Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina co wnusia lubi najbardziej? a może obiecać jej, że wróżka zębuszka przyniesie jej właśnie taki prezent, może pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Masz rację synowa robi źle,ja myślę ze sprawę ząbka najlepiej zostawić małej.U nas było dokładnie tak samo z Julką,ząbek zaczął się ruszać,mała ryczała nie dała sobie ani usunąć ani nic przetłumaczyć.Oczywiście nie robiłam nic na siłę bo to nie moje dziecko i nie chciałam jej dodatkowo stresować,jednego ząbka sobie najnormalniej zjadał razem z kanapką.A drugiego sama usunęła i oczywiście pod poduszka był w związku z tym pieniążek od wróżki zębuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety za daleko do Twojej babci a i do mnie też daleko, dopiero jutro miała przyjechać a teraz to eh....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samej mi sie chce ryczeć bo z dzieckiem rozmawiałam pół godziny przez telefon by ją wreszcie uspokoić z płaczu i przekonać by się nie bała , no ale wszystko na nic. Kolejny telefon i kolejny płacz dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ryku przy tym było,dzieci są teraz nerwowe i niecierpliwe,moja córka przeszła przez ten etap niezauważalnie.Sama sobie była dentystką,moja rola ograniczyła się tylko do podkładania forsy pod poduszkę,może dlatego tak łatwo i szybko poszło:p:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ten pomysł z wróżką zębuszką jest świetny, pomysł Zuuzika o prezencie też tylko ja dziś już nic nie zrobię , chyba że jednak jutro do mnie przyjedzie to będę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jest tak jak piszesz Tokina,czasem lepiej jest dać dziecku spokój,niech się wypłacze nic na siłę,bo często ma to odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze już którąś noc mam problemy z zaśnięciem, wczoraj mimo melisy też nie spałam. Miałam nadzieję że dziś spokojnie zasnę ale przez ten stres chyba mi się to nie uda:( Dziękuję dziewczynki za podpowiedź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to synowa zarobła minusa;) może była zdenerwowana i tak się nakręciła, że przegięła z "karami" za niewyrwanie ząbka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuuzik ciut przegięła bo mało tego że dziecko ma stresa ,ona sama,małżonek pewnie także,to jeszcze i Tokina nam płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Zuuziczku ona tak ma :( często za niewielkie przewinienie mała jest karana kilka razy , mnie to wścieka ale nic nie mówię, tylko ile można. Dziś powiedziałam jej żeby jej nie tresowała bo już przegina. A z tego wszystkiego to dużo straciła bo właśnie obserwowałam licytację pięknego obrazu i chciałam go dla nich kupić ale tak się wściekłam że nie kupiłam kurcze teraz żałuję bo poszedł za małe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez macie tak ja wiele razy tez rozmyślam ,o naszym topiku chodz czasem i jakiś lek strach,czy wytrwam jak dalej potoczą się nasze losy ,czy któras sie spotkam na jawię,spotkanie z Robertą bardzo milo wspominam i patrzę na zdjęcie aż muszę u fotografa wywołąć,płytka płytką ,ale zdjecie ma swój urok. ale sie romarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko👄dzięki za miłe słowa,otwieraj ten zajazd a zwalimy Ci się wszystkie na głowę.Ja dodatkowo mogę ci się zaofiarować jako sezonowa pomoc kuchenna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bierze mnie rwa, już tak mnie boli że ledwo siedzę. Zarejestrowałam się jutro do lekarza po zastrzyki. Mój wnusio też wierzył w wróżkę zębuszkę, ale najchętniej usuwał sam, nikomu nie dał się dotknąć. Rano zanim otworzył oczy to ręka wędrowała pod poduszkę. Kosmi nie wiem czy w zakładzie pogrzebowym utrzymałabyś powagę, mogłabyś szybko stracić klientów. Wesołku dlaczego dajesz się wykorzystywać, można raz zrobić komuś grzeczność, ale nie być nadwornym piekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi , tak mi przykro , wiem jak to boli :( 😭 strasznie boli😭 dobrze że szybko reagujesz, trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi Ja także pod pupę podłożyłam poduszkę,bo mnie bolało podwozie.A z tym wykorzystywaniem już tak jest że jak się komuś raz na coś pozwoli to potem trudno to zmienić.Jakoś tak się przyjęło w mojej rodzinie że jak coś trzeba do do mnie,i to niestety nie tylko pieczenie.Czasem mam w związku z tym chwilowe nerwy,wspominałam wam o tym nie raz,ale co począć jak moje próby protestu kończą się zawsze wojną rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi , nie ma co się zastanawiać , ja też oferuję pomoc w szorowaniu garnków, no mogę też lepić pierożki :D a tak poważnie to popatrz tyle nasz jest , w okresie letnim przyjeżdżamy do Ciebie z rodzinami i kasa sama leci do kieszeni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na podusię, spróbuję zasnąć :( potrzebuję tego snu. Wyłączyłam nawet grzejnik by w pokoju było zimno , może się uda. Jutro muszę wstać o 6 Trzymajcie się cieplutko, miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to jutro wstajemy razem;) papapa Wesołku nie stresuj się, najlepszym się trafi byczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się uda zrealizować to zaproszę was na otwarcie i trzeba nad tym pomyślec,emusiem też potrzepac. dobrej nocki moje przyjaciółki❤️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do Banderaska, może jutro mi odpowie, jak przeżyć zastrzyki z wit. B? na leżąco, siedząco czy jak? dostałam skierowanie właśnie na wit B12 z cocarboxylazą i już mnie tyłek boli:o ale wybieram się dopiero po wizycie u neurologa, którą mam w przyszłą środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Bonita jeśli dobrze zrozumiałam wczoraj i dziś liczyła śrubeczki;) musiała raniutko wstać, a teraz pewnikiem padła ze zmęczenia... chyba, że... się mylę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mnie wcięło:o jakoś tak jak się rozpoczyna nową stronkę to wpisy znikają na czas jakiś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Zuuzik słyszałam że są bolesne ale ktoś mówił(nie wiem czy to prawda czy fałsz)że w dobrej przychodni robią ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×