ale to drugi dzień warzy, jutro ostatni i znowu białka... mam kolejną motywację - dostałam zaproszenie na ślub 26 czerwca! muszę wyglądać bosko, bo 03.07 mam następne, a później we wrześniu ;) no gdzie ja tyle sukienek dostanę? no i of kors.. rozmiar 38-40 szukam a nie 42-46!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Nivencja i Japonkii miałam to samo wczoraj! Chyba tak ma być,organizm się oczyszcza ;) Dzisiaj mój drugi dzień na diecie (dopiero) i czuje,że dzisiaj będzie łatwiej. Na śniadanie zjadłam jajecznice z dwóch jajek,i do tego zielona herbatka. O obiedzie jeszcze nie myślę......... Trzymajcie się dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivencja , u mnie też dzisiaj waga stoi :( ... Dołączyłam mały sporcik do diety :) , grryyy też chcę schudnąc , wszyscy chudną , ja też chce ;) ( tupię nogami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii to się imprez szykuje:) też tak chcę! choć mam 12 czerwca prawdziwe góralskie:) już nie mogę się doczekać:) a jeśli chodzi o te Wasze rewolucje żołądkowe to muszę powiedzieć, że u mnie wręcz odwrotnie- od począku diety, więc od soboty zero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ anetkaks, ja tez na 12 czerwca sie szykuje, nie weselicho ale okragle urodziny psiapsiuly! A pijesz ty duzo wody? bo to naprawde pomaga :) ja tez kimam ze szczypiorek mozna i wlasnie kupilam serek wiejski z cebulka i szczypiorem, mniam! A wczoraj na kolacje zrobilam sobie dwa srednie steki i posmarowalam philadelphia z czosnkiem i ziolami, py-cho-ta!!! Tylko ze sie oszukalam, bo serek niby light ale tluszczy 5% ma :o M tez smakowalo i sie pytal czemu jego steka nie posmarowalam ;) :p Dziewczyny, czy jak zrobie ciasteczka z otrebow to to zastepuje te codzinne 3 lyzki? dzisiaj na sniadanie zjadlam jogurt z 30gr owsianych i 15gr pszennych (bo to lyzki stolowe po 15gr maja byc, tak?) i trudno mi bylo szczeka mielic az sie dziecko zapytalo co ja takiego wstretnego jem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie upiekłam babkę wg przepisu ze stronki http://dukan.blox.pl/html smakowicie wygląda i pachnie ciekawa jestem jaka jest w smaku, ale poczekam żeby ostygła. Chlebek z tej samej stronki czeka na włożenie do piekarnika jeszcze próbuje rosnąć ehh ciekawe czy się uda bo ze mnie beztalencie totalne jeśli chodzi o wypieki z drożdżami. Zaczyn który wyrastał ładnie rósł, po czym opadł i nie wiem czy tak miało być? Najwyżej będzie chlebek niewyrośnięty. Idę zobaczyć jak tam moje kurczaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie qrka oszukalam!!!! po lapkach mnie trzeba na objad mialam wedzona makrele, ktora juz sama w sobie ma pelno tluszczu, ale chcialam cos urozmaicic ... jem a tu slodkosc ... byla aromatyzowana miodem i cukrem demerara!!! ja cholera to chyba musze okulary na zakupach zakladac, zesz tego nie doczytalam!!! No nic, pewnie rezultaty bede jutro na wadze widziec .... Ja natomiast bez slodkiego moge wytrzymac, nie ciagnie prawie nic. Placze jedynie za owocami!!! Na widok zwyklego jablka geba mi sie slini!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek upieczony teraz pozostaje kwestia czy jest dobry. Dochodzi w otwartym piekarniku. Mam nadzieję że będzie zjadliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedzona... śniadanko : półówa tuńczyka wędzonego II śniadanko: jogurt naturalny z otrębami obiad: nóżka z kurczaka upieczona w piekarniku z sałatka z pomidorka deser: 2 kawałeczki babki z kakaem a na kolację będzie mój świeżo upieczony chlebek z białym twarożkiem i ogórkiem zielonym. