Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonita podobnie jak Terterek bardzo ubolewam, że termin Ci nie pasuje nic a nic😭 Terterku to ja też wolę drinka:P Małgosiu fajnie, że rozglądasz się za pracą, a co małżyk na to? Bondi już w domu? to teraz opowiadaj jak było i dlaczego pary z ust nie puściłaś, że jedziesz;) Tokina stop nie szalej w tym ogródku tak, łapkę masz naciągniętą, musisz uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko chyba nie muszę pisac jak bardzo mi smutno że nie możesz przyjechać:( ciągle jestem pod wrażeniem Twojej osoby po ostatnim spotkaniu👄 Zuuziczku, nie szaleję, tylko lekkie prace ale tych lekkich jest sporo:O jeszcze nie chwyciłam za szpadel ale już niedługo mnie to czeka:( Syn z wyspy mówi że mam poczekać a niego :D a za chwile mówi że mam mu załatwić ekipę remontową na zaraz po świętach :D więc jak się domyślacie i tak zostaje mi samej się wziąć i za tą cięższą pracę, cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję że będą jakieś relacje z pobytu Bondi z sanatorium , tylko jakoś doczekać się trudno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina a może znalazłabyś jakiegoś gościa, który skopałby Ci ogródek za naprawdę niewielkie pieniądze, moja teściowa tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Małgosiu👄życzę Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼🌼🌼...a NAJWIĘCEJ ZDRÓWKA🌼🌼🌼 bondi👄 Bonitko👄 Idę pluskać i na podusię Jestem dziś w nastroju ,,żadnym,,:O Mam muchy w nosie i jestem dętka:O Przepraszam... Ściskam i buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Zuuziczku że to dobry pomysł , tylko muszę popytać czy się jakiś chętny znajdzie :) , oj byłoby fajnie :) Banderasku znowu muchy w nosie ??? może zmęczona jesteś a może ogólnie takie nijaki dzień masz, lepsze to niż te wstrętne muchy:P Odpoczywaj i relaksuj się ,może i humorek się poprawi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laseczki Małgorzatko Kochana ❤️ zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Banderasku❤️ muchy..asio,aso, asio, do serduszka przytulam Cię mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!! Jak dobrze, że włączyłam laptopka :-), przegapiłabym święto! Małgorzato! Wszystkiego, wszystkiego...czyli zdrówka przedewszystkim :-D Ale też uśmiechu, radości, spełnienia marzeń, itd. itp. 👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pisałam, że oczekuję na skierowanie i otrzymałam niespodziewanie wiadomość 7.03, że mogę pojechać do Ciechocinka 9.03, przyjęłam skierowanie i miałam jeden dzień na spakowanie. Z pobytu jestem zadowolona, z zabiegów też, odpoczęłam, "podreperowałam" się trochę i wróciłam wczoraj stęskniona za domem. Wrzuciłam do garnka zdjęcie. Dzisiaj od rana prałam i sprzątałam. Życzę dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście przed Rowerzystką to byłam ja :-p. Ale już od kilkunastu dni mój biorytm jest do doopy :-O - co widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam na gimnastyce - teraz wróciłam i z przyjemnością stwierdzam, że jest już w domu nasza Bondusia! :D:D:D Witaj Bondi - pięknie wyglądasz - odpoczęta, zrelaksowana, buzia wygładzona - cmok cmok cmok na powitanie :D ❤️ Tokino - fajny to pomysł - ja też podobny przerobiłam: jak robiłam remont chałupki i pozbyć musiałam się ciężkiej pralki "Tamat" (może któraś pamięta - były takie jugosłowiańskie). No i nikt z domowników chłopów nie chciał jej wynieść. Zaproponowałam facetom, którzy robili mi Komandora szafy że dam im na wódke jak mi to wyniosą na śmietnik. Ochoczo wzięli i nie tylko wynieśli! :D zabrali na złom i nasz osiedlowy śmietnik ocalał :P:D Dałam im 2 dychy na piwko i były obie strony zadowolone. Spróbuj spytać któregoś faceta w swojej okolicy czy by nie zrobił (nawet wystarczy w sklepie puścić wieść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato wszystkiego najlepszego w dniu urodzin👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼Zdrowia sto lat życia,spełnienia marzeń,pociechy z dzieci i męża.Jednym słowem wszystkiego naj,naj,najlepszego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo dziekuję za zyczenia za te serduszka ,kwiatuszki.Weszłam wczoraj na forum,nawet zaczęłam cos pisać (obejrzała piękne róze i torcik Tererkowy oraz Wasze mocniejsze naleweczki)i pojawiła sie u mnie rodzinka.Nawet nie wysłałam posta a ,ze siedzielismy do pózna to juz nie wchodziłam na kompa.Powiem tylko miło upłynął mi wczoraj dzień wśrod kwiatow ,oderwany troszke od rzeczywistości. Jeszcze raz dziękuję za pamięc.Miło,ze tyle osób o kimś pamieta. i jest same wiecie coś dziwnego tak czasem nie pojawiamy sie na forum i