Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

właśnie ta róża dodaje szyku temu płaszczykowi , bardzo mi się podoba, lubię takie płaszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to na to wyjście galowe weselne to może złote, ale myślę że każde będą pasowały byle były lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś leży u mnie popruta na kawałki jedwabna sukienka mojej mamy (z lat 60). Chciałam sobie coś uszyć, kiedyś starczyło by na bluzeczkę, teraz już chyba na chusteczki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, tylko nie złote;) nie moja bajka:P a poza tym muszą też pasować na codzień, bo sukienka na lato w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku chyba przesadziłaś :D Zuuziczku , jeśli nie złote to może beżowe, tak naprawdę w sprawach mody to lepiej nie będę zabierała głosu:O Najlepiej podpowie Bondi bo zna się na tym jak nikt :D a ja się zawsze podpieram zdaniem synowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobry wieczór ❤️ pozdrawiam wszystkie❤️ Zuuzik płaszczyk :classic_cool:mi się podobają płaszki takie ale ja za pulchna do nich jestem:)a moja siostra poluję na jakiś fajny ten napewno by jej się spodobał Sukieneczka też ładna a buciki dopasuj sobię,żebyś mogła wykorzystać na wiele okazji a nie od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na moim TV nie ma TVN więc muszę pomaszerować do dużego pokoju na tańce, wybaczcie ale no...to jest silniejsze ode mnie :D::P Trzymajcie się cieplutko , miłej pogawędki , spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie buty masz , Zuuziku? Tokinko :-D, nie przesadzam. Ta sukienka to był mini trapez, bez rękawów! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEchemotku mam brązowe, zaraz fotnę zobaczysz:) Tokina papapa Kosmi tynk dotarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek A my dopiero wrocilismy z wycieczki. Ogladalismy przelom Dunaju (pewnie lokalny bo to dluga rzeka i przelomow ma co niemiara) Bylo pieknie, chociaz umeczeni jestesmy co niemiara. Zaraz poodladam Wasze nowe fotki w garnku. Ja tez zrobilam dzisiaj cala mase. Zuzik tak mysle po co sie meczyc i szukac prezentu na sile. Na calym swiecie prezentem nr 1 sa pieniadze! Daj po prostu w prezencie talon na zakupy, do jakiegos centrum handlowego albo galerii. Tym bardziej ze jubilatom jak pisalas powodzi sie niezle... Teraz ide na garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam buta;) Bonita witaj podróżniczko mądrze gadasz, o tym co rządzi światem;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Wow!!!!!!!!! Uwielbiam takie miejsca :-). Jeszcze raz chciałabym być młoda, nie żeby powtarzać życie, miłości, dzieci, itp. - ale żeby zwiedzać !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Bechemotku widziałam i dziękuję raz jeszcze:) teraz muszę wszystko razem poprzymierazć i zobaczyć czy spasuje;) przydałaby się jeszcze jakaś narzutka np. bolerko, takie do pół pleców z długimi rękawami, ale nic w sklepach kolorystycznie nie pasuje:o a w tym sklepie od sukienki oranżowe już odeslali, bo skończył się sezon wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do jednego paseczka pasowały by :-). Na wrzesień z dodtkami, tak. Zielone też na wcześniejsze klimaty. Ten brązik jest ok. Mogła by być jeszcze śliwka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumoszki. Zuuzik...no mucha nie siada :). I płaszczyk git, i sukienusia ciekawa. Po mojemu buciki będą pasować do kiecki, w końcu to nie jest jakaś wypasiona impreza :D (chociaż pewnie zmysłowiej byłoby w zielonych lub pomarańczowych :) Kosmi, tynki dotarły, tylko moje pytanie....one są na wewnątrz czy wenątrz, bo jakoś nie mogłam załapać.... Dziewczyny...o co wczoraj chodziło BONDI z tym, żyrandolem, bo jestem pewna, że mi jakiś dobry dowcip umknął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te butki moim zdaniem pasuja do kiecki bardzo dobrze Zuzik. Hmm ja dzisiaj tez robilam fotki. Ale aparat mam do du py. I model du pny ja tez jestem. Zalamka. Balam w jednokolorowym "cwetrku" Na zdjeciach widac wielkie balerony:P O bosze... musze juz nosic sweterki we wrorki. Nie mam wyjscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×