Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej! Hej! Amba zjadła mi internet i dopiero przed chwilą został przywrócony! Więc już jestem z wami :-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku uffffffffffffffffffffffffffffffffff a kto to, co to amba?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest strasznie uzalezniony od internetu!!! Tośmy się z małżowiną zanudzili przez te dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak ktoś fisiuje to się mówi, że mu amba odbiła:P i powiedz co mu robiliśmy zanim wchłonął nas internet? przecież nie nudziliśmy się, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawialiśmy, że jeszcze niedawno nie potrafiłam włączyć komputera :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja synowa zawsze mówi, że jak coś się zepsuje lub zginie to amba zjadła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zmęczona i dziś chyba pójdę wcześniej do łózia, moze coś poczytam. Dobrej nocki, Zuuziku Spokojnej nocy wszystkim I proszę aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku nasza sowo jak to się stało ze dzisiaj pierwsza?:):) Masz rację dziewczyny wyciągnęły z domu promienie słońca,jest pięknie nawet u mnie:p:) No i nic mi się nie chce robić,byle z domu na słońce i świeże powietrze,czy może być coś piękniejszego?!. Zatem dobrej pogody już na zawsze i na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Bechemootek dziś pierwsza łapką machnęła ;) Wesołek na pewno na spacerku :) Dziś u mnie też jest piękna pogoda aż chce się żyć :) Pozdrawiam i do potem 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam straszne wyrzuty sumienia ze jeszcze dzisiaj nie kuknelam na forum i chociaz jest pozno, zagladam. I nie dowierzam oczetom:O Dzisiaj na forum bylo tylko pare wpisow:( nie poczytam sobie:( No nic:O spijcie dobrze, dobranoc do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zaskoczona pustkami Bonitko :-) Ale i tak proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna wymiotła dziewczynki z forum,poczuły pierwsze oznaki i poszły na całość:p:) Jak się nacieszą ciepełkiem,będą częściej i dłużej. Dobranoc i proszę jutro o większa frekwencję,bo głowy polecą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! ❤️ z przyjemnością wysiorbie kawe zrobioną przez szczęśliwe rączki Beti :D - dziękuje ❤️ Ja do tego dokładam małe co nieco: http://www.kawiarnia-catering.pl/img/gal/przekaski/przekaski-1-b.jpg tak na jeden ząbek bo pewnikiem niedługo Beti wystąpi z rosołkiem :D ❤️ Ja wczoraj odsypiałam zaległości a poza tym nie miałam niestety dostępu do komputera. Parapetówka bardzo udana. Ze smakołykami, dobrym winem i śpiewaniem biesiadnych kawałków - był akordeon. Fotke wybiore potem a teraz pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam i ja sie przywitać.Dzień dobry Beti poczęstuję się kawką,bo mnie w nocy strasznie bolała głowa(_) Dziękuję:) Jak to dobrze,że u Ciebie zaczyna sie wszystko układać i w dodatku czujesz się szczęśliwa :D Tak trzymać!! U mnie świeci piękne słoneczko,za oknem słychać radosny śpiew ptaków i już jest dosyć ciepło . Dlatego około południa wybieramy się na działeczkę zobaczyć co wychodzi z ziemi i budzi sie do zycia,a przy okazji posiedzimy troszkę na świeżym powietrzu i wypijemy kawkę. Dziewczynki u mnie nadal mnóstwo obowiązków i zajęć...coraz częściej boli mnie cały człowiek...jak to czasami mówicie,ale nie ma się co dziwic.....w końcu weszłam w nastepną dekadę...przemilczę w którą już:( Ale cóż biorę to na klatę,byle do przodu:D:D Dziewczynki życzę Wam wszystkim udanej niedzieli🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku:D witaj !Jak pisałam to jeszcze Ciebie nie było. Ale poczęstunek zaserwowałaś...mniam..mniam dzięiki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Bardzo proszę o usprawiedliwienie mojej długiej nieobecność...... Już jestem i pozdrawiam Was z całego serca. Częstuję się wspaniałym rosołkiem Beti i wybywam w poszukiwaniu wiosny na działeczkę na spacerek. Wieczorem idę na imieninki do teściowej. I bardzo chętnie wybiorę się na spotkanie z Wami w K...wie.A zaległości przeczytam w wolnej chwili. