Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Cześć Bondi....👄...kurczę...fajnie brzmi kolor nowej szminki - brązowo - różowy...musze na takie popatrzeć. Dobrze, ze o niej tutaj wspomniałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje ale wciąż nie ma wpisów, więc się pożegnam Trzymajcie się cieplutko , miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, ja dołączyłam dopiero koniec września lub początek października i dopiero wtedy będzie 3 lata :-). Ale nie chcę przeżywać kryzysów :-p jakichkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko podobny kolor ma szminka Bell 031, możesz sprawdzić w drogerii, powinna ci pasować, bo chyba karnację mamy podobną. Z e-papierosem idzie wytrzymać ale od czasu do czasu zapalam oryginała. Za zaoszczędzone pieniądze z 2 miesięcy kupiłam kamerę. Warto spróbować- polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....ja juz trzeci dzień bez żadnego papierosa i stąd to moje zainteresowanie....Brawo Bondi. Masz rację, chyba cery mamy podobne :) Dobranoc dziewczątka, Bechemootku...szybkiego napisania sie opinii i miłego lulu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko pięknie piszesz o swoim Szczęściu. Dobrej nocki wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka moje, ja piszę tak jak czuję inaczej nie potrafię. Mam szczęście, że wpadlismy na siebie ze Szczęściem. Jesteśmy typową parą z piosenki Pietrzaka : kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością. Każde z nas ma swoje zobowiązania z przeszłością i naprawdę niemałe z tym problemy. Każde z nas przeszło życiowe piekło, a mimo problemów pracorowych, czy zdrowotnych , czy rodzinnych....chcemy siebie i swojego ciepełka, choćby tylko chwilami, bo na tyle możemy sobie w tej sytuacji pozwolić. Trzeba się zgodzić z Ryśkiem Riedlem, że " w życiu piękne są tylko chwile"...i robić wszystko, aby jak najwięcej znaleźć tych niepowtarzalnych chwil. Byc sobą i robić wiele fajnych rzeczy na jakie namawia nas kochana i az do bólu pozytywnie nakręcona Terterek. :) Jeszcze raz dobranoc, szukajcie jutro pięknych chwil.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! jak to cudownie, ze mamy Ciebie Poetko! Pięknie potrafisz powiedzieć takie oczywiste prawdy. I jak na zawołanie pamiętasz jakiś cytacik (np. Ryśka R.) - cierpię z powodu dziury pamięciowej.......coś mi się tłucze po głowie ale przypominam sobie kilka lub kilkanaście dni po.......:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌻 szaro i ponuro więc prędziutko sprzątam ten bałaganik pozostawiony wczoraj przez nocne marki i rozpalam w kominku: http://www.arturswiech.com/images/102.jpg No! :P już czysto i ciepło moge parzyć kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Śniłyście mi się dzisiaj Dziewczynki ;) już nie pamiętam co ale ogólnie to były długie przemarsze Wasze w mojej mózgownicy. Pewnie Was potrzebowałam wczoraj bo wieczór dla mnie był wyjątkowo du pia ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku dziękuje za kawke i śniadanie już stres zszedł ze mnie troszkę jeszcze tylko żeby się wyprowadzić i będzie spokój o facetach narazie nie myślę zobaczymy córka też mnie rano pytała jak tam wolna kobieto pozdrawiam buziaczki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzisiaj do optyka z receptą, zorientuję się co mają Ale póki co - śniadanko: http://img155.imageshack.us/i/jajecznica.jpg/ ew odrobina pasztetu domowego http://www.wedlinydomowe.pl/roboczy/nasze/gabi/pasztet1.jpg oczywiście dużo gorących i zimnych napojów z żurawinką włącznie Pszczółko - jak M miał robione USG na izbie przyjęć to miał nerki czyściutkie - widocznie piasek zszedł, a wyniki moczu też są dobre - ma tylko zalecenie żeby pić dużo i właśnie żurawine. On kupuje w aptece 100% sok z zurawiny - jest to kwaśne jak cho le ra i mimo, że ten sok nie jest zagęszczony to należy go rozcieńczać bo bardzo kwaśny, można go sobie