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczyny Na dzień dzisiejszy u mnie 10 kg. mniej Dzisiaj wprowadziłam warzywa. Nie lubię fazy z warzywami bo ciągle głodna chodzę :-/ . Teraz wagę będę omijać szerokim łukiem.Wejdę na nią dopiero w 2 dniu białek Już dzisiaj zjadłam: śniadanie:2 bułki z wędlina,pomidorem i ogórkiem 2 śniadanie: kawa z mlekiem i sernik obiad:sałatka z warzyw (papryka+pomidor+ogórek+rzodkiewka+cebula+trochę fety light+odrobina octu+przyprawy) do tego bułka z serem przed chwilą sernik z kolejną kawą na kolacje zjem jogurt Beata30 ta dieta ma to do siebie,że skóra wygląda dobrze nawet jeśli zgubi się naprawdę dużo kg. Panie na głodówkach o których piszesz bardzo szybko zrzuciły wagę ale też bardzo szybko ta waga wróci ( z nawiązką) . Nivencja ee tam nie przesadza kochana. Jak ktoś ma dobry przepis to wszystko ugotuje Na zaparcia: otręby,otręby i jeszcze raz otręby! Dziewczyny nie wiem jak jest z galaretką.Nigdy ich nie lubiłam dolorci ja robię takie bułeczki : http://www.wielkiezarcie.com/recipe56668.html z tym,ze ja dodaje do nich łyżkę,dwie mąki kukurydzianej i podsmażoną cebule issskaaa witaj . Trzymam kciuki! Nie daj się podpuszczać mężowi. Pewnie się boi,ze jak schudniesz to zaczniesz się podobać innym japonkii ja mam sprawną wagę. Przed pracą wpadnij do mnie ;-) Dea Erw czizys mój to mógłby troche przytyć. Dawaj te 3 kg. od Twojego , chętnie dam mojemu! Mój moze jesć co chce i ile chce i nie przytyje ani troche! Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... Ja dziś zjem batona i jutro będzie po mnie widać Kochana możesz w I fazie jesć cebule Jeśli serek Almette ma więcej białka niz węglowadanów i tłuszczy to można Olensja chyba na 2 stronie podałam przepis na sernik SPINKA 2 lata temu założyłam ten wątek http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7151 zobacz ile ubyło mi po 10 dniach uderzeniówki Stokrotka__26 witaj. Moją słabością też są słodycze . Mozesz robić pyszne desery , zerknij tutaj : http://www.wielkiezarcie.com/recipe42592.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe57214.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe42478.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe57525.html http://www.wielkiezarcie.com/recipe43073.html to tylko część deserów.Jak znajde więcej czasu to poszperam w necie anetkaks witaj przy tej diecie wcale nie trzeba ćwiczyć . I tak będziesz chudnąć myniaxxl witaj, mozesz w I fazie jesc szczypioerk i pietruszkę Dziewczyny objawy,które opisujecie są normalne i prawidłowe. anetkaks niczym się nie przejmuj.Jutro albo w piątek będziesz miała to co dziewczyny. Pamiętaj o otrębach Dea Erw jeśli chodzi o ilosć otrębów to nie trzymam się tego ściśle czasami jem nawet 5 bułeczek w ciągu dnia Katarzyna_J jak pieczesz chleb to formę posmaruj zwykłą margaryna i wyłóż na to papier do pieczenia. Margaryna nie będzie miałą kontaktu z chlebem .Po upieczeniu bez problemów oddzielisz chleb od papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea , ja dzisia po zjedzeniu prawie całego opakowania łososia z koprem , przeczytałam ,że ma dodatek cukru!!!!!!!!!! łosoś z cukrem!! fu ! Ale nie bylo go czuc , może to nie tragedia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po moich wczorajszych rewolucjach żołądkowych.. dziś jest już o niebo lepiej ;) śniadanko: jogurt, kawa drugie śniadanko: dwie bułeczki z serkiem president z rzodkiewką plus moja własną rzodkieweczka + dymka obiad: sałatka (sałata,pomidorki,rzodkiewki,ogórek zielony) podwieczorek: pyszna babka piaskowa od Katarzyny_j! dostałam od niej również chlebuś, dlatego też pewnie na kolacje, lub jutro na śniadanko spróbuję :) CakeGirl miałaś rację z tym, że jak sie przechodzi na b+w chce się więcej jeść brrrr... mam zamiar zrobić pasztet wg tego przepisu: http://dukan.blox.pl/tagi_b/5997/pasztet.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Dziewczyny,możecie podać przepis na te wasze bułeczki i chleb? I czy w fazie uderzeniowej można stosować mąkę kukurydzianą? Nie wyczytałam tego jakoś nigdzie :( I gdzie takową kupić........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
CakeGirl---dzieki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×