przez kilka dni a jak jest jakiejś święto wszystkie podpisują wtedy listę,coś w tym jednak jest i moze dlatego nasze forum przetrwa jeszcze dlugo.Oby bo czasem naprawdę można ponarzekać ,pobidulić. Zuziczku odnośnie pracy nie mam jakoś nadziei teraz ponoć chętnych jest ponad 500 osób ,takze pewnie to będzie nieaktualne choc z tego co wiem innym mówili od razu,ze nie są kompetentni na to stanowisko.Odnośnie małza wiesz Zuziczku on nie bronił mi pójscia ale zachwycony z tego co widze tez nie był.Sam się przyznał wieczorem ,że a co wracałbym do pustego domu.Może chciał mnie przez to pocieszyć.Nie robię wiecie nic na siłę ,dostosowuję trochę do moich możliwości a staz pracy mi leci bo jestem ubezpieczona w k sie. Ale zobaczymy. Tokino piszesz o ekipie remontowej u syna ,to kupił w koncu coś,coś nie doczytalam? Zdaj relację proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgorzato - 🌻 dziękuje za gorącą kawusie :D ❤️ U mnie popadało - no i dobrze bo przedwczoraj moja małża wysadził świerk pod oknem. Mój bożonarodzeniowy świerk, podlewany pieczołowicie przetrwał zieloniutki do dzisiaj i mam nadzieje, że sie przyjmie. Jest pod moim oknem i zimą będe na nim wieszała słoninke dla sikorek bo na moich oknach czy balkonie karmnika nie moge mieć bo właścicielem tej posesji jest mój kot :P no i wiadomo - on na ptaszki zgadza sie ale tylko w jednym wiadomym celu ;) Za chwile śniadanko - jeść trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Dziewczynki w naszej lodówce znalazłam tylko to http://b0.grono.net/178/77/gallery-603317-500x500.jpg więc dzisiaj śniadanka nie będzie :P wobec tego na pocieszenie pozostawiam bukiet róż: http://forum.portalflorystyczny.pl/images/FACET%20Z%20BUKIETEM.jpg nie wiem jak pachną ale wazonik całkiem całkiem :P Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ http://www.gazetka.sp6.lublin.pl/grafika/recenzje/primaaprilis.jpg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a pamiętacie co nam w ubiegłym roku zaserwowała Tererek 1 kwietnia? Własnie sobie przypomniałam jej żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki jestem po ciężkiej nieprzespanej nocy😭 zasnęłam pewnie koło 3 za to dłużej pospałam :O co nie było w planie. Teraz na pobudzenie sięgam po gorącą kawusię Małgorzatki i skubnę coś ze stołu Tereterka , bo jakoś sama nie mam siły na przygotowanie. Małgorzatko, przypomniałaś żart Tereterka a ja sobie przypomniałam że skoro dziś 1 kwiecień to przecież nasza Personalna ma imieniny . Personalna , dla Ciebie wszystkiego co najlepsze , dużo zdrowia , szczęścia, dużo uśmiechu , pogody ducha , oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼🌼usta]👄👄 🌼🌼🌼🌼😍😍👄👄👄🌼 Bondi , witaj jeszcze raz 👄 mam nadzieję że teraz już nie będziesz na tak długo znikać bez słowa , obiecaj proszę , bo wszyscy się o Ciebie martwiliśmy. Cieszę się że wypoczęłaś , w garze jeszcze nie byłam ale zaraz lecę pozazdrościć Ci wypoczynku, klimatu i zapewne dobrego towarzystwa:) Tereterku ,świetny pomysł z tym świerkiem , na pewno się przyjmie bo pora ku temu odpowiednia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna z okazji imienin dużo zdrowia ,szczęścia i uśmiechu na co dzień ❤️ 🌻 dla Ciebie.Żyj 1 00 Lat. Tokino ja przypomnialam sobie o imieninach naszej Personalnej jak wyłączyłam kompa własnie a,że moj staruszek komp włacza sie ostatnio bardzo długo(już tylko patrzeć jak się nie włączy wcale) obiecałam sobie ,ze złożę zyczenia potem.Dlatego jestem jeszcze raz. Dziewczynki po południu zapraszam na gorący serniczek,juz tylko zostało m iwłozyć do piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Personalna❤️życzę Ci👄z całego serducha:Dwszyściutkiego NAJ!!! Dużo radości:)))) i zdrówka duuuuużo!!!:))))) Sto lat!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 Buziak👄mmm👄:D Tyramdalej:O Życzę miłego popo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Personalna wszystkiego co najpiękniejsze, najlepsze, najszczersze. Dużo zdrówka, sukcesów, mało ciężkich dni i stresów. 🌻 ❤️ Dziewczynki jeszcze dochodzę do siebie, dzisiaj prasuję, jutro muszę iść z kotem do fryzjera a później na działkę. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wszystkich wrabiamy, Lecz przykrości im nie sprawiamy, Bo o to w tym dniu chodzi, By śmiali się wszyscy, starsi i młodzi, A ja pragnę żeby wszyscy śmiali się cały czas: O poranku i o zmroku, Nie tylko w ten dzień, Ale przez 365 dni w roku. Pozdrawiam Aprillisowo i życzę udanych psikusów;) Personalna wszystkiego naj🌼 Jak marzeń tysiące, Jak kwiatów tysiące, Jak motyli tysiące Tak ja Ci składam życzenia gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×