dosładzać albo dodawać do herbaty http://www.eko-styl.com/zurawin-oleofarm-p-603.html Godny do polecenia dla każdej z nas nawet bez dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Beti!! Wolna Kobieto :D trzymaj sie ciepło i nie poddawaj sie gdyby zaczynały Cię dopadać jakieś wątpliwości lub dołki ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie szaro:Oburo:Oi ponuro:P...a do tego leje deszcz!:P terterku🌼za kawkę wielkie dzięki!:D beti🌼 Żeby mi się dziś tak chciało,jak się nie chce:((((....robić cokolwiek !:O Bonitko🌼halo! Personalna🌼 Miłego dnia Kobietki❤️ Do ,,zoba,, Cmoooooook👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku - u mnie tez nereczki :P :) były czyste jak robiono mi USG tylko moczowody trochę zwężone także coś musiało tam być :( A pytam o wynik m-u ponieważ ja też mam wszystko ok i ciężar i te wszystkie inne w normie tylko wyszły mi liczne kryształki szczawianu wapnia :( i to najprawdopodobniej wskazuje na piasek lub kamyk ( kamienicę) Ja Tertereczku kupiłam w aptece ŻURAWIT takie dosyć duże kapsułki i co dzień łykam po jednej, bo tak zalecili w szpitalu ponoć bardzo dobrze oczyszcza drogi moczowe z piasku i bakterii . Tokina mi też podała nazwę dobrego leku :) jak skończę ZURAWIT to będę brała ten lek:) Beti - trzymaj się mocno zobaczysz wszystko się ułoży Ty nasza wolna kobietko :) najważniejsze, że jest już po wszystkim 👄 Banderasku 👄🖐️ U mnie też szaro łeeeeeeee i mokro :( Pozdrawiam i życzę miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ U mnie jest pochmurno ale nie pada. Beti🖐️ Banderasku🖐️ Dzisiaj na obiad będą leniwe na słodko. Roberta posłałam @. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam otoż ostanie dni roku i poczatek to dla mnie załatwianie różnych spraw latanie po biurach i urzędach i lekarzach,najpierw po nowym roku ja się wyłożyłam jak pamiętacie bierzemy szczepionke odczulająca,ale ,że przymiarki do niej był kłopotliwe cos córce się zawsze przyplątało,a jak zaczełyśmy i fanie szło to zdechło narazie,bo ja się rozchorowałam(a wtedy trzeba przerwac),a uczuliła mnie żywa choinka tak psikałm i kaszlałm,ze mąż musiał ją rozbierać,jest poprawa jutro do lekarki dzwonic ile kropelek mamy wziąść.a córcia stała się juz kobietą:) u siostry też nieciekawie przed świętem było pogotowie,teraz robi rózne badania,a wiecie jak sytuacja,bo pisałam wam kiedys na@. wczoraj pułdnia spedziłam na warsztatach w up,ciśnienie mi podniesli,a jak mnie wkurza to odejde. póżniej u corci w szkole spotaknie z psychologie frekwencja super na 200 dzieć 10 rodzicow i przyszli tacy co wiedzą ,ale tym komu potrzebny oczywiscie brak tych osób,ale do gadania beda miały najwięcej. dzis znów zebranie u syna w szkole juz oceny wystawione mają no i sprawa komersu,ktoraś to przerabiał to niech coś podpowie,bo jeszcze na dokładkę jestem w trójce::( wiecie co ciagnie mnie by założyc swoją działalnosc,ale sie boje i waham a co by to miałobyć czy chcęcie to wiedzieć?jedna czesc planu odganięcie ,ale jest i druga mam nadzieję ,ze choc trochę się wam wytłumaczyłam ,a ostatnie dni chciałam spedzic z kogutkiem przed jego wyjazdem. a teraz muszę sie zastanowić nad menu po w przyszłym tygodniu mam gosci.I trzeba czyms nowym zaskoczyc a jak któraś nie robiła katarzynki to radzę zrobic ciasto rewelka kiedys podawałm link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi popieram działalność prywatną i mam nadzieję, że będzie to coś związane z cukierenką. Domowe wypieki i ze dwa stoliki do spożycia na miejscu z kawą, herbatą. Jeżeli masz możliwość i dobrą lokalizację, to najlepiej we własnym domu, bez płacenia czynszu. Gratulacje dla córci - witaj w świecie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki U mnie też ponuro choć koło 9 były przebłyski słoneczka, no ale już nie ma:( na szczęście nie pada deszcz. Miałam wczoraj taki ambitny plan by dziś wreszcie wyjść z domu i pobiegać trochę po