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!!! Jak miło, że ruch w naszej cafe :-D. My z małżykiem powdychaliśmy świeżego powietrza wystawiając pycha do słoneczka bo byliśmy w naszym małym kosciółku nad rzeką. Pozdrawiam i do wieczora, wybywamy do mamy na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rozchachaną gębą cha cha :):) bo taki dzisiaj rucha na topiku👄 Najpierw ucałuję wszystkie obecne dziewczynki Beti👄 Marijka👄 Terterek👄 Personalna👄 Bechemootek👄 Ja czekam na obiadek a potem idę na dłuuuuuuugi spacerek,kocham taką pogodę i choć noga mnie boli jak wściekła nic to gdy słońce świeci:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Wesołku hehe, ale Ci wyszło z tym ruchem;):P;):P Beti nonono pięknie:) i zazdraszczam;) Marijko i tak trzymaj:) Terterku czyli zabawa udana, czekam na fotkę:) Personalna no nareszcie:) Bechemotku, czy Monka też zaprozona? Bonita przyjdź kiedyś wcześniej na cafke, plisssss wczoraj w ogóle nie otwierałam kompa, rano jak zawsze porządki, amciu, a wieczorem źle się czułam - kręciło mi się w łepetynie i już o 20 byłam w łóżku, źle spałam - zresztą poprzednia nocka też nie należała do udanych - kukanie na zegarek co godzinę i o 7 na nogach - w sobotę!!! dziś mam trochę ciężką głowę, ale już jest lepiej, pogoda wyśmienita - cmentarz zaliczony i giełda też - trzeba było kupić lakier do włosów:P do wieczora, buziakiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja wpadam jeszcze raz Mam dzieci w domu - syna zaraz wyjeżdża. Siedzimy i gadulimy sobie jeszcze. Personalna :D:D:D to jest świetna wiadomość 👄 ;) Beti jak zwykle niezawodna - obiadek wyśmienity ❤️ Marijko - nie pękaj - wierze że jesteś zmęczona, masz prawo do słabości - trzymam kciuki ❤️ Dzisiaj niezapominajka przypomniał mi o jutrzejszych urodzinach Roberty i złapałam sie za głowe bo młoda Ci Ona jest ta nasza Roberta :O ❤️ no i uświadomiło mi jaka już posunięta jestem - bo z całym szacunkiem ja najstarsza w naszym klanie jestem :O:O:O niczym mamuśka czy cuś :P Personalna - wytłumaczysz sie z fotek garnkowych - gdzie to hulałaś i skąd te fajne fotki ❤️ :P Oczywiście ja obiecane zdjątka pośle - z komentarzem abyście wiedziały co tam sie działo - ale dopiero jak dziecko pojedzie ❤️ POZDRAWIAM i stawiam mus czekoladowy na deser: http://olivia.pl/Image/647537_m.jpg - stawiam na tacy sporo takich porcyjek :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo niedzielnie🖐️ Moja niezapominajka tez tak mowi Beti:) Dzisiaj zaliczylam spacerek popoludniowy, ach jak bylo pieknie! wiosna idzie juz cala para. Tym bardziej jest mi przykro, ze musze pakowac malzyka do szpitala. Jutro ma termin badan:( Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i wyjdzie szybko, chociaz szczerze mowiac to tym razem jestem bardzo niespokojna:( Terterku zdjecia z imprezki dotarly. Widac ze spotkanie bylo udane, zreszta nie moglo byc inaczej bo jestescie bardzo zgrana paczka. Zuzik dzieki za link z filmami. Niestety nie dostepne dla widzow z zagranicy:( Szkoda tak sie cieszylam na Sex and the City:( Teraz bede czesciej wpadac wieczorami na cafe. Skonczylam juz ogladanie serialu:) Milego wieczoru zycze Wam wsiem i dobrego startu w nowy tydzen. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolku kochany, Twoja wiadomosc na @ oczywiscie dostalam. Serdecznie dziekuje za piekny liscik🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wooow---Pewien czlowiek przez pomylke wykapal sie w proszku Ariel.Po pewnym czasie wychodzi z lazienki i mowi do zony : Oni maja racje slady po jajkach zniknely :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×