Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku dlaczego gacie?,bo akuratnie wiszą na poddaszu,mam tam suszarnię.W czarnych scenariuszach zawsze widzę te nieszczęsne majtasy w jakimś wstydliwym dla mnie miejscu nawet wtedy jak się akurat nie suszą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na takim szczupłym tyłeczku ja Twój o jakich majstasach mówisz, figi co najwyżej, jak nie stringi;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik...myślę, że szczeście jako facet tylko by przeszkadzał :) i pewnie głupio by się czuł. Przerywa mi prąd (wiatrzysko), gdybym zamilkła, to....buźka na dobranoc 👄dla wszystkich dziewcząt 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zuuzik jesteś dla mnie jak zwykle łaskawa ale fakt że gabaryt się ciut powiększył. Poetko i mnie coś muli,stronka się wyświetla a wpisu nie widać.Chyba ma nas zamiar rozgonić.Śpij dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęskno mi za tymi dniami gdy pojawiało się nas tu kilka i stronki śmigały nam że aż nie nastarczał człowiek czytać.Może uda nam się telepatycznie ściągnąć Bonitę,Terterka, Bechemootka.Kosmitka gdzieś zamilkła,Personalna się leczy a pozostałe dziewczynki?,wzięło mnie na jakieś tęsknice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano marazm jakiś w nas wstąpił:o Bonita halooooo dziś nikt nie tańcuje, rolnik nie szuka żony, chodź do nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik jak wspomniałaś o ,,skarbie,, to zaraz się Poetka zmyła zaborcza babka:):) nie podzieli się nie ma szans:p.Nie pozwoli nawet polizać cukierka choćby przez papierek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem :) pewnie, ze musze uważac, jeszcze by mi ktora gwizdnęła chlopa sprzed nosa i szukaj wiatru w polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik jak i mnie nagle wetnie,znaczy światła brak bo i u mnie coś miga światło.Jak mi zapanują ciemności to już na pewno się zesram w gacie ze strachu. Ha,ha dobrze że na tyłku nie stringi bo by się bokami ulało:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a myślisz, że w galotkach się ostanie?;):P a małż w pracy? nie bój się, masz psa obronnego:D Poetko chuchaj dmuchaj, masz rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, nie panikuj. Lata całe mieszkałam w lesie, to dopiero był strach gdy braklo światła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko no co ty,popatrzeć tylko mogłybyśmy.No chyba że Beti bo jest wolna my na razie zastępstwa nie poszukujemy.No i nie takie znowu jesteśmy znudzone ani postępowe żeby sobie jakichś urozmaiceń czy atrakcji szukać.A przyznam że z wielką przyjemnością na żywca obejrzała bym wasze zakochane spojrzenia oczywiście skierowane na siebie nawzajem,hi,hi nie zezujące na boki.Miło jest widzieć,zakochanych szczęśliwych ludzi,zwłaszcza gdy nie są już małolatami. Oczami wyobraźni widzę nas wszystkich przy jakimś ognisku,fajnie by było:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko kocham las ale masz rację ciemność w takim miejscu jeszcze samotna,zawał na miejscu. Zuuzik jak chalotki z golfem nic się nie uleje:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo , hallo dobry wieczor! Chociaz dla mnie nie za dobry. Wlasnie dowiedzialam sie ze moj garaz bedzie zburzony:( I gdzie ja znajde tak blisko garaz:( Stry byl 20 metrow od mojego mieszkania. I gdzie bede trzymac rowerek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Wesołku, przyszła pora na telesfora, czas odpocząć od neta:P buziaka ślę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rajuśku tylko na pocztę starcza jej zapału by dotrzeć?! A my😭:( To miło że jest na poczcie ale milej jeszcze było by na żywca,na cafe Bechemootku no zajrzyj,usłysz nasz głos.PLISSSSSSSSSS Poetka rozłączona czy zamilkła zakłopotana?! Belcia to się nadaje,hi,hi ona wita wszystkich,tak na wszelki wypadek,wiadomo czy przybysz nie stanowi zagrożenia ?ale dla nie.Dlatego zawsze lepiej witać,machając wesoło ogonem,ewentualnie schować się i udawać że nie ma psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Bonita:D:D:D jak fajnie, że jesteś:D a co chcą w to miejsce garażu zrobić?trawkę posiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita👄:):) Ciesze się że przyszłaś,przykro że chcą zagrabić garaż.A tylko tam rowerek?,misio gdzie odpoczywa?. A u mnie wieje tak że boję się że wiatr dokona rozbiórki domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co chca zrobic w tym miejscu ale na pewno nie garaze. A w starym Wesolku bylo tyle miejsca ze wystarczylo i na rower. Teraz nic takiego nie znajde. Nie wynajme przeciez exstra miejsca na rower. Z naszej piwnicy wynosic bedzie mi go za ciezko bo sa schody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie była burza i przerwy w necie i tv. A teraz przeszła wichura z ulewą... Ja nie wiem w co łapy włożyć...już czas na emeryturę z wywózką do lasu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×