Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonita prawie trafiłaś:) myśleliśmy o 3 stówkach, ale Ty masz extra pomysł z tymi banknotami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka umie robić kwiaty z liści, może uda się zrobić z banknotów, tak by ich nie zniszczyć takiego jednego kwiaciora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo kosz prezentowy. Dobre winko, koniak, bomboniere dla mlodej-starej i jakies inne delikatesy:O Najlepiej samemu zestawic, bowsklepach zestawiaja straszne badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w kwestii takich upominkowych koszyków mam wprawę, kilka lat z rzędu z ramienia komisji socjalnej takie zestawy komponowałam, więc dbałam, by były oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik poszukam i sprobuja podeslac Ci linki jak zapakowac taki prezent. Mozna dodac butelczyne i bedzie z glowy prezent:P Moze to malo orginalne i niektorym wygaje sie byc wulgarne dawanie pieniedzy, ale to funkcjonuje i z takiego prezentu uciesza sie najbardziej. Tym bardziej ze maja wszystko. Jestem zdania ze czywiscie rodzicom i bardzo bliskim osobom, nalezy kupowac prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita masz rację, jak mogę unikam dawanie kasiory, bliskim tylko prezenty, bo kasa się rozejdzie i niet ani kasy, ani prezentu:o dziękuję Ci za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz znikam pomalutku, jutro czeka mnie ciężki dzień, co tam jutro cały tydzień taki:o nasz boss wraca po długaśnym urlopie, mają być tzw regulacje, ale czy będą? oto jest pytanie:o wekipie 5-cioosobowej musimy popracować nad strategią firmy to apropos przyszłotygodniowych warsztatów, na które jadę z kol. a w środę mam zebranie ze swoimi dziewuchami, oj sama nie wiem co to będzie:o zatem sorry pomykam w merynosy;) Bonitako buziaka ślę i mam prośbę napisz na @ kilka słów o Medicusie czy to Twoje klimaty czy niekoniecznie? dzięks z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik Poszukaj tylko ladne niezniszczone bankonoty, albo uprasuj jak sa zniszczone:P Ja zawsze tak robie:P I zapakuj do szkatulki, albo pudelka z butelczyna wina i bombonierka. Jakas kartka z dowcipnymi zyczeniami i bedzie z glowy. Chyba ze ma byc "widokowo" i kazdy moze zobaczyc prezent. Wtedy kup kwiat w wazonie i do tego powkladaj zlozone jak kokardki banknociki. Calosc zapakuj w celafon, zeby kokardki nie odfrunely, i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam stokrotnie, że odpadłam ale moje szczęście wróciło!!!!!! Po przeszło 16 godz podróży :-( - i to tylko w poprzek Polski :-O Vivat polska kolej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo sie przejelam tym tematem zapakowania pieniedzy na prezent. Ja bardzo lubie takie rzeczy. Ach, Zuzik gdybys mieszkal blizej:( Tak bardzo zaluje:( Szukalam w internecie i chcialam podeslac jakies linki, ale wlasciwie nie ma duzo sensownych pomyslow. U nas na pieniadze mowi sie "myszy" albo "siano" i dlatego przewaznie pieniadze zapakowane sa w worki z sianem, albo maja cos myszkami (np. zapakowane w lapke na myszy:P) Wiekszosci pomyslow nie da sie przeniesc na nasze warunki bo bylo by to troche dziwne. Poza tym uwazam ze nieladnie jest dawac jakies bardzo wymietoszone i 100 razy poskladane banknoty. Moze by wystarczylo po prostu pieniazki, koniecznie 25, zwinac w rurki, przewiazac waziutka wstazka kazdy banknot i razem np. z 25 czekoladowymi serduszkami ulozyc na szklanym talerzu czy tacy, Zapakowac w folie, zawiazac kokarde i gotowe! Albo taka zawartosc, zapakowac w srebrne pudelko, woreczek i przywiazac wielka srebrna wstazka. Koniecznie trzeba wykorzystac srebrny kolor, bo to przeciez srebrne wesele! Tutaj cos znalazlam co moze zainspirowac ale jest sztuczny koszyk z kwiatkami. Niespecjalnie to pomyslowe ani ladne:( Ja kupilabym normalny wazon z kwiatkami. http://www.ewelinasznajderowska.pl/?472,kosz-z-kasa-i-kwiatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozpoczynamy nowy tydzień zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> Dziękuje za sobotnie liściki z adresami Personalna ❤️ dziękuje z poczte :D ❤️ Kosmi - nie dostałam Twoich tynków Szybciutko śniadanko bo zaraz lece do pracy: maślane bułeczki masełko twarożek, szczypiorek, troche pasztetu z drobiu musli Pięknej jesieni ciąg dalszy ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam i życze miłego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle dziękuję za musli. Postaram się zjeść codziennie, bo po ostatnim tygodniu było tego na raz za dużo :D U mnie mgła i zimno Mimo to pozdrawiam wszystkie cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także mgła Ale nic to ja witam słonecznie i cieplutko:):) Terterek Wysłałam do Ciebie wiadomość ale chyba na stary adres i nie wiem czy doszło.Gdyby nie daj znać. Dziewczynki to chyba tyle na razie,jestem kompletnie połamana,gnaty mnie bolą.Jedno kolano to zapiernicza jak wściekłe,chyba niedługo będę chodzić o lasce.Chyba za dużo się ostatnio o dźwigałam,dzisiaj także wycinałam i woziłam kapustę,sporo jej więc i trochę się zmęczyłam.A wiadomo mgła zimno,zaraz człowiek się przemoczy