targu, no ale kiedy zobaczyłam co za oknem to dałam sobie spokój. Jutro już muszę wyjść, bo mam wizytę u lekarza medycyny pracy o 7 rano ...brrrr kto tak wcześnie wstaje No ale jeszcze dwa lata temu sama wstawałam około 6 rano i nie było to dla mnie trudnością, ale pewnie się starzeję i dlatego teraz tak mam:( Pora iście obiadowa więc może zapodam krokiety z mięskiem i grzybkami @@@@@@@@@@@@@@@@ a także barszczyk. Bondi co do pomadki to używam Bell ale numer 103 ,już od kilku lat:) pewnie jest dużo ciemniejszy od tego o którym piszesz, ale jakoś tak przywykłam. Banderasku, możemy sobie łapki podać , mnie też dziś nic się nie chce. Pszczółko to dobrze że nadal bierzesz Zurawit , lepiej brać przez jakiś dłuższy czas by organizm mógł się dłużej oczyszczać. Beti👄 Wolna kobieto ! Czy spakowałaś już wszystko i wystawiłaś za drzwi ? Kosmi , no,no widzę że rzeczywiście masz całe mnóstwo zajęć . Powiedz mi na jakie warsztaty chodzisz ? Co do działalności to też długo miałam takie myśli ale oczywiście brak odwagi nie pozwolił mi zrobić tego decydującego kroku:( Nie jestem tak odważna jak myślą niektóre koleżanki, w rzeczywistości jestem wielkim tchórzem. No ale Ty na mnie nie patrz, bo ja już wiekowa jestem a Ty jeszcze bardzo młoda i masz dużo czasu na ugruntowanie się na rynku, ja już go nie mam :( i pewnie stąd ten strach ,bo za późno chciałam zacząć. W Ciebie wierzę , dasz radę, tylko trzeba się przełamać. Trzymam kciuki byś się jednak odważyła. Tak mi się jeszcze coś przypomniało że kiedyś w TV mówili o tych alergenach i podali prosty sposób by się nie rozprzestrzeniały w mieszkaniu. Otóż podobno należy zrobić słaby napar z herbaty i rozpylać w mieszkaniu jeden raz w tygodniu. Podobno teina powoduje zabicie tych alergenów , czy pyłków. Nie wiem , może warto spróbować. Wiem że Roberta też ma podobne problemy i Pszczółka , może dziewczynki spróbujecie , w końcu to nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:):):) Kosmitko👄 Ja także myślałam kiedyś czy by nie spróbować zarabiać na tym pieczeniu ciast,ciągle ktoś przychodzi do mnie z taką prośbą.Ale u mnie jest jedno,,ale,, ja zawsze to robię za darmo,dlatego zastanawiam się czy pojawiłby się jakiś klient gdybym wystawiła rachunek.No ale zachęcam do działania,jak Ci wyjdzie to może mi podpowiesz co i jak?. U mnie dzisiaj także pogoda domowa(za żadne skarby nie wytykać nosa za drzwi),pochmurno,rano padał gruby śnieg,teraz ciężki deszcz(takie grube wielkie krople zupełnie jak łzy z nieba) W telewizorze leciała relacja z pogrzebu Kolbergera i moje serce ponownie stało się ciężkie jak kamień. Poetko i Terterku nasze Wy kochane energiczne,mądre i ekspansywne kobiety,myślę tak samo tyle że nie zawsze udaje mi się realizować te śmiałe projekty. Bonita zaś policzeniu żelastwa gdzieś przepadła,rączki rozbolały czy co?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę, żeby powiedzieć Wam, że żyję i jest Ok choć wcześniejsze dni były dla mnie fatalne, skoki ciśnienia, złe samopoczucie, lęki, nerwy itd. itp...Tokinko dzięki za telefon👄 Piszę z pracorki, bo jak co roku w styczniu mam nawał pracy i zostaję dłużej, a później idę na terapię tak że w domu będę ok.21 i nie wiem, czy kuknę do Was...raczej nie:( Wybaczcie więc❤️ Pozdrawiam, życzę Wam zdrówka i przesyłam buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, tak Ci współczuję że masz tyle pracy ale pewnie czas byłoby pomyśleć tak jak Rowerzystka i przysposobić sobie pomoc a nie brać wszystkiego na swoje barki. Mam nadzieję że skoki już się nie powtórzą 👄 Wesołku mną też wstrząsnęło odejście Krzysia:( 😭 Czas na małe co nie co , zapodaję więc po kawałku świeżego ananasa ()()()()()()()()()()()()()() zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółko bondi tokino Wesołku kosmijeśli tylko masz siłę i chęci to do dzieła:)))) Personalna Nadal nic mi się nie chce:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×