to i gnaty od razu bolą i glut wisi.Chomik kapusty nie zeżarł,hi,hi pewnie za bardzo wzdymająca.Obiecałam sobie ze ostatni raz tyle sadzę wszystkiego,potem moje siostry przychodzą na gotowe a ja się muszę z tym pierniczyć sama jeszcze kurtka zwierzątka z całej okolicy dokarmiam.O matko jak ja nie lubię jesieni,na wiosnę to i robić się chce a przed zimą odechciewa się wszystkiego.Nawet na gębie więcej zmarszczek człek ma,macie podobnie?! zauważyłam że moja gęba jakoś latem lepiej się prezentuje mimo wszystko.:);)o rajuśku ale Wam tu nawijam,co Was obchodzą moje wory,hi,hi pod oczami i nie tylko?!.Buziaczki idę coś robić z tymi moimi bólami kostnymi,będzie jakieś smarowanko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U mnie dziś słonko świeci :) Podaję żurek z białą kiełbaską i jajeczkiem :) :) (____)> (____)> smacznego paaaaaaa do potem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :) ja też nie lubię jesieni ani zimy wolę ciepełko :) Kościska też mnie bolą i to fest zwłaszcza ramię i kolana nawet nie mogę przyklęknąć ani kucnąć a jeszcze gorzej ze wstawaniem :( A o gębie to już nie wspomnę :P :) też jakaś taka nawet kremy nie pomagają :P :) No ale bądźmy dobrej myśli, że jesień i zima szybko miną i znowu będzie ciepełkoooooo łał 🖐️ Bechemotku nie przejmuj się jeszcze sobie pogadulimy ustalimy w tedy godziny :P :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm...:P:D Pszczółko! ❤️ Ty to gotujesz.... palce lizać! żurek pucio :D Wesołku Kochany - odebrałam @ i odpowiedziałam odbierz poczte - zapisz sobie mój adres interiowy bo tlen jest niepewny i tlen usuń. Jestem przekonana, że na moj adres na tlenie ludzie piszą i ja nie dostaje listów. Dostaje tylko wtedy kiedy mam uruchomiony program pocztowy. A jak wyłącze komputer i w tym czasie przyjdzie na tlen list to D U P A i G Ó W N O i wściekła jestem bo może krolewicz z bajki do mnie pisał a przez tlen jestem pozbawiona jego uroku :D:D:D:D:D O matko! jak ja też nie lubie jesieniiiii..... aby do wiosny 🌻 No dobra - nagderałam sie a teraz kawusia popołedniowa!!! (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? i jeszcze szarlotke mam ZAPRASZAM!!! I__############__I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito! ❤️ ja Ci dam oponki!!! jakie oponki????:O:O:O Każda nawet chuda jak szczapa w takim sweterku bedzie miała fałdki materiału. Nie usuwaj tych fotek z gara bo są fajniste ❤️ ❤️ ❤️ i bardzo fajnie tam wyglądasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) 🖐️ Tertereczku 👄 ciesze się bardzo, że smakuje Ci mój żurek :) a ja z przyjemnością poczęstuję się Twoją pyszną szarlotką mmmm pychotka. Dziewczynki napiszcie czy któraś z was używała takiego kremu ? jak tak to czy on jest dobry na suchą skórkę :) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29491-opis-Nivea-Visage-Natural-Beauty-Upiekszajacy-krem-nawilzajacy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄👄👄 Jejku jaka ja Ci jestem wdzięczna:):).No ale zanim przeczytałam Twój wpis na cafe odpisałam na poczcie no i chyba poszło na tlen.No ale i tak bardzo,bardzo dzięki. Pszczółko Ten kremik kupiłam córce i podkradłam jej ale tylko jeden jedyny raz.Otóż jak dla mnie krem ładnie wygląda jedynie w pudełeczku,pachnie dosyć dziwnie i na mojej paszczy tworzy dziwna maskę,w ogóle się nie wchłania tylko wałkuje.Moja córka także jak widzę go nie używa więc i ona nie zadowolona,tylko nic nie mówi bo to był nietrafiony prezent od mamusi:p.Moja gęba może za stara ale jej?!,czyżby za młoda:p:);) no to dla kogo ten kremik?!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko hi,hi poczytałam sobie komentarze pod tym kremikiem w linku który przesłałaś jak widzę to kremik dla nikogo bo większość go krytykuje.Ja także go nie polecam,aż korci łapa aby dodać swój komentarz;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :) hi, hi dzięki serdeczne za opinię na temat kremiku dobrze mieć takie źródełko informacji i dowiedzieć się coś mądrego za nim człowiek zrobi głupstwo i kupi coś co jest do niczego:) :) buziammmm Cię mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ A ja dziewczynki - używam o dziwo tylko kremu nivea zwykłego (ale tego w dużych puszkach 400ml) bo żaden na moim pysku Wesołku sie nie sprawdził - wszystkie sie du piato pienią. Ale za to zużywam go baaardzo dużo - i mam nawyk czestego smarowania w tych trudnych miejscach na buzi. Co by jednak nie robić - trzeba sie pogodzić z czasem - nie mam zamiaru gębą sie przejmować :P:D Ważne żeby druga połowa mój dziób akceptowała i na razie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek Taki kremik o jakim piszesz używa wielu ja sama znam dwie osoby które go wręcz kochają.Ja lubię jakieś odmiany,hi,hi i najczęściej kupuje różne kremiki za każdym razem inny i nie są to kremy drogie.Ale generalnie wiosną i latem moja gęba wygląda lepiej zimą,dużo,dużo gorzej i nie ma znaczenia jaki krem używam,więc byle do wiosny:):) Pszczółko może na Twojej gładkiej buzi ten kremik by się sprawdził,gdyby się tak nie wałkował,nie lubię wałkujących się